FTX paziņo par gaidāmo IEO “Upbots” projekta pārskatu

reklāma Phemex

Dažu pēdējo gadu laikā kriptovalūtu popularitāte ir strauji pieaugusi, tādējādi izraisot ievērojamu pasaules tirdzniecības apjomu pieaugumu. Kriptovalūtu kā alternatīva ieguldījuma reputācija, kā arī globālie naudas pārvedumi un spekulatīvais vērtības krājums ir galvenie iemesli, kāpēc pēdējā laikā pieaugusi izaugsme. DeFi projektu izvirzītie daudzkārtējās lietošanas gadījumi arī spēlē būtisku lomu pašreizējā digitālās valūtas revolūcijā. 

Mūsdienu tirdzniecības ekosistēma sastāv no kriptogrāfijas biržām, kas neveicina tirgus efektivitāti, nodrošinot plašas iespējas arbitrāžas tirdzniecībai. Tomēr neefektīvie tirgi ir neaizsargāti tirgi. Pieaugot jauniem tirgotājiem, no kuriem daudziem nav pieredzes, pieprasījums pēc praktiskiem tirdzniecības padomiem un norādēm pieaug. 

Kripto veterānu tirgotājiem nav stimula sniegt reālus padomus jaunpienācējiem. Signāli un citi specifiski tirdzniecības zvani nav ieteicami, jo tirgotāji viņu labā riskē tikt apzīmēti ar šiliņiem. Vēl sliktāk, viņi var piesaistīt īpašu iestāžu uzmanību ieguldījumu konsultāciju veicināšanai. 

Gala rezultātā jaunie tirgotāji nonāk ļoti konkurētspējīgā vidē bez izredzes gūt panākumus pret kaujas rūdītajiem tirdzniecības veterāniem. Ja tik daudz ir jāapgūst riska pārvaldība, tirdzniecības stratēģijas, tirgus pamati un analīzes metodika, jaunie tirgotāji nonāk savdabīgā situācijā.

Viņiem jāizvēlas starp riskantu, bet izlēmīgu rīcību vai pienākumu un pacietīgu mācīšanos. Abi nolaidības, nezināšanas vai bezdarbības dēļ vienlīdz kaitē tirgotāja apakšdaļai. 

UpBots mērķis ir pazemināt ieejas slieksni jauniem kriptovalūtu un forex tirgotājiem, izveidojot iesācējiem draudzīgu un visaptverošu tirdzniecības saskarni. UpBots kalpos kā uz blokķēdes balstīta platforma, kas atvieglo viedu tirdzniecības lēmumu pieņemšanu, izmantojot robotus un citas uzlabotas sistēmas. Turklāt šī platforma piedāvā arī progresīvus risinājumus, kas paredzēti pieredzējušiem tirgotājiem, un stimulē viņus mācīt citus.

Inside UpBots funkciju katalogs

UpBots ir paredzēts, lai vienkāršotu tirdzniecību jauniem lietotājiem, vienlaikus nodrošinot entuziastus ar uzlabotu saskarni, kas spēj palielināt peļņu. Kā visaptverošai platformai ir loģiski tikai tas, ka UpBots piedāvā virkni sarežģītu tirdzniecības rīku. 

Šeit ir īss pārskats:

 • Uzlabota uz blockchain balstīta tirdzniecības platforma, kas ir pilnībā saderīga ar galddatoriem un mobilajām ierīcēm
 • Drošs starpplatformu digitālais valūtas maks aktīvu glabāšanai
 • Vienlaicīgs atbalsts gan decentralizētai, gan centralizētai kriptovalūtas apmaiņai (DEX un CEX)
 • Uz komisiju balstītu automatizētu tirdzniecības robotu izvietošana, kas rūpējas par tirdzniecību lietotāju vārdā 
 • Robotu veidotāja saskarne, kurā lietotāji var izveidot savus pielāgojamos tirdzniecības algoritmus, izmantojot iebūvētos rīkus
 • Spēja aizņemties, aizdot un likt uz kriptogrāfijas balstītus aktīvus ar DeFi protokoliem
 • Viegli pieejamu uzlabotu tirdzniecības rīku sortiments
 • Pilnvērtīga zināšanu bāze iesācējiem, kas satur informāciju, kas nepieciešama, lai kļūtu par profesionālu tirgotāju 
 • Tirgus laukums ar kriptogrāfijas signālu nodrošinātājiem, kas aktīvi sniedz tirdzniecības padomus un atklāj slēptās iespējas
 • Riska pārvaldības rīku sērija, kas veicina bagātības saglabāšanu līdzās viediem tirdzniecības lēmumiem
 • Sekojiet nozares labākajiem tirgotājiem ar UpBots kopēšanas tirdzniecības iespējām, kas paredzētas iesācējiem un aizņemtiem lietotājiem

Kā tāda praktiski nav tirdzniecības funkcijas, kuras trūkst UpBots. Izmantojot pielāgojamu saskarni, katrs lietotājs var uzskatīt platformu par savu tirdzniecības konsjeržu. 


Pārbaude ir parādījusi, ka platformas robotus var apmācīt veikt sarežģītus darījumus, pamatojoties uz lietotāju interesēm un pašreizējo kriptogrāfijas tirgus noskaņojumu. Boti atvieglo tirdzniecību visu diennakti visu diennakti, un tas ir mērķis, kuru neviens cilvēks nevar cerēt sasniegt. 

Tirgus analīze parādīja, ka maza mēroga, regulēti un nepārtraukti pirkšanas / pārdošanas pasūtījumi, ko veic roboti, var atspoguļot cilvēku tirdzniecības iespējamo rentabilitāti. Tiek uzskatīts, ka UpBots paātrinās novatorisku tirdzniecības robotu izstrādi un ieviešanu, kas potenciāli var novērst lietotāju nepieciešamību pastāvīgi veikt diagrammu un tirgus tendenču tehnisko analīzi.

UpBots ’Training Marketplace 

Kopš UpBots cenšas samazināt tirdzniecības ienākšanas barjeru, iesācēji un pat pieredzējuši lietotāji varēs izmantot platformas visaptverošo zināšanu bāzi. Pateicoties BrainFeed partnerībai, tiks nodrošināts daudz kursu. Daži no galvenajiem iegādājamajiem apmācības moduļiem ietver resursus par tirdzniecību, naudas pārvaldību, finanšu ekonomiku, tehnisko analīzi, kriptovalūtām, blokķēdi, robotu izstrādi, viedo līgumu izvietošanu, fundamentālo analīzi un daudz ko citu.. 

UBXT marķieru ekosistēma

Platforma uzskata, ka lietderības marķieris ir būtisks, lai nodrošinātu drošu lietošanu, pārredzamību un uzticību. Tādējādi UBXT pārstāv ERC-20 marķieri ar vairākiem lietošanas gadījumiem. Kopumā tiks kalti 500 miljoni UBXT žetonu par sākotnējo cenu 0,01 USD / UBXT. 

Šeit ir pāris būtiska informācija par UpBots vietējo marķieri. 

 • Maksāšanas līdzekļi

Lietotāji varēs izmantot UBXT marķieri, lai apmaksātu platformas abonementus, signālus, lietotāju apmācību, kā arī virkni citu nopērkamu pakalpojumu.. 

 • Kopiju tirdzniecības un robotu veiktspējas nodrošināšana

Klienti var izmantot kopiju tirdzniecību, lai atspoguļotu pasaules labāko tirgotāju ienesīgos darījumus. Tāpat var iznomāt jaudīgus robotus, lai veiktu 24/7 tirdzniecību. Komisijas tiek maksātas robotu izstrādātājiem un lietotājiem, kuri piegādā kopiju tirdzniecības pakalpojumus, pamatojoties uz viņu sniegumu.

 • Novirzīšanas programma

Esošie klienti, kuri iesaka UpBots citiem tirgotājiem, varēs pieprasīt nodošanas maksu, kas tiks samaksāta, izmantojot UBXT. 

 • HODL-ing

Lietotājiem, kuri tur savus UBXT marķierus, tiek dota virkne stimulu. Tie cita starpā ietver lielākus nodošanas maksājumus, bezmaksas tirdzniecības rīkus un bezmaksas dalību. 

 • UpBots ’Tokenomics Vision

Izmantojot platformas finanšu politiku, tiks saglabāta un palielināta UXBT žetonu vērtība. Tādi aspekti kā marķieru ierobežojumi, žetonu bloķēšana, žetonu ierakstīšana un HODL programma aktīvi kontrolēs UBXT ātrumu un drošību kā aktīvu. 

FTX žetonu izpārdošana 

Pēc veiksmīgajiem institucionālajiem un privātajiem simboliskajiem darījumiem, UpBots rīkos publisku marķieru pārdošanu 14. septembrī kā daļu no centieniem piesaistīt kapitālu un piesaistīt jaunus lietotājus. 

Pārdošana notiks sadarbībā ar FTX, kas ir viena no pasaules vadošajām kriptovalūtas atvasinājumu biržām. The publiskās pārdošanas pasākums nodrošina piekļuvi 6% UBXT žetonu. Pārējie ir pārdoti, izmantojot institucionālo & privāti pārdoti vai ir piešķirti uzņēmuma rezervei, attīstības fondam, komandai, konsultantiem un atalgojuma programmai. 

Piesaistītais kapitāls tiks piesaistīts, lai atvieglotu platformas attīstību, mārketingu, partnerus, rezerves, juridiskās konsultācijas, ikdienas operācijas un biznesa paplašināšanas centienus. UpBots vēlas mainīt pašreizējo digitālās valūtas maiņas paradigmu, uzsākot visaptverošu platformu, kas nodrošina gan iesācēju, gan veterānu kriptovalūtu tirgotājus visā pasaulē.. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector