10 daudzsološas kriptovalūtas, kuru vērtība nepārsniedz 10 USD, lai ieguldītu 2021. gadā

daudzsološas kriptovalūtas

Kā mēs redzam, kriptonauda telpā tieši tagad atrodas Bitcoin ar savu neparasto cenu pieaugumu. Tam, protams, seko Ethereum, kas burtiski ir otra lielākā kriptonauda pēc Bitcoin. Šķiet, ka daži mazie uzņēmumi ir pelnījuši vairāk uzmanības, nekā viņi šobrīd saņem. Šajā rakstā ir izklāstīti daudzsološākie no šiem mazo vāciņu kriptotajiem, kuru vērtība šobrīd ir mazāka par 10 ASV dolāriem.

Šie digitālie aktīvi tiek izvēlēti, pamatojoties uz dažādiem faktoriem. Ja jūs meklējat daudzsološas kriptovalūtas, kuru cena ir zemāka par 10 ASV dolāriem, lai tos varētu iegādāties lēti, tā var būt informācija, kuru meklējāt. Tātad, kādas ir visdaudzsološākās kriptovalūtas zem 10 USD?

1. Zvaigžņu lūmeni (XLM)

Pašreizējā XLM cena: $ 0,5030

Tirgus ierobežojums: 11 248 026 861 USD

Apjoms (24 stundas): 3 373 397 495 USD

Zvaigžņu tīkls ir viens no atpazīstamākajiem kriptovalūtas tīkliem, kad runa ir par maksājumiem. Atdalīts no Ripple, uzņēmums tagad cieši konkurē ar savu mātes uzņēmumu naudas pārvedumu norēķinu jomā. Tīklam ir miljoniem kontu, kas naudas pārskaitījumiem izmanto lētu un ātru maksājumu tīklu.

Bez maksājumiem Stellar pamazām kļūst par stablecoins centru, kuru tā klienti izmanto arī kā tiltu, sūtot darījumus pa tīklu. Otrs lielākais stablekoīns pēc apjoma – USDC tikko tika palaists tīklā pagājušajā nedēļā. Apvienojot maksājumus, kas kļūst aizvien populārāki, un stabilus tirgus, kurus tirgotāji dod priekšroku mazākai svārstībai, Stellar vietējais marķieris XLM, iespējams, redzēs daudz gaišākas dienas.

2. Trons (TRX)

Pašreizējā TRX cena: $ 0,05243

Tirgus ierobežojums: 3 744 403 112 USD

Apjoms (24 stundas): 3 733 881 305 USD

Tron ir diezgan pretrunīgi vērtēts kriptovalūtas projekts, kas ir izpelnījies lielu kritiku no kriptogrāfijas kopienas daļām. Tomēr, neraugoties uz kritiku, dibinātājs un izpilddirektors Džastins Suns, šķiet, ir ļoti koncentrējies uz tīkla attīstību, lai konkurētu ar top projektiem, piemēram, Ethereum, no kura tas iznāca un ar kuru tam ir kopīgas daudzas lietas..

Kaut arī Ethereum joprojām ir līderis viedajos līgumos un dapps, ko Tron arī atbalsta, Tron tīkls sāk iegūt priekšrocības pār Ethereum, jo ​​darījumu maksa mērogošanas problēmu dēļ kļūst bažas Ethereum lietotājiem. Tīkls arī sāka atbalstīt DeFi žetonus, piemēram, Wrapped BTC un Wrapped ETH. Daudzi Ethereum DeFi fani ar šo attīstību ir pārcēlušies uz mazāk pārpildīto un lētāko Tron. Ja šī tendence turpināsies, TRX noteikti ir daudzsološa nākotne.


3. Dogekoīns (DOGE)

Pašreizējā DOGE cena: $ 0,05826

Tirgus ierobežojums: 7 479 351 834 USD

Apjoms (24 stundas): 5 325 286 602 USD

Mēma monēta, vai ne? Jā, Dogecoin ir jautra kriptonauda, ​​kas tika izveidota tiem, kas patiesībā nav saistīti ar kriptogrāfijas zinātnisko aspektu, lai ļautu viņiem izklaidēties, izpētot kosmosu. Nesenie notikumi tomēr liek domāt, ka šai “Suns” monētai varētu būt vairāk nekā šķiet.

Pēc virknes Tesla izpilddirektora Elona Muska tvītu sērijas Dogecoin ir dramatiski palielinājies, padarot to par vienu no līdz šim vislabāk izpildītajām kriptovalūtām šogad. Pat izstrādātāji, kas atrodas aiz kriptogrāfijas, kādu laiku ir atstājuši to mierā, taču nesenais sūknis ir prasījis viņu atgriešanos, lai jauninātu un pārliecinātos, ka tīkls spēj apstrādāt milzīgo trafiku, ko rada jaunā interese. Turpmāk ir maz ticams, ka radītā interese samazināsies, un Dogecoin var saglabāt savu kāpumu pa kriptogrāfijas kāpnēm.

4. Kardano (ADA)

Pašreizējā ADA cena: 0,8488 USD

Tirgus ierobežojums: 26 407 071 454 USD

Apjoms (24 stundas): 8 658 559 193 USD

Cardano noteikti ir viena no daudzsološākajām kriptovalūtām zem 10 USD. Projekta izpilddirektors Čārlzs Hoskinsons strādā visu diennakti, lai redzētu, ka ADA redz pieņemšanu dažādiem lietošanas gadījumiem, jo ​​tas ir izšķiroši kriptonauda vērtībai.

Līdz šim viņš ir guvis ievērojamus panākumus, kad ADA tirgotāji ir pieņēmuši kā samaksu. Uzņēmums ir sadarbojies arī ar izglītības iestādēm, lai izmantotu savu tehnoloģiju sertifikātu pārbaudei, un ar valdībām, lai tehnoloģiju izmantotu pārvaldībā un citās jomās. Lai gan vērtība naudas izteiksmē joprojām ir zema, tas nākotnē varētu mainīties, jo pieņemšana nozīmē kriptonauda vērtību.

5. EOS (EOS)

Pašreizējā EOS cena: 4,85 USD

Tirgus ierobežojums: 4 610 215 889 ASV dolāri

Apjoms (24 stundas): 8 413 226 300 USD

EOS ir Ethereum un Tron tuvs konkurents dapps un viedajiem līgumiem. Projektā plānots izstrādātājiem ļoti viegli izveidot strāvu tīklā bez stresa. Tās vietējais marķieris EOS tiek izmantots, lai mijiedarbotos ar šiem lietotnēm un viedajiem līgumiem.

Tā kā šis blokķēdes tehnoloģijas aspekts turpina pieaugt, marķiera vērtība noteikti palielināsies, kas nozīmē, ka nākotne tam varētu būt ļoti gaiša.

6. Daudzstūris (MATIC)

Pašreizējā MATIC cena: 0,1097 USD

Tirgus ierobežojums: 546 120 182 ASV dolāri

Apjoms (24 stundas): 231 761 345 USD

Daudzstūris ir 2. slāņa tīkls, kas koncentrējas uz mērogošanas risinājumu nodrošināšanu. Nesen zīmola Matic Network zīmols tika tikko integrēts Ethereum blokķēdē, lai palīdzētu rast risinājumus Ethereum mērogošanas jautājumiem un samazinātu maksu par darījumiem. Tā kā šī ir nopietna problēma, ar ko saskaras Ethereum, Polygon piedāvā šo tik nepieciešamo risinājumu, izmantojot daudziem saviem procesiem marķieri MATIC. Aktīvs var aizņemt pēc ETH un sākt lidot nākotnē.

7. Pamata uzmanības marķieris (BAT)

Pašreizējā LPTP cena: 0,5509 USD

Tirgus ierobežojums: 819 136 558 USD

Apjoms (24 stundas): 566 433 259 USD

BAT ir kriptonauda, ​​ko izmanto, lai padomu sniegtu satura veidotājiem un kopīgotājiem sociālajos medijos, piemēram, Twitter un Reddit. Uz privātumu vērsta pārlūka lietotāji – Brave arī saņem padomus BAT. Tā kā vairāk cilvēku meklē privātumu, iespējams, ka vairāk izmantos šo pārlūkprogrammu un nopelnīs LPTP, kas nozīmē, ka tas kļūs populārāks un tādējādi palielināsies vērtība. Tāpēc tā ir viena no daudzsološākajām kriptovalūtām, no kuras jāuzmanās.

8. DigiByte (DGB)

Pašreizējā DGB cena: $ 0,07014

Tirgus ierobežojums: 988 162 360 USD

Apjoms (24 stundas): 111 362 243 USD

Digibyte ir blokķēdes tīkls, kas atbalsta aktīvu izveidi. Tam ir viens no tehnoloģiski stabilākajiem tīkliem, kas, pēc komandas domām, ir ļoti nepietiekami novērtēts. Kamēr skaņas tehnoloģiju meklējumi attīstās kosmosā, Digibyte, visticamāk, ar laiku kļūs vērtīgāks.

9. Ripple (XRP)

Pašreizējā XRP cena: 0,5680 USD

Tirgus ierobežojums: 25 954 788 664 USD

Apjoms (24 stundas): 11 898 169 275 USD

XRP ir vietējais marķieris, ko izmanto starptautiska maksājumu kompānija Ripple. Marķieris tiek izmantots, lai nodrošinātu likviditāti maksājumiem RippleNet, maksājumu tīklā. XRP nav veicies labi, jo tas avarēja pēc 2017. gada buļļu tirgus. Situāciju pasliktināja juridiskie jautājumi, ar kuriem uzņēmums saskārās kopš 2020. gada decembra.

Tomēr, neraugoties uz šo izaicinājumu, XRP ir parādījusi spēku. Aktīvs pieauga par 80% 24 stundu laikā laikā, kad Ripple atbildēja uz apsūdzībām pret to. XRP fani teica, ka tas ir pierādījums par žetona neatkarību no Ripple un to, ka tas varētu labi iztikt bez uzņēmuma.

Tā kā maksājums kļūst par ļoti pieprasītu pakalpojumu (īpaši lētu un ātru), visticamāk, Ripple iegūs lielāku nozīmi, kas nozīmē, ka XRP redzēs arī lielāku pieņemšanu, padarot to par vienu no daudzsološākajām kriptovalūtām tirgū. Pat tagad marķieris demonstrē lielu spēku, jo tā cena pārsniedza 0,5 ASV dolārus.

10. REN (REN)

Pašreizējā REN cena: $ 0,9369

Tirgus ierobežojums: 942 517 215 USD

Apjoms (24 stundas): 300 947 383 ASV dolāri

Ren ir atvērta protokola tīkls, kas ļauj blokķēdēm sadarboties un nodrošināt likviditāti DeFi žetonu apmaiņai. Izmantojot šo funkciju, tīkls plāno palielināt piekļuvi DeFi žetoniem, novēršot šķēršļus dažādu blokķēžu savietojamībai.

Tas novērsīs nepieciešamību izmantot iesaiņotus aktīvus, piemēram, WrappedBTC. REN, vietējais marķieris, kalpo kā saite starp mezglu operatoriem, kas veido Ren virtuālo mašīnu (RenVm). Pieaugot DeFi ekosistēmai, tīkla nozīme var palielināties, jo tajā ir kritiskā tehnoloģija, kas nepieciešama augošās DeFi ekosistēmas darbībai.

Secinājums

Digitālās valūtas ir jauns ieguldījumu instruments, kas var palīdzēt ātri nopelnīt atlīdzību. Tomēr kriptonauda ir arī nepastāvīga ieguldījumu forma, kas var izraisīt pilnīgu līdzekļu zaudēšanu. Ir svarīgi sekot līdzi katra kriptogrāfiskā aktīva tirgus lielumam. Šajā gabalā minētās kriptogrāfijas monētas, visticamāk, pieaugs un nākotnē dos vairāk atlīdzības.

Piezīme. Šis ziņojums sākotnēji tika publicēts 2018. gada 29. decembrī, un tā saturs un pilnīgums un pilnīgums tika pilnībā atjaunināts 2021. gada 15. februārī..

Piedāvātais attēls: fvptrade.medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector