6 visu laiku veiksmīgākie ICO pēc paaugstinātās summas II daļa

SIO

ICO (saīsinājums no sākotnējiem monētu piedāvājumiem) pēdējo pāris gadu laikā ir piesaistījis kripto sfērā daudz investoru, uzmanību un sliktu publicitāti. Izmantojot ICO, ko dēvē arī par kriptogrāfijas pūļa pārdošanu vai simbolisku pārdošanas pasākumu, dažādiem uzņēmumiem ir izdevies piesaistīt daudz kapitāla, lai uzsāktu savus projektus no vietas.

Lai gan tiek uzskatīts, ka vairāk nekā 70% no ICO, kas tika uzsākta 2018. gadā, bija pilnīgas izkrāpšanas, ir pietiekami daudz pozitīvu piemēru, kas pierāda, ka tie var būt ļoti vērtīgi instrumenti kapitāla piesaistē.

Tālāk mēs esam izveidojuši visu laiku veiksmīgāko ICO sarakstu, apskatot, cik daudz viņiem ir izdevies piesaistīt.

1. Filecoin (257 miljoni USD)

Mūsu saraksta augšpusē sēž Filecoin’s ICO, kas notika tikai divas dienas 2017. gada septembrī. Līdz šai dienai tas tiek uzskatīts par visu laiku veiksmīgāko ICO, kas savāca 257 miljonus USD. Neatkarīgi no šī iespaidīgā ICO, Filecoin ir slavena arī ar to, ka saņem lielus ieguldījumus un atbalstu no galvenajiem riska kapitāla kapitāla īpašniekiem Silīcija ielejā, ieskaitot lielus vārdus, piemēram, Y Combinator, Naval Ravikant, Andreessen Horowitz un Winklevoss Capital.

Filecoin ir atvērtā koda kriptonauda un digitālā norēķinu sistēma, kuras mērķis ir arī izveidot decentralizētu mākoņu krātuves tīklu, izmantojot tehnoloģiju, ko sauc par IPFS (InterPlanetary File System), lai droši uzglabātu un ierakstītu datus. Daži uzskata, ka Filecoin ICO bija tik lieli panākumi, jo projektam jau iepriekš bija ieguldītāju atbalsts, bet citi uzskata, ka faktam, ka tas bija pirmais normatīvajiem aktiem atbilstošais ICO ASV, tam bija milzīga pozitīva ietekme.

2. Tezos (232 miljoni USD)

Runājot par kriptogrāfijas palaišanu, maz kurš var sacensties ar uzpūtības daudzumu Tezos izdevās izveidot. Tezos, bez šaubām, ir ļoti pretrunīgs projekts. Īsāk sakot, tā ir gudra līgumu platforma, kas pasauli iepazīstināja ar pirmo “pašattīstošo blokķēdi”. Platforma izceļas no pūļa, ļaujot tās žetonu īpašniekiem apstiprināt un finansēt jaunus protokola atjauninājumus.

ICO laikā 2017. gada jūlijā Tezos projektam izdevās piesaistīt vairāk nekā 232 miljonus ASV dolāru. Neskatoties uz vairākiem šķēršļiem (piemēram, juridisks strīds starp Tezos fonda direktoru un attīstības komandu), Tezos pierādīja, ka projektiem, kas risina reālās dzīves problēmas kriptogrāfijas pasaulē (piemēram, mērogojamība un pārvaldība), ir ļoti labas izredzes iegūt milzīgas iespējas finansiālu atbalstu.

3. Sirin Labs (157 miljoni USD)

Tāpat kā daudzi citi bloku ķēdes projekti, Sirin Labs mērķis ir pārvarēt plaisu starp masu tirgu un blokķēdes ekonomiku. Tas cenšas to izdarīt, izmantojot savu OS ar nosaukumu Finney – pirmo atvērtā koda blokķēdes OS viedtālruņiem un galddatoriem all-in-one..

ICO laikā 2017. gada decembrī Sirin Labs izdevās piesaistīt 157,8 miljonus USD, padarot to par trešo veiksmīgāko ICO pasaulē.

Daudzi eksperti uzskata, ka šī ICO bija tik veiksmīga, jo pieprasījums pēc datoru un viedtālruņu risinājumiem pašlaik ievērojami pieaug. Ne tikai tas, bet drošība un privātums lēnām kļūst par divām lielākajām klientu bāzes bažām.

4. Bancor (153 miljoni USD)


Bancor ir uz blockchain balstīts prognožu tirgus projekts. Platforma ļauj lietotājiem veikt konvertēšanu starp dažādiem marķieriem, nevis to apmaiņu kriptonauda tirgos. Projekta mērķis ir atrisināt vienu no aktuālākajiem jautājumiem, ar kuriem pašlaik cīnās kriptogrāfijas tirgus, – nelikviditāti.

Bancor rīkoja savu ICO 2017. gada 12. jūnijā, un tam izdevās piesaistīt satriecošus Ethereum USD 153 miljonu vērtībā, un tie visi tiks izmantoti platformas izstrādē. Blokķēdes projektu atbalstīja augstākā līmeņa investori, piemēram, riska kapitāla uzņēmums Blockchain Capital, un slavens investors Tims Drapers, kuri, domājams, abi ir ļoti ietekmējuši vidējā ieguldītāja viedokli par šo projektu.

5. Qash (105 miljoni USD)

Laikā no ICO, kas pazīstama kā Qash Token Sale, kas notika laikā no 2017. gada 6. līdz 8. novembrim, Qash izdevās piesaistīt 105 miljonus ASV dolāru, padarot to par vienu no visu laiku veiksmīgākajiem blokķēdes ICO..

Tagad, pusotru gadu pēc veiksmīgā ICO, Qash projekts ir masveidīgi attīstījies, un projekta aizstāvēšanas komanda ir apņēmības pilna visu paveikt pēc iespējas labāk, ievērojot iespaidīgi saspringto ceļvedi.

6. Aragona (73 miljoni USD)

Aragonam ir īpaša vieta visu laiku veiksmīgāko SIO vēsturē, jo tam izdevās piesaistīt aptuveni 73 miljonus ASV dolāru. Aragon ir atvērtā koda projekts, kas būvēts virs Ethereum blokķēdes. Tās mērķis ir kļūt par decentralizētu autonomu organizāciju (DAO).

Projekts ir slavens arī ar to, ka tajā ir viens no visātrāk noslēdzošajiem SIO vēsturē. 2017. gada 17. maijā Aragonam izdevās sagraut visus iepriekšējos rekordus, jo tikai 15 minūtēs tas savāca gandrīz 25 miljonus ASV dolāru.

Secinājums

SIO panākumus nevajadzētu noteikt pēc piesaistītā kapitāla kopsummas. No investora viedokļa ieguldījumi ICO, kas piesaistīja visvairāk naudas, nenozīmē, ka žetoni faktiski gūs panākumus tirgū. Ieguldīšana ICO ir ļoti sarežģīts jautājums.

Apskatot mūsu 6 visveiksmīgāko ICO sarakstu pēc piesaistītās summas, mēs varam secināt, ka nav ideāls panākumu modelis. Lai kā arī būtu, šķiet, ka divi no vissvarīgākajiem aspektiem, kas veicina ICO panākumus, ir nopietnu investoru atbalsts (iepriekš) un tas, vai projekts atrisina vai neatrisina reālās dzīves problēmas.

Piedāvātais attēls: itweb.co.za

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector