BDAM sāksies 2020. gadā ar stratēģisku Zapaygo partnerību, ļaujot lietotājiem piekļūt vairāk nekā 900 000 veikaliem, restorāniem, viesnīcām un vietām

reklāma Phemex

BDAM sāksies 2020. gadā ar stratēģisku Zapaygo partnerību, ļaujot lietotājiem piekļūt vairāk nekā 900 000 veikaliem, restorāniem, viesnīcām un vietām.

Kriptogrāfijas un blokķēdes nozare pasaules mērogā reģistrē vēl nebijušu izaugsmi. Blokķēdes, tokenizācijas un decentralizētas tehnoloģijas pieaugums ir atraisījis jaunu lietotņu, vietņu un pakalpojumu klāstu ne tikai fintech telpā, bet visās lielākajās nozarēs, tostarp, bet neaprobežojoties ar banku, piegādes ķēdes, medicīnas nozares uc attīstītajās valstīs kriptogrāfijas projekti, piemēram, Bitcoin, tiek uzskatīti par precēm, ekonomiski skartajās valstīs, piemēram, Venecuēlā un Irānā, šīs virtuālās valūtas tiek izmantotas kā maksāšanas līdzeklis un vērtības uzkrāšana.

Pieņemamība joprojām ir galvenā problēma

Tomēr, neskatoties uz plaukstošu tirgus ierobežojumu, šī nozare joprojām cīnās ar masveida ieviešanu. Galvenais iemesls ir pirkšanas process, kurā iesaistīts liels skaits starpnieku, kā rezultātā tiek maksātas lielas trešās puses maksas un līdz pat dienām kavēšanās. Līdzīgi jūsu kriptogrāfisko aktīvu likvidēšana ir arī laikietilpīgs process, kura rezultātā saņēmējs var saņemt mazāku summu nekā tā, kāda tā tika nosūtīta darījuma laikā maksu un trešo personu atskaitījumu dēļ. Cits jautājums ir attiecīgo monētu vai žetonu lietderība un pieņemšana tirgotājos un mazumtirdzniecības veikalos.

Turklāt biržām, kurās tiek tirgota kriptonauda, ​​ir arī savs emisiju kopums. Ņemsim, piemēram, jautājumu par augstām tirdzniecības nodevām, drošības ievainojamību (vairāki uzlaušanas gadījumi pēdējos mēnešos un gados, radot zaudējumus miljardiem dolāru), operāciju nenoteiktību attiecībā uz juridisko atbilstību, atbalstu bez vairākām valodām un sliktu darbību. klientu atbalsts.

BDAM (British Digital Asset Management) cenšas to mainīt, pārvarot plaisu starp mūsdienu kriptogrāfijas pasauli un esošo finanšu infrastruktūru, vienlaikus piedāvājot arī hibrīdu arhitektūras apmaiņu.

Mēs intervējām BDAM izpilddirektoru Jaian Cuttari, kura izcelsme ir saistīta ar izpilddirektora pienākumu pildīšanu vairākos uzņēmumos, jo īpaši kā VelTrust, ASV vadošās stratēģiskās konsultēšanas un ieguldījumu firmas izpilddirektors. Runājot ar viņu par projektu, viņš teica

“Izmantojot BDAM, mūsu vīzija ir piedāvāt dažādus finanšu produktus un pakalpojumus, tādējādi radot pilnvērtīgu pilna servisa finanšu ekosistēmu, kas vērsta gan uz kriptogrāfijas, gan tradicionālo tirgu apkalpošanu. Ja šobrīd redzat mūsu projekta statusu, mēs jau esam to uzsākuši BDAMX, kas kalpo kā hibrīdas arhitektūras kriptogrāfijas aktīvu apmaiņa. Šīs apmaiņas izcilais aspekts ir tas, ka tā ļauj vienlaikus tirgoties vairākos tirgos, piemēram, Bitcoin, Ethereum un daudzos citos. ”

“Tagad parunāsim  BDAM Pay, par ko mēs ar prieku paziņojam par nesen uzsākto stratēģisko partnerību ar Zapaygo, uzņēmumu, kas atrodas ārpus Lielbritānijas un kuram ir piekļuve vairāk nekā 900 000 veikaliem, restorāniem, viesnīcām un vietām, izmantojot ekskluzīvas partnerattiecības ar NEC grupu. ” – Jaian

“BDAM Pay, kas ir iestatīts kā viens no agrākajiem EOS balstītajiem maksājumu vārtejām, ļaus BDAM lietotājiem veikt kriptogrāfijas darījumus esošajā VISA, Mastercard vai UnionPay infrastruktūrā. Tirgotāji, piemēram, tie, kas tiek piedāvāti Zapaygo platformā, no visas pasaules varēs pieņemt maksājumus no BDAM klientiem, kuri varēs uzreiz maksāt noteiktos lielos vai standarta ERC20 marķieros par jebkuru produktu vai pakalpojumu jebkurā no 42 miljoniem POS- termināli visā pasaulē. ”Džaiena kungs turpināja.

Tika citēts Zapaygo izpilddirektors Eljots Hols, kurš arī bija diskusijas dalībnieks, sakot: “Ar BDAM piedāvāto ekosistēmu tas noteikti var vienkāršot kriptogrāfijas izlietošanu reālajā pasaulē, Zapaygo jaunākā partnerība ar BDAM palīdzēs gan uzņēmumi apkalpo savus klientus, vienlaikus virzot pūles šajā nozarē uz kriptovalūtas ieviešanu reālajā pasaulē. ”

“Iedomājieties, ka jums ir piekļuve vairāk nekā tūkstoš pārtikas veikaliem, restorāniem, kafejnīcām un bāriem: visi esat gatavi pieņemt jūsu kriptovalūtas un arī tās prioritāri. To mēs ceram sasniegt ar Zapaygo un BDAM. ” Turpināja Eliots.

BDAM komandai ir vīzija, lai atrisinātu pašreizējās problēmas, ar kurām saskaras kriptogrāfijas nozare, un, to darot, uzlabotu kriptogrāfijas pieņemšanas procesu. Pateicoties pilnīgai ekosistēmai projektiem, bezsaistes un tiešsaistes uzņēmumiem, tā atbalstīs potenciālos iesācējus, piedāvājot viņiem platformu sava biznesa izvietošanai, vienlaikus radot tik nepieciešamo likviditāti un palīdzot tiem augt.

The BDAM komanda mērķis ir uzsākt IEO kampaņu līdz 2020. gada martam.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me