10 labākās .onion vietnes internetā

Ievads

Ja jūs uztraucat privātumu un dedzīgi par anonimitāti, jums jāpārbauda tumšais tīmeklis. Jā, dažās tumšā tīmekļa daļās dzīvo ne pārāk sāļie varoņi, taču ir arī likumīgas vietnes privātumu apzinošiem cilvēkiem.

Tā vietā, lai būtu augstākā līmeņa domēns, piemēram ,.com, .edu vai.org, tumšās tīmekļa vietnes bieži beidzas ar .onion. Apsveriet šo īso ceļvedi par labākajiem. Sīpolu dārgakmeņiem, kurus var atrast tumšajā tīmeklī. Šīs vietnes ir dažas no pirmajām vietām dziļajā tīmeklī, kuras jums vajadzētu apmeklēt.

Lai piekļūtu.onion, ko sauc arī par “tor” vietnēm, jums būs jāizmanto tumšais tīkls, piemēram, Tor. Jūras spēku izstrādātais Tor ir lielākais tumšais tīkls, un tā nosaukums faktiski ir saīsinājums no “sīpolu maršrutētāja”.

Torproject.org ekrānuzņēmums Torproject.org – Mājas lapa

Apmaiņā pret šo nelielu iedomāto kāju, lai piekļūtu tumšajam tīklam, lielākoties izvairīsities no interneta pakalpojumu sniedzēju vai valsts iestāžu izsekošanas. Ja dodaties vienu soli tālāk, lai piekļūtu Tor vietnēm ar drošu VPN un papildu šifrēšanu, jums vajadzētu būt iespējai veikt vēl labāku darbu, nosedzot savas interneta dziesmas.

Privātums un anonimitāte arī padara to par ideālu apvidu nelegālām darbībām, piemēram, narkotiku, ieroču pirkšanai un pārdošanai vai hit cilvēka pieņemšanai darbā. Tumšā tīmekļa ēnā slēpjas daudz kibernoziedznieku, kuri vēlas sagrābt jūsu datus, tāpēc esiet piesardzīgs.

Pēdējā lieta, ko vēlaties darīt, ir doties tumšajā tīmeklī, noklikšķināt uz bojātas saites un, piemēram, paņemt ļaunprātīgu programmatūru..

Anonīma hakera digitālā noziedzība

Tagad, kad jūs pareizi saprotat, ko jūs domājat, lecot uz Tor vietnēm, šeit ir dažas vietas, kas var izraisīt jūsu interesi.

1. Slēptā Wiki

Slēptā Wiki ir lieliska vieta, kur sākt meklēšanu tumšajā tīmeklī. Tas ir kopienas rediģēts wiki, kas ir pilns ar vietņu rādītājiem un ir viens no vecākajiem saišu direktorijiem tumšajā tīmeklī.

Thehiddenwiki.org ekrānuzņēmums Slēptā Wiki

Šeit atradīsit visas essential.onion saites uz avotiem un pakalpojumiem, kas atrodami tumšajā tīmeklī. Pavadiet kādu laiku, ielejot rakstus, ceļvežus vai sazvērestības teorijas. Jūs sastapsiet visu, sākot no narkotiku tirdzniecības vietām līdz finanšu pakalpojumiem un visu, kas pa vidu.

Ir vairākas papildu vietnes ar līdzīgiem nosaukumiem, no kurām arī jums vajadzētu rūpēties, lai izvairītos.


2. DuckDuckGo

Kā jau minēts iepriekš, Google nav piemērots meklēšanai tumšajā tīmeklī. Tā vietā izmantojiet DuckDuckGo, kas ir viena no labākajām meklētājprogrammām tumšajā tīmeklī, lai atrastu to, ko meklējat.

DuckDuckGo.com ekrānuzņēmums DuckDuckGo

Šī drošā, anonīmā meklētājprogramma nereģistrē nevienu jūsu meklēšanas darbību. Kaut arī DuckDuckGo neieraksta (vai nedalās) jūsu meklēšanas vēsturi un neiegūst piekļuvi jūsu e-pastam, kā to dara Google, DuckDuckGo vienmēr spēj nodrošināt ātrus, uzticamus un privātus rezultātus.

3. Slēptās atbildes

Šī Tor vietne būtībā ir tumšo tīmekļa ekvivalents lielākajiem tiešsaistes forumiem, piemēram, Quora vai Reddit. Kad piekļūstat tam, tas var likties mazliet pamests, taču apsveriet, cik cilvēku patiesībā atrodas tumšajā tīmeklī, un tad jūs sapratīsit mazo datplūsmu.

Hidden-answer.com ekrānuzņēmums Slēpta atbilde

Šeit jūs varat uzdot un atbildēt uz diezgan dažādām tēmām un saņemt godīgas atbildes, kas būtu kopīgas tikai ar aizsardzību, ko piedāvā tumšā tīmekļa galīgā privātums un anonimitāte..

Gaidiet, ka redzēsit jautājumus un atbildes par visu, sākot no vietņu torrentēšanas, lai palīdzētu pieņemt darbā hitmanu.

4. Facebook

Jā, jūs lasījāt šīs tiesības. Facebook ir oficiāla.onion spoguļu vietne, kuru ir vērts apskatīt. Protams, Facebook nav vislabākās pieredzes attiecībā uz tiešsaistes privātumu, tāpēc rīkojieties uzmanīgi.

Facebook.com ekrānuzņēmums Facebook

Diemžēl nevajadzētu gaidīt no Facebook pilnīgu privātumu – viņi joprojām var kontrolēt, kā jūs mijiedarbojaties ar viņu vietni, izmantojot jūsu kontu, pat ja jums rodas grūtības to izveidot tumšajā tīmeklī..

Facebook tumšās tīmekļa versijas izmantošana palīdzēs jūsu tiešsaistes darbības novērst no valdības spiegiem un pasargās jūs no cenzūras.

5. Sci-Hub

Šī zinātnisko zināšanu datu bāze satur milzīgu miljoniem dokumentu, kas balstīti uz zinātniskiem pētījumiem. Šeit jūs varat atrast 99% akadēmisko rakstu, kas tiek ražoti visā pasaulē, jo vietne mēģina atbrīvot informāciju un atklāti dalīties tajā.

Scihub.wikicn.top ekrānuzņēmums Sci-Hub

Cerība ir tāda, ka, piekļūstot visām objektīvajām publikācijām, mēs varam uzlabot vēža ārstēšanas un tamlīdzīgu pētījumu izpēti. Iepriekš tika ziņots par biežiem pārtraukumiem, tāpēc ir zināms, ka vietnes atrašanās vieta mainās.

6. BlockChain

Kriptovalūta nav pārsteigums, ka tumšā tīmekļa valūta ir bijusi jau vairākus gadus. Pateicoties kriptovalūtas institucionālās iejaukšanās trūkumam no valdībām vai bankām, tas ir debesīs veikts mačs.

Blokķēdes ekrānuzņēmums BlockChain

Blockchain bija viena no pirmajām vietnēm, kas uzsāka darknet vietni, kā arī viena no pirmajām, kas izmantoja HTTPS drošības sertifikātu, lai iegūtu vēl lielāku drošību. Šī vietnes versija tika izveidota, lai palīdzētu nodrošināt papildu drošību un ierobežotu bitcoin zādzības.

7. SecureDrop

SecureDrop piedāvā drošu, drošu saziņu starp žurnālistiem un ziņu organizācijām un to avotiem (galvenokārt trauksmes cēlējiem, kas veic atbilstošus piesardzības pasākumus), kas ir ideāli piemērots sensitīvas informācijas nopludināšanai.

Securedrop ekrānuzņēmums SecureDrop

Kad piekļūstat vietnei, jums tiks piešķirts nejauši piešķirts koda nosaukums, lai nosūtītu informāciju konkrētam autoram vai redaktoram, kurš pēc tam augšupielādē informāciju, izmantojot sarežģītu izraudzīto zibatmiņas disku un datoru sistēmu, lai turpinātu šifrēšanu un drošību.

8. ProtonMail

ProtonMail ir Šveices šifrēts e-pasta pakalpojums, kas ļauj nosūtīt pilnīgi konfidenciālus e-pastus. Tas ir viens no uzticamākajiem e-pasta klientiem tumšajā tīmeklī.

Ekrānuzņēmums no protonmail ProtonMail

Viņi neveic žurnālus un izmanto automātisku gala – gala šifrēšanu, lai jūsu saziņa būtu droša – pat ProtonMail darbinieki nevar redzēt, ko jūs sūtāt, jo šifrēšana notiek pārlūkprogrammā.

Jums ir jāmaksā par šo pakalpojumu, taču viņu drošība ir nepārspējama. Daudzi no lielākajiem spēlētājiem kriptovalūtas telpā izmanto ProtonMail saviem kriptogrāfijas e-pasta ziņojumiem.

9. Daniels

Daniela vietnē ir saraksts ar vairāk nekā 7000. sīpolu adresēm, un tā ir lieliska vieta, kur atrast informāciju. Lielākā daļa vietņu ir iedalītas kategorijās, un tajās ir iekļauta informācija par saitēm, ieskaitot to, vai tā ir tiešsaistē, kā arī pēdējo reizi, kad tā tika pārbaudīta – sīkumi, kas var būt noderīgi, sākot ķemmēt tumšo tīmekli.

Daniela ekrānuzņēmums Daniels

Tā ir arī ērta atsauce, kas palīdz aizsargāt jūs – direktorijā tiek iezīmētas vietnes, kas mēģina nozagt jūsu informāciju, izmantojot pamanāmu “SCAM” soteņu. Tas ir diezgan kails un praktisks, bet patiešām noderīgs saišu saraksts.

10. ProPublica

ProPublica ir tiešsaistes pētnieciskās žurnālistikas veikals, kuru finansē Sandleru ģimene. Tās bija pirmās tiešsaistes publikācijas, kas 2016. gadā ieguva Pulicera balvu par apgalvojumiem par seksuālu izmantošanu.

Propublica ekrānuzņēmums ProPublica

Vietne ir pārliecināta par privātuma un vārda brīvības atbalstu, izvēloties darboties atšķirīgi no citām ziņu vietnēm.

Secinājums

Tumšajā tīmeklī ir daudz Tor vietņu, kuras jūs varat apskatīt drošība un drošība. Katrai šeit uzskaitītajai vietnei tūkstošiem citu var izrādīties bīstama, tāpēc, piesakoties šiem neziņotajiem ūdeņiem, izmantojiet piesardzību.

Šis saraksts sniedz dažus labākos atklātā pirmkoda informācijas piemērus, kas iepazīstinās jūs ar tumšo tīmekli un palīdzēs jums ar pienācīgu rūpību piekļūt tam.

Izmantojiet šīs vietnes, lai saskrāpētu to, ko jums piešķir tumšā tīmekļa anonimitāte. Neatkarīgi no tā, vai piekļūt objektīviem datiem, nosūtīt anonīmu saturu vai vienkārši zinātkāre, tumšajā tīmeklī ir daudz ko izpētīt.

FAQ

Kas ir tumšais tīmeklis?

Tumšais tīmeklis, kas pazīstams arī kā Darknet, sastāv no vairākām vietnēm šifrētā tīklā ar slēptām IP adresēm.

Vai Tor ir VPN?

Nē, Tor pārlūks nav VPN. Lai gan tās ir divas dažādas tehnoloģijas, tās abas var aizsargāt jūsu privātumu tiešsaistē un maksimāli palielināt jūsu drošību tiešsaistē.

Vai Tor lietošana ir nelegāla?

Nē, ne ASV. Faktiski Tor fonds saņem naudu no ASV valdības, lai saglabātu tās darbību. Tors ir būtisks veids, kā iegūt informāciju no despotiskām regēmēm visā pasaulē, kas mēģina kontrolēt internetu savā valstī.

Vai Tor pār VPN ir drošībā?

Jā, Tor over VPN ir pilnīgi drošs. Ir vairāki veidi, kā to iegūt, un visi ir droši. Mēs detalizēti aprakstām visu par Tor pār VPN, ieskaitot to, kā to iestatīt mūsu rakstā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector