5 labākie mobilie Bitcoin maki (2021. gada atjauninājums)

Ievads

Tāpat kā ar skaidru naudu, jūs vēlaties, lai jūsu Bitcoins būtu vairākas dažādas krātuves. Viena droša un pastāvīga vieta lielu naudas summu glabāšanai un viena ērtāka vieta mazākām summām, piemēram, jūsu makam. Šī pati loģika attiecas arī uz Bitcoin. Jūs vēlaties drošāku atrašanās vietu lielām summām (piemēram, bezsaistes maku) un ērtu atrašanās vietu, lai jūs tās varētu ērti izmantot..

Tomēr ar pārpilnību Bitcoin maki tur var būt grūti izvēlēties drošu, privātu un bagātīgu seifu, kuru vēlaties. Šī rokasgrāmata ļaus jums iepazīties ar labākajiem Bitcoin makiem iOS un Android ierīcēm, lai jūs varētu tos paturēt hodling ieslēgts.

Kritēriji, lai iekļūtu sarakstā, bija:

  1. Atbalsta Segwit
  2. Viņam ir bijusi laba maku atjaunināšanas vēsture
  3. Ir atvērtā koda
  4. Ir bagātīgs ar iezīmēm
  5. Ir labā stāvoklī ar Bitcoin kopienu
  6. Neiesaistīja sevi ICO

Zils maks

zils maks

Lai gan spēle Wall ir salīdzinoši jauna, tā ar savu bagātīgo funkciju skaitu un moderno lietotāja saskarni viegli ieņem vietu pirmajā vietā. Pieejami gan iOS, gan Android ierīcēs, viņi Segwit ir atbalstījuši savu pirmo prioritāti kopš to izlaišanas un nodrošina daudzas noderīgas Bitcoin funkcijas, piemēram, Lightning Wallet, Replace-by-Fee, tikai pulksteņu makus, atbalstu vairākiem seifu standartiem (BIP 39, BIP 44, BIP 49) un ticama noliegšana.

Pašlaik viņu zibens seifs izmanto API, lai piekļūtu zibens tīklam, tas nozīmē, ka jūs izmantojat viņu mezglu, lai piekļūtu zibens tīklam. Jūs tirgojat decentralizāciju un drošību, taču tas neapšaubāmi ir viens no vienkāršākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā izmantot zibens tīklu. 3 iestatījumi ir viss, kas jums jādara, lai iestatītu zibens maku.

Kopš palaišanas kopā ar Segwit viņi apsolīja strādāt ar HD un Lightning Wallets, un abi solījumi ir izpildīti. Izmantojot tādas funkcijas kā daudzparaksts un pieslēgšanās savam Bitcoin Core mezglam, zilais maks nākotnē var kļūt vēl labāks.

Samuraju maks

Samuraju maks

Samourai maks ir bijis kopš 2015. gada un šodien ir viens no populārākajiem Bitcoin makiem. Viņi ir orientēti uz privātumu ar tādām funkcijām kā tikai pulksteņa seifs, bezsaistes režīms, akmens sienas un maksas. Visas šīs funkcijas kādam ļoti apgrūtina jūsu Bitcoin darījumu izsekošanu.

Viņiem ir arī jauna aparatūras pilna mezgla palaišana, kas ļaus jums to savienot ar savu Samourai maku, kas palīdzēs jūsu Bitcoin maku darbināt pēc iespējas neuzticamāk, uzlabojot privātumu.

Arī Samourai ir arī viens no vienkāršākajiem un intuitīvākajiem Bitcoin makiem, ko izmantot ar savu vienkāršoto lietotāja saskarni. Kaut arī Samourai maks pašlaik nav pieejams operētājsistēmā iOS, ja jums ir Android tālrunis un vēlaties, lai seifs darbotos, iespējams, tas ir ceļš uz Samourai.

HODL maks

HODL maks

Atdalīts no Breadwallet, HODL seifs piedāvā SPV makus bez ICO un altcoin traucējošiem faktoriem, kas ir Breadwallet. Tā vietā, lai paļautos uz pilnu mezglu jūsu blokiem no maki, tā vietā varat izvēlēties SPV mezglu. SPV mezgls tikai lejupielādē bloka galvenes un nepārbauda saturu, taču nepatiesu bloku galvenes izgatavošana ir dārga un parasti ir pietiekami laba mazākiem Bitcoin apjomiem. Ar tagad pievienoto Segwit atbalstu HODL maks konkurē par vienu no labākajiem Bitcoin makiem, kas jums var būt iOS ierīcēs, un tas ir pieejams arī Android ierīcēs.

Blockstream Green (pazīstams arī kā Greenaddress)

Greenadress


Greenaddress, kas ir pieejams gan Android, gan iOS, iekļauj to sarakstā, neskatoties uz bagāto lietotāja saskarni, jo tā piedāvā funkciju, kuras nav nevienam citam Bitcoin makam: daudzparakstu 2 faktoru autentifikācija. Kad lietotnē izveidojat seifu, varat izveidot 2-of-2 vai 2-of-3 daudzparakstu maku. Ar 2-of-2 daudzparakstu maku Greenaddress un lietotājam katram ir pa vienam, un ar 2-no-3 jums ir divi, kamēr Greenaddress ir 1. Ja vēlaties tērēt, Greenaddress sniedz jums verifikāciju pa e-pastu, SMS, vai Google autentifikators. Tādā veidā, pat ja jūsu atslēga tiek atklāta, uzbrucējs nevarēs ņemt līdzekļus, ja viņiem nebūs arī piekļuves jūsu izvēlētajam 2FA.

Šī funkcija padara Greenaddress par drošāko mobilo Bitcoin maku tur. Viņi ir paziņojuši, ka drīz iznāks viņu jaunais maks ar pavisam jaunu lietotāja saskarni Green. Varbūt viņi nākotnē būtu pelnījuši augstāku vietu, taču pagaidām viņi paliek 5. vietā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector