ABCC biržas apskats

Maiņa ir kriptovalūtas pasaules nepieciešamība un neatņemama sastāvdaļa. Šodien, kad kriptogrāfijas telpā ir vairāk nekā simtiem kriptogrāfijas biržu, konkurence tikai pieaug. Bet ne visas šīs apmaiņas ir vienādas. Patiesībā tie atšķiras un piedāvā dažādas unikālas iezīmes. Tātad, ko tieši ABCC kriptogrāfijas apmaiņa jums piedāvā? Lai uzzinātu visu par šo salīdzinoši jauno apmaiņu kriptogrāfiskajā ielā, nirt tieši ABCC Exchange pārskatā!

ABCC – “Droša un pārredzama apmaiņas platforma”

“ABCC Digital Asset Exchange (ABCC) ir pasaules klases birža, kas piedāvā digitālo aktīvu ieguldījumu un tirdzniecības risinājumus lietotājiem visā pasaulē.”

Mērķējot uz tādiem sāpju punktiem kā apdomīgu digitālo aktīvu novērtēšanas sistēmu trūkums, digitālo aktīvu daudzveidības trūkums un drošības jautājumi, ABCC koncentrējas uz kriptovalūtu kvalitatīvas un drošas tirdzniecības platformas nodrošināšanu.  

Biznesa modelis, kam seko apmaiņa, ir patentēta daudzdimensiju novērtēšanas ietvara, digitālo aktīvu jauninājumu un agrīnās stadijas blokķēdes projekta ieguldījumu un inkubācijas sajaukums..

Vietējais marķieris: AT marķieris

ABCC apmaiņas vietējais marķieris ir ABCC Token (AT Token) ar kopējo piegādi 210 miljoni. AT marķiera atvēršanas cena ir bijusi 0,5 ASV dolāri, kas dažu stundu laikā pēc palaišanas pieauga.

Pārvaldošā politika

ABCC ir vienkārša, viegli saprotama un viegli manevrējama vietne ar visu lietotājiem sniegto informāciju, kas ir pieejama arī Android un iOS. Viņu lietotne Google veikalā saņēma lielu atzinību, jo lietotāji ir izteikuši vairāk nekā tūkstoš komentāru.

Lai reģistrētos un pārbaudītu kontu, lietotājam vienkārši jānoklikšķina uz pogas Reģistrēties savā vietnē, jānorāda sava e-pasta ID un jāpiekrīt Klienta līgumam..

Apmaiņa notiek arī pēc KYC, kurai nepieciešama derīga pase, pases vāka un personas apliecinoša dokumenta lapas attēls, valsts identifikācijas vai vadītāja apliecības darbs, lietotāja attēls, kuram ir pase un papīrs ar ABCC ar roku, datums un paraksts..

Kas attiecas uz KYC pabeigšanu, tas tiek darīts ātrāk, lai gan var sazināties ar viņu Telegram grupas administratoru. Tomēr bez KYC var izņemt līdz 2 BTC un var tirgoties arī ar raktuvēm.

ABCC īpaši piemin, ka ASV, Ķīnas un Singapūras KYC lietotāji nav atļauti AT tirdzniecībā tāpēc, ka tie ir ierobežoti saskaņā ar politiku.

Funkcijas un maksas struktūra

ABCC birža nodrošina un nākotnē plāno piedāvāt klientiem vairākas funkcijas:

Kripto tirdzniecība – Platformā ir uzskaitīts ievērojams skaits kriptovalūtu, kas ļauj tirgoties jums ērtā laikā

Maržas tirdzniecība – Izmantojot maržas tirdzniecību, ABCC piedāvā jums sviras, lai panāktu efektīvāku un elastīgāku aktīvu sadali

Līguma tirdzniecība – Nākotnes līgumi, iespējas līgumi, ieguldījumu portfeļi un citi ar aktīviem nodrošināti vērtspapīri, kuru pamatā ir kriptovalūtas, arī ietilpst šīs biržas pakalpojumu plānā

Ārpusbiržas pakalpojumi – Tas piedāvā bloķētus tirdzniecības pakalpojumus ārpus letes, vienlaikus nodrošinot tirdzniecības partnerus, tostarp īpaši augstas neto vērtības privātpersonas, ģimenes birojus, kalnrūpniecības uzņēmumus, riska ieguldījumu fondus un citas tradicionālās finanšu iestādes.

Nopelniet & dubultojiet atlīdzību:

Lai nopelnītu AT, marķieri var iegūt, veicot tirdzniecības darbības ar jebkuru pāri. Acīmredzot tirdzniecības darbību laikā lietotāji ģenerēs 0,1% no darījuma maksas. Pēc tam ik pēc sešām stundām kalnrači saņem no visiem ABCC iekasētajiem maksājumiem proporcionālo AT, kas ir balstīts uz viņu tirdzniecības maksām. Vēl viens veids, kā nopelnīt un dubultot atlīdzību, ir Mining Referral Program.

Maksa:

ABCC iekasē 0,1% no tirdzniecības maksām par katru darījumu, kurā iesaistīta viena puse. Turklāt BTC, ETH un USDT ir pamata valūta, savukārt AT tiks iekļauta nākotnē. Šī tirdzniecības maksa, kas ir 0,1% no tirdzniecības apjoma, tiek iekasēta tikai bāzes valūtā.

Saskaņā ar Coinmarketcap datiem ABCC savā platformā un gandrīz simts tirgos ir gandrīz 45 kriptovalūtas. Arī tā ikdienas tirdzniecības apjoms ir vairāk nekā 100 miljoni ASV dolāru.

Uzticamība

Īsā laika posmā ABCC ir izveidojis savu klātbūtni tirgū. Tātad, lai nodrošinātu uzticamību, tā izmanto Shard-spējīgu tirdzniecības serveru klasteri, kas ļauj apmaiņai apstrādāt un apstrādāt lielu daudzumu informācijas un datu.

Izmantojot daudzslāņu datu arhitektūru, tā “patentētā tīrīšanas sistēma gandrīz reāllaika tīrīšanu ir padarījusi par realitāti”. Turklāt platforma vienlaikus apstrādā miljoniem lietotāju atbilstības.

Turklāt, lai aizsargātu lietotāju intereses un nodrošinātu stabilu un netraucētu platformas darbību, ABCC kā īstenotus pret mazgāšanas un spoofing mērījumus.

Drošība

ABCC drošība ir “vissvarīgākās rūpes”, tāpēc tās drošības arhitektūra ietver divu faktoru autentifikāciju, daudzparakstu drošību un karsto un auksto seifu atdalīšanu..

Izmantojot lielus datus un sadarbojoties ar nozares vadošajiem kiberdrošības uzņēmumiem, tiek nodrošināta un uzturēta kapitāla drošība, kontu drošība, izņemšanas pakalpojumi un drošības audits.

Klientu atbalsts

Izmantojot savu vietni un lietotnes, ABCC lietotājiem un lietotājiem sniedz visu informāciju skaidri un precīzi. Sākot ar datiem par ieguvi, atlīdzībām, nepieciešamajiem paziņojumiem, kriptovalūtas cenām līdz jauniem sarakstiem un tirdzniecības ieteikumiem, tas ļoti labi apkalpo klientus..

Apmaiņa piedāvā plašu un daudzveidīgu auditoriju, piedāvājot piecas valodas iespējas. Tās ziņu sadaļā cita starpā ir sniegta detalizēta informācija par gaidāmajiem notikumiem, svarīgiem paziņojumiem, atlīdzības izplatīšanu un papildierīču izsniegšanu..

Piezīme investoriem

Birža, kas tika uzsākta 2018. gada aprīlī, pakāpeniski virzās uz priekšu, piedāvājot saviem klientiem tādas kvalitātes funkcijas kā vairākas tirdzniecības iespējas, atlīdzības programmas un daudz ko citu. Koncentrējoties uz drošību, kas ir neatņemams apmaiņas elements kopā ar klientu pieredzi un atbalstu, platforma atceļ aizvien pieaugošo funkciju sarakstu. Turklāt, ABCCArī AT vietējais marķieris aug labā tempā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me