6 lietas, kas jums jāzina par kriptonauda

Mēs visi esam dzirdējuši terminu kriptonauda, ​​bet cik daudzi no mums patiesībā saprot, kā tas darbojas? Vēl labāk, kā darbojas parastā valūta? Mēs, vidusmēra cilvēki, esam ļoti pieraduši pie naudas jēdziena, dziļi nepētot, kā tas darbojas. Un vārds “kriptonauda” var mūs pamudināt tikai tāpēc, ka tas ir mulsinošs un mēs īsti nesaprotam šo jēdzienu. Tāpēc pagriezīsim visu to un redzēsim, ar ko mums šeit ir darīšana. Vai tā ir nākotnes valūta, vai kā? Šeit ir daži galvenie punkti, kas jums jāzina. 

1. Kas tas ir un kā mēs to varam izmantot?

kriptonauda

Avots: Valsts

Kriptogrāfijas valūta ir maksājuma veids, tāpat kā jebkurš cits, taču tai nav nekāda fiziska pamata, tā eksistē tikai praktiski, un to centralizē un nekontrolē viena persona vai organizācija. Tās vērtība pilnībā ir atkarīga no pieprasījuma un pieprasījuma situācijas, un šobrīd pastāv daži tūkstoši dažādu kriptovalūtu, no kurām slavenākās ir Bitcoin un Ethereum. Bez interneta to nevar izmantot. Tagad ir šokētājs, vai ne? Pirmkārt, šī ir valūta, kuru var izmantot tikai tiešsaistē. Tātad, ja apsverat jebkāda veida darījumus, sakārtojiet savienojumu. Diemžēl mums ir pārtraukumi vai neveiksmīga uzņemšana mājās vai darbā. Bet tas ir pēdējais, ko vēlaties notikt, kad nodarbojaties ar naudas darījumiem. Ja šī problēma jūs kavē, jūs varētu apsvērt iespēju iegūt tālruņa signāla pastiprinātājs un pēc tam koncentrējoties uz savu galveno uzdevumu. Jūs varat saņemt a šūnu signāla pastiprinātājs mājās, vai darbavietai. Lai kas jums būtu nepieciešams. 

Tāpēc atgriezīsimies pie mūsu aitām. Kriptogrāfijas valūtas izkraušana ir nedaudz grūts. Tas nozīmē, ka jūs to varat viegli iegādāties, taču, tiklīdz vēlaties to iztērēt, tas var radīt izaicinājumu. Neskatoties uz to, ka jūs varat iepirkties ar kriptovalūtu un iegādāties dažādus pakalpojumus, vairākiem uzņēmumiem joprojām ir daudz ierobežojumu. Bet jūs vienmēr varat to apmainīt pret citām valūtām, kas nav kriptogrāfijas, izmantojot īpašas lietotnes un tiešsaistes rīkus. 

2. Kas ir blokķēde un kā tās tiek izveidotas?

blokķēde

Avots: Saga-NewFrontierGroup

Blockchain ir sava veida lietvedības “pakalpojums”, kas garantē, ka žetoni netiek iztērēti divreiz. Katrs bloks apzīmē vienu darījumu un satur visu informāciju par to. Pirms šīs blokķēdes izveidošanas katrai personai, kas vēlas veikt darījumu, ir jānosūta pieprasījums. Pēc tam, kad “vienaudži” ir novērtējuši pieprasījumu un to apstiprinājuši, tiek izveidots bloks ar “hash”, kas ir individuāls kods ar unikālu informāciju par katru darījumu. Tas atrisina dubultu tēriņu problēmu un nodrošina, ka darījuma uzskaiti nevar izdzēst vai mainīt.

3. Kā iegūt kriptovalūtu?

Kā mēs jau minējām iepriekš, jūs varat iegādāties kriptonauda vai arī pats to varat “raktuves”. Tas nozīmē, ka jūs varat atrisināt kriptogrāfijas mīklu, lai izveidotu kriptogrāfijas valūtas marķieri (piemēram, Bitcoin), un, tā kā tas prasa diezgan lielu datora jaudu, žetonu skaits, kurus varat izveidot noteiktā laika posmā, ir ļoti ierobežots. Kalnrūpniecība ir nogurdinošs process, kas prasa laiku un naudu, un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, tehnisko tieksmi. Daudziem cilvēkiem šis process pārsniedz viņu iespējas un zināšanas. Bet citiem tas var kļūt par apsēstību, atšķirībā no Zelta drudža.  

4. Ja jūs ieguldāt kriptovalūtā?

Šis ir jautājums, kuru arī neviens nevar sniegt nepatiesu atbildi. Šajā jautājumā ir daudz dažādu viedokļu, tāpēc būsim godīgi. Negatīvie ir tas, ka kriptonauda nerada naudas plūsmu, tāpēc daudzi investori to neuzskatītu par labu lielu ieguldījumu galamērķi. Turklāt no šodienas viņiem nav stabilitātes. Un valūtas kurss ik pēc pāris gadiem lec uz augšu un uz leju. Vai viņi ilgtermiņā ir vērts nepatikšanas? Tas jums jāizlemj. 

5. Kriptovalūtas briesmas.

Kā jau minējām iepriekš, kriptonauda parasti netiek centralizēta. Tas bija pārdomāts solis, lai neļautu kādai personai vai uzņēmumam ļaunprātīgi izmantot sistēmu par labu. Bet krāpnieki joprojām atrod veidus, kā apiet likumu un izmantot kriptonauda savā labā. Mēs jau iepriekš esam runājuši par kalnrūpniecību, un tas ir procesa posms, kas ir pakļauts “highjacking”. Krāpnieki būtībā var izmantot jūsu tālruni vai datoru, lai iegūtu sev žetonus, pilnībā apejot jūs. Tāpēc jūs pat nezināsiet, ka jūsu ierīce tiek izmantota kalnrūpniecībā. Tas var būt tikpat vienkārši kā aizdomīgas vietnes apmeklējums. Tāpēc, ja jūsu ierīce darbojas lēnāk nekā parasti vai ja akumulatora darbības laiks ir ievērojami samazinājies bez redzamiem iemesliem, notīriet ierīci un apsveriet spēcīgu pretvīrusu programmatūru. 


6. Kā izvairīties no lodes?

Ja jūs ienākat kriptonauda pasaulē, jums, protams, būs nepieciešami instrumenti, lai sevi pasargātu. Pirmkārt un galvenokārt, ja jūs apsverat iespēju iegādāties kriptonauda no uzņēmumiem uz ICO bāzes (sākotnējie monētu piedāvājumi), uzmanīgi izlasiet visu. Viņiem tas varētu būt daudz izdevīgāk nekā jums. ICO ir veids, kā uzņēmumiem paplašināties un augt, pārdodot jums kriptonauda. Kaut kas līdzīgs valsts finansējumam. Jūs pērkat žetonus – viņi izmanto jūsu naudu, lai paplašinātu. Tāpēc vēlreiz rūpīgi izlasiet un veiciet pētījumu. Vai ir iesaistīti kādi lieli investori? Vai jums sniegtā informācija ir pietiekami detalizēta?

ICO

Avots: vidējs

Jebkurā gadījumā atcerieties, ka jums vajadzētu ieguldīt tikai sistēmās, kuras pilnībā saprotat un saprotat. Tāpēc veiciet savu pētījumu uzmanīgi un pirms galīgā lēmuma pieņemšanas pārliecinieties, vai jums ir pārklāti visi gali. 

Kriptonauda joprojām ir ļoti jauna, un tai vēl jāiegūst daudz stabilitātes. Tomēr tā ir ģeniāla sistēma, kas mūsu pasaulei var piedāvāt alternatīvu pieeju naudai, ieguldījumiem, bankām un pirkumiem kopumā. Tāpēc ir ieteicams iegremdēties šajā tēmā, pat ja jūs nevēlaties ieguldīt vai pirkt. Sekošana jaunajām tehnoloģijām ir lielisks īkšķis. Tādā veidā jūs vienmēr sazināsieties ar “tagad” un varēsiet paredzēt “rītdienu”.! 

Piedāvātais attēls: The Telegraph

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector