Poseidon Network IEO pārskats, vērtējums un pilnīga analīze

Iedomājieties, ka varat maksāt mazāk nekā trešdaļu no tā, ko Google Cloud iekasē par saviem mākoņkrātuves pakalpojumiem. Uzņēmumiem, kas katru mēnesi tērē tūkstošiem dolāru mākoņkrātuves pakalpojumiem, tas mainītu spēli. Tomēr daudzsološi ir ABCC IEO Launchpad uzsāktais blokshēmas projekts Poseidon.

Poseidon ir nesen uzsākts projekts, kura mērķis ir izmantot blokķēdi, lai apvienotu entītijas, kurām nepieciešama mākoņa krātuve un joslas platums, ar IoT īpašniekiem, kuriem ir pārmērīgi daudz šo pakalpojumu. Starta mērķis galvenokārt ir tīmekļa satura nodrošinātāji, kuriem dažreiz ir jāmaksā pārmērīgi, lai optimizētu satura piegādes pakalpojumus. Viņu pašreizējā klientu lokā ir video straumēšanas uzņēmumi, video satura veidotāji, emuāru autori, izstrādātāji, tīmekļa dizaineri un tirdzniecības platformas.

Poseidon tīkls: mākoņdatošana blokķēdē

Poseidons ir viens no pirmajiem blokķēdes projektiem, kas tika uzsākts kriptovalūtas ABCC biržā. Tās mērķis ir nodrošināt platformu, kurā galddatoru un ierīču īpašnieki var gūt finansiālu labumu no pārmērīga joslas platuma vai krātuves.

Atsevišķus viedtālruņu un galddatoru īpašniekus klasificē kā vieglo mezglu nodrošinātājus. Uzņēmumi ar lieliem pievienoto atmiņas sistēmu tīkliem būs Super Node nodrošinātāji. Kad jebkura veida pakalpojumu sniedzēji koplietos savus papildu resursus, izmantojot Poseidon tīklu, viņi saņems kompensāciju QQQ žetonu veidā.

Lai veiksmīgi sniegtu savus pakalpojumus, Poseidon pamatā ir daudzslāņu sistēma. Pirmais slānis ir atkarīgs no virzītā acikliskā grafika, kas nozīmē, ka tam ir spēja bezgalīgi paplašināties. Tas var arī palīdzēt samazināt darījumu maksu, jo tīklam pievienojas vairāk mezglu.

2. slānis ir tehnoloģiju bloks, ko izmanto citi blokķēdes, tostarp viedie līgumi. Tas palīdzēs padarīt Poseidon platformu drošāku un ātrāku.

Detalizēts baltā grāmata

Poseidons detalizē faktus par savu projektu 56 lappušu garumā. Tas ir tehniskāks nekā vairums balto dokumentu un izceļ informāciju, ko daudzi jaunie iesācēji nespēj pieminēt. Dokuments vispirms izklāsta datu glabāšanas nozares tirgus analīzi visā pasaulē, pirms tiek aprakstīti tās pakalpojumi un lietojumprogrammas.

Poseidon lepojas ar to, ka piedāvā platformu ierīču īpašniekiem ne tikai par papildu joslas platumu un vietu diskā, bet arī par to, ka tā ir īpaši ātra platforma. Kā aprakstīts tā dokumentā, ir plānots izmantot 5G tīkla ātrumu, lai samazinātu latentumu un padarītu viņu tīklu par labāko mākoņtīkla pakalpojumu pasaulē..

Baltrakstā tālāk parādīts, kā Poseidons plāno dalīties ar saviem 21 miljardu iepriekš izrakto QQQ žetonu. Investori sacentīsies par 10%, bet komanda un konsultanti – 30%. Liela daļa kopienu, 30% tiks turēti žetoniem, bet vēl 30% tiks turēti kā atlīdzība kalnračiem.

Globālais komandas profils

Poseidon projektu veido liela komanda, kurā ir vismaz 25 dalībnieki. Divpadsmit no viņiem ir padomdevēji, ievērojams skaits, ņemot vērā, ka vidējā ICO / IEO ir pieci vai mazāk padomdevēji. Gandrīz katram dalībniekam ir blokķēdes fons, kas padara to spēcīgu un piemērotu projektam.

Gaisma Lina– izpilddirektors un līdzdibinātājs Lins ir veiksmīgs sērijveida uzņēmējs, kura uzņēmumos ietilpst uzņēmums Wretch.cc, kuru iegādājusies Yahoo. Viņš ir arī Taivānā bāzēta tehnoloģiju starta uzņēmuma BiiLabs līdzdibinātājs. Lina stiprā puse ir viņa radošums un spēja pārveidot jaunuzņēmumus veiksmīgos zīmolos, prasmes, ko viņš cer ieviest Poseidonā.


Maiks Lins– paredzams, ka Maiks pārraudzīs lielāko daļu ikdienas operāciju Poseidonā.

Qing Wang– līdzdibinātājs, galvenais tehniskais direktors, Vangs ir pilnvarots Poseidona komandai – arhitektiem, ražošanas inženieriem, dizaineriem un visiem pārējiem, kas nodarbojas ar tīkla tehnisko aspektu..

Endijs Tians– Āzijas inovāciju grupas vadītājs Tians būs Poseidon tīkla padomnieks. Viņa izcelsme ir vadība, it īpaši mobilie jaunie uzņēmumi, kas piedāvā izklaides pakalpojumus. Tā kā video satura paātrināšana būs svarīga Poseidon filiāle, Tian konsultāciju pakalpojumi ietekmēs tīklu.

Biznesa modelis: QQQ un PSD žetoni

Poseidon pamatā ir stabils biznesa modelis. Tīkls izmantos blokķēdi, lai atvieglotu satura paātrināšanu rentablākā, tomēr ātrā un efektīvā veidā. Ir skaidrs, ko Poseidons piedāvā. Tomēr tas ir jauns projekts, cerot, ka tas spēs izjaukt vairāku miljardu mākoņkrātuves nozari.

Viens no veidiem, kā jaunuzņēmums cer piesaistīt lietotājus, ir monetizēt savus pakalpojumus visiem iesaistītajiem. Datoru un ierīču īpašnieki visā pasaulē nodrošinās krātuves un joslas platuma satura nodrošinātāju un biznesa pieprasījumu.

Viņi saņems samaksu QQQ žetonā. Uzņēmumi, kuri vēlas nolīgt papildu krātuvi un joslas platumu, arī maksās, izmantojot tos pašus marķierus. Poseidon gūs peļņu, iekasējot maksu par saviem pakalpojumiem. Neskatoties uz to, tīkla mērķis ir saglabāt maksu par joslas platumu 0,03 USD apmērā par katru piegādāto joslas platuma GB. Konkurenti, piemēram, Google Cloud, Amazon un Microsoft, iekasē no 0,09 līdz 0,123 par 1 GB.

Atbalsta tehnoloģija:

Poseidon sastāv no neatkarīgas blokķēdes, kuru iedvesmojuši Ethereum, NEM un EOS. Tas arī integrē dažādas satura piegādes sistēmas. Šīs sistēmas kopā veido tīklu, kurā lietotāji var viegli un ātri koplietot visu veidu failus. Ekosistēmā ir decentralizētas lietotnes, kuru pamatā ir viedie līgumi, Poseidona decentralizētās CDN un QEdge sistēmas.

Partneru apmaiņa: ABCC

Atšķirībā no sākotnējiem monētu piedāvājumiem, Poseidons uzsāka spēli ABCC apmaiņas Launchpad. ABCC ir kriptovalūtas tirgus, piemēram, Binance vai Coinbase. Tāpat kā Binance, arī tajā ir pakalpojums, kas ļauj jauniem kriptogrāfijas projektiem popularizēt mārketinga nolūkos.

ABCC ir salīdzinoši jauns un atbalsta nedaudz vairāk nekā 70 altkīnus. BTC, ETH, USDT un ABCC nesen palaistais AT marķieris ir bāzes valūta tās vietnē. Kā jauna birža ABCC nav milzīgas klientu bāzes, ar kuru lepojas Binance.

Tomēr tas ir augošs uzņēmums, kas ir daudz populārāks nekā jaunie uzņēmumi, piemēram, Poseidon. Biržai ir resursi, kas nepieciešami, lai tirgotu Poseidon un vēlāk pievienotu to tirgojamo monētu sarakstam. Tas palīdzēs Poseidon tīklam masveidīgi adoptēt ātrāk nekā tad, ja tas censtos neatkarīgi reklamēt savus pakalpojumus.

Kripto-elastība

ABCC veiks KYC verifikāciju visiem, kas vēlas ieguldīt līdzekļus Poseidon tīklā. Runājot par ieguldījumiem, pašlaik notiek projekta globālā finansēšanas fāze. Poseidon tīkls atrodas Taivānā, valstī, kas atbalsta kriptogrāfiju, taču cilvēki no visas pasaules var ieguldīt.

Kā jau minēts, Poseidon tīklā ieguldītā nauda sešus mēnešus tiks turēta viedajos līgumos. Tomēr investori nekavējoties saņems QQQ žetonus un neilgi pēc tam varēs tos tirgot ABCC. Minimālais, ko varat ieguldīt, ir 50 USDT, kas jums nopelna 25 000 QQQ.

Žetonu izplatīšana

Lai gan projekta IEO posmā tiks pārdots 2,1 miljards QQQ marķieru, tas pārstāvēs tikai 10% no visiem QQQ marķieriem. Komanda paturēs 20% žetonu. Padomnieki un partneri, piemēram, ABCC, sadalīs 10%, savukārt 30% tiks turēti veltes mērķiem. Pārējie 30% tiks izmantoti, lai apbalvotu kalnračus, cilvēkus, kuri izīrē joslas platumu un krātuvi kopienai.

Poseidon Network PSD žetoni, kas tiks izmantoti kā vērtspapīri atbilstošajiem investoriem, ir ERC-20 žetoni. Tikai 1 miljards no tiem tiks iegūts. To cenas un sadales struktūras tiks publicētas vēlāk.

Kopienas pieņemšana

Poseidon tīkls ir pārsteidzoši populārs jaunam projektam. Tam ir 11 000 sekotāju Twitter un 5000 patīk Facebook. Startēšana ir vispopulārākā vietnē Twitter, kur tā katru nedēļu publicē ziņojumus. Grupas Medium emuārs ir arī populārs un aktīvs.

Ceļvedis

Projekts sākās pagājušajā gadā. Izstrādes posms bija beidzies 2018. gada 4. ceturksnī. Poseidons 2018. gada beigās uzņēma privātus investorus. Pašlaik grupa atrodas publiskā līdzekļu vākšanas fāzē. Dažu mēnešu laikā Poseidons sagaida peļņas gūšanu pat līdz 9 miljoniem USD mēnesī. Tas arī pabeigs decentralizētās QEdge un Qontrollers sistēmas līdz šī gada ceturtajam ceturksnim.

Piezīme ieguldītājiem

Poseidon Network ir stabils biznesa plāns un liela, daudzveidīga inženieru, vadītāju un padomdevēju komanda ar bagātīgu bloka ķēdes fonu. Projekta tehniskās sistēmas jau ir pabeigtas, kas nozīmē, ka lielākā daļa papildu finansējuma tiks piešķirta sistēmu mārketingam un pilnveidošanai.

Projekta mērķauditorija ir miljardi cilvēku, kurus pašlaik Google, Amazon un Microsoft apkalpo, izmantojot mākoņkrātuves un skaitļošanas pakalpojumus. Tā ir pārpildīta nozare, bet atkal tirgus ir milzīgs un arvien pieaug.

Poseidona lielākais izaicinājums ir pārliecināt satura nodrošinātājus izmantot tās platformu. Tajā jau ir ieviestas sistēmas. Mārketings un tīkla uzturēšana 24 stundas diennaktī būs tās galvenie uzdevumi. Ja tas to izdosies, Poseidons varētu kļūt par spēku, ar kuru jārēķinās.

Poseidon tīkla marķieri varat iegādāties vietnē ABCC apmaiņa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector