Kā signāls man nopelnīja 500 ASV dolāru ar gandrīz nulles darbu

Šeit, CoinFi, mēs esam strādājuši pie alfa testēšanas vairākiem dažādiem tirdzniecības signāliem, kā jūs varat redzēt citos emuāra ierakstos.

Viens signāls, kuru esam pārbaudījuši jautri, ir arbitrāžas iespēju noteikšana starp biržām, ļaujot gūt bezriska ieguvumus, vienkārši noklikšķinot uz dažām pogām.

Piemēram, vienā eksperimentā līdzdibinātājs Tims izmantoja 3% cenu starpību starp Ripio / BTC on Binance un Bittrex, lai nedaudz palielinātu savu BTC kaudzi.

2-3% neizklausās daudz, bet, vienkārši veicot VIENU darījumu nedēļā, gada laikā jūs varat dubultot savu kaudzi bez riska.

Tas man izklausās kā diezgan labs riska: atlīdzības koeficients.

Tagad manā gadījumā nedēļas sākumā es varēju izmantot vēl lielāku arbitrāžas iespēju. Izmantojot Bitcoin Gold cenu starpību starp Bittrex un HitBTC, es varēju sev nopelnīt papildus 1,5 Ethereum, vienkārši paņemot BTG uz HitBTC, nosūtot to uz Bittrex un pēc tam pārdodot vairāk.

Ja es būtu sagatavojies iepriekš un turētu BTG un Ethereum jau abās biržās, es būtu dubultojis savu naudu.

Katrā ziņā, ja nebūtu CoinFi signāla, kas man paziņotu par arbitrāžas iespēju, es to būtu pilnībā palaists garām. Bezmaksas nauda vienmēr ir jauka, it īpaši, ja jums nav jāpavada stundas tralējot maiņas, gaidot citu iespēju.

Šajā ierakstā es dalīšos tieši ar to, kas notika, un runāšu vairāk par mūsu izstrādātajiem CoinFi signāliem.

1. daļa: fons

Pāris dienas iepriekš Tims runāja par mūsu izstrādāto signālu. Šajā brīdī tas bija ļoti nepabeigts darbs (un joprojām ir), tāpēc pārējiem mums nebija piekļuves tam.

Tomēr attiecīgajā dienā Tims un Hans gatavojās piezvanīt uz zvanu, kad signāls viņiem paziņoja par notiekošo milzīgo iespēju. Tā kā viņi bija aizņemti, es nopelnīju naudu. Priekā puiši, nākamā kārta ir man.

1.) Pirmā lieta, ko es izdarīju, bija pārsūtīt jebkuru ETH, kas man bija uz rokas, uz HitBTC. Es nesen biju izrakstījis pāris ICO, tāpēc man bija apmēram 6,5 ETH rezerves. Lieliski!

2.) Es pārsūtīju to uz HitBTC, vēlreiz pārbaudīju, vai cenas joprojām bija man par labu, un nopirku apmēram 11,1 Bitcoin Gold. Mani nesatrauca mēģinājumi iegūt vislabāko cenu, tā vietā es gribēju rīkoties ātri.


Pamatojoties uz BTG cenu Bittrex, es varētu ātri pārvērst šo 6,5 ETH par aptuveni 11,5 ETH. USD vajadzībām es nopirku BTG par aptuveni 222 USD HitBTC, un tas Bittrex tirgoja apmēram 418 USD. Tas ir milzīgs izplatījums!

2. daļa: Slīpēšana līdz apstāšanās brīdim

Izrādās, milzīgās izplatības cēlonis bija tas, ka HitBTC un, iespējams, visam Bitcoin Gold tīklam bija problēmas ar ātrumu. Tiklīdz es mēģināju izņemt BTG no HitBTC konta un nosūtīt to Bittrex, es sapratu, ka tērzētava (Trollbox) bija piepildīta ar cilvēkiem, kuri sūdzējās par lēnu BTG izņemšanu.

Man bija panika, bet es sapratu, ka, ja visiem ir problēmas ar izņemšanu, starpība drīz netiks slēgta. Tāpēc man vienkārši bija jābūt pacietīgam un jācer, ka tas drīz tiks apstrādāts.

3. daļa: Peļņas ņemšana

Pagāja milzīgas TEN stundas, lai monētas pārietu uz Bittrex, bet, kad tās notika, es tomēr iznācu priekšā.

Dabiski, ka līdz šim brīdim izplatība bija beigusies, iespējams, tāpēc, ka visi cilvēki, kas bija mani priekšā izņemšanas rindā, beidzot pārdeva savas monētas. Tomēr es varēju pārdot šos 11,09 BTG (atskaitot maksas) par 8,08 ETH, pieaugums par 1,5 ish ETH (500-600 USD).

Tagad, ja man jau BTG būtu bijis Bittrex, es būtu varējis dubultot bez riska. Tāpēc nākotnē, izmantojot arbitrāžas signālu, es pārliecināšos, ka man ir monētas 2-3 apmaiņas vietās, un BTC / ETH ir pieejams arī to iegādei šajās biržās..

Tomēr patiešām ir svarīgi, ka bez signāla, kas man paziņo par iespēju, es nebūtu nopelnījis naudu, tāpēc es ņemšu savu 25% peļņu jebkurā nedēļas dienā.

Citas domas – kā jūs varat darīt to pašu?

Iespējams, ka jūs šobrīd domājat dažas domas. Jūs pat domājat: “Tas nav tik iespaidīgi, ja 10 stundu laikā ir 25%, tik un tā daudz monētu šūpojas tik daudz. Lai to izdarītu, jums nav jāizmanto arbitrāža. ”

Uz šo komentāru es teiktu, ka tas var būt taisnība, bet signāls man nopelnīja naudu, tāpēc dariet to, ko vēlaties. Kā es paskaidroju iepriekš, nākotnē es būšu labāk sagatavots un varēšu gūt peļņu dažu minūšu laikā, neriskējot. Tas ir milzīgs.

Turklāt jūs, iespējams, varētu nopelnīt naudu, tikai braucot ar sūkņiem. Par laimi, CoinFi strādā pie signāla, kas palīdzētu jums to izdarīt arī.

Piemēram, jūs būtu varējis gūt 50% peļņu 12 stundu laikā, tikai tirgojot Neo kāpumu no pagājušās nedēļas. Tims salika šo video, parādot, kā jūs varētu izmantot arī CoinFi signālu (kas pašlaik atrodas testa stadijā), lai arī jūs noķertu šo vilni.

Mēs šeit, CoinFi, nebūsim tikai viena trika poniji, mēs strādājam pie desmitiem tirdzniecības signālu un vispirms, sākot no ICO, sākam ar populārākajiem..

Ja vēlaties iegūt agrīnu piekļuvi šiem signāliem vai pateikt savu viedokli par tiem, kurus mēs vispirms izveidojam, tad pievienojies telegrammai kanālu, iekļaujiet mūsu ICO sarakstā baltajā sarakstā un piedalieties Wall Street līmeņa tirdzniecības signālu nodrošināšanā Crypto pasaulei. Kad CoinFi platforma būs pilnībā izveidota, jums būs jāievieto COF žetoni, lai piekļūtu, tāpēc labāk tos paņemt par lētāko cenu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector