Bitcoin Poker bezmaksas turnīrs

Labākās Bitcoin Poker Freeroll vietnes

Augstāk vērtētais

# 1

Ignition Poker

Ignition Poker logotips 300% spēles bonuss līdz 1000 USD 300% spēles bonuss līdz 1000 USD

  • Lieliska spēļu izvēle

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

# 2

Bovada

Bovada logotips 100% bonuss līdz 500 USD 100% bonuss līdz 500 USD

  • Cienījama spēle

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

# 3

Black Chip Poker

Black Chip Poker logotips 200% bonuss līdz 1000 USD 200% bonuss līdz 1000 USD

  • Dāsnas prēmijas

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

# 4

BetOnline

BetOnline logotips 100% kriptogrāfijas bonuss 100% kriptogrāfijas bonuss

  • Pieņemti 4 kriptogrāfi

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

# 5

Amerikas Cardroom

Amerikas Cardroom logotips 35% kriptogrāfijas bonuss 35% kriptogrāfijas bonuss

  • Daudzi kriptopieņemti

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

Freeroll Poker pret Play Money Poker

Lielākā daļa pokera spēlētāju jauc freeroll pokera turnīru ar spēļu naudas pokera turnīru. Tās ir ļoti dažādas spēles. Spēļu naudas pokera turnīros jūs varat spēlēt bez maksas, taču piešķirtās balvas ir tikai spēles žetonos. Pat ja jūs uzvarēsit turnīrā, jūs nekad neiegūsit ne santīma vai satoshi faktiskajā valūtā.

Freeroll turnīros jums ir iespēja laimēt reālas naudas balvas. Balvas nav milzīgas, taču, ja jūs nopelnāt naudu, varat to izmantot, lai spēlētu pokera vietnē. Kamēr ieeja ir bez maksas, jūs joprojām spēlējat īstas naudas pokeru.

Bitcoin Poker bezmaksas turnīrs


Freeroll struktūras un atlīdzības

Ir dažādas freeroll formas, kuras atradīsit Bitcoin pokera istabās. Šīs spēles apbalvos bezmaksas Bitcoins labākajiem spēlētājiem. Dažās vietnēs freeroll turnīri ir pieejami tikai ar akcijām. Piemēram, Americas Cardroom var piedāvāt jaunu spēlētāju bezmaksas turnīrus ar pievienotu naudas balvu. Darbi tiek piešķirti kā daļa no vietnes Welcome Bonus.

Citus bezmaksas turnīrus var spēlēt nejauši Bitcoin pokera vietnes. Dažreiz bezmaksas turnīri ir daļa no īpašas turnīru sērijas. Jaunākās pokera istabas piedāvās freeroll pokera turnīrus kā veidu, kā virzīt datplūsmu uz vietni. Citas vietnes, piemēram, Blockchain Poker, piedāvās stundu bezmaksas turnīrus, lai spēlētāji būtu iesaistīti.

Pokera bitcoin freeroll turnīri ir divos vispārīgos formātos. Pirmais ir izslēgšanas turnīri, kur spēlētājiem tiek dots viens pieteikums, lai mēģinātu uzvarēt turnīrā. Šiem notikumiem ir statisks izmaksu kopums. Pēc tam notiek atkārtota iekļūšana vai rebuy bezmaksas turnīri. Šie turnīri ļauj jums iekļūt bez maksas, bet, ja atkārtotas iekļūšanas posmā jūs nokauj, jūs varat atpirkt, izmantojot Bitcoin vai kriptonauda. Atkārtotas iekļūšanas bezmaksas turnīri sākas ar statisku izmaksu skaitu, kas palielinās, spēlētājiem atkārtoti ienākot.

Runājot par izmaksām, Bitcoin freeroll parasti maksā mazāku procentuālo daļu spēlētāju nekā parastie tiešsaistes pokera turnīri. Vietnes, kurās tiek piedāvāti bezmaksas turnīri, parasti maksā apmēram 5% no kopējā laukuma līdz pat 1% laukuma. Piemēram, ja turnīrā piedalās 1000 spēlētāji, algu var saņemt tikai 50 spēlētāji. Ārkārtējos gadījumos izmaksu var saņemt tikai 10.

Ņemiet vērā, ka tiešsaistes pokera vietne var piedāvāt freeroll pokera turnīru satelītus, kas apbalvo pieteikumus lielākos turnīros. Bieži vien šie bezmaksas turnīri var maksāt tikai vienu līdz piecas vietas turnīrā.

Bitcoin Poker vietnes izvēle

Pirms spēlējat savu pirmo roku pokera Bitcoin freeroll, jums jāizvēlas Bitcoin pokera vietne. Izvēloties pokera istabu, ir jāņem vērā vairāki faktori. Šeit ir īss pārskats par to, ko meklēt pokera azartspēļu vietnēs:

Spēles – Vai vietne piedāvā tikai Texas Hold’em, vai arī viņi piedāvā citus pokera veidus? Vietnes, kurās ir vairāk pokera variantu, parasti piesaistīs vairāk spēlētāju.

Turnīra garantijas – Apskatiet pokera turnīru sadaļu un pārbaudiet garantijas. Vai garantijas ir dāsnas, vai arī tās ir niecīgas? Ja vietnē ir virkne mazāku garantētu turnīru, turnīra laukumi un balvas nebūs īpaši lielas.

Akcijas – Papildus freeroll pokera turnīriem pokera istaba piedāvā arī citus Bitcoin prēmiju veidus. Cik dāsns ir Welcome Bonus, un vai ir pieejami papildināšanas bonusi? Vai vietnē ir atlīdzības programma? Vai viņi piedāvā rakeback?

Satiksme – Divi veidi, kā spriest par satiksmi, ir spēlēto naudas spēļu galdu skaits un turnīra garantijas. Ja ir daudz tabulu, kurās darbojas gaidīšanas saraksti, tā ir laba zīme. Ja vietnei ir lielākas turnīra garantijas un tā regulāri ievēro šīs garantijas, tas nozīmē, ka vietnē ir laba satiksme.

Klientu atbalsts – Kāds ir vietnes atbalsts? Vai pokera spēlētājs var atrast atbildes uz daudziem pamatjautājumiem palīdzības sadaļā? Vai vietne piedāvā Live Chat atbalstu?

Noguldījumi un izņemšana – Protams, jūs vēlaties vietni, kas piedāvā Bitcoin noguldījumus, bet vai vietne piedāvā noguldījumus citām kriptovalūtām? Turklāt, vai ir jāmaksā depozīts un skaidras naudas izņemšana? Labākās vietnes ļauj noguldīt Bitcoin un vismaz dažus no augstākajiem altkoīniem. Vietne nedrīkst iekasēt maksu par depozītiem vai naudas izņemšanu. Tiks iekasēta maksa par kalnračiem, taču blokķēde to dara, un pokera vietne nekontrolē šīs maksas.

Vai Bitcoin Freerolls ir jūsu laika vērts?

Galvenais jautājums, ko uzdod tie, kas skatās pokera Bitcoin freeroll turnīrus, ir tas, vai tos ir vērts spēlēt. Atbilde ir atkarīga no jūsu mērķiem un vēlmes noguldīt. Ja jūsu mērķis ir izveidot pokera bankrollu no nulles, tad freerolli būs jūsu labākais risinājums. Ja vēlaties spēlēt Bitcoin pokeru bez maz riska, bezmaksas turnīri ir domāti jums.

Tomēr, ja jums nav iebildumu veikt depozītu, freerolls, iespējams, nav jūsu laika vērts. Paturiet prātā, ka saņemto Bitcoin daudzums ir minimāls. Dažos gadījumos galvenā balva var būt tikai dažu Bitcoin centu vērta. Dažas vietnes pat nepiešķir tik daudz balvu.

Galu galā Bitcoin pokera freeroll ir vislabāk piemērota jaunākiem spēlētājiem vai tiem, kuri vēlas spēlēt bez maksas. Spēles var piedāvāt vērtīgu pieredzi, ļaujot sākt veidot nelielu bankrotu. Ir pokera spēlētāji, kuri ir spēlējuši pokera freerollus un no nulles izvērsuši lielus bankrollus, taču tas prasīja laiku un centību. Ja jums ir laiks un apņemšanās, lai to izveidotu, tad Bitcoin bezmaksas turnīri var būt ideāli piemēroti jūsu pokera spēlei.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector