Bitcoin loterijas ceļvedis

Vai jūs vēlētos kļūt bagāts, pārsniedzot savus drosmīgākos sapņus? Iedomājieties, ka nekad vairs neraizējaties ar naudu un varat nopirkt to, ko vēlaties, kad vēlaties. Šī ir loterijas uzvarētāja krāšņā dzīve.

Jums būs grūti atrast kādu azartspēli, kurš vēl nekad nav sapņojis laimēt loterijā, vēl jo vairāk – Bitcoin loterijā. Pat neviens spēlētājs regulāri neiegādājas loterijas biļetes, cerot, ka tieši tie, kas burtiski, sasniedz džekpotu. Izlozes visu laiku notiek visā pasaulē, padarot daudzmiljonārus no cilvēkiem, kuri uzdrošinās sapņot.

Labākās Bitcoin loterijas vietnes 2021. gadā

Augstāk vērtētais

# 1

Bovada

Bovada logotips 125% bonuss līdz 3750 USD 125% bonuss līdz 3750 USD

  • Cienījama spēle

Lasīt pārskatu Spēlēt tagad

# 2

Black Chip Poker

Black Chip Poker logotips 200% bonuss līdz 1000 USD 200% bonuss līdz 1000 USD

  • Dāsnas prēmijas

Lasīt pārskatu Spēlēt tagad

# 3

BetOnline

BetOnline logotips 100% kriptogrāfijas bonuss 100% kriptogrāfijas bonuss

  • Pieņemti 4 kriptogrāfi

Lasīt pārskatu Spēlēt tagad

Kas ir Bitcoin loterija?

Ir veids, kā laimēt loterijā, nepērkot fizisku biļeti. Bitcoin loto vietņu popularitāte un izmēri turpina pieaugt, pateicoties Bitcoin kazino pievienošanai azartspēļu produktu repertuāram.

Daži no laimestiem ir smieklīgi masīvi. Vienam, par kuru mēs regulāri zinām, ir 1000 BTC džekpots, kura vērtība ir aptuveni 10 000 000 USD! Iedomājieties, ka laimējat 10 miljonus ASV dolāru par pāris peles klikšķiem. Tagad pārtrauciet sapņot un panākiet, ka kādam ir jāuzvar džekpots, tas var būt arī jūs!

Kā jūs spēlējat Bitcoin loteriju?

Loteriju vienkāršība ir viens no galvenajiem to popularitātes cēloņiem. Pēc biļetes iegādes ar Bitcoin vai Bitcoin Cash šādas darbības ir gandrīz identiskas jebkurai tradicionālajai loterijai. Gandrīz visas loterijas notiek vienādi, jo jūs veicat vairākas izvēles no skaitļu grupas. Piemēram, jums var būt nepieciešams izvēlēties sešus skaitļus no 1 līdz 50. Pēc tam loterijas operators nejauši izvēlas sešus skaitļus no vieniem un tiem pašiem 1-50, kurus sauc arī par izlozi, un jūs uzvarēsit no izvēlētajiem skaitļiem un izlozētajiem..

Lai uzvarētu Bitcoin Jackpot, jums ir jāatbilst visām izvēlētajām iespējām. Izredzes noteikti ir pret jums, taču cilvēki visu laiku uzvar džekpotu, un šie džekpoti nav nekas neticams.


Parasti tiek piedāvātas balvas par mazāk nekā sešu skaitļu atbilstību. Šo balvu vērtība acīmredzami samazinās, jo samazinās atbilstošo skaitļu skaits.

Katrai loterijai, ieskaitot Bitcoin loterijas, ir sava izmaksu struktūra un savi noteikumi, kad runa ir par izvēlēto skaitļu daudzumu, tāpēc pirms Bitcoin loterijas biļetes iegādes pārliecinieties, vai esat pārbaudījis sīku druku..

Ko nozīmē pierādāmi godīga BTC loterijas spēle?

Ikviens, kam ir nelielas tehniskās iespējas, var izveidot loteriju, kas padara ārkārtīgi svarīgi uzmanīgi izvēlēties savu Bitcoin loterijas nodrošinātāju. Pārliecinoši godīgas loterijas ļauj pārbaudīt katru rezultātu, lai pārbaudītu, vai jūs neapkrāpjat. Daži Bitcoin loto operatori izmanto to pašu blokķēdes tehnoloģiju, ko izmanto Bitcoins iegūšanai, lai nejauši izvēlētos laimējušos loterijas numurus.

Pilnīgi taisnīgi nodrošina, ka izvēlētie skaitļi ir pēc iespējas nejauši matemātiskā nozīmē. Tas arī nodrošina, ka tos praktiski nav iespējams izmainīt, tas nozīmē, ka katrs rezultāts ir taisnīgs un neviens neapkrāpj.

Meklējiet pakalpojumu sniedzēju, kurš to sola, jo tas nodrošina, ka jūsu spēle ir tikpat tuvu 100% godīgai, cik tā var būt. Ja jūsu Bitcoin loterijas operatoram nav iespējas būt pierādāmam taisnīgam, nākamais labākais ir tas, ka viņu rezultātus neatkarīgi pārbauda trešā puse.

Izvēlieties tiešsaistes loterijas nodrošinātāju, izmantojot mūsu vietni, un jūs nekļūdāties daudz.

Top Bitcoin loterija

Vai Bitcoin loterijas ir likumīgas?

Tas ir mazliet plašs paziņojums, taču jums ir labi spēlēt Bitcoin loterijas, ja esat likumīgā azartspēļu vecumā. Tas mainās atkarībā no tā, kurā pasaules malā atrodaties. Dažās vietās jūs varat spēlēt loteriju, kad esat 16 gadus vecs, citās – 18 gadus vecs, dažās ASV štatos jūs gaidāt, kamēr esat 21 gadu vecs. Vienmēr pārbaudiet vietējās pašvaldības noteikumus par azartspēlēm un Bitcoin loterijas vietnes noteikumus.

Ir vērts ievadīt Bitcoin džekpotu, loteriju vai iegādāties skrāpējumu kartes no operatora, kas ir licencēts un ko regulē pārvaldes iestāde. Lai uzņēmums iegūtu licenci, ir jāievēro stingri noteikumi, īpaši attiecībā uz godīgumu un spēlētāju aizsardzību. Tas arī sniedz zināmu aizsardzību, ja kaut kas noiet greizi vai rodas strīds. Tie ir ārkārtīgi reti, taču ir labi zināt, ka pārvaldes struktūrai ir mugura.

Mēs reklamējam tikai Bitcoin loterijas operatorus, kuri iztur stingrus testus un vietnes, kurās mēs šajā gadījumā labprāt šķiramies no savas naudas vai Bitcoin. Tomēr ir arī citas tradicionālās loterijas iespējas, kas varētu labāk atbilst jūsu vajadzībām, un mūsu ieteiktās vietnes piedāvā arī šīs loto spēles.

Vai jūs varat spēlēt Bitcoin loteriju bez maksas?

Lai gan ir iespējams iegūt bezmaksas Bitcoin loto biļeti, tas notiek diezgan reti. Loterijas operatori šīs spēles nevada no sirds labuma, bet viņi pelna naudu. Viņiem jāpārdod liels skaits biļešu, lai loterijas rīkošana būtu sava laika vērta, jo viņu peļņa ir daudz mazāka nekā citās azartspēlēs..

Šīs zemās rezerves jums ir lieliskas, jo tas nozīmē, ka vairāk naudas tiek piešķirta balvu fondam. Lielākā daļa Bitcoin loteriju operatoru ņem maksu par aptuveni 1% no balvu fonda, kas ir niecīga salīdzinājumā ar citiem Bitcoin azartspēļu produktiem.

Dažreiz ir īpaši piedāvājumi no Bitcoin loterijas vietnēm. Retos gadījumos viņi var nopirkt, lai iegūtu vienu bezmaksas piedāvājumu, dodot divus džekpotus par viena cenu. Biežāk operatori pievieno naudu džekpottam vai nopelna mazākas balvas, kuru vērtība ir lielāka nekā parasti, kas būtībā ir brīva nauda laimīgajiem spēlētājiem, kuru skaits ir saskaņots.

Pārliecinieties, ka esat pierakstījies uz jebkuru biļetenu, ko sūta Bitcoin loterijas nodrošinātājs, jo tiem bieži ir ierobežots laika piedāvājums, lai jūs varētu izmantot.

Visā pasaulē populāras Lotto spēles

  • Mega miljoni
  • Powerball
  • SuperEnlatto
  • Lielbritānijas loterija
  • Eiro miljoni
  • Eurojackpot

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector