6 labākie paroļu pārvaldnieki

Paroļu pārvaldība: kura no sešām iespējām ir piemērota tieši jums?

Aizsargājiet tīkla drošības datoru un aizsargājiet savu datu koncepciju

Šajā drošības pārkāpumu dienā un nozagtas identitātes, nekad nav bijis tik svarīgi, lai jūsu personas dati tiktu droši glabāti – piekļūtu tikai jūs. Par laimi, vai diemžēl, lai kā jūs to gribētu aplūkot, ir daudz paroļu pārvaldības rīki tur ārā. Daži sēž tieši uz tehnoloģijām; citi kopš 1990. gadiem pat peldēja internetā.

Attālā datu pārvaldība un uzglabāšana

Tātad, kā jūs zināt, kurš rīks jums ir piemērots? Vai meklējat zvani un svilpes par zemām izmaksām? Vai kaut kas vienkāršs, viegli lietojams un varbūt nedaudz dārgāks? Neļaujiet iepirkšanās procesam radīt jums stresu. Mēs esam šeit, lai palīdzētu visaptveroši salīdzināt dažus no labākajiem paroļu pārvaldniekiem.

Mēs esam apvienojuši sešas savas vēlamās iespējas – tās visas piedāvā reāllaika priekšrocības un plusus. Kur vēlaties doties … tas ir atkarīgs no jums.

LastPass

Klientu atsauksmes par apmierinātības atgriezeniskās saites aptaujas koncepciju

Kā paroļu pārvaldnieki iet, LastPass ir diezgan daudz karalis. Tas ir viegli viens no atpazīstamākajiem nosaukumiem, nemaz nerunājot par vienu no tirgū visplašāk izmantotajiem rīkiem. Nav daudz vadības rīku, kas tuvotos LastPass reputācijas atbilstībai. Problēma ir tā, ka tā ir arī viena no tām platformām, kas dziļi sadala veltītus lietotājus – būtībā, reģistrējoties LastPass, jūs drīz atklāsiet, ka vai nu to mīlat, vai ienīst.

Ekrānuzņēmums no lastpass.com lapas sadaļas LastPass plāni

Sākotnējās popularitātes dēļ jaunu platformu pieplūdums ir pavēris ceļu konkurencei. Tomēr, neskatoties uz to, izturīgajiem LastPass faniem noteikti ir labs iemesls, lai piekārtu savus bezmaksas kontus (apmaksātajos kontos jūs varat palaist aptuveni 36 ASV dolārus gadā, un tie ir aprīkoti ar virkni papildinājumu, kas jums var šķist noderīgi vai ne. nepieciešams, ņemot vērā, ka tik daudz jau ir iekļauts pamata kontā). Izņemot izmaksas, LastPass patiešām ir lieliska iespēja. Tas glabā visas jūsu paroles – droši un droši – dažādās platformās un ierīcēs un darbojas nevainojami personiskām un biznesa vajadzībām.

Lastpass.com ekrānuzņēmums LastPass mājas lapa

LastPass ļauj saglabāt digitālos ierakstus (ieskaitot Wi-Fi paroles, pases / apdrošināšanas informāciju un dalības līgumus) un tikpat viegli tos kopīgot. Tas ir lieliski piemērots arī iepirkšanās tiešsaistē, izmantojot pielāgojamo automātiskās aizpildīšanas opciju un iebūvēto paroļu ģeneratoru, kas izveido garas, nejaušinātas paroles, lai atturētu hakerus. Tas galvenokārt darbojas kā tīmekļa pārlūkprogrammas paplašinājums, neskatoties uz to, ka tam ir atsevišķas lietotnes gan Mac OS X, gan Windows. Kaut arī tehniski tiešsaistes paroļu pārvaldības sistēma, ir situācijas, kurās tā darbosies arī bezsaistē.

Saskaņā ar tās tīmekļa vietni ir vairāk nekā 25 miljoni LastPass lietotāju – un apmēram 70 000 no tiem ir uzņēmumi. Šie skaitļi, visticamāk, ir saistīti ar pārvaldnieka integrācijas iespējām un to, ka LastPass atbalsta daudzas ierīces, tostarp iOS, Android un pat BlackBerry. Bet esiet brīdināts: tā noteikti nav katra cilvēka pirmā izvēle. Kā pamanīsit pēc Trustpilot rādītāja, atsauksmes ir dažādas – un iemesli ir visur.

Lastpass.com ekrānuzņēmums LastPass – uzticas miljoniem

Tātad, ja jūs meklējat spējīgu pārvaldības sistēmu, LastPass ir lielisks. Bet pēc skaņām, ja gadās iestrēgt un pieprasīt klientu atbalstu, jums var nepatikt saņemtā atbilde. Jebkurā gadījumā tas ir azarts, bet atkal tie, kas mīl LastPass … LOVE LastPass

Trustpilot rezultāts: 1,8 / 5 (zemākais mūsu sarakstā)
CENA: Pieejamas bezmaksas maksas dalības iespējas
Platformas atbalsts: Logs un Mac
Mobilais atbalsts: iOS, Android un BlackBerry
Pārlūka spraudņi: Google, Chrome, Firefox, Linux, Opera, Microsoft Edge, Safari un citi

Dašlans

Vietnes daslane.com ekrānuzņēmums Dašlana plāns indivīdiem


Līdz šim šajā sarakstā mēs esam redzējuši vairākus apkalpojamus bezmaksas paroļu pārvaldniekus, taču dažreiz ir vērts nopelnīt dažus dolārus mēnesī. Un paveicies jums, Dashlane ir viens no nedaudzajiem vadītājiem ar piemaksu par apmaksātu kontu (apmēram 40 ASV dolāri gadā vai 3,33 ASV dolāri mēnesī), kas faktiski ir vērts bonusa funkciju.

Izmantojot premium kontu (personām vai ģimenēm – ģimenes plāni ir krasi 60 USD gadā), paroļu uzglabāšana ir neierobežota, un jūs varat sinhronizēt visas paroles vairākās ierīcēs. Bet tas vēl nav viss …

Vietnes dashlane.com ekrānuzņēmums Dashlane iezīmes

Dašlānam ir arī daudz patentu, kas pierāda, ka ir nozares līderis drošības jomā. Biedri ne tikai tiek brīdināti par datu pārkāpumiem un iespējamiem uzlaušanas gadījumiem, bet arī tiek sniegti norādījumi, kā rīkoties, lai uzzinātu, kā rīkoties. Jo viens no galvenajiem platformas principiem ir tā apņemšanās ievērot privātumu. Dashlane ir pilnīgi pārredzams attiecībā uz datu koplietošanu (viņi to nedara) un uzglabāšanu (viņi to nevar redzēt – pat ja viņi to vēlētos).

Vietnes dashlane.com ekrānuzņēmums Dašlana VPN funkcijas

Bet vispievilcīgākais bonuss ikmēneša maksas iekasēšanai, un tas, kas Dashlane ir unikāls no citiem paroļu pārvaldniekiem, ir droša VPN drošības funkcija, kas ir ideāli piemērota tiem, kuri pārlūko tīmekli, izmantojot nejaušus Wi-Fi tīklājus. Vislabākais ir tas, ka Dashlane ir slavens kā augstākā līmeņa un savā klasē labākais pārvaldības rīks, pateicoties vienkāršībai – lieliska iespēja tiem, kam paroles un privātās glabāšanas pakalpojumi ir jauni un kuri vēlas sākt pamata ievads. Noteikti vēlamā izvēle pirmo reizi.

Trustpilot rezultāts: 4.4 / 5
CENA: Pieejamas bezmaksas maksas dalības iespējas
Platformas atbalsts: Logs un Mac
Mobilais atbalsts: iOS un Android
Pārlūka spraudņi: Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari un citi

KeePass

Vietnes keepass.com ekrānuzņēmums KeePass mājas lapa

Ja meklējat paroļu pārvaldnieku ar gludu, mūsdienīgu saskarni un asām UX / UI iespējām, iespējams, vēlēsities turpināt ritināšanu. Apmeklējot KeePass vietni, jūs varētu domāt, ka esat atgriezies laikā. Mājas lapa ir neticami vienkārša – gandrīz nevietā. Tomēr, ja tā ir drošība un stabila reputācija, pēc kuras vēlaties, vēl pāris klikšķu, un jūs sāksiet saprast, kāpēc tik daudzi lietotāji to ir izvēlējušies kā vēlamo krātuves vietni.

Kiberdrošības koncepcija

Iekļaujoties pazīstamajā paroļu pārvaldības rīku polarizācijas kategorijā, KeePass ir savi senie fani un dedzīgie nelabvēļi. Tas viss tiešām ir atkarīgs no tā, pēc kā jūs esat. Ja tāpat kā tik daudzi, doma par informācijas glabāšanu mākoņa platformās jūs satrauc, KeePass varētu būt domāts tieši jums. Vienkāršs, stingrs un tikko frill redzams.

Vietnes keepass.com ekrānuzņēmums KeePass mājas lapa

Bet tas nenozīmē, ka KeePass nav nekā īpaša, ko piedāvāt. Lietotāji, kuriem nav svarīgas mākoņa sistēmas, var izmantot lielākoties personalizēto un pielāgojamo bezsaistes pieejas paroļu pārvaldībai.

Vietnes keepass.com ekrānuzņēmums KeePass versijas

Ir randomizēts paroļu ģenerators, daudzvalodu atbalsts un plaša spraudņu arhitektūra. Turklāt KeePass ir pārnēsājams un to var nēsāt uz USB atmiņas kartes, un tas darbojas operētājsistēmā Windows bez instalēšanas (saderīgs arī ar Mac).

KEEPASS.com ekrānuzņēmums KeePass tulkošanas failos

Lai sniegtu priekšstatu par šeit piedāvātajām tehnoloģijām: vietne, slavējot tās pārnēsājamās funkcijas, piedāvā informācijas uzglabāšanas priekšrocības galvenajos failos, kas var dzīvot uz sadedzināta kompaktdiska vai disketes (A FLOPPY DISK!) Tāpēc ņemiet ka kā brīdinājuma zīme. Bet KeePass noteikti ir iesācēja sapnis – vienkārša, precīzāka un pamata paroļu pārvaldība un glabāšana vislabākajā veidā.

Trustpilot rezultāts: 4.0 / 5
CENA: Bezmaksas
Platformas atbalsts: Logs un Mac
Mobilais atbalsts: Ierobežots
Pārlūka spraudņi: Ierobežots

1Parole

Vietnes 1password.com ekrānuzņēmums 1Password mājas lapa

Rēķins par pasaules vismīļāko paroļu pārvaldnieku ir viegli saprotams, kāpēc 1Password joprojām ir tik iecienīts. 1Password ir ne tikai atpazīstams un uzticams nozares nosaukums un reputācija, bet arī lielisks rīks vairāku kontu pārvaldīšanai vienā laikā – lielāko daļu laika.

Vietnes 1password.com ekrānuzņēmums 1paroles drošības lapa

Neskatoties uz iecerēto iecienīto attieksmi, pakalpojumam 1Password tomēr ir daži trūkumi – viens no tiem ir kaitinošāks nekā faktiskais darījumu pārtraukējs. Kamēr citi vadītāji lielā mērā paļaujas uz divu faktoru autentifikāciju, 1Password liek nedaudz vairāk strādāt. Piemēram, ja lietotāji vēlas pierakstīties savos kontos no jaunas ierīces, lietotājs 1Password liek ievadīt galveno paroli un kodu, kas pieejami tikai caur ierīci, kuru jau iepriekš esat izmantojis, lai piekļūtu savam kontam. Ja jums nejauši nav šīs ierīces, 1Password jums būs jānosūta vēl viens garš un sarežģīts ģenerēts kods, lai jūs varētu atgriezties. Tas nav īpaši ērti, it īpaši tiem, kas mēģina ierobežot paroļu skaitu. Tomēr tas stiprina visas jūsu informācijas kastes drošību. Bet atgriezīsimies pie labajām lietām.

Vietnes 1password.com ekrānuzņēmums 1Paroles atbalsts sinhronizācijas opcijās

1Password galvenokārt darbojas kā bezsaistes darbvirsmas pārvaldības rīks (līdzīgi kā KeePass), taču opcija ir pieejama, ja vēlaties manuāli augšupielādēt paroles mākonī vai sinhronizēt tās ar ierīcēm, izmantojot Wi-Fi vai USB diskus. Tas nodrošina visas daudzu citu pārvaldnieku standarta ērtības, ieskaitot veidlapu un līgumu automātisko aizpildīšanu ar vienu klikšķi, kā arī aizsargātus konfidencialitātes iestatījumus ar brīdinājumiem par pārkāpumiem. Un, lai gan bezmaksas pakalpojums ir lielisks un pilnībā paveic darbu, kāds tas ir, ir apmaksātas iespējas tiem, kuriem ir lielākas cerības. Piemēram…

Vietnes 1password.com ekrānuzņēmums 1Password ģimenes plāns

Vai vēlaties to visu saglabāt ģimenē? Labāks vadītājs, iespējams, nebūs, jo 1Password piedāvā specializētas aizsardzības paketes visai mājsaimniecībai. Par 4,99 ASV dolāriem mēnesī (ģimenei, kurā ir 5–1 ASV dolārs par papildu locekli), 1Password jūs ar vienu klikšķi automātiski pierakstās katra ģimenes locekļa iecienītākajās vietnēs, vienlaikus aizsargājot vērtīgas paroles, kredītkartes un visu citu, kas ir pārāk personisks, lai tekstu nosūtītu vai nosūtītu e-pasts.

Un, ja tas visu var darīt jūsu ģimenes labā, padomājiet par to, ko 1 Password var darīt arī jūsu mazajam biznesam. Uzņēmuma kontā izmaksas ir lielākas (sākot no 7, 99 USD vienam lietotājam mēnesī), taču 1Passwords īpašo privātuma funkciju drošība un miers, kā arī visu diennakti pieejamā klientu apkalpošanas komanda var būt izdevumu vērts. Turklāt visiem abonēšanas līmeņiem ir 30 dienu bezmaksas izmēģinājums bez riska.

Vietnes 1password.com ekrānuzņēmums 1Password biznesa plāns

Bet būtībā neatkarīgi no tā, kas jums jādara paroļu pārvaldniekam – neatkarīgi no tā, vai esat viens lietotājs, ģimenes loceklis vai esat daļa no darbvietas komandas ––.

Trustpilot rezultāts: 4.6 / 5
CENA: Pieejamas bezmaksas maksas dalības iespējas
Platformas atbalsts: Logs un Mac
Mobilais atbalsts: iOS un Android
Pārlūka spraudņi: Google, Chrome, Firefox, Linux, Opera, Microsoft Edge, Safari un citi

RoboForm

Roboform.com ekrānuzņēmums RoboForm mājas lapa

Ja meklējat paroļu pārvaldnieku ar gludu, mūsdienīgu saskarni un asām UX / UI iespējām, iespējams, vēlēsities turpināt ritināt. Tomēr, ja tā ir drošība un stabila reputācija, kuru jūs meklējat, RoboForm jums var būt tikai izvēle.

Vietnes 1password.com ekrānuzņēmums RoboForm lietotāju atsauksmes

Ļoti universāls rīks ar dažām lieliskām, iebūvētām funkcijām un spraudņiem daudzām dažādām pārlūkprogrammām. RoboForm lietotāji ir apņēmīgi un nesatricināmi savā lojalitātē..

Sākotnēji RoboForm pirmoreiz debitēja tirgū 1999. gadā – pēc mūsdienu standartiem. Faktiski tas joprojām ir viens no vecākajiem joprojām darbojošajiem paroļu pārvaldības rīkiem. Un laba iemesla dēļ: tas darbojas! Neskatoties uz pēdējo 20 gadu laikā sasniegtajiem menedžeru tehnoloģiju sasniegumiem, RoboForm ir veicis ļoti maz izmaiņu vai centienu sekot līdzi aktuālajām tendencēm – un tam, ka tas joprojām ir tik populārs, vajadzētu pateikt visu, kas jums jāzina.

Turklāt atšķirībā no citiem apmaksātu pakalpojumu līmeņiem RoboForm bezmaksas versija neļauj sinhronizēt paroli vairākās ierīcēs. Ja vēlaties, lai visā tīklā būtu pieejams pilnībā pieejams pārvaldības pakalpojums, ieteicams meklēt jaunāku piemaksas pakalpojumu citur.

Roboform.com ekrānuzņēmums RoboForm palīdzības centrs

Bet pamata RoboForm iespējas ir pilnīgi pieejamas, un tām ir piemērotas piemaksas, tostarp daudzfaktoru autentifikācija un īpašs, prioritārs klientu apkalpošanas komandas atbalsts – 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Trustpilot rezultāts: 4.7 / 5
CENA: Pieejamas bezmaksas maksas dalības iespējas
Platformas atbalsts: Logs un Mac
Mobilais atbalsts: iOS un Android
Pārlūka spraudņi: Chrome, Firefox, Explorer, Microsoft Edge, Safari, Opera un citi

Bitwarden

Vietnes bitwarden.com ekrānuzņēmums Bitwarden produktu lapa

Tur ir vienkārši. Un tad tur ir vienkārši UN bez maksas. Faktiski, saskaņā ar tās vietni, Bitwarden to sadala pēc iespējas vienkāršāk: “Paroļu pārvaldnieks ir bezjēdzīgs, ja nevarat tam viegli piekļūt”. Un tas diezgan daudz izsaka visu. Bitwarden nav tikai viens no uzticamākajiem, uzticamākajiem un bezmaksas pieejamajiem paroļu pārvaldības rīkiem, tas ir arī neticami lietotājam draudzīgs un iesaiņots ar daudzām funkcijām.

Vietnes bitwarden.com ekrānuzņēmums Bitwarden atvērtā koda programmatūra

Bitwarden atvērtā koda programmatūra padara pieejamību par galveno prioritāti. Tā piedāvā lielisku drošību vairākās platformās un ietver ērtus faktorus, piemēram, komandu un uzņēmumu sinhronizāciju vairākās ierīcēs. Tas ne tikai tas, bet arī piedāvā neierobežotu tiešsaistes krātuvi un izvēles pašapkalpošanās iespējas. Un pats labākais – pamata plāns ir burtiski BEZMAKSAS.

Vietnes bitwarden.com ekrānuzņēmums Bitwarden cenu lapa

Premium plāni sākas ar 10 ASV dolāriem gadā, un tajos ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, velvju veselības pārskati, kas ļauj jums uzzināt, kura no jūsu parolēm varētu būt pārāk vāja vai viegli uzminama, kā arī prioritārs klientu atbalsts, kas pieejams vienmēr, kad jums tas ir vajadzīgs – nekad, pateicoties visai veltītajai uzmanībai datu šifrēšanai. Neatkarīgi no jūsu dalības līmeņa, jūsu dati tiek pilnībā šifrēti, pirms tie atstāj jūsu ierīci, un tikai jūs varat tiem piekļūt.

Vietnes bitwarden.com ekrānuzņēmums Bitwardena mājas lapa

Kaut arī Bitwarden ir sava augstākā līmeņa rīka reputācija tā vienkāršības dēļ – un, lai arī tas var šķist pievilcīgi, jūs, iespējams, prasīsit kaut ko nedaudz padziļinātu nekā cienījams bezmaksas pārvaldnieks. Bet Bitwarden joprojām ir lieliska izvēle tiem, kuriem paroles pārvaldības rīki var būt jauni un kuri vēlas sākt ar pamata ievadu. Noteikti vēlamā izvēle pirmo reizi.

Trustpilot rezultāts: 4.4 / 5
CENA: Pieejamas bezmaksas maksas dalības iespējas
Platformas atbalsts: Logs un Mac
Mobilais atbalsts: iOS un Android
Pārlūka spraudņi: Google, Mozilla, Opera, Microsoft Edge, Safari un citi

Kiberdrošības koncepcija

Tur tev tas ir! Visaptverošs salīdzināšanas ceļvedis tikai sešiem lielākajiem vārdiem un populārākajiem paroļu pārvaldniekiem tirgū. Kā redzat, katra sistēma patiešām piedāvā kaut ko gandrīz visiem – sākot no iesācējiem līdz ekspertiem; no budžetā iekļautajiem un bankrotiem. Bet dienas beigās velns ir sīkumos. Vai ir vērts tērēt? Vai arī jūs varat paspēt izstiept savus dolārus apmaiņā pret augstākās kvalitātes pakalpojumiem un drošību? Tagad, kad jūs zināt augstākos, zemākos un visu, kas pa vidu, mēs esam pārliecināti, ka jūs varēsiet noteikt, kurš pārvaldības rīks jums ir piemērots.

FAQ

Kas ir paroļu pārvaldība?

Paroļu pārvaldība ir principu un paraugprakses kopums lietotājiem, vienlaikus efektīvi uzglabājot un pārvaldot paroles, lai aizsargātu paroles, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi.

Kā paroļu pārvaldnieki darbojas dažādās ierīcēs?

Paroļu pārvaldnieks glabā jūsu paroles šifrētā formā, palīdz ģenerēt drošas nejaušas paroles un ļauj viegli piekļūt savām parolēm visās dažādās ierīcēs (datoros, viedtālrunī, planšetdatoros)..

Vai paroļu pārvaldnieki ir droši?

Paroļu pārvaldnieki saglabā jūsu paroles drošā glabātuvē un ļauj tām piekļūt, izmantojot dziedātāja galveno paroli. Pēc izvēles varat izmantot papildu drošības slāni, savam kontam pievienojot divu faktoru autentifikācijas metodi.

Cik maksā paroļu pārvaldnieki?

Apmaksātu paroļu pārvaldnieki parasti maksā no 20 līdz 60 ASV dolāriem vienai personai gadā, lai gan pienācīgas ir pieejamas par brīvu un augstākā līmeņa iespējām.

Vai paroles pārvaldniekus var uzlauzt?

Katram paroļu pārvaldniekam ir trūkumi, kas var ļaut uzbrucējiem nozagt paroles no pārlūka Chrome paplašinājuma vai no Android lietotnes.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector