Bitmix.Biz apskats: efektīvs rīks Bitcoin maksājumu anonimizēšanai

Bitcoin varētu būt drošs un ātrs darījumu veids, taču tas negarantē pilnīgu anonimitāti. Ļoti motivēts hakeris var viegli izsekot jūsu ierakstiem. 

Bet, pateicoties platformai, kas anonimizē kriptogrāfijas maksājumus, BitMix, jūs varat nosūtīt kriptogrāfiju bez stresa, zinot, ka visi jūsu maksājumi ir pilnīgi droši. Tas ir efektīvs rīks, kas darbojas, apvienojot katru darījumu ar virkni citu darījumu. Parasti sajaukšanas process aizņem tikai pāris minūtes.

Pēdējās monētas, kuras lietotājs saņem atpakaļ, ir pilnīgi jaunas un nav izsekojamas. BitMix.biz ir uzticams bitcoin mikseris, kas palīdzēs jūsu Bitcoin darījumiem piešķirt meklējamo drošību un anonimitāti.. 

Kāpēc jums būtu nepieciešams BitMix.Biz?

Pirms dažiem gadiem bitkoīns ieguva milzīgu popularitāti, pateicoties tā slavētajai anonimitātei – faktoram, kas piesaistīja daudzus lietotājus. Tomēr satraukums atdzisa, kad lietotāji uzzināja par bitcoin bitiem un trūkumiem un to, kā tiek veikti darījumi. Vienkārši sakot, Bitcoin anonimitāte ir tikai mīts. Ikviens var iekļūt publiski pieejamā virsgrāmatā un izsekot jebkuram darījumam, kuru viņš vēlas. 

BitMix.Biz piešķir jūsu monētai pilnīgu anonimitāti, kuru meklējat. Iesācējiem, kad jūs noguldāt savus Bitcoins platformā, BitMix.Biz darbojas, sasmalcinot darījumu mazās daļās, kuras pēc tam tiek pārvietotas dažādos virzienos. Pēc tam platforma atdos monētas tādā pašā daudzumā kā deponētās, bet kā pilnīgi jaunas monētas, kuras nav iespējams izsekot. Šeit ir dažas vērtīgas specifikācijas, kas jums ir BitMix.Biz.

  • Pilnīga anonimitāte
  • Atbalsts vairākām kriptovalūtām
  • Daudzvalodu platforma
  • Tūlītēja pārsūtīšana
  • Spēja noteikt pielāgotu maksu
  • Garantijas vēstule
  • Randomizētas iespējas atbalsts

Pilnīga anonimitāte 

Bitcoin maisītāja izmantošanas būtība ir iegūt monētu privātumu un anonimitāti, kas aizkavē jūsu naudu no hakeriem un citiem uzraudzības veidiem, kas var atklāt jūsu monētu nepiederošām personām. Veicot darījumus, platforma nepieprasa personīgus akreditācijas datus, piemēram, lietotāju adreses un vārdus.

Interesanti, ka BitMix.Biz neuztur nevienu savu lietotāju reģistru vai žurnālus, kas nozīmē, ka platformā nav nevienas izsekojamas apmeklētāju informācijas. Turklāt Bitcoin glabātājs saglabā informāciju par darījumiem ne ilgāk kā 72 stundas vai tūlīt pēc lietotāja pieprasījuma.

Atbalstītas kriptovalūtas

Ja jūs jautājat apkārt, daudzi kriptogrāfijas īpašnieki zina, ka sajaukšanas pakalpojumi attiecas tikai uz Bitcoins. Nu, BitMix.Biz ir iekļāvis vairākus citus kriptotipus, piemēram, Dash un Litecoin. Saskaņā ar iekšējiem avotiem, tiek plānots iekļaut vairāk monētu, kas nodrošinās katra kriptogrāfijas īpašnieka izmitināšanu.

Daudzvalodu platforma

BitMix var piekļūt gandrīz no visām pasaules malām. Papildus pieejamībai visā pasaulē platforma atbalsta arī vairākas galvenās valodas, piemēram, angļu, vācu, ķīniešu, holandiešu, korejiešu, portugāļu, krievu, indonēziešu, poļu un hindi.. 

Tūlītēja pārsūtīšana

Lai lietotāja digitālie aktīvi tiktu pārsūtīti uz viņu attiecīgajām adresēm, ātrais apstiprinājuma ziņojums ir vienīgā informācija, kas jāiesniedz, un viņa monētas tiks nekavējoties pārsūtītas uz viņu adresi. Ņemiet vērā, ka BitMix rezervē glabā viegli sajauktas monētas. 

Tātad, noklikšķinot uz apstiprinājuma ziņojuma, jūs saņemsiet monētas uzreiz, pilnā apjomā un, protams, ar pilnīgu anonimitāti.

Garantijas vēstule

BitMix nodarbojas ar kripto darījumu pilnīgu anonimitāti un daudz drošu darbību. Ņemot vērā, ka visi digitālo aktīvu īpašnieki nevar būt tehnoloģiski izveicīgi, kā viņi zinātu, ka viņu darījumi patiešām virzās pareizajā virzienā?

Nu, BitMix jau ir izdomājis risinājumu. Iesniedzot monētas platformai, jūs nekavējoties saņemsit adresi vai vienkārši vietu, kur tiks nosūtīti jūsu Bitcoins. Platformas serveris apstiprinājumu digitāli paraksta kā autentiskuma zīmi.

Pielāgotas maksas iestatīšana

Vai jūs kādreiz esat domājis, kā uzbrucēji tiek pāri kompleksajai drošībai, ko konfigurējuši maka turētāji, un nozog digitālos aktīvus? Nu, varbūt jums jāpievērš uzmanība tam. Izmantojot publisko virsgrāmatu, kurā tiek glabāti visi kriptovalūtas darījumi, uzbrucēji var izmantot analizatorus, lai uzzinātu kriptogrāfijas īpašnieka bilanci. 

Jūs varat derēt, ka tad, kad kādam ir šāda veida informācija, zagšana no jums ir tikai laika jautājums. Bet, pateicoties BitMix.Biz, jūs varat iestatīt pielāgoto maksu, kas parasti svārstās no 0,4% līdz 4%. Tas padara darījumu diezgan grūti izsekojamu.

Platforma atbalsta randomizētu iespēju

Randomizētā opcija ir tikai papildu drošības slānis, kuru platforma ir integrējusi, lai nodrošinātu pilnīgu piekļuvi lietotāju darījumiem. Funkcionalitāte ļauj lietotājiem saņemt 2 vai vairāk darījumus par katru izvades adresi.

Šī funkcija apgrūtina ikviena, kas mēģina analizēt blokķēdi, izsekot šādam darījumam. Lai šī funkcija darbotos, jums būs jāsasniedz minimālās izmaksas uz jūsu adresi, kā norādīts zemāk;

  • Bitcoin- 0.1BTC
  • Dash- 1.0 DASH
  • Litecoin- 1.0 LTC

Iepriekšējo monētu bloķēšanas kods.

Platforma uztver drošību un darījumu anonimitāti tik nopietni, ka viņi ir inicializējuši kodu, kas klientiem tiek piešķirts pēc katra pilnīga darījuma. Šis kods nodrošina, ka BitMix turpmākajos darījumos nepiešķirs tādu pašu monētu daudzumu. Tas nodrošina, ka jebkuram uzbrucējam, kurš mēģina analizēt blokķēdi, nekad neizdosies izsekot šādu darījumu galamērķi.

Kāda ir BitMix partneru programmas priekšrocība??

BitMix ir aizraujošs partneru programma kas ir paredzēts tikai, lai apbalvotu savus lojālos klientus. Kā izklausās saņemt samaksu par katru pabeigto darījumu, ko veikuši visi ielūgtie lietotāji? 

Viss, kas jums jādara, ir kopīgot novirzīšanas saiti uz visiem savienojumiem sociālo tīklu platformās vai kolēģos. Par katru BTC maisījumu, ko viņi veic, izmantojot platformu, jūs saņemat samaksu. Tagad iedomājieties, cik daudz jūs varat nopelnīt, ja 100 jūsu savienojumi veic darījumus, izmantojot platformu. Jums tas ir jāizmēģina, programma ir īsts panākums.

Secinājums

Lai gan sākotnējais iemesls, kāpēc tika izveidotas kriptovalūtas, bija valdības vai centrālo banku uzlikto monetāro šķēršļu apiešana, jūs noteikti pamanījāt, ka tas ir izrādījies grūtāks uzdevums nekā tika iedomāts. 

Tomēr ar Bitcoin pakalpojumiem, ko piedāvā tādas platformas kā BitMix, ir iespējams sasniegt sākotnējo bitcoin mērķi, kas balstīts uz pilnīgu anonimitāti un drošību. Šādi pakalpojumi mudinās globālo ekonomiku palielināties ātrāk, nekā jebkura iespējamā valūta varētu sasniegt gadu desmitos. Lai uzzinātu vairāk, varat atsaukties uz Bieži uzdotie jautājumi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me