Kripto veļas mazgāšana: nomazgājiet savus Bitcoin darījumus

Jūsu sajaukšanas risinājums Squeaky Clean Bitcoins

Nomazgājiet savus Bitcoin darījumus – Bitcoin Veļas mazgātava

Ja jūs to lasāt, pastāv iespēja, ka jūs zināt, ka Bitcoin nepiedāvā pilnīgu anonimitāti. Motivēta persona var izsekot jūsu darījumiem līdz jums. Ja jūs dzīvojat valstī, kurā Bitcoin ir nelegāls, tas nozīmē, ka valdības iestādes varētu nākt pēc jums. Bitcoin Laundry piedāvā iespēju kriptogrāfijas lietotājiem anonimizēt darījumus, sajaucot viņu adreses ar citu investoru adresēm. Process ir ātrs un dod jums pārliecību, ka neviens nevar izsekot jūsu maksājumiem. Vai tas izklausās kā kaut kas, ko vēlaties izmēģināt? Uz brīdi turies! Uzziniet vairāk par Bitcoin Laundry zemāk; maksu, sistēmu un klientu atbalstu un pēc tam pieņem apzinātu lēmumu. 

Bitcoin veļas mazgātava: pārskats 

Privātuma garā, Bitcoin veļas mazgātava daudz nepasaka par tā vadību vai atrašanās vietu. Tas ir kopīgi ar kriptogrāfijas uzņēmumiem, īpaši tiem, kas piedāvā tādus sensitīvus pakalpojumus kā darījumu anonimizēšana. Tas nozīmē, ka nav neiespējami runāt ar kādu Bitcoin Laundry. Ja jums ir kādi jautājumi, varat pārbaudīt viņu F.A.Q lapu vai nosūtīt e-pastu caur viņu atbalsta lapu. Ja vēlaties doties tieši uz miksēšanas pakalpojumu, šeit ir norādīts process. 

 1. Apmeklējiet vietni bitcoin-laundry.com 
 2. Noklikšķiniet uz “Notīrīt Bitcoins tūlīt” 
 3. Sāciet sajaukšanu, ievadot savu Bitcoin adresi 
 4. Norādiet, cik ātri jūs vēlaties sajaukt monētas 
 5. Notīriet savus Bitcoins 

bitcoin veļa

Maksas 

Bitcoin veļas mazgātava piedāvā dažus no labākajiem maksājumiem nozarē: 0,0002 BTC par katru maksājumu. Tas nozīmē, ka nav svarīgi, cik daudz kriptogrāfiju vēlaties iztīrīt. Bitcoin Veļas mazgātavas maksa ir standarta 0,0002 (aptuveni 2 ASV dolāri). Salīdzinājumam – vidējā maksa par kriptogrāfijas sajaukšanu ir 1% no jūsu monētām. Tātad, ja vēlaties sajaukt BTC 100 000 USD vērtībā, varat sagaidīt 1000 USD zaudēšanu. Tomēr ne ar Bitcoin Laundry. 

Drošība 

Tāpat kā lielākā daļa cilvēku, arī jūs vēlaties anonimizēt savus BTC darījumus, neatstājot nekādas pēdas. Bitcoin Laundry padara to iespējamu vairākos veidos. Iesācējiem jums nav jāizveido konts. Kā jau minēts, viss, kas jums nepieciešams, ir apmeklēt uzņēmuma vietni un ievadīt saņēmēja adresi. Bitcoin Veļas mazgātava jums piešķirs unikālu adresi monētu nosūtīšanai. Ja norādījāt, ka monētas jāiztīra trīs stundu laikā, tas prasīs tik daudz laika. Papildu drošībai uzņēmums iesaka cilvēkiem apmeklēt tās vietni, izmantojot Onion meklētājprogrammu. Tas vislabāk darbojas ar Tor pārlūku, tāpēc pārliecinieties, ka tas jums ir. Ja izmantojat mobilo ierīci, varat izmantot Orfox pārlūku un Orbot, lai palīdzētu palaist Tor. 

Maksājumu limiti 

Mēs jau esam norādījuši, ka Bitcoin Laundry maksa ir pietiekami maza, lai to varētu atļauties ikviens. Bet monētu vienlaicīgi sajaukšanai ir noteikti ierobežojumi: 

 • Minimālais limits – 0,0015 BTC 
 • Maksimālā robeža – 230 BTC 

Paturot prātā šos ierobežojumus, minimālais USD ekvivalents preses laikā ir 12 USD. Maksimālā summa ir 1,965 miljoni ASV dolāru, kas ir pietiekami liels skaitlis, lai apmierinātu daudzus veltņus. Turklāt jūs varētu arī sadalīt savas monētas tā, lai Bitcoin Laundry tos nosūtītu uz 2-5 adresēm, nevis uz vienu. Lai uzlabotu lietas, varat norādīt precīzu naudas procentuālo daudzumu, kuru vēlaties nosūtīt uz katru no adresēm. 

Aizkavējiet sajaukšanu, lai palielinātu anonimitāti 


Teorētiski Bitcoin Laundry varētu sajaukt jūsu adresi ar vēl divām adresēm vai desmit tūkstošiem no tām. Bet kurš variants, jūsuprāt, piedāvā lielāku anonimitāti? Atbilde ir sajaukt savas monētas ar pēc iespējas vairāk citām. Tāpēc Bitcoin Laundry ir aizkavēšanās iespēja un dažādi laika periodi. Kavēšanās iespēja jo īpaši nodrošina, ka jūsu adrese tiek sajaukta ar tūkstošiem adrešu. Tādā veidā iespēja kādam identificēt jūsu darījumu ir gandrīz nenozīmīga. Protams, ja jums ātri jāveic maksājums, varat izlaist kavēšanās iespēju un uzreiz nosūtīt savu kriptogrāfiju. Bitcoin Laundry joprojām pietiekami iztīrīs jūsu monētas, lai jūsu darījums būtu anonīms. 

Dzēst žurnālus, lai iegūtu vairāk anonimitātes 

Bitcoin Laundry varētu ļaut iztīrīt BTC, neizveidojot kontu, taču tas nav vienīgais drošības veids, ko vēlas lielākā daļa cilvēku. Vai uzņēmums veic žurnālus? Ko tas ar viņiem dara? Bitcoin Laundry ir centralizēts bizness, tāpēc ir ļoti svarīgi, kā tas apstrādā cilvēku žurnālus. Par laimi, uzņēmums ļauj izdzēst savus žurnālus tūlīt pēc darījuma veikšanas. Tādā veidā jūs novēršat visus pierādījumus par viņu pakalpojuma izmantošanu. Gadījumā, ja esat aizmirsis izdzēst savus žurnālus, uzņēmums tos glabā septiņas dienas. Iemesls ir tāds, ka viņiem ir ieraksti, uz kuriem viņi var atsaukties, sniedzot klientu atbalstu. Bez šiem žurnāliem nekādi nevarat pierādīt, ka esat ar viņiem darījis darījumus, un viņi nevarēs jums palīdzēt. Tomēr pēc septiņām dienām uzņēmums žurnālus izdzēš. Tādējādi jūs varat būt drošs, ka uzņēmums vispār neglabā tirgotāju datus ļaunprātīgu iemeslu dēļ. 

Atbalsta komanda ir gatava palīdzēt visu diennakti 

Kā jau minēts, ir divi veidi, kā meklēt palīdzību Bitcoin Laundry. Jūs varat apmeklēt F.A.Q. lappuse un ceru, ka jūs saņemsiet risinājumu savai problēmai. Alternatīva iespēja ir nosūtīt e-pastu. Uzņēmumam ir reputācija, jo tas ātri atbild uz e-pastiem, parasti 48 stundu laikā. Apsveriet iespēju nosūtīt e-pastu, lai uzzinātu problēmu nekavējoties. Ja tas ir saistīts ar jūsu darījumu, pastāv iespēja, ka saņemsiet palīdzību, pirms ir par vēlu. Tiešsaistes atsauksmes parāda, ka Bitcoin Laundry cenšas palīdzēt lietotājiem. Tātad, ja tas ir kaut kas, ko uzņēmums var darīt, varat būt pārliecināts, ka viņi jums palīdzēs. 

Palieciet drošībā 

Tā kā jūsu mērķis ir anonimizēt savus BTC darījumus, pārliecinieties, ka visu maksājumu procesa laikā sekojat drošiem darījumiem. Bitcoin Laundry piedāvā šādus ieteikumus: 

 • Konsekventi izmantojiet Bitcoin mikseri. Tādā veidā jūs vienmēr būsiet pārliecināts, ka neviens nevar izsekot jūsu adresēm.
 • Nosūtiet iztīrītās monētas uz jaunu adresi, kuru nekad iepriekš neesat izmantojis.
 • Izmantojiet Tor pārlūku, lai pievienotu papildu drošības slāni
 • Kriptogrāfiju iegādājieties anonīmi, vai nu izmantojot skaidras naudas darījumu, vai bankomātā. Citiem vārdiem sakot, neizmantojiet metodi, kas liek jums atklāt personisko un finanšu informāciju.
 • Izmantojiet uzticama sajaukšanas pakalpojumu

Secinājums 

Bitcoin Laundry ir revolucionārs risinājums, kas palīdz kriptogrāfijas lietotājiem anonimizēt savus darījumus. Tas tiek darīts, sajaucot viņu adreses ar citu tirgotāju adresēm. Tādā veidā izredzes, ka jūsu adrese ir saistīta ar jums, ir tuvu nullei. Tas piedāvā ārkārtīgi zemas maksas un ļauj jums izvēlēties, cik ātri vēlaties, lai jūsu kriptogrāfija tiktu notīrīta.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector