Kā attīstās profesionāli tirdzniecības signāli, kurus atbalsta datu zinātne

Pagājušajā nedēļā mēs publicēja ierakstu aprakstot mūsu pirmās marķieru lietderības ieviešanu, kas ļauj COFI īpašniekiem likt 25 000 žetonu, lai piekļūtu CoinFi Trading Signals beta versijai.

Ir bijis aizraujoši redzēt lietotājus, kuri pieliek savus COFI žetonus, lai iegūtu piekļuvi:

Patiesībā COFI ieinteresētās puses tagad ir kopīgi 11. lielākais COFI žetonu turētājs blokķēdē!

Šajā rakstā beta lietotāji ir piesaistījuši 2 960 622 955 COFI žetonus, lai agri piekļūtu CoinFi tirdzniecības signāliem, kas ir 1,685% no apgrozībā esošās COFI piegādes..

Mūsu signālu vadlīnijas ir “Profesionāli tirdzniecības signāli, kurus atbalsta datu zinātne”, tāpēc šomēnes mēs domājām, ka mēs dalīsimies ar dažām datu zinātnēm, kas ir šo tirdzniecības signālu pamatā.

Protams, tas ir tikai aisberga virsotne, taču, cerams, jums būs labāka izpratne par to, kā mēs strādājam, lai sniegtu jums noderīgus tirdzniecības signālus.

Tirdzniecības signāli, kas ir pievilcīgi un paredzami

Augstā līmenī mēs esam ieinteresēti tirdzniecības signālos, kurus 1) vēlas CoinFi lietotāji, un 2) ļauj labāk pieņemt lēmumus par tirdzniecību. Ir svarīgi atzīmēt, ka šie divi nebūt nav viens un tas pats.

Varētu būt tādu signālu piemēri, kurus lietotāji vēlas, bet kuriem galu galā nav korelācijas ar cenu. Un otrādi – var būt signāli, kurus lietotāji nezina, bet kas ļautu labāk pieņemt lēmumus par tirdzniecību, ja jums būtu tiem piekļuve.

Tāpēc mēs ejam divus paralēlus (lai arī ne neatkarīgus) maršrutus, lai palīdzētu mums izlemt, kurus tirdzniecības signālus nosūtīt. Tomēr agrīnajos posmos galvenā uzmanība tiek pievērsta signāliem, kas ir abi pievilcīgs lietotājiem UN paredzams cenu izmaiņām.

Vēlāk mēs arī pavadīsim laiku, pētot prognozējošos signālus, kurus mūsu lietotāji, iespējams, nav ņēmuši vērā.

Lai uzzinātu, ko vēlas lietotāji, mūsu produktu vadītājs Džo ir pavadījis daudz laika, runājot ar jums – mūsu lietotājiem. Lai veiktu šo statusa atjauninājumu, mēs koncentrēsimies uz to, kā mēs pārbaudām signālu paredzamību.

Signālu fabrika


Lai pārbaudītu signālu paredzamo spēku, mēs izmantojam to, ko esam saukuši Signālu fabrika. Tas ir mūsu iekšējais rīks, lai ātri pārbaudītu vēsturisko datu signālus. Konkrēti, mēs vadām signāla datu kopas, izmantojot virkni testu ar vairākām detaļām (katru dienu, katru stundu, minūti), un mēs mēra tādas lietas kā uzvaru likme, portfeļa atdeve utt. Protams, mēs pārbaudām arī to nozīmīgumu (izmantojot gan Bajesianu, gan biežāko pieejas). Pamatideja ir pārbaudīt: ja signāls iedarbojas laikā t, vai tas būtu paredzējis cenu izmaiņas laikā t + n.

Signālu fabrikas mērķis būtībā ir paātrināt būvēšanas, mērīšanas un mācīšanās ciklu. Bet tas arī nodrošina konsekvenci signālu pārbaudē, ļaujot salīdzināmus rādītājus par tiem pašiem datiem.

Mēs esam arī sākuši eksperimentēt ar melnās kastes metodēm, kurās mēs apvienojam milzīgu signālu daudzumu un izmantojam mašīnmācīšanās metodes, piemēram, dziļus neironu tīklus, lai prognozētu nākotni.

Tomēr tiem ir otrās kārtas prioritāte. Šajā agrīnajā posmā mēs vēlētos, lai mēs varētu precīzi paziņot, kāpēc tiek aktivizēts signāls. Vērtēšanas metrikas optimizēšana ir svarīga, taču tas vēl nav viss. Saziņa ap mūsu signāliem ir tikpat svarīga, lai iegūtu mūsu iesaistīto lietotāju uzticību.

Pārbaudes rezultātu piemēri

Drīz mēs koplietosim sadaļu “CoinFi Research”, kur varēsiet lasīt par mūsu tirdzniecības signālu testēšanas rezultātiem, taču šeit ir daži komentāri no mūsu līdzšinējiem testēšanas rezultātiem..

ETH uz / no apmaiņas

Šī bija viena no pirmajām signāla zonām, kuru sākām aplūkot. Tāpat kā attiecībā uz visiem mūsu signāliem, mums ir jābūt ļoti specifiskiem un jādomā par to, kā precīzi kvantitatīvi izteikt hipotēzi, piemēram, “ETH maiņa (vai ārpus tās) būs vadošais ETH cenas prognozētājs”.

Piemēram, jūs varat to izteikt šādi:

  1. ETH darījumu skaits
  2. Kopējais ETH darījumu apjoms
  3. ETH darījumu skaits, kas lielāks par X ETH
  4. Atsevišķu seifu skaits, kas sūta ETH

… un tā tālāk.

Patīkami mūsu signālu fabrikā ir tas, ka mēs varam izteikt visus šos dažādos variantus un pēc tam tos visus pārbaudīt no vēsturiskajiem datiem. Tādā veidā mēs ļaujam datiem izlemt, kā vislabāk aprakstīt apmaiņas kustības. Katru konkrētu signāla izpausmi mēs saucam par parametrizētu signālu.

Parasti mēs pārbaudīsim katru parametrizēto signālu, jo tas ir pilnībā automatizēts un pielāgojams process. Pēc tam mēs varam izvēlēties labākos signālus, pamatojoties uz laimestu līmeni, portfeļa atdevi utt., Un tos rūpīgāk izpētīt, veicot dziļu niršanu.

Šis ir diagrammas piemērs no dziļas niršanas, ko veicām, lai saprastu cenas dinamiku 48 stundu laikā pēc signāla iedarbināšanas:

Zilā līnija ir indeksētā vidējā ETH cena dienās, kad aktivizējās signāls. Oranža līnija ir tāda pati, bet dienām, kad signāls netika iedarbināts. “Stundas” x ass ir atkarīga no signāla iedarbināšanas brīža.

Īsāk sakot, iepriekš redzamais grafiks parāda, ka cena vēsturiski ir samazinājusies pirmajās 24 stundās pēc signāla iedarbināšanas, bet pēc tam tā ir atjaunojusies 48 stundu laikā. Citiem vārdiem sakot, šis signāls var būt noderīgs, lai ātri pārdotu vai iegādātos iegremdēšanu – atkarībā no jūsu tirdzniecības stila.

Šeit jūs varat redzēt, kā signāls ir aktivizējies vēsturiski, pārklājot ETH cenu:

BTC un ETH kā vadošie rādītāji citām monētām

Mēs nevaram sagaidīt, ka visi mūsu aizmugures testi radīs prognozējošus signālus. Patiesībā lielākā daļa signālu, kurus mēs pārbaudām, nepārsniegs mūsu joslu – it kā tas nav viegli! Bet neveiksmīgi eksperimenti nav neveiksmes – tie joprojām dod vērtību mūsu lietotājiem, kamēr mēs paziņojam par savām mācībām.

Viens piemērs tam ir BTC un ETH kā vadošie cenu rādītāji citām monētām. Veicot Greindžera cēloņsakarības testus, mēs noskaidrojām, ka piem. BTC agrāk bija pienācīgs ETH cenas prognozētājs, taču šīs attiecības izjuka aptuveni šī gada februārī, kā jūs to faktiski redzat šeit:

Pastāv arī iespēja, ka attiecības patiesībā nav pazudušas. Varētu būt, ka latentums signāla ir vienkārši samazinājies, jo tirgū ir ienākuši vairāk robotu un profesionālu tirgotāju.

Neatkarīgi no tā, secinājums mums šeit bija tāds, ka mēs to darīsim ieviest signālu “BTC kā vadošais cenu indikators” – neskatoties uz to, ka tas ir ieteikts signāls. Pat ja BTC varētu būt īss vadošais rādītājs, tam būtu vajadzīgas gandrīz reāllaika tirdzniecības darbības, kuras mūsu pamatlietotāji patiesībā nedara.

Vaļu žetonu kustības

Vēl viens signāls, par kuru daudzi lietotāji ir sajūsmā, ir vaļi, kas pārvieto savus žetonus. Mēs izsekojam katru darījumu, kas notiek blokķēdē, vairāk nekā 1100 ERC20 žetonu. Tas nozīmē, ka mēs varam brīdināt savus lietotājus ikreiz, kad redzam ievērojamus darījumus.

Sarežģīta lieta šajā ir tā, ka ir grūti atrast konsekventus modeļus visos marķieros. Tā vietā, lai mēģinātu meklēt nenotveramu “vienotu vaļu žetona signālu”, veicot atpakaļpārbaudi, mēs nolēmām vienkārši ļaut jums skatīties jūs interesējošos žetonus, un mēs jums paziņosim, kad redzēsim darījumu, kas notiek 99,9. procentilē apmaiņā.

Interesanti, ka mēs atklājām, ka dažos gadījumos, kad palielinās žetonu centralizācija (% no piedāvājuma, kuru tur 100 populārākie maki), īstermiņā cena samazinās. Jūs to varat redzēt OmiseGo gadījumā vēsturiski:

Divi skaidrojumi varētu būt:

1) Privātie ieguldītāji (mazie maki) agri pērk (tas samazinās centralizāciju) un pēc tam arvien vairāk pārdod no 2018. gada maija (pieaugošā centralizācija)

2) Vaļi (lielie maki) ap janvāri tika dempingi (tas arī samazinās centralizāciju) un, iespējams, atpirks no 2018. gada maija (palielinot centralizāciju).

Abi paskaidrojumi varētu būt patiesi.

OmiseGo nav vienīgais marķieris, kurā marķieru kustības korelē ar cenu kustībām. Vēl viens piemērs ir Crypto.com (agrāk Monako), kur jūs varat redzēt, ka lielākā daļa virsotņu būtu izraisījušas pārdošanas signālu:

BTC rezerves garās / īsās pozīcijas

Viens signāls, par kuru mēs vēl neesam secinājuši, ir garās / īsās pozīcijas. Pastāv skaidra apgriezta korelācija starp īsajām pozīcijām un BTC cenu, jo šī diagramma parāda:

Bet, lai nodrošinātu, ka tas ir praktiski un saprotami, mēs pavadīsim vairāk laika, lai precīzi noskaidrotu, kāda veida signālu mēs vēlamies aktivizēt, izmantojot šos datus..

Ko gaidīt tālāk

Šogad mēs esam apkopojuši milzīgu daudzumu datu par kriptogrāfijas tirgiem. Tikai, lai pieminētu dažas jomas, mums ir neapstrādāti blokķēdes darījumi, kriptovalūtas jaunumi, sociālo mediju ziņas un apmaiņa ar datiem, sākot no pasūtījumu kataloga momentuzņēmumiem līdz atvērta augsta, zema un tuvu apjoma joslām.

Svarīgi ir tas, ka mēs varam apvienot visus šos datu punktus, izmantojot mūsu monētu galveno datu bāzi, kas, mūsuprāt, ir visplašākā pastāvošā kriptovalūtu datu bāze.

Kā jau minēts, pašlaik galvenā prioritāte ir atsevišķu tirdzniecības signālu pārbaude, taču drīzumā mēs virzīsimies uz lielāku mašīnmācīšanos, kur mēs patiesi varēsim izmantot pieejamo datu pārpilnību. Piemēram, daži agrīni eksperimenti, kas izmanto dziļus neironu tīklus, lai prognozētu cenu svārstīgumu, izskatās daudzsološi.

Mēs turpināsim pārbaudīt visus savus signālus lietotājiem un pārbaudīt tos atpakaļ, lai sniegtu lietotājiem, kuri veido COFI tirdzniecības signālus, kas ir ne tikai pievilcīgi, bet arī prognozējoši..

Ja jūs interesē pievienošanās tirdzniecības signālu beta versijai, tas nav par vēlu! Vienkārši ejiet šeit, noklikšķiniet uz rezervēt manu vietu un salieciet dažus COFI žetonus.

Jauns & Uzlabota CoinFi.com

Ja esat sekojis mūsu ikmēneša atjauninājumiem, jūs zināt, ka CoinFi News ir bijis slēgta beta versija aptuveni 3 mēnešus.

Lai gan liela daļa datu komandas ir koncentrējušies uz signāliem, arī CoinFi News tuvojas publiskai izlaišanai. Ja jums līdz šim nav bijusi iespēja piedalīties beta versijā, drīzumā varat no mums uzzināt.

Mums ir arī daži galvenie CoinFi vietnes atjauninājumi, kas darbojas atlikušajā Q4

Kā vienmēr, sekojiet līdzi turpmākajām norisēm!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector