BNB žetona novērtēšana: kā Binance varētu 2X BNB monētu vērtību nakšņot

Iepriekšējā CoinFi pētījumu analīzē, kuru uzrakstīja mūsu pašu galvenais datu zinātnieks Alekss Svaneviks, mēs salīdzināja dažādus apmaiņas marķierus, izmantojot TVEV koeficientu, atklājot, ka pastāv vienkāršs modelis, ko mēs varētu izmantot, lai novērtētu, vai apmaiņas marķieris ir samērā vai salīdzinoši ar citiem apmaiņas marķieriem. Šajā ziņojumā mēs mēģināsim novērtēt Binance apmaiņas marķieri (BNB monētu) no naudas plūsmas perspektīvas.

CoinFi aizraušanās ar apmaiņas žetoniem ir šādi:

 • Lietderības / marķiera ekonomika parasti ir labi definēta, padarot to viegli saprotamu un vērtīgu.
 • Apmaiņas žetoni kopumā (īpaši Binance) ir plaši izmantoti, izplatīti un pārbaudīti kaujā. Vairākiem no viņiem ir veiktas pat vairākas atpirkšanas.
 • Neskatoties uz neseno kriptogrāfijas izpārdošanu, apmaiņas žetoni ir noturējušies diezgan labi, kā parādīts zemāk redzamajā diagrammā.

bnb monētu veiktspēja pret BTC

Kā redzams no iepriekš minētā parauglaukuma, kopš 2018. gada marta BNB žetonu vērtība ir divkāršojusies, salīdzinot ar BTC HT (Huobi žetons) ir vairāk nekā trīskāršojies!

Šajā rakstā mēs pievērsīsimies BNB monētu vērtēšanai trīs iemeslu dēļ:

 1. No apmaiņas žetoniem BNB monētai ir bijusi visilgākā vēsture.
 2. Pēdējo mēnešu laikā Binance pastāvīgi ir bijusi starp biržām ar lielāko tirgoto apjomu un neapšaubāmi ir lielākā pastāvošā birža.
 3. Visbeidzot, vissvarīgākais ir tas, ka BNB marķiera primārais izmantošanas gadījums ir ļoti skaidrs – tas nodrošina atlaidi tirgotajam apjomam. Šis vienkāršais modelis ļauj samērā viegli nākt klajā ar precīzu novērtējumu. Turpmākajos emuāra ziņojumos mēs varam mēģināt novērtēt dažādu apmaiņas žetonu citu funkciju vērtību, kas nav tieši saistītas ar darījuma maksas atlaidi.

Zemāk ir BNB tirgus pamatdati:

Binance BNB
* 2018. gada 19. jūnijs
BNB px 16,53 USD
cirkulējošā piegāde 114,041,290
kopējais piedāvājums 194 972 068
apgrozībā $ mkt vāciņu 1 885 102 524 USD
kopējais $ mkt ierobežojums 3 222 888 284 USD

Pašreizējā BNB žetonu lietderība ir darījuma maksas atlaides veids, kad maksājat BNB, nevis vietējā valūtā, ar kuru tirgojat..

Darījumu maksu atlaides BNB turētājiem ir šādas:

1. gads: atlaide 50% 2. gads: 25% atlaide 3. gads: atlaide 12,5% 4. gads: 6,75% atlaide

BNB vietnē nav skaidra “1. gada” definīcija, tāpēc mēs nolēmām uzzināt tieši no Binance.

Binance atbalsta e-pasts

Vispirms kliedziet CS Yuu pie Binance atbalsta par ātru atbildi (9 min) – labs klientu atbalsts vienmēr ir lieliska zīme.

Vai BNB monētu vērtība iet uz nulli?

Tas nozīmē, ka līdz BNB pastāvēšanas 5. gadam, darījuma maksas atlaide faktiski iet uz nulli!

Tātad, ja vien BNB nāks klajā ar papildu marķiera lietderību, vērtība, kas rodas no darījuma maksas atlaides, nonāks līdz nullei, un atliks tikai marķiera kā apmaiņas valūtas vērtība..


 • Paturiet prātā, ka aptuveni 100 miljonu ASV dolāru apmērā BNB tirdzniecība dienā, ar labu daļu kā maiņas valūtu citu kriptovalūtu pirkšanai vai pārdošanai, tāpēc pat tad, ja tā pašlaik ir, pēc atlaides beigām būtu atlikusī marķiera vērtība.
 • Binance nākotnē (un pēc mūsu aplēsēm, visticamāk, nākotnē) varēs pievienot papildu stimulus BNB žetonu īpašniekiem, lai konkurētu ar dažiem citiem apmaiņas žetoniem piedāvātajiem stimuliem..

Binance arī nesen pievienoja jaunu funkciju no 2018. gada 18. maija:

Binance Double Referral Rewards

Kaut arī iepriekš minētā jaunā funkcija noteikti maina pieprasījumu, iespējams, pozitīvi ietekmējot cenu, mēs galvenokārt koncentrēsimies uz darījuma maksas atlaidi, jo tā ir visnozīmīgākā marķieru lietderība un visvienkāršākā vērtība.

Kā mēs modelējām BNB monētas vērtību

Atšķirībā no daudziem simboliskiem lietderības modeļiem, BNB monētai ir skaidra pamata monetārā vērtība, kuru mēs varam kvantitatīvi noteikt – darījuma maksa, ko tirgotāji ietaupa, turot BNB žetonus. Mēs vēlamies uzzināt, cik daudz šī lietderība ir vērts.

Tā rezultātā mēs faktiski varam uzskatīt BNB par a naudas plūsmu ģenerējošs aktīvs, kur naudas plūsma izpaužas kā ietaupītas darījumu maksas.

Tagad ņemsim vērā šādu scenāriju: Pieņemsim, ka kādam piederēja visi BNB žetoni, cik daudz viņiem vajadzētu iekasēt labprātīgajiem Binance tirgotājiem?

No šī viedokļa mēs varam aplūkot Binance žetonu īpašumtiesības kā biznesu ar paredzamām naudas plūsmām, kas ļaus mums viegli novērtēt marķieri.

Pirmais solis: apjoma novērtēšana

Pirmkārt un galvenokārt, mums jānovērtē USD USD apgrozījums, lai redzētu, cik daudz uzņēmums, kas izsniedz BNB, katru gadu varētu nopelnīt.

Paturiet prātā, ka Binance kā birža pastāv jau aptuveni gadu, tāpēc mēģinājums prognozēt USD USD tirgotos apjomus nākotnē nav viegls uzdevums, un mums būs jāizdara daži pieņēmumi:

 • Vairākus pēdējos mēnešus Binance ir bijusi starp galvenajām biržām. Iespējams, ka tā ir pirmā birža tirgotās $ vērtības izteiksmē, un, ņemot vērā to pašreizējo dominējošo stāvokli, šķiet maz ticams, ka tuvākajā nākotnē tie netiks sēdēti.
 • Pēdējo nedēļu laikā Binance ir tirgojusies Kriptovalūtas 1,6 miljardu dolāru vērtībā dienā. Lai gan šis apjoms svārstās atkarībā no darbības tirgū, tas ir labs pieņēmums.
 • Noteikti pastāv iespēja, ka Binance var nomest radaru. Ja tas izrādās, tad BNB novērtēšana var beigties bezjēdzīga. Tomēr to (vismaz daļēji) kompensē fakts, ka mēs neizliekam nekādas izaugsmes prognozes par kopējo kriptogrāfijas tirdzniecības tirgu kopumā.

Ja mēs pieņemam, ka Binance ikdienas darījumi ir 1,6 miljardi ASV dolāru, mēs varam novērtēt šī hipotētiskā uzņēmuma nākotnes naudas plūsmas, aizdodot BNB klientiem.

Binance darījuma maksa Atlaide Dienas apjoms Saglabātā darījuma maksa (katru dienu) Saglabātā darījuma maksa (gadā)
2. gads 0,10% 25% 1 600 000 000 USD 400 000 USD 146 000 000 USD
3. gads 0,10% 12,50% 1 600 000 000 USD 200 000 USD 73 000 000 USD
4. gads 0,10% 6,75% 1 600 000 000 USD 108 000 USD 39 420 000 USD
5. gads 0,10% 0% 1 600 000 000 USD 0 USD 0 USD
Summa 708 000 USD 258 420 000 USD
 • 1. gads – kuram ir 50% atlaide – no šī modeļa tiek izlaists, jo BNB žetoni tuvojas 11. pastāvēšanas mēnesim.
 • Pirmajā novērtējumā mēs izmantojam 0% procentu atlaidi, jo pašreizējā procentu likme apmēram 2% joprojām ir vēsturiski diezgan zema, un tai nebūs lielas ietekmes uz mūsu secinājumu.
 • Kopējā naudas plūsmas summa līdz 4 258 miljoni USD.

Pamatojoties uz šo modeli, BNB marķiera “darījuma maksas atlaides” lietderība potenciāli ir 258 miljoni USD.

Daži no jums var norādīt, ka šis modelis ir kļūdains, jo ne visi efektīvi iegādājas precīzu BNB summu, lai optimizētu savas tirdzniecības izmaksas. Šis punkts kļūst nebūtisks, jo uzņēmuma, kas tur BNB monētas, vērtība būtu atkarīga no tā, kāda ir optimālā kreditēšana, nevis no tā, kurš ir nolēmis efektīvi nopirkt precīzu BNB žetonu skaitu tirdzniecībai.

Turklāt daži žetonu turētāji var turēt vairāk nekā nepieciešams, kas kompensētu tirgotājus, kuri aizmirst turēt BNB.

Cirkulējošais piedāvājums vai kopējais piedāvājums?

Izmantojot šo 258 miljonu dolāru vērtību, kas piešķirta marķiera lietderībai “transakcijas maksas atlaide”, mēs vēlētos uzzināt, kāda marķiera cenas daļa ir šīs funkcijas dēļ.

Šeit mēs izmantojam cirkulējošā piegāde. Tas atšķiras no mūsu apmaiņas marķiera analīze par TVEV koeficientu, kur mēs izmantojām kopējo piedāvājumu, lai ņemtu vērā lielās neatbilstības% žetonu apgrozībā.

Lai mēģinātu noskaidrot, cik procentu no pašreizējā tirgus ierobežojuma veido darījumu maksas atlaižu lietderība, mums jāņem vērā kopējais žetonu daudzums, ko tirgotāji var izmantot, lai saņemtu šo atlaidi. Tas notiek kā cirkulējošais padeve.

BNB monētu cena 16,53 USD
Cirkulējošā piegāde 114,041,290
Cirkulējošais tirgus ierobežojums 1 885 102 524 USD
Darījuma maksas atlaides funkcijas vērtība 258 420 000 USD
Darījuma maksas daļa% 13,71%

Ar apgrozības tirgus ierobežojumu 1,89 miljardu ASV dolāru apmērā BNB marķiera lietderība “darījuma maksas atlaide” veido aptuveni 14% no marķiera cenas.

Tātad, kur palika pārējie 86%?

 • Binance izmanto 20% no savas peļņas BNB atpirkšanai un sadedzināšanai. Tāpat kā akciju atpirkšanas programma, tā monētas cenai piešķir papildu vērtību, kuru mēs neesam uzskaitījuši. Iedomājieties uzņēmumu, kas aizdod BNB, viņi galu galā var pārdot tukšgaitas BNB par iepriekš noteiktu vērtību.
 • Mēs neesam apsvēruši modeļa izaugsmi. Bet ar augstāko cenu, visticamāk, ir noteikts cenu pieaugums, un, kad kriptogrāfijas valūtas kļūst par galveno, Binance ir gatava gūt labumu.
 • BNB ir arī citi komunālie pakalpojumi, piemēram, divkāršā nodošanas maksa, uz kuru mēs jau iepriekš norādījām rakstā, kā arī nesen pievienoja funkciju, kas ļauj palielināt balsstiesības BNB turētāju iekļaušanai sarakstā, kas attaisno papildu piemaksu par cenu.
 • Binance gada sākumā deva mājienu, ka viņu mērķis bija galu galā strādāt, lai kļūtu par decentralizētu biržu, un daži ir izteikuši pieņēmumu, ka BNB var izmantot kā gāzes veidu tīkla darbināšanai – tas noteikti ir aizraujošs notikums, kura vērtība ir augstāka.
 • Var pievienot papildu funkcijas, kas, iespējams, koriģētu marķiera ekonomiku un marķiera vērtību. Būtībā darījuma maksas atlaide līdz šim ir bijusi veids, kā piesaistīt kriptogrāfijas tirgotājus reģistrēties viņu apmaiņai.
 • Iepriekš rakstā mēs norādījām, ka BNB pāro tirdzniecību par pienācīgu apjomu, un arvien vairāk tirgotāju to izmanto kā valūtas maiņas veidu, lai pirktu un pārdotu citas kriptovalūtas, piešķirot tai iekšējo vērtību kā valūtas maiņas veidu.

Vienu vienkāršu izmaiņu Binance varētu veikt, lai divkāršotu marķiera vērtību

Kas notiek, ja Binance uz visiem BNB monētu īpašniekiem neatgriezeniski attiecina darījuma maksas atlaidi 25% apmērā? Apskatīsim, kā tas varētu ietekmēt cenu BNB.

Saskaņā ar mūsu iepriekšējo tabulu (2. gada skaitlis, kurā tiek izmantota 25% atlaide par darījuma maksu), tas nozīmētu USD 146 miljonus potenciālo ikgadējo darījumu izmaksu, ko ietaupījuši tirgotāji, vai 146 miljonus ASV dolāru gada naudas plūsmā mūsu hipotētiskajai BNB aizdevēju kompānijai..

Ņemot vērā, ka tā ir pastāvīga skaidras naudas nauda, ​​mēs varam izmantot pastāvīguma formulu, ko izmanto, lai aprēķinātu finanšu līgumu, kas tā īpašniekiem maksā nebeidzamas gada dividendes, lai novērtētu tirgus ierobežojumu.

mūžības formula

 • Mēs izmantojam ASV 10 gadu likmi ar 3,1%
 • Mūžības vērtība = 146 miljoni ASV dolāru / 3,1% = 4,709 miljardi ASV dolāru
 • Izmantojot cirkulējošo piegādi 114 041 290, tas nozīmē a par simbolisko cenu USD 41,3, gandrīz trīs reizes vairāk par pašreizējo cenu tikai par darījuma maksas atlaides funkciju!
 • Tas pat neņem vērā nākotnes pazīmes, kas varētu izraisīt vēl augstāku novērtējumu, vai apdeguma pazīmi un izaugsmes prognozes.

Lai gan šāds paziņojums būtu lieliska ziņa Binance tirgotājiem un BNB mājiniekiem, kāpēc Binance vēlētos to darīt? Tehniski viņi zaudētu 146 miljonus ASV dolāru no gada ieņēmumiem – tas noteikti nav mazsvarīgs skaitlis, it īpaši uzņēmumam, kas, iespējams, arī turpmāk saskarsies ar spēcīgu konkurenci.

Tomēr ieguvumi, iespējams, atsver Binance kā uzņēmuma izmaksas:

 • Binance un tās dibinātājiem pieder ievērojama daļa BNB monētu, tāpēc viņu stimuls ir saskaņots ar hodlers.
 • Atlaides pagarināšana pēc 4. gada nodrošinātu, ka BNB monēta paliek aktuāla un turpina tirgoties un apgrozībā. Tas var vēl vairāk nostiprināt BNB kā maiņas valūtu citu kriptovalūtu pirkšanai.
 • Ja BNB tur un tirgo vairāk cilvēku, tas palielinātu BNB monētu apgrozību, kurai būtu spirālveida ietekme uz monētu cenu augšup.
 • Viņi arī turpmāk būs vieni no lētākajiem starp lielākajām biržām, un, ja tirgus pieaugs, pieaugs arī viņu daļa no kopējiem ieņēmumiem.

Īsāk sakot, tas ir izdevīgs visām pusēm.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector