AvaTrade apskats

Kriptos

Papildus informācija

 • BTCUSD: 1%; EURUSD: .00015; GBPUSD: .0002; ZELTS: .5; EĻĻA: .03 Tirdzniecības maksa
 • CFD Margin Trading
 • [email protected] E-pasts

Mērķa tirgus

 • Globāls

Depozīts

 • Kredītkarte, bankas pārskaitījums, Paypal, Neteller, Skrill

Valūtas

 • USD, EUR, GBP, AUD, CAD

Kredītplecs

 • 20: 1 Crypto, 200: 1 Mainstream Instruments

Plusi

 • Ērta CFD brokeru darbība fiat īpašniekiem, kuri meklē kriptogrāfijas
 • Tirdzniecībai pieejami seši dažādi kriptovalūtu līgumi
 • Maksa par nakti salīdzinoši zema

Cons

 • Nepieņem ASV satiksmi.
 • Fiksētie izkliedes līmeņi ir nedaudz augsti.

AvaTrade – Piecas dažādas kriptovalūtas uz svirām līdz 20: 1

AvaTrade piedāvā bitcoin, ethereum, litecoin, pulsācijas un domuzīmes tirdzniecību MetaTrader 4 vai viņu pašu platformā. Maržas prasības ir vienas no zemākajām tirgū, tādēļ, ja meklējat brokeri, kas piedāvā iespēju lielām pozīcijām par salīdzinoši zemām izmaksām, apskatiet Ava.

Viņu starpības var kļūt nedaudz augstas, taču mijmaiņas darījumu likmes – viņu procentu likmes uz vienas nakts pozīcijām – ir salīdzinoši zemas, un tirgū pieejamo kriptogrāfiju klāsts, kas pieejams tirdzniecībai ar svirām, ir vislabākais. Ir arī laipns bonuss, kas ļauj tirgotājiem saņemt līdz pat $ 10k bezmaksas – un, kaut arī to nav visvieglāk notīrīt, bonusā nav neviena sīkā burta, kas ietekmē spēju iemaksāt, izņemt vai tirgot, kā vēlaties. Tātad tas viss ir otrādi.

Konta atvēršana

Jūs varat atvērt demonstrācijas kontu, kas ļauj jauniem klientiem 21 dienu spēlēt ar virtuālo naudu 100 000 ASV dolāru apmērā, lai pierastu pie platformas. Lai atvērtu demonstrācijas kontu, ir nepieciešams tikai e-pasts un parole. Lai sāktu tirgot kriptovalūtu ar avatrade par reālu naudu, jums būs jāaizpilda daži biogrāfiski dati un jāapkopo sava tirdzniecības pieredze. Kad jums tiek jautāts par vēlamo tirdzniecības platformu, izvēlieties AvaTradeAct vai MT4 platformu, viņi abi piedāvā kriptogrāfiju. Pēc reģistrēšanās varat viegli atvērt vairākus platformas kontus, tāpēc tas nav kritiski.

Pēc tam sniedziet zināmu informāciju par savām finansēm, nodarbošanos un paziņojiet, ka neesat ASV pilsonis (vai jūs esat ASV pilsonis? Attīstieties. Tirgi ir jūsu labākā likme uz Bitcoin CFD, un 1 brokeris ir jūsu vieta, ja vēlaties tirgoties ar mainstream instrumenti ar bitcoin).

Iemaksa un izņemšana

Pēc tam jums tiks izsniegts jūsu lietotājvārds un depozīts, ko var izdarīt, izmantojot vīzu vai mastercard karti vai izmantojot bankas pārskaitījumu. Jums būs jāaugšupielādē valsts ID un komunālo pakalpojumu rēķins, lai izmantotu kredītkartes depozīta iespēju, bez šaubām, lai aizsargātu pret atmaksu. Minimālais depozīts ir USD 100 £ uz kredītkarti vai debetkarti, savukārt pārskaitījumus var veikt no 500 USD.

AVATrade Welcome Bonus

Ava vilina jaunus lietotājus ienirt un izvilkt tur kredītkartes ar bonusu, kas vienāds ar 20% no depozīta summas. Bonuss ir derīgs depozītiem, kuru summa pārsniedz 200 USD, un tā ir ierobežota līdz kopējai summai 10 000 USD. Lai izņemtu bonusu, lietotājiem ir jāapgroza 10 000 USD par katru 1 USD prēmiju – vai 10 USD par tirdzniecības darījumu -, kas ir krietna summa, taču, tā kā daudzi lietotāji strādā ar 200: 1 svirām, tas nav tik pārvarams kā tas varētu vispirms parādīties. Ak, kriptonauda entuziastiem no mums, kas ierobežo 20: 1 sviru, šajā kalnā var būt mazliet grūti uzkāpt.

Neatkarīgi no tā ir brīva nauda. Depozīta summas un ieņēmumus var atsaukt neatkarīgi no bonusa statusa, un tas viss ir otrādi, ja jums izdodas izpildīt apgrozījuma prasības.

Protip – tā kā bonuss ir viss vai nav nekas, iespējams, nākamo 12 mēnešu laikā ir vērts pirkstu iepludināt prognozēto apgrozījumu, nosakot skaidrā prēmijas apjomu un pēc tam veicot pirmo iemaksu. Apgrozījums no nākamajiem depozītiem tiek aprēķināts kā derības prasība, un tā varētu būt jūsu labākā iespēja palielināt bonusa kapitālu.

Kriptovalūtu tirdzniecība ar AvaTrade

AvaTrade piedāvā vairākas dažādas platformas, un jums var būt daudz demo vai reālu kontu. Katram tirdzniecības kontam ir saistīts lietotāja ID, kuru var atrast lapā “mans konts”, un galvenā parole visos platformas kontos ir vienāda..

Ja jums ir nepieciešams tirgoties tīmeklī, AvatradeACT ir jūsu risinājums. Lejupielādei ir pieejamas divas platformas – AvaTrader un MetaTrader 4. Mēs tālāk apskatām AvaTrade ACT.

Kripto CFD platformā AvaTradeACT

Lai pielāgotu AvaTrader platformu kriptovalūtas izplatīšanai, lapas augšdaļā esošajā navigācijas panelī noklikšķiniet uz “instrumentu katalogs”, iezīmējiet izvēlētos kriptogrāfijas un noklikšķiniet uz “abonēt”. Tas tos visus pievienos darījumu likmju tabulai ekrāna kreisajā pusē, ritiniet uz leju līdz apakšai, lai skatītu. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz instrumenta, lai iegūtu diagrammas skata centra ekrānu, kā arī lai atvērtu tirdzniecības kvīti ar klikšķi “Individual deal rate window”. Pēc tam noklikšķiniet uz pirkt vai pārdot.

tirdzniecības bilance

Tirdzniecības summas tiek noteiktas bitcoin, nevis partijās, tādēļ, ja jūs pērkat summu 1, jūs saņemat 1 bitcoīnu. Tirgotāja diapazona opcija ļauj iestatīt kauliņu skaitu jebkurā virzienā, kurā esat gatavs ieņemt savu pozīciju; tas ir noderīgi strauji mainīgajos tirgos, kur izpilde var nedaudz atpalikt. Noklikšķiniet uz “iestatīt iepriekš noteiktu apstāšanos / zaudējumu”, lai iestatītu apstāšanās zaudējumu, peļņas vai beigu apstāšanās norādījumus. To var izdarīt arī pēc darījuma izpildes, izmantojot zemāk esošo atvērto pozīciju kopsavilkumu.

Mēs nopirkām vienu bitcoīnu pie 2333,95, un mūsu p / l ir – 20,16 USD, kas bija izplatība mūsu pasūtījuma veikšanas laikā. Neuztraucieties par P / L līniju, kas atspoguļota kauliņos, katram pipam vienādojot ar pensu. Noklikšķiniet uz konta informācijas cilnes, lai pārbaudītu sava kopējā portfeļa stāvokli.

Mēs šeit spēlējam ar demonstrācijas kontu, tāpēc kontā ir aptuveni 100 000 USD. Izmantotā starpība ir tikai 116,67 USD jeb precīzi 5% no tikko atvērtās pozīcijas.

Kapitāla līmeņa procentuālā daļa parāda jūsu konta pašu kapitāla pašreizējo situāciju attiecībā pret maržas pieprasījumu. Lielākā daļa cilvēku neatvērs pozīciju, izmantojot USD 116 rezervi 100 000 USD kontā, un līdz ar to pašu kapitāla līmeņa procentuālais daudzums būtu nedaudz mazāks par 85 500% virs maržas pieprasījuma. AvaTrader un MetaTrader arī veiks maržas pieprasījumu, kad konta kopējais pašu kapitāls – atlikums plus p / l – sasniegs 10% no usd maržas summas. Šajā gadījumā 11,60 USD.

Maržas pieprasījuma gadījumā AvaTrade ACT likvidēs visas jūsu pozīcijas; MT4 vispirms aizvērs lielāko zaudētāju pozīciju un turpinās, līdz jūsu konta kapitāls būs vismaz 10% no jūsu izmantotās rezerves. Pārbaudiet zemāk esošo sviras un maržas summas ar kriptogrāfiju.

Sviras marka
Bitcoin 20: 1 5%
Ethereum 10: 1 10%
Litecoin 5: 1 20%
Ripple 5: 1 20%
Domuzīme 5: 1 20%

Domas uz perona

Tātad, kādas ir priekšrocības, izmantojot AvaTrade platformu pār MT4 kriptovalūtu tirdzniecībai?

Vienīgā reālā priekšrocība, ko mēs redzam, izmantojot Avatrade, ir viņu papildu signāla nodrošinātāju Zulutrade un Mirrortrader piedāvājums. Ja jūs interesē sekot konkrētiem signālu nodrošinātājiem, izmantojot kādu no šīm divām platformām, vai pat automatizēt savu tirdzniecību, tie varētu interesēt.

Tomēr MT4 piedāvā daudz labāku nedēļas nogales tirdzniecības funkcionalitāti. Kaut arī kriptovalūtu tirdzniecība nedēļas nogalēs abās platformās ir ierobežota, MT4 ļauj tirgotājiem mijiedarboties ar esošajām atvērtajām pozīcijām, vienkārši aizliedzot atvērt jaunas pozīcijas; Ava nepieļauj nekādu mijiedarbību ar atvērtajām pozīcijām, tas nozīmē, ka jūsu vienīgā iespēja sliktā tirgū ir saglabāt maržas prasības. Tādējādi, iespējams, vislabāk ir slēgt AvaTrade pozīcijas piektdien pirms tirdzniecības beigām.

Jūs, visticamāk, dodat priekšroku metatradera lietotāja saskarnei (un loģika ir nedaudz sarežģītāka ar Avatrade – (paskaidrojiet, kā starpības lieta ir dīvaina). Tik garš stāsts īss: ja jūs to apmeklējat pirmo reizi un nav sava, konkrēta AvaTrade izmantošanas iemesla, mēs iesakām tirgoties ar Avatrade caur MT4.

Maksa tabula – MetaTrader un AvaTradeACT ir nemainīgas maksas

Spread (minimums) Swap LongSwaps Short
Bitcoin 20 USD -0,0556% -0,0417%
Ethereum 3 USD -0,0556% -0,0417%
Litecoin 0,50 USD -0,0556% -0,0417%
Ripple 0,0030 USD -0,0556% -0,0417%
Domuzīme 2,50 USD -0,0556% -0,0417%

Ņemiet vērā, ka arī minimālā starpība ir visticamāk sastopamā.

Mobilais

Gan MT4, gan AvaTrade ACT ir pieejamas Android un iOS lietojumprogrammas ar pilnu funkcionalitāti.

Var meklēt citur, ja:

Jūs varat saņemt savu roku uz kādu faktisko bitcoīnu.

Bitcoin īpašniekiem ir tirdzniecības iespēju pasaule viņu mazajos kriptogrāfisko pirkstu galos. Bitmex ir tikai Bitcoin tirgots Futures un Spot atvasināto instrumentu birža, kas piedāvā zemas maksas, milzīgu likviditāti un caurspīdīgu cenu indeksu. Ir daudz iespēju – apskatiet mūsu labākās bitcoin atvasinājumu platformas, lai veiktu mazliet cenu salīdzinājumu.

Apakšējā līnija

AvaTrade ir uzticams brokeris ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi tirgū. Vispārīgi runājot, tirgotājiem ar Ava ir tikai viņu izplatība, kas ir nedaudz augstāka nekā vidēji Forex tirgos; tā kā tas attiecas uz kriptovalūtām, šī atšķirība nav tik izteikta. Turklāt viņu kriptogrāfiskās mijmaiņas darījumu likmes ir vienas no zemākajām, kas būtu jākompensē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me