Labākā kriptovalūtas apmaiņa un atsauksmes

Kriptovalūtas birža ir vieta, kur pirkt, pārdot un tirgot kriptogrāfiju. Dažas biržas piedāvā arī atvasinātos produktus, lai lietotāji varētu tirgot opcijas un nākotnes līgumus.

Cilvēku problēma, kas vienkārši nonāk kriptogrāfijā, ir tā, ka nav tik viegli noteikt, kuras kriptovalūtu tirdzniecības platformas ir labas un no kurām jāizvairās.

Ir desmitiem digitālo valūtu platformu, bet kura ir labākā?

Šajā rakstā mēs drīzāk sniegsim jums visus nepieciešamos rīkus, nevis paši atbildēsim uz šo jautājumu. Tas ir īpaši noderīgi, jo ne katram cilvēkam būs piekļuve vienai un tai pašai apmaiņai.

Eiropiešiem un aziātiem parasti ir lieliska piekļuve kriptogrāfijas valūtas maiņai, savukārt amerikāņiem ir aizliegts izmantot daudzas platformas. Tāpēc labākās tirdzniecības vietas noteikšana var aizņemt kādu laiku. Ar to sakot, sāksim.

Pirmā lieta, ko mēs apskatīsim, ir visi dažādie kriptovalūtas apmaiņas veidi.

Kā izvēlēties labāko apmaiņu

Lai izvēlētos labāko kriptovalūtas apmaiņu, ir daudz faktoru. Pirms reģistrējaties pirmajai apmaiņai, jums jāapsver dažas lietas.

Tirdzniecība Spot biržā

Kad cilvēki domā par kriptonauda apmaiņu, tas, ko viņi parasti domā, ir spot apmaiņa. Šī ir vieta, kur tirgotāji var apmainīt vienu aktīvu pret citu. Piemēram, tirgojiet Bitcoin par Ethereum.

Katrā spot biržā ir atšķirīgi kriptovalūtu tirdzniecības pāri, tāpēc apmaiņa, kurā reģistrējaties, var būt atkarīga no tā, kuras kriptovalūtas jūs tajā varat tirgot. Piemēram, ja vēlaties tirgot, piemēram, tikai Ethereum / Litecoin, varat reģistrēties gandrīz jebkurai apmaiņai, jo viņiem visiem ir piekļuve šīm monētām.

Tomēr, ja vēlaties tirgot eksotiskāku monētu, piemēram, Nano vai Monero, jums būs jāatrod viena no kriptovalūtas biržām, kurā ir šis tirdzniecības pāris.

Tirdzniecība atvasināto finanšu instrumentu biržā

Atvasināto instrumentu birža piedāvā tirdzniecības iespējas, piemēram, nākotnes līgumus vai opcijas. Tie parasti ir finanšu produkti progresīvākiem kriptovalūtu tirgotājiem. Tomēr, ja jūs jau esat iepazinies ar šiem produktiem no tradicionālajiem finanšu tirgiem, var būt lietderīgi tos tirgot kriptonauda apmaiņas platformā.

Dažos gadījumos spot birža piedāvā arī atvasinātos produktus, lai jūs varētu visu savu tirdzniecību veikt vienā vietā. Tomēr vispopulārākā atvasināto instrumentu birža ar vislielāko tirdzniecības apjomu parasti ir atsevišķas platformas. Tas ir, viņi nepiedāvā neko citu kā tikai atvasinātos darījumus.

Viena lieta, ko vērts pieminēt, daudzas atvasinājumu kriptogrāfijas biržas piedāvā maržinālo tirdzniecību un dažos gadījumos ārkārtīgi augstu maržas tirdzniecību, pat 50x vai 100x. Nav ieteicams izmantot tik augstu kredītplecu, jo ir ļoti viegli zaudēt naudu, un tas ir vairāk līdzīgs azartspēlēm, nekā faktiski tirdzniecībai. Tomēr dažas kriptogrāfijas apmaiņas platformas piedāvā šāda veida sviras, ja tas ir kaut kas jūs interesējošs.

Brīvības atņemšanas vai ar brīvības atņemšanu nesaistīta birža

Lielākā atšķirība starp tirdzniecības kriptogrāfiju un tradicionālo finanšu tirgu tirdzniecību ir tā, ka ar kriptogrāfiju jūs varat glabāt savus līdzekļus. Jebkurā laikā jūs varat izņemt savu kriptogrāfiju no apmaiņas uz seifu, kuru kontrolējat. Drošības nolūkos mēs jums iesakām to darīt! Bet par to vēlāk.

Atšķirība starp brīvības atņemšanas un ar brīvības atņemšanu nesaistītu apmaiņas platformu ir vienkārša. Brīvības atņemšanas platformā tiek glabāta jūsu kriptonauda, ​​bet ar brīvības atņemšanu nesaistītā birža nav.

Piemēram, izmantojot ar brīvības atņemšanu nesaistītu biržu, jūs ievadāt vēlamo darījumu, platformai nosūtiet kriptogrāfiju un pēc tam viņi nekavējoties nosūtīs atpakaļ apmainītās monētas. Neviena kriptonauda netiek uzglabāta platformā, lai nebūtu nekādu iespēju to pazaudēt vai nozagt.

Ar brīvības atņemšanu nesaistītas biržas vislabāk darbojas mazākiem darījumiem vai tirdzniecībai, ja nevēlaties reģistrēties kriptovalūtas apmaiņas vietnēs. Tomēr ar brīvības atņemšanu nesaistītie tirdzniecības maksājumi parasti ir lielāki, un tie piedāvā mazāk funkcionalitātes nekā parasta kriptogrāfijas birža

Apjoma noteikšana biržā

Tirdzniecības apjoma noteikšana biržā nav mazs uzdevums. Daudzas no mazāk cienījamām kriptogrāfijas biržām iesaistās mazgāt tirdzniecību un var būt grūti uzzināt, kāds ir viņu faktiskais tirdzniecības apjoms.

Piemēram, prese plaši pieņem tirdzniecības apjomus, par kuriem ziņoja CoinMarketCap, pat ja tie ir ir mežonīgi uzpūsti. Publikācijas laikā, piemēram, CMC uzskaita Bitcoin 24 stundu tirdzniecības apjomus kā USD 37 miljardus, kas ir aptuveni 25 reizes vairāk nekā tas, ko vairāk cienījamu vietņu apgalvo par apjomu..

Lai noteiktu, vai biržai patiešām ir augsta likviditāte, labāk izmantot tādas vietnes kā Messari vai BitcoinTradeSējums. Šie ziņo par precīziem tirdzniecības numuriem, neiekļaujot datus no biržām, kas iesaistītas mazgāšanas tirdzniecībā.

Uz ko jāpievērš uzmanība, reģistrējoties digitālajā valūtas maiņā

Pirms reģistrējaties tirdzniecībā, vienmēr ir ieteicams izpētīt tirdzniecības platformas reputāciju. Dažām no labākajām kriptovalūtu apmaiņām ir izcila reputācija, un tās nopietni uztver drošību. Citas monētu apmaiņas ir tikai paredzētas ātrai peļņai, un tās nedara daudz, lai viņu Bitcoin tirgotāji būtu drošībā.

Veicot pētījumu, mēģiniet noskaidrot, vai apmaiņas vietnei, uz kuru domājat reģistrēties, ir labs lietotāja interfeiss, vai viņiem ir klientu atbalsta centrs un vai viņi tiešām atbild uz jautājumiem, kas nosūtīti uz viņu klientu atbalsta centru.

Apsveriet arī to, cik ilgi digitālā valūtas maiņa ir bijusi. Jo ilgāk viņi ir atradušies kosmosā, jo lielāka varbūtība, ka viņiem ir labs produkts un viņi nopietni izturas pret drošību.

Kripto pirkšana biržā

Kopš kriptogrāfijas tirgus sasniedza zemāko līmeni 2018. gada decembrī, kriptovalūtu pirkšana ir atkārtoti interesanta. Daudz cilvēku gribu zināt kā nopirkt Bitcoin, kā arī to, kā iegādāties altkīnus, izmantojot dažādas maksāšanas metodes.

Šajā sadaļā mēs paskaidrosim, kā atrast labākās kriptovalūtas biržas, lai iegādātos kriptogrāfiju, un kā sākt darbu ar ieguldījumiem. Tāpat kā viss pārējais kriptogrāfijā, ir daudz iespēju, no kurām izvēlēties.

Bankas depozīti un pārskaitījumi

Lētākais veids, kā iegādāties Bitcoin vai jebkuru citu kriptogrāfiju, parasti ir bankas konts. Tas ir, sasaistot bankas kontu ar kriptovalūtas maiņu un pēc tam iemaksājot tajā naudu. Šai metodei bieži ir viszemākās maksas.

Daudzi no labākajiem kriptovalūtu biržas, biržas ar vislabāko reputāciju, piedāvās iespēju izmantot jūsu bankas kontu. Tomēr pirms bankas informācijas iesniegšanas jums vajadzētu izpētīt apmaiņu, lai pārliecinātos, ka tā ir droša.

Trūkums, pērkot ar bankas kontu, ir tas, ka konta finansēšana var ilgt vairākas dienas. Šausmīgi svārstīgajā kriptogrāfijas tirgū tas varētu nozīmēt, ka jūs galu galā maksājat daudz vairāk par monētu nekā cena, kad sākāt bankas pārskaitījumu. Tāpēc, iespējams, vēlēsities apsvērt konta priekšfinansēšanu, pirms esat gatavs iegādāties Bitcoin, lai tad, kad jūs vēlētos iegādāties naudu, tas jau būtu.

Pārskaitījums ir vēl viena iespēja, tomēr dažas biržas par pārskaitījumiem prasa lielu maksu. Arī ar pārskaitījumu no jūsu bankas var tikt iekasēta maksa, tāpēc tas parasti nav labākais veids, kā nosūtīt naudu uz kriptovalūtas biržām.

Izmantojot kredītkarti

Kredītkarte ir vēl viens veids, kā iegādāties kriptogrāfiju. Diemžēl lielākā daļa lielāko biržu ir pārtraucušas pieņemt kredītkarti kā derīgu maksājuma veidu. Dažās valūtas maiņas vietās un makos joprojām tiek pieņemtas kredītkartes, lai gan tās joprojām ir iespējams izmantot.

Kredītkaršu pirkumiem labākais veids, kā nopirkt kriptogrāfiju, faktiski ir kriptonauda, ​​kas ļauj norēķināties ar kredītkarti. Ir daudz maku, kuriem ir šī funkcija, un tie ir labākais veids, kā izmantot kredītkartes kriptogrāfijas iegādei.

Dažas kriptogrāfijas valūtas maiņas ļauj arī izmantot kredītkartes, tāpēc jums jāpārbauda, ​​vai jūsu reģistrētās biržas piedāvā šo iespēju.

Jāatzīmē viena lieta, ka, lietojot karti kriptogrāfijas iegādei, bieži tiek iekasēta liela maksa. Faktiski tā, iespējams, ir metode ar visaugstāko maksu no jebkura no maksājuma veidiem, ko mēs apspriedīsim šajā rakstā. Tāpēc labāka iespēja ir izmantot debetkarti.

Debetkartes izmantošana

Lielākā daļa lielāko kriptovalūtu biržu ļauj tirgotājiem izmantot maksājuma veidu debetkarti. Izmantojot debetkarti, tiek piemērota augstāka maksa nekā izmantojot bankas depozītu, bet arī zemākas maksas nekā ar kredītkarti.

Viena no debetkartes izmantošanas priekšrocībām Bitcoin biržās ir tā, ka ar debeta pirkumu kriptogrāfija parasti ir pieejama uzreiz, jums nav jāgaida, kamēr maksājums tiks notīrīts tā, kā jūs darāt ar bankas depozītu. Izmantojot debetu, parasti kriptogrāfiju jūsu makā var ievietot tikai dažu minūšu laikā.

Nelielam pētījumam vajadzētu pastāstīt par labākajām kriptovalūtu biržām, kas pieņem debetkartes jūsu valstī. Turklāt ir svarīgi runāt ar savu banku par debetkartes izmantošanu kriptovalūtas biržā. Dažas bankas nevēlas, lai viņu klientiem būtu kāds sakars ar kriptogrāfijas valūtas maiņu, un ārkārtējos gadījumos banka faktiski var anulēt kontu kādam, kurš pērk Bitcoin.

Maksu noteikšana biržā

Katrai kriptovalūtas biržai ir atšķirīgas maksas. Daži iekasē augstas tirdzniecības un zemas izmaksas par izņemšanu. Citās biržās ir labs kriptogrāfijas – kriptogrāfijas valūtas kurss, taču par izņemšanu jāmaksā daudz. Un labākajās kriptovalūtu biržās ir viss: labs tirdzniecības maksas grafiks un zemas izmaksas par izņemšanu.

Atkarībā no tā, cik bieži jūs izstāsieties un cik daudz jūs tirgosities, labākā tirdzniecības platforma būs atšķirīga visiem. Noteikti pievērsiet uzmanību slēptajām maksām, jo ​​īpaši ar brīvības atņemšanu nesaistītās biržas mēdz būt slēptas.

Drošība

Drošība ir neticami svarīga kriptovalūtu nozarē. Miljardiem dolāru kriptonauda jau ir nozagta, un skumjš fakts ir tāds, ka nākotnē tiks nozagts vēl vairāk.

Kriptogrāfijā jūs esat atbildīgs par savu līdzekļu drošību, un pat viena no labākajām biržām var tikt uzlauzta. Tāpēc šai sadaļai ir īpaši svarīgi pievērst uzmanību.

Ne jūsu atslēgas, ne jūsu kriptogrāfija

Ne jūsu atslēgas, ne jūsu kriptogrāfija ir slavens teiciens kriptovalūtas ekosistēmā. Būtībā tas nozīmē, ka, ja jūs atstājat savu kriptogrāfiju apmaiņā vai makā, kas nedod jums privātu atslēgu, tad jūs patiešām nekontrolējat savu kriptogrāfiju. Jebkurā laikā platforma, kurā esat glabājis savu Bitcoin vai Ethereum, var kontrolēt jūsu monētas.

Nesen šī bija liela problēma ar Kanādas biržu Quadriga kur dibinātājs nomira un vēlāk neviens cits nevarēja piekļūt biržā glabātajiem līdzekļiem. Rezultātā visi Quadriga tirgotāji un investori zaudēja miljoniem dolāru.

Hacks ir arī liela problēma bloku ķēdes telpā, un tas var ietekmēt pat vadošās kriptovalūtas apmaiņas. Faktiski kriptogrāfijas biržu uzlaušana dažiem uzņēmumiem ir pilna laika bizness, un Ziemeļkoreja to dara veltīta komanda no kriptogrāfijas hakeriem.

Tātad, ko jūs varat darīt, lai pasargātu sevi? Tālāk ir minēti daži veidi, kā saglabāt monētas drošībā.

Divu faktoru autentifikācija

Līdz šim vissvarīgākais, ko jebkurš tirgotājs vai ieguldītājs var darīt, lai pasargātu sevi, kamēr viņi izmanto kriptogrāfijas valūtas maiņu, ir iespējot divu faktoru autentifikāciju.

Divu faktoru autentifikācija nozīmē, ka, lai pieteiktos, lietotājam jāiesniedz parole un kāda cita veida pārbaude. Tā varētu būt pagaidu parole, kas nosūtīta uz mobilo tālruni vai e-pasta adresi. Tā var būt arī vienreizēja parole, ko ģenerējis Google autentifikators.

Ir vispāratzīts, ka Google autentifikators ir labākais veids, kā aizsargāt jūsu kontu, jo tam ir lielas priekšrocības: kodu var ģenerēt tikai no viena tālruņa. Piemēram, var uzlauzt e-pasta adresi un pārtvert kodu. Arī SIM maiņa ir izplatīta. Tomēr Google autentifikators ir saistīts ar vienu tālruni, tāpēc vienīgais veids, kā zaglis var iegūt kodu, būtu zagt jūsu mobilo tālruni.

Dažām apmaiņām ir pat trīs faktoru autentifikācija. Piemēram, parole, vienreizēja Google autentifikatora parole un parole, kas nosūtīta uz jūsu e-pastu. Jo lielāka drošība, jo labāk. Pat ja ir grūtības pieteikties savā kontā, tas ir daudz labāk nekā līdzekļu nozagšana.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot aparatūras maku

Lai gan divu faktoru autentifikācija ir svarīga, labākais veids, kā sevi pasargāt, ir vienkārši neturēt monētas biržā. Drošākais veids, kā glabāt monētas, ir izmantot aparatūras maku, piemēram, virsgrāmatu vai Trezoru.

Aparatūras maks ir lielisks, jo vienīgais veids, kā no tā var nosūtīt līdzekļus, ir ierīces fiziskās pogas nospiešana. Šīs funkcijas dēļ aparatūras maku ir iespējams pieslēgt pasaulē inficētākajam datoram, un kamēr jūs nenospiežat ierīces pogu, lai apstiprinātu darījumu, kriptogrāfiju nevar nozagt.

Viena lieta, ko vērts atzīmēt attiecībā uz aparatūras seifiem, ir tā, ka ne visi aparatūras maki atbalsta vienas un tās pašas monētas. Pirms pērkat aparatūras maku, jums jāpārbauda, ​​vai tas atbalsta valūtas, kuras plānojat tirgot.

Kas ir Tether un kāpēc tā tirgojas tik daudzās Bitcoin biržās?

Piesaiste ir viens no vecākajiem stablecoins un ir pārliecinoši vislikvīdākais (vislielākais tirdzniecības apjoms) no visiem stablecoins. Ja birža pārdos tikai vienu stablecoin, tas parasti ir Tether, it īpaši Tether / Bitcoin pāris.

Ir vērts runāt par Tether, jo tā ir ļoti pretrunīga monēta. Lai gan Tether ir paredzēts 1: 1 nodrošināt ar fiziskiem dolāriem bankas kontā, diemžēl patiesība ir tāda, ka tas tā nav, Tether ir atbalstīja tikai aptuveni 70% par dolāriem. Vismaz tā domā lielākā daļa cilvēku … Ir ļoti grūti nodalīt faktu no fantastikas ar Tether.

Vai to ir droši lietot? Iespējams, vairumam darījumu Tether ir droši lietojams. Tomēr tas, kam Tether nav drošs, ir līdzekļu glabāšana. Jebkurā brīdī Tether varēja "implodēt" un cilvēki ar ķekaru Tether varētu konstatēt, ka viņu monētas pēkšņi ir nevērtīgas.

Kā darbojas pasūtījumu grāmata

Pasūtījumu grāmata ir veids, kā uzzināt, cik pirkšanas un pārdošanas pasūtījumu ir noteiktā cenu līmenī. Pasūtījumu grāmata darbojas, jo kriptogrāfijas tirgotāji nosaka limita pasūtījumus, kas tiek saglabāti grāmatā.

Piemēram, tirgotājs varētu izveidot limita pasūtījumu, kas nosaka, ka viņi vēlas nopirkt 1 ēteru par 300 ASV dolāriem. Ja cena sasniegs šo līmeni, tad 1 ēteris tiks automātiski iegādāts par šo cenu. Tas pats darbojas pretēji pārdošanai.

Dziļu pasūtījumu grāmata ir tā, kurā ir daudz pirkšanas un pārdošanas pasūtījumu. Parasti labākajām biržām ir dziļas pasūtījumu grāmatas. Dziļa pasūtījumu grāmata vidējam mazumtirgotājam var nebūt nozīmīga, tomēr tā ir svarīga liela mēroga tirgotājiem un investoriem, kuri vēlas noformēt lielus pasūtījumus, nepārvietojot cenu.

Noteikumu ievērošana

Kaut arī kriptovalūtu ekosistēma tradicionāli ir bijusi mazāk regulēta nekā tradicionālie tirgi, kas strauji mainās. Kriptogrāfijas valūtas maiņa ir pakļauta paaugstinātam spiedienam, lai ievērotu noteikumus, pat tos, kuriem nav lielas jēgas.

Viens no visizplatītākajiem noteikumiem, ko redzēsiet, apskatot kriptovalūtu apmaiņas sarakstu, ir visas valstis, kuru pilsoņi nevar izmantot šo apmaiņu. Diemžēl šajā kriptovalūtu tirgotāju aizliegumā bieži ietilpst amerikāņi.

Daudzi amerikāņi tomēr ir sapratuši, ka viņi var izmantot VPN, lai apietu ģeogrāfisko aizliegumu, pārliecinot kriptonauda apmaiņu, ka viņi ir no citas valsts.

Problēma ir tā, ka, ja birža kādreiz atklāj, ka jūs izmantojat VPN, lai piekļūtu apmaiņai no Amerikas, tā var izdzēst jūsu kontu un saglabāt jūsu kriptogrāfiju. Tas ir liels risks, un daudz labāk ir ievērot noteikumus.

FAQ

Kāpēc NY štatā ir pieejamas tik maz apmaiņas??

Īpaši grūti var sākt darbu amerikāņu tirgotājiem no Ņujorkas. Tas ir tāpēc, ka Ņujorkas štatā ir īpaša normatīvā prasība, ko sauc par a BitLicense un kriptogrāfijas biržas bez tās nevar darboties štatā.

Diemžēl BitLicense pieteikšanās process ir garš, sarežģīts un dārgs. Tāpēc dažas kriptovalūtu platformas nolemj pat neuztraukties ar pieteikšanos un tādējādi tās neapkalpo Ņujorkas klientus.

Labā ziņa tomēr ir tā, ka Ņujorka ir informēta par problēmu un izmaiņām ir ierosināti kas atvieglotu apmaiņas uzsākšanu Ņujorkā.

Vai es varu tirgot nākotnes līgumus?

Jā, noteiktas biržas piedāvā arī nākotnes darījumus. Tomēr, kā jau minēts, ir svarīgi izprast visus nākotnes tirdzniecības riskus, jo īpaši maržas izmantošanas riskus.

Arī nākotnes darījumiem bieži ir atšķirīga tirdzniecības maksa nekā parastajiem spot darījumiem. Piemēram, tirgus ņēmējs maksā maksu, kamēr tirgus veidotājs saņem atlaidi. Tas ir, tirgus veidotājs faktiski saņem nelielu prēmiju par tirdzniecību.

Visbeidzot, ir svarīgi saprast atšķirību starp pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, kuriem nav derīguma termiņa, un parastajiem nākotnes produktiem, kuriem ir derīguma termiņš. Lai gan lielākajā daļā biržu ir pastāvīgi mijmaiņas nākotnes līgumi, daži piedāvā arī tradicionālos nākotnes produktus.

Kāpēc liela likviditāte ir svarīga?

Augsta likviditāte ir svarīga, jo tas nozīmē, ka jūs varat veikt savu tirdzniecību par vēlamo cenu, neuztraucoties par paslīdēšanu. Paslīdēšana notiek, ja pasūtījumu grāmata nav pietiekami dziļa, lai jūsu tirdzniecība nenotiktu par vēlamo cenu.

Visas lietas, kas ir vienādas ar augstu likviditātes maiņu, arī mēdz būt uzticamākas. Tirgus veidotāji (vaļi) nodrošina lielu likviditāti, un viņi parasti tirgo tikai visdrošākajās biržās.

Kāda ir atšķirība starp tirgus pirkšanu un ierobežotu pasūtījumu?

Lai gan ir daudz dažādu pasūtījumu veidu, tirgus pirkšanas un ierobežošanas rīkojumi neapšaubāmi ir visizplatītākie. Tie ir arī vienīgais pasūtījumu veids, par kuriem vairumam kriptovalūtu tirgotāju būs jāzina.

Limita pasūtījums ir tad, kad jūs iesniedzat rīkojumu par Bitcoin vai jebkuras citas valūtas pirkšanu vai pārdošanu par noteiktu cenu. Pasūtījums notiks tikai tad, ja Bitcoin sasniegs šo cenu, un priekšrocība ir tā, ka jūs precīzi zināt, kādu cenu jūs saņemsit par savu tirdzniecību. Pārsteigumu nav.

Tirgus pirkšana vai pārdošana tomēr nozīmē, ka Bitcoin platforma iesniegs pasūtījumu un notīrīs to par jebkuru cenu. Galējā piemērā jūs varētu pārdot Bitcoin par USD 10 000, bet ar strauji krītošām cenām jūs varētu pārdot pusi vai vairāk pasūtījumu par USD 9 900.

Maz ticams, ka tas notiks lielākajai daļai Bitcoin mazumtirgotāju, jo mazie tirgus pasūtījumi parasti tiek dzēsti gandrīz uzreiz. Tomēr, jo vairāk darījumu veicat, jo lielāka iespējamība, ka tirgus rīkojums tiks dzēsts par citu cenu, nekā tad, kad to iesniedzat.

Kas ir uz apmaiņu balstīts marķieris?

Daudzām biržām ir savs biržā balstīts marķieris. Tas ir, marķieris, kuru platformā var izmantot dažādiem mērķiem. Visizplatītākais marķierim izmantotais marķieris ir tirdzniecības maksu samazināšana. Piemēram, kāds, kam pieder 1000 Exchange Y žetonu, var saņemt 25% atlaidi visām tirdzniecības maksām.

Protams, tas arī izraisa daudz spekulāciju. Ja tirgotāji domā, ka kāda konkrēta birža nākotnē kļūs populārāka, viņi var nopirkt apmaiņas marķieri, lai vēlāk, kad būs liels pieprasījums, to varētu pārdot ar peļņu..

Daži apmaiņas marķieri tiek izmantoti arī IEO atbalstam (Sākotnējie apmaiņas piedāvājumi). IEO ir līdzīgs ICO, izņemot to, ka tas notiek apmaiņas platformā. Tāpēc tiek sagaidīts, ka IEO ir augstākas kvalitātes nekā ICO, jo apmaiņa pārbauda visus projektus un nepieļauj krāpšanu.

Visbeidzot, dažus apmaiņas marķierus pat var izmantot kā norēķinu metodes ārpus biržas. Tas tiešām ir atkarīgs no tā, cik populāra ir apmaiņa, un cik daudz viņi var reklamēt savu marķieri.

Vai es varu iegādāties Bitcoin lokāli?

Dažos gadījumos ir iespējams iegādāties Bitcoin un citas kriptovalūtas lokāli. Lai gan dažas populāras vietējās kriptovalūtas biržas pēdējā laikā ir slēgtas, arvien parādās jaunas. Iespējams, ka viņiem nav vislabākā lietotāja saskarne, taču viņi parasti strādā labi.

Pērkot Bitcoin vai jebkuru citu kriptovalūtu lokāli, ir svarīgi ievērot pienācīgus drošības pasākumus. Izpētiet apmaiņu un pērciet tikai no uzticama pārdevēja. Pirms apņematies veikt pirkumu, pārliecinieties arī saprast, kādas būs maksas.

Kāda ir atšķirība starp centralizētu un decentralizētu apmaiņu?

Centralizēta apmaiņa ir a "regulāri" biržu, kuru kontrolē viens uzņēmums vai organizācija. Visas populārākās kriptovalūtu biržas ir centralizētas, un tām ir vislielākais tirdzniecības apjoms ne tikai Bitcoin, bet visām kriptovalūtām.

Decentralizēta apmaiņa ir tāda, kas darbojas uz blokķēdes un kurai trūkst centralizētas, kontrolējošas iestādes vai organizācijas. Kriptogrāfijas valūtas apmaiņa īsteno savus noteikumus, izmantojot gudru līgumu.

Diemžēl decentralizētās apmaiņas joprojām ir sākumstadijā, un pat vislabākā platforma nevar piedāvāt visas labas centralizētās apmaiņas iespējas. Arī decentralizētajās biržās parasti nav ļoti daudz tirdzniecības pāru.

Decentralizētas kriptovalūtas apmaiņas priekšrocība ir tā, ka viņi nekad neglabā lietotāju līdzekļus, lai hakeri neko nevarētu nozagt. Arī decentralizētajām biržām parasti ir zemākas maksas nekā centralizētajām biržām. Ja jūs varat atrast decentralizētu kriptovalūtas apmaiņu ar zemām nodevām un labiem tirdzniecības pāriem, iespējams, ir vērts to pārbaudīt.

Vai lielākajai daļai biržu ir labs klientu atbalsts?

Dažas biržas ir pazīstamas ar izcilu klientu atbalstu, savukārt citās birojos klientu atbalsta gandrīz nav. Pirms reģistrēšanās Bitcoin apmaiņai ir ļoti laba ideja iepazīties ar klientu atsauksmēm par biržas klientu atbalsta centru.

Ja rodas šaubas, labs īkšķis ir tāds, ka Amerikas biržām parasti ir labāks klientu atbalsts nekā Āzijas biržām.

Cik svārstīgs ir kriptovalūtu tirgus?

Kriptovalūtu tirgus patiešām ir nestabila vieta. Nereti vienas nedēļas laikā tiek novērotas cenu svārstības, kas procentuāli būtu tiek uzskatīts par augstu visu gadu akciju tirgū! Sākot tirgoties kriptovalūtas biržā, ir ļoti svarīgi to paturēt prātā.

Lai gan būs daudz izņēmumu, kā īkšķis parasti Bitcoin ir vismazāk svārstīgais no visām kriptovalūtām. Tā ir vecākā un drošākā kriptonauda, ​​un rezultāts ir tāds, ka tas ir mazāk riskants aktīvs, kurā ieguldīt.

Daudzi cilvēki uzskata, ka, pārdodot altkīnus biržā, var nodrošināt lielisku atdevi, salīdzinot ar Bitcoin. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka daudzi altkoīni jau ir izgāzušies vai neizdosies nākotnē, un lielā peļņa, kas saistīta ar ieguldījumiem tajos, ir riska rezultāts.

Vai ir pareizi izmantot mobilo lietotni tirdzniecībai?

Lielākoties ir lieliski izmantot biržas mobilo lietotni kriptovalūtu pirkšanai un tirdzniecībai. Daudzām lietotnēm ir patiešām laba lietotāja saskarne, un tās faktiski var atvieglot tirdzniecību, nevis platformas vietnes izmantošanu.

Viena konsekventa problēma tomēr ir ar jaunām mobilajām lietotnēm. Daudzas reizes, kad birža pirmo reizi izlaiž mobilo lietotni, tā var būt buggy un nav vislabākā pieredze. Tāpēc ir ieteicams pagaidīt dažus mēnešus pēc lietotnes parādīšanās, pirms sākat to lietot.

Parasti mobilajām lietotnēm ir tādas pašas tirdzniecības un izņemšanas maksas kā Bitcoin biržai.

Vai man ir jāveic KYC pārbaude?

Tas ir atkarīgs no tā, kurā biržā jūs tirgojat. Dažām kriptovalūtu biržām ir obligāta KYC programma, savukārt citās biržās KYC vispār nav.

Lielākā daļa apmaiņas vietu tomēr nokrīt kaut kur pa vidu. Tie ļaus tirgotājiem tirgoties un izņemt ļoti nelielu daudzumu kriptogrāfijas bez KYC. Lielākas izņemšanas gadījumā tirgotājam būs jāpārbauda viņa identitāte, izmantojot KYC.

Lai gan var būt vilinoši tirgoties tikai biržā bez jebkāda KYC, ir svarīgi atcerēties, ka ārpus KYC biržas mēdz būt mazāk uzticamas. Bitcoin biržām bez jebkāda KYC bieži ir sliktāks klientu atbalsts, un tās var pat iekasēt augstākas tirdzniecības maksas.

Laiks sākt tirdzniecību

Tagad, kad mēs esam aplūkojuši gandrīz visu, kas jāzina par kriptovalūtu tirdzniecību biržā, jūs esat gatavs iziet un sākt tirdzniecību! Ar daudzām Bitcoin apmaiņas iespējām izvēlēties ir svarīgi izvēlēties pareizo. Cerams, ka šī rokasgrāmata izrādīsies noderīga, to darot.

Galvenais, kas vissvarīgākais ir atcerēties, ir saglabāt savu Bitcoin un citas kriptovalūtas drošībā. Pat visdrošākā platforma var tikt uzlauzta, un tāpēc ieteicams regulāri pārvietot kriptonauda no apmaiņas uz aparatūras maku.

Veicot tik daudz, rodas dažas izmaksas par izņemšanu, kas ir maza cena, kas jāmaksā par to, lai jūsu Bitcoin netiktu nozagts. Pārbaudiet tikai tās biržas reputāciju, kurā gatavojaties tirgoties. Reddit ir viena no labākajām tiešsaistes šifrēšanas kopienām, tāpat kā Bitcoin sarunas.

Tagad, kad jūs zināt, kā atrast labākās kriptovalūtu tirdzniecības platformas, mēs novēlam jums veiksmi jūsu tirdzniecībā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me