Pokera stratēģija

Pozīcija pokerā

Pirmā lieta, kas jums jāsaprot, ir pozīcijas jēdziens. Pozīcija ir jūsu atrašanās vieta pie pokera galdiem attiecībā pret dīlera pogu. Tas noteiks jūsu izspēlēto roku tipus un to, kā jūs rīkosities garām flopam. Šeit ir pokera sēdvietu diagramma, kas nosaka lielāko daļu vietu pie galda.

Pokera stratēģija

Kā pamanāt no pokera pozīciju diagrammas, pie pokera galda ir trīs galvenās pozīcijas: agrīnā pozīcija, vidējā pozīcija un vēlīnā pozīcija. Agrīnā pozīcija sastāv no žalūzijām sb un bb un pirmajiem spēlētājiem pēc žalūzijām, kurus dēvē arī par “zem ieroča” vai UTG. Nākamā ir vidējā pozīcija, kas ir trīs spēlētāji, kas palikuši no lielā neredzīgā. Pēdējās vietas pie galda tiek uzskatītas par novēlotu. Pēdējā pozīcija pie galda ir poga. Apskatīsim ātri pokera pozīcijas un to, kā tām tuvoties.

Agrīna pozīcija – Agrās pozīcijas spēlētāji būs pirmie spēlētāji, kas rīkosies pēc flopa un līdz izspēlei. Šiem spēlētājiem ir vajadzīgas spēcīgākas rokas, lai nonāktu bankā.

Vidējā pozīcija – Šie spēlētāji redz, kā agrīnās pozīcijas spēlētāji rīkojas pirmie, bet viņiem joprojām ir jācīnās ar visiem vēlās pozīcijas spēlētājiem, kuri palikuši rīkoties. Sākotnējām rokām nav jābūt tik spēcīgām vidējā pozīcijā, taču jūs nevarat spēlēt pilnīgu atkritumu daudzumu.

Vēlā pozīcija – Labākās vietas pie galda, kad jūs redzat lielāko daļu galda, darbojas pirms jums. Šeit jūs varat atvērt spēlēto roku loku.

Poga – Galīgā pozīcija pie galda. Spēlētāji, kas sēž uz pogas, redzēs, kā visi citi spēlētāji rīkojas pirms viņiem. Jūs varat atvērt ar visplašāko roku diapazonu no vēlās pozīcijas.

Sākuma rokas

Tagad, kad esam apskatījuši nostāju, parunāsim par sākuma spēlēm. Jo labāka sākuma kombinācija, jo labāki ir jūsu izredzes uzvarēt. Dažas rokas būs spēlējamas no jebkuras pozīcijas. Tajos ietilpst lieli kabatas pāri, piemēram, dūži, karaļi vai karalienes. Jūs varat arī spēlēt A-K un A-Q, kas piemēroti no visām pozīcijām.

Rokas, piemēram, vidējie pāri, lieli piemēroti dūži un piemērotas sejas kārtis, ir rokas, kuras var spēlēt nedaudz vairāk vidējā vai vēlīnā pozīcijā. No visām citām rokām jums jāņem vērā sava nostāja. Zemāk ir diagramma, kas sadala rokas, kas nav pāri, un to, vai jums tās jāspēlē.

Bitcoin Poker sākuma rokas

Ideālā gadījumā jums vajadzētu spēlēt tikai ar spēcīgām rokām agrīnā pozīcijā, labām rokām vidējā pozīcijā un spēlēt vēl spekulatīvas kārtis vēlīnā pozīcijā. Pozīcijas spēlētāji, kuri pārvalda sākuma rokas attiecībā pret pozīciju, ir daudz veiksmīgāki nekā standarta spēlētāji.

Labākās Bitcoin Poker vietnes

Augstāk vērtētais

# 1

Ignition Poker

Ignition Poker logotips 300% spēles bonuss līdz 1000 USD 300% spēles bonuss līdz 1000 USD


  • Lieliska spēļu izvēle

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

# 2

Bovada

Bovada logotips 100% bonuss līdz 500 USD 100% bonuss līdz 500 USD

  • Cienījama spēle

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

# 3

Black Chip Poker

Black Chip Poker logotips 200% bonuss līdz 1000 USD 200% bonuss līdz 1000 USD

  • Dāsnas prēmijas

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

# 4

BetOnline

BetOnline logotips 100% kriptogrāfijas bonuss 100% kriptogrāfijas bonuss

  • Pieņemti 4 kriptogrāfi

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

# 5

Amerikas Cardroom

Amerikas Cardroom logotips 35% kriptogrāfijas bonuss 35% kriptogrāfijas bonuss

  • Daudzi kriptopieņemti

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

Agresīva pret pasīvo spēli

Vispārējais pokera noteikums ir tāds, ka agresīvs pokers ir pokera uzvarētājs. Tomēr tas nenozīmē, ka nav laika, kurā vajadzētu spēlēt pasīvāk. Apskatīsim abus spēles stilus.

Pasīvo spēli drīzāk uzskata par konservatīvu vai asprātīgu spēles stilu. Pasīvie spēlētāji bieži neuzņemsies iniciatīvu lielākajā daļā roku, ja vien viņiem nav lielas turēšanas. Viņi parasti daudz zvana pirms flopa un var piezemēt rokas flopā un ārpus tā. Viņi derēs tikai tad, kad viņiem tas būs, padarot tos ļoti paredzamus.

Agresīva spēle ir daudz mazāk paredzama. Agresīvi pokera spēlētāji parasti pacels banku, kad nonāks rokā. Viņi arī agresīvāk derēs uz rokām flopā un ārpus tā. Arī agresīvie pokera spēlētāji daudz blefos un bez kāršu demonstrēšanas noraus daudzus podus.

Ir reizes, kad vēlaties izmantot abus stilus. Parasti jūs vēlaties spēlēt vairāk agresīvu pokera veidu, lai izveidotu žetonus un kontrolētu pokera galdu darbību. Tomēr, ja jums ir pokera spēlētāji, kuri spēlē pārāk agresīvi vai spēlē pārāk daudz roku, jūs varat spēlēt pasīvāk un slazdot viņus, kad uzņemat lielus ieguldījumus.

Spēlētāju un galda attēla lasīšana

Pokers ir ne tikai kāršu spēlēšana, bet arī pretinieku spēle. Jūs varat iegūt daudz informācijas par rokām, pamatojoties uz to, kā spēlētāji rīkojas, kā viņi liek likmes un dažreiz, kā viņi ir ģērbušies. Apsēdoties pie pokera galda, pirmā lieta, kas jums jādara, ir sākt izmērīt pretiniekus. Padomājiet par sevi kā par pokera profilētāju. Jūs mēģināt atšifrēt stratēģiju, kuru spēlētājs izmanto.

Jūs varat sākt, apskatot, kā viņi ir ģērbušies. Vai viņi ģērbjas jauki, vai arī pavirši? Labi ģērbies spēlētājs var būt vairāk pasīvs vai konservatīvs spēlētājs. Tie, kas slikti ģērbjas, var būt agresīvāki. Vai viņi cēla mugursomu pie galda? Šī persona pavada daudz laika pie pokera galdiem un, iespējams, ir topošais profesionālis. Daudzas mazas lietas, kurām nav nekāda sakara ar spēli, var palīdzēt jums profilēt savus spēlētājus.

Tad ir pati spēle. Pievērsiet uzmanību tam, kā spēlētājs veic likmes, kā viņi rīkojas ar savām kārtīm un cik daudz viņi runā. Vai viņi runā vairāk, kad ir priekšā rokā? Vai viņi der mazāk, ja ir aizmugurē, un vairāk, ja priekšā? Pēc novērošanas varat izveidot priekšstatu par spēlētāja stratēģiju.

Zinot to, jūs varat strādāt, lai izveidotu tā dēvēto galda attēlu pie pokera galda. Jūsu tēls ir tāds, kādu citi uztver kā jūsu spēles stilu. Ja jūs nespēlējat daudz roku un rādāt tikai monstrus, jūs uzskatīs par stingru spēlētāju. Tie, kas spēlē vairākas kombinācijas vienā kārtā, ir brīvāki. Kad esat izveidojis savu tēlu, varat to izmantot, lai mēģinātu ietekmēt spēli. Ja esat spēlējis cieši, varat sākt spēlēt vēl dažus blefus. Jūs varat sākt derēt uz savām lielajām rokām vēl agresīvāk un saņemt darbību no spēlētājiem, kuri domā, ka esat hiperagresīvs.

Turnīrs Vs. Naudas spēles stratēģija

Daži spēlētāji lieliski spēlē pokera turnīros, bet citi spēlē pokera naudas spēles. Tas ir tāpēc, ka viņi ir apguvuši atbilstošo Bitcoin pokera stratēģiju abiem.

Pokera turnīri prasa lielāku agresiju un stratēģiju maiņu nekā naudas spēles. Turnīru mērķis ir iegūt visus žetonus, kas spēlē. Jūs parasti nevarat atkārtoti piedalīties turnīrā, un pat turnīri, kas piedāvā atkārtotu iekļūšanu, kādā brīdī kļūs par iesaldēšanu. Tas bieži prasa spēlētājiem pielāgot spēles stilu atbilstoši galda apstākļiem un turnīra posmam.

Spēlētāji, kuri var regulāri pielāgot savu spēli, vairāk izcelsies pokera turnīros. Pasīvajiem spēlētājiem parasti būs grūtības konsekventi iekļūt fināla galdā, jo viņi neveido pietiekami daudz žetonu, lai saglabātu konkurētspēju. Bieži vien viņiem ir jāpaveicas, lai to padarītu dziļu.

Skaidras naudas spēles ir nedaudz atšķirīgas. Skaidras naudas spēlē jūs ilgstoši spēlējat pret vienu un to pašu cilvēku grupu. Jūsu mērķis ir laimēt tik daudz naudas, cik vien iespējams, līdz jūs vai nu pārtraucat, vai pārtraucat spēli, vai arī spēle sabojājas. Jūsu stratēģija ir balstīta uz spēlētājiem pie galda, un jūs bieži varat diktēt savu galda tēlu. Agresīvi pokera spēlētāji parasti uzvarēs vairāk nekā pasīvi spēlētāji, taču pasīvā stratēģija var darboties pareizajās situācijās.

Naudas spēlēs jūs redzēsiet, kā spēlētāji nonāk podos ar vairāk spekulatīvām rokām nekā turnīros. Jūs redzēsiet arī tos, kā viņi zīmē biežāk., Pat ja viņiem nevajadzētu. Jūs vienmēr varat iegādāties naudu skaidrā naudā. To nevar izdarīt turnīrā.

Sajauciet derības

Būtisks Bitcoin pokera stratēģijas elements ir tas, kā jūs veicat likmes. Ir pāris domu virzieni par to, kā jūs derat pie pokera galda. Pirmais ir tas, ka jums vajadzētu pieturēties pie statiskas derību stratēģijas un no tās neatkāpties. Šī stratēģija nosaka, ka jūs veicat tāda paša veida paaugstinājumus pirms flopa un veicat likmes pēc flopa, pamatojoties uz noteiktu bankas procentu..

Šī stratēģija ir stabila, ja nevēlaties, lai spēlētāji uzminētu jūsu īpašumus. Ja jūs derēsit tikpat daudz kā gaiss kā ar pilnu māju, tas ļaus jūsu pretiniekiem uzminēt. Tomēr tas kļūs pārāk vilinošs, lai daži spēlētāji mēģinātu atskaņot jūs.

Alternatīva stratēģija ir regulāri sajaukt savu likmju likšanu. Piemēram, ja flopē setu vienā rokā, jūs veicat turpinājuma likmi 25 procentu apmērā no pot. Citreiz jūs veicat likmi uz pot izmēru. Un vēl kādu reizi jūs varat pārbaudīt roku. Kad jūs maināt likmes, tas liek spēlētājiem patiesi uzminēt, kas jums ir, un jūsu spēli ir daudz grūtāk atšifrēt.

Bitcoin Poker stratēģijas uzlabošana

Pokers nav spēle, kuru var apgūt tikai dažās minūtēs vai pat dažās dienās. Lai kļūtu prasmīgāki spēlē, ir vajadzīgi mēneši un pat daudz gadu smaga darba, mācīšanās un tiešsaistes pokera spēlēšana. Tiem, kas tikko sākuši darbu, jāuztraucas par spēlējamo pokera roku un citu pamata un starpprasmju apgūšanu. To var izdarīt, izvēloties galveno Bitcoin pokera istabu, lai sāktu praktizēt savas jaunās prasmes.

Izvēloties kādu no desmitiem Bitcoin tiešsaistes pokera vietņu, meklējiet vietnes, kurās tiek piedāvātas dažādas naudas spēles un pokera turnīra spēles. Ja jums patīk spēlēt pokera turnīrus, meklējiet vietnes ar bagātīgām garantijām. Skaidras naudas spēļu spēlētāji vēlas vietnes ar stabilu naudas spēļu trafiku. Tādā veidā jums ir regulāra jaunu spēlētāju plūsma.

Pēc tam pārbaudiet prēmijas. Vai jūs saņemat daudz lielāku bonusu par noguldīšanu Bitcoin, izmantojot bankas kontu? Vai ir tiešsaistes reklāmas, kas apbalvo jūs par jūsu lojalitāti? Vai viņi piedāvā spēlētāju atlīdzības programmu? Vietnēm, kas piedāvā dāsnas reklāmas, parasti ir labāka datplūsma nekā tām, kuras to nepiedāvā.

Vai pokera vietne pieņem tikai Bitcoin, vai arī viņi pieņem arī Altcoin depozītus? Dažas vietnes ir saistītas ar Bitcoin apmaiņu, kur jūs varat iegādāties kriptogrāfiju lietošanai vietnē. Visbeidzot, kāds ir viņu atbalsts? Vai viņiem ir tiešraides tērzēšanas atbalsts, vai atbalsts ir paredzēts tikai e-pastam? Ja nevarat saņemt palīdzību, kad tā nepieciešama, kāpēc tur spēlēt?

Kad esat ieguvis nelielu pieredzi pokera spēlē, apsveriet iespēju veikt pasākumus, lai uzlabotu savu Bitcoin pokera stratēģiju. Tas ietver reģistrēšanos pokera apmācības vietnē vai pat trenera algošanu. Tiešsaistē ir daudz vietņu, kas palīdzēs jums uzlabot spēli bez maksas vai par maksu. Neatkarīgi no izvēlētā ceļa turpiniet mācīties. Jo vairāk jūs iemācīsities un pielāgosiet savu spēli, jo ilgāk kalposit pokerā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector