GG World lottery ICO apskats, vērtējums un pilnīga analīze

Pārskats

Tā kā globālā loteriju nozare 2017. gadā saskaņā ar Pasaules loteriju asociāciju saražo vairāk nekā 279 miljardus USD biļešu pārdošanas, šeit uzmanības centrā esošajam tirgum ir daudz potenciālu. Jauns ICO tirgū, kas jau ietilpst šajā nozarē, ir vērsts uz šīs vecmodīgās nozares sāpīgajiem punktiem, tostarp ierobežotām tirdzniecības vietām, fiziskās aparatūras darbību, un ir ļoti aizsargāts no konkurences. GG World Lottery ir ICO, kas plāno iekarot loteriju pasauli visā pasaulē, nodrošinot vienotu tiltu starp vecās skolas loterijas pasauli un topošo blokķēdes tehnoloģiju.

GG pasaules loterija: pilnībā licencēta, valdības regulēta, globāla & nacionālās tiešsaistes loterijas

GG World Lottery ir pirmā valdības regulētā nacionālā, kā arī globālā tiešsaistes loteriju organizācija. Tas plāno pārveidot tradicionālo loteriju sistēmu, ieviešot uz blokķēdes balstītu pārredzamību un novatorisku True Random Number ģeneratoru tehnoloģiju.

Šis uzņēmums ir bijis atbildīgs arī par unikālās baltās etiķetes loterijas programmatūras izveidi. Programmatūra nodrošina biļešu iegādes kurjeru pakalpojumus dažām populārākajām loterijām pasaulē.

Tas jau ir ieguvis 17 licences 12 valstīs, vienlaikus nodrošinot 600 miljonu cilvēku tīklu. Ideja ir globalizēt loterijas nozari, izmantojot šo platformu un GG World TV Show, pirmo globālo TV šovu, kurā piedalās loterijas spēlētāji no visas planētas..

 • Detalizēts baltā grāmata

GG World Lottery sniedz detalizētu informāciju, izmantojot paskaidrojošo dokumentu. Izmantojot profesionālu noskaņu šim dokumentam, ir viegli iemūžināt dažādos projekta aspektus.

Uzņēmumam ir strādājošs prototips, lai investori saprastu projekta iespējamību un dzīvotspēju.

Kas attiecas uz fondu piešķiršanu, tad lielākā daļa, kas ir 25 procenti no pūļa pārdošanas līdzekļiem, nonāk mārketingā. 20 procenti līdzekļu būs personāla izmaksu segšanai. Izstrādes, tehniskās un sertifikācijas izmaksas tiek piešķirtas par 15 procentiem, savukārt 5 procenti ir par mazumtirgotāju iegādi. Profesionālie pakalpojumi un pirmo izlozēto balvu segšana katram piešķir 10 procentus no līdzekļiem.

Papildu līdzekļu piešķiršana ir 5 procenti ceļa un uzturēšanās izdevumiem, 4 procenti segs juridiskās izmaksas un 2 procenti – telpām. 1 procents iet uz četrām kategorijām, ti. Apmācības, izklaides, sakaru un vispārējās darbības izmaksas.

 • Pieredzējusi komanda

GG World Lottery ir pieci dalībnieki, kas iekļauti tās komandā, kurā ietilpst dibinātājs, izpilddirektors, CTO, programmatūras inženieris un tehnoloģiju eksperts. Katram dalībniekam ir pievienoti attiecīgi LinkedIn profili.

Marks Hačinsons Izpilddirektors un prezidents, 35 gadus vecs pasaules loteriju nozares veterāns, bijis arī Kanzasas loterijas direktors. Hačinsons ir dibinātājs Lotto America startā, kas ir pasaulē lielākā loterijas spēle, kuras nosaukums vēlāk ir Powerball.

Wojciech Łysak Dibinātājam Lysak ir vairāk nekā 15 gadu pieredze tiešsaistes mārketingā un tiešsaistes spēļu izklaidei. Viņš ir strādājis ar daudziem veiksmīgiem jaunizveidotajiem uzņēmumiem, vienlaikus gūstot zināšanas arī B2B attiecībās un savienojumos.

Tomašs Klapsija CTO ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi dažādos tehniskās attīstības aspektos interneta un spēļu nozarēs. Klapsija ir GG World Lottery CTO un projektu vadītāja, kā arī strādā kā White Lotto programmatūras vadošā izstrādātāja. Viņam ir arī pieredze blokķēdes lietojumprogrammu, mobilo lietojumprogrammu un videospēļu izstrādē.

 • Biznesa modelis

GG World Lottery ICO marķieris ir GGCOIN (GGC), kas ļaus visiem žetonu īpašniekiem saņemt visa mūža ieņēmumu daļu, kas balstīta uz katru GG pasaules loterijas džekpota balvu laimestu. Šo dividenžu summa ir balstīta uz kopējo GGCOIN pārdošanas apjomu. Tas nozīmē, jo vairāk žetonu, jo vairāk dividendes tiks izmaksātas. Viņi arī dalījās, ka neizmantotie žetoni tiks sadedzināti.

 • Atbalsta tehnoloģija: uz Ethereum balstīta Blockchain

Balstoties uz populāro un visbiežāk izmantoto Ethereum blokķēdi, projekts sniedz skaidru numuru specifikāciju potenciālajam investoram, kurā ienirt. Tajā kā minimālais ieguldījums norādīts 100 ASV dolāri, bet ar stingru vāciņu – 500000000 USD.

Uzņēmuma tīmekļa vietnē ir uzskaitīti aptuveni 6 konsultanti, kas nāk no dažādām nozarēm, galvenokārt no tehnoloģiju un plašsaziņas līdzekļiem.

 • Kripto pārdošanas elastība

Projekts ir iekļauts Britu Virdžīnu salās ar daudzām valstīm, kas uzskaitītas kā ierobežotas piekļuves zonas, t. ASV, Lielbritānija, Nīderlande, Singapūra, Šveice, Ķīna, Vācija, Izraēla, Kanāda, Lihtenšteina, Dienvidkoreja, Taizeme, Spānija, Malta un Apvienotie Arābu Emirāti. Turklāt dalībniekiem ir jāiesniedz KYC dokumenti, lai izpildītu tā likumības pasākumus.

Žetonu izplatīšana

Uzņēmums sniedz skaidru priekšstatu par žetonu izplatīšanu ar kopējo 500 miljonu GGC žetonu piegādi. No tā 75 procenti ir paredzēti crowdsale, bet 20 procenti tiek piešķirti komandai un vispārējai devībai. Atlikušie 5 procenti tiek piešķirti saistītajai sistēmai.

Drošība ir viena no galvenajām GG World Lottery bažām, jo ​​tradicionālajai loteriju sistēmai ir fiziskas un elektroniskas drošības problēmas, vienlaikus ierobežojot konkurenci. Uzņēmums ir paziņojis par lielo programmu, lai nodrošinātu kļūdu identificēšanu un drošības uzturēšanu tās bloku ķēdes platformā.

 • Kopienas pieņemšana

Projekta komanda ir diezgan aktīva par savu projektu sociālajos medijos, jo tā saviem investoriem sniedz pastāvīgu informāciju par attīstību. Tie ir pieejami vairākās platformās, ti. Twitter, telegramma, GitHub, Medium, Bitcoin Talk, Facebook, YouTube, LinkedIn un adresātu saraksts. Tam ir vairāk nekā 5k sekotāju Facebook, aptuveni 2200 abonentu vietnē YouTube, gandrīz 2900 sekotāju Twitter un vairāk nekā 3600 biedru Telegram.

 • Ceļvedis

Projekta posms:

 • Projektā ir parādīts darbojošs un īstenojams ceļvedis, kas sākas šī gada 1. ceturksnī, uzsākot WhiteLotto un LottoPark, kā arī uzņēmuma dibināšanu. Pašlaik projekts strādā pie savas ICO daļas, kas sāk darboties 2018. gada novembra beigās.
 • 2019. gadā galvenokārt būtu saistīts ar ICO un marķiera tirgus ieviešanu. 2020. gadā notiks attīstība GG World Lottery publiskās izlaišanas veidā valdības kontrolētajos tirgos, nopērkamās biļetes, tirgu paplašināšana un GG World Show.

Piezīme investoriem

Miljardu dolāru un vecās skolas nozare ir GG World loterijas ICO mērķtirgus, koncentrējoties uz pārredzamību, drošību un tehniskajiem aspektiem. Nākotnes centieni ar globālu paplašināšanos uzņēmumam ir liela spēle.

GG World loterijā jau darbojas prototips un pieredzējuši profesionāļi. Turklāt tā ir sniegusi visu informāciju ar sava GGC marķiera stimulētu ieņēmumu modeli, kas vēl vairāk var piesaistīt investorus un lietotājus. Tomēr ieviešana un progress pēc palaišanas labāk parādīs, kā tieši vecās skolas loterijas nozare aizņem un apvienojas ar joprojām topošo blokķēdes tehnoloģiju.

Metodoloģija

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

 • Whitepaper – koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pārdošanai
 • Komandas profils – komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – blokķēdes infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas izturība – iekļaušana, marķieru izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas pieņemšana – skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam mūsu ICO pārskata integritāti un dzīvotspēju, vienlaikus ievērojot vērtēšanas metodi, kuras pamatā ir noteikta faktora kritiskums. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas ICO projektus vērtē pilnīgi objektīvi.

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me