ATROMG8 beidzot iekļauts BIBOX vietnē – iegūstiet savus žetonus tūlīt!

ATROMG8

BIBOX ir viena no pasaules vadošajām kriptovalūtu apmaiņas platformām, kuras dienas apgrozījums pārsniedz miljardu dolāru (USD) atzīmi. BIBOX, kuru vada augsti kvalificēta agrīno kriptogrāfiju pieņemēju komanda, noteikti ir spēks, ar kuru jārēķinās nozarē. 

Praktiski visu Blockchain un Cryptocurrency projektu mērķis ir sekundēs sasniegt miljoniem cilvēku, iekļaujot sarakstā pasaules populārākajās kriptogrāfijas biržās, piemēram, BIBOX. ATROMG8 ir viens no tiem novatoriskajiem projektiem, kuram ir bijis tas gods būt nesen iekļautam BIBOX sarakstā. Visi šie lielie panākumi izriet no satriecošajiem tehnoloģiskajiem jauninājumiem, ko parādījuši radītāji, izstrādātāji un dizaineri, kā arī visas komandas smago darbu. Bet kas tas īsti ir? Ko tas dara? Kāpēc šādas pasaulē pazīstamas apmaiņas platformas to uzskaita? Noskaidrosim!

Par ainavu

ATROMG8 ir 5.0. MixNet virsbūve ar platformu, kas balstīta uz vairāku bloku ķēdi. Pateicoties ļoti attīstītajai ekosistēmai, ATROMG8 platforma ir paredzēta, lai lietotājiem nodrošinātu visaugstāko drošības un privātuma līmeni, kas šobrīd pieejams tirgū. ATROMG8 unikalitāte pārsniedz spēju izveidot savienojumu ar vairākām blokķēdēm. Tas viss ir saistīts ar vēlmi apvienot dažādu nozares pakalpojumu sniedzēju produktus un kopā izveidot drošu un ātru reāllaika ekosistēmu. ATROMG8 ekosistēma ir kā iepirkšanās centrs, kur var atrast visu nepieciešamo. Viss vienā lietojumprogrammā zem viena lietussarga.

Iespēja izveidot savu ekosistēmu un savienot to ar mūsu platformu ir tikai viena no daudzajām ATROMG8 pievienotajām vērtībām. Pievienojoties mūsu tīklam, jūs gūsiet labumu no jūsu piedāvāto pakalpojumu eksponenciālās izaugsmes un bezmaksas reklāmas jaunu produktu izlaišanai. Tādējādi, radot visiem dalībniekiem izdevīgu rezultātu. No šodienas vairākas grupas un organizācijas, ko vada daži no ievērojamākajiem cilvēkiem Blockchain kopienas telpā, ir vienojušās par savu projektu izvietošanu ATROMG8. Apmeklējiet vietni ATROMG8.com 

Krāpšanas novēršana ir ārkārtīgi būtiska mūsdienu ļoti digitalizētajā pasaulē, kur dati ir vairāk vērts nekā nafta un zelts. Hakeri vienmēr neatlaidīgi meklē čokus bruņās, lai piekļūtu izšķirošiem datiem un tos nepamatoti izmantotu. Katru gadu, veicot šādas datu zādzības operācijas, tiek izspiesti vai nozagti miljoniem dolāru. Daudzos gadījumos šo darbību rezultātā tiek apzagta identitāte, kas bieži vien ir sliktāka nekā naudas zaudēšana. Tāpēc ir ārkārtīgi nepieciešama vide no hakeriem, kurā lietotāji var bez bažām apmainīties ar datiem, nebaidoties, ka viņu privātos datus bez viņu ziņas un piekrišanas izmantos trešās personas. Pamatojoties uz šiem pamatprincipiem, ATROMG8 ir izveidojis augstas drošības kurjeru, kas savieno cilvēkus un rada drošu vidi uzņēmumiem, valdības un izglītības iestādēm, lai atklāti sazinātos un apmainītos ar sensitīvu informāciju, nebaidoties, ka viņu kādreiz uzlauzīs.. 

Datu drošība

Runājot par datu šifrēšanu un drošību pret datu zādzību, mūsu ekosistēma aizsargā visas puses, kas iesaistītas jebkurā darījumā. Neatkarīgi no pakalpojuma vai nozares daļas, projektēšanas un izstrādes vajadzībām izmantotie tehnoloģiskie jauninājumi joprojām piedāvā augstu drošības pakāpi. Lai nodrošinātu kvalitāti, pasaulē slaveni eksperti apvienojās kā komanda, lai izstrādātu kaut ko tik izcilu un revolucionāru, ka tas pārsteigs visu pasauli. Pirmo reizi ir kurjers, kurā tuvākajā nākotnē tiks pievienoti desmitiem citu uzlabotu funkciju. Tātad lietotāji var apmainīties ar datiem, sazināties un pat pirkt vai pārdot pakalpojumus, kas saistīti ar dažādām nozarēm. Viss vienā platformā, ko darbina blokķēde. 

Lai sasniegtu olimpisko līmeni mūsdienu Blockchain sfērā, ATROMG8 piedalās ar savu Enterprise Accelerator programmu kopā ar mūsu 5.0. MixNet virsbūve Accubits Technologies Chainsat projektā. Misijai, kuras nosaukums ir Chainsat, ir paredzēts nosūtīt uz kosmosu 12 kg smagu un zemas zemes orbītas satelītu, lai izveidotu uzņēmuma bloku ķēdes virsgrāmatu, kas varētu nodrošināt drošu darījumu tīklu rītdienas finanšu un IoT sistēmām. Ja blokķēdes tehnoloģija pilnībā griežas ap decentralizācijas un pārredzamu darbību koncepciju, šīs daudzpusīgās tehnoloģijas potenciāls nav pilnībā sasniegts pašreizējā kultūrā esošo neefektīvo datu koplietošanas modeļu dēļ. Neskatoties uz to, Blockchain plaukst tikai ar drošības jēdzienu, tieši to ir paredzēts izveidot Chainsat, vienlaikus ievērojot parastos datu aizsardzības noteikumus. 

Iegūstiet rokas ATROMG8 žetonos

Ar ATROMG8 5.0 MixNet virsbūvi mēs visu pārņemam pilnīgi jaunā līmenī, padarot lietotāja pieredzi vienmērīgu un bez piepūles. Mūsu mērķis vienmēr ir bijis cilvēku komunikācijas pārcelšana uz nākamo līmeni un digitālās pasaules revolucionāra ieviešana. Tagad, kad ATROMG8 ir iekļauts sarakstā BIBOX, ikviens var viegli gūt labumu no mūsu lieliskajiem ATROM monētas piedāvājumiem! Tātad, turpiniet un reģistrējieties jau šodien, lai piekļūtu labākajiem ATROM monētu piedāvājumiem! 

Birka:             AG8

Vietne:         ATROMG8.com


Apmaiņa:      Bibox.com

Atsauce:    https://coinmarketcap.com/exchanges/bibox/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector