Velix.id ICO pārskata un analīzes ziņojums

Velix.ID ICO pārskats

Mūsdienu tehnoloģiski attīstītajā pasaulē identitātes pierādīšana ir ārkārtīgi būtiska. Tomēr veids, kā mēs identificējam, ir arī mainījies, tostarp mūsu vārdi, tālruņa numurs, mājas adrese, bankas konta numurs, kredītkartes nr, lietotājvārdi, paroles un daudz kas cits. Valdības visā pasaulē ir spērušas nopietnus soļus šajā virzienā, ti. ANO ID 2020, Indijas valdības AADHAAR karte un Zviedrijas BankID. Tas ir kur Velikss. ID nāk, lai nodrošinātu platformu vienmērīgai identitātes pārbaudei.

Koncepcija, iespējams, nav kaut kas jauns, bet noteikti piesaista uzmanību. Bet vai tā tiešām ir nākamā lielā lieta? Šodien mēs esam apņēmušies veikt a Velix.ID ICO pārskats lai pārbaudītu tā potenciālu un vai tas ir jūsu naudas vērts!

Svarīgi datumi

 • Žetonu pārdošanas sākums: 2018. gada 17. aprīlis
 • Žetonu pārdošanas beigas: 2018. gada 15. maijs
 • Maksimālā piegāde: 100 000 000 VXD
 • Cietais vāciņš: 23 800 000 USD
 • Mīkstais vāciņš: 2 500 000 USD
 • Cena: 1 VXD = 1,00 USD
 • Pieņem: ETH, BTC, XRP, LTC

Visi nepārdotie žetoni tiks sadedzināti.

Velix.ID: ierosināta globāla platforma identitātes verifikācijas bez berzes

Ar mērķi mērķēt uz šo 200 miljardu dolāru tirgu Velix izvirza ideju par uz blokķēdes balstītu platformu, kas ļauj bez berzes identitātes pārbaudi visā pasaulē. Pašreizējās identitātes pārbaudei izmantotās metodes ietver milzīgus finansiālus zaudējumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, vienlaikus apstrādājot ilgu laiku un dažkārt pat personiskās informācijas kompromitēšanu..

Izmantojot viedos līgumus, Zvaigžņu konsensa protokolu (SCP) un nulles zināšanu pierādījumus, Velix.ID mērķis ir decentralizēt procesu, lai izveidotu decentralizētu, universālu un pārredzamu ekosistēmu, vienlaikus nodrošinot laika un izmaksu efektivitāti..

Tagad, novērtēšanas laiks!!!

 • Baltā grāmata – kāpēc tik daudz tehnisko žargonu?

Velix.ID nodrošina diezgan detalizētu balto grāmatu, kurā indivīds iepazīstas ar scenāriju, problēmu, viņu risinājumu un to, kā tieši viņi to vēlas sasniegt. To sakot, baltā grāmata satur tehnisku žargonu līdz galam, kuru ir grūti attīstīt.

Runājot par līdzekļu piešķiršanu, 45 procenti no pārdošanas tiks novirzīti produktu attīstībai, 25 procenti tiks atvēlēti partnerībai un mārketingam, 20 procenti segs darbības izmaksas, pētniecībai tiks piešķirti 5 procenti, bet pārējie 5 procenti tiks novirzīti uz juridisko projekta daļu.

Viens no punktiem, kas trūkst projektam, ir prototipa nepieejamība. Bija paredzēts, ka prototips tiks palaists līdz 2018. gada martam.

Lai gan uzņēmums jau strādā pie sava prototipa un kodi ir pieejami vietnē GitHub, Velix.ID ICO tai jābūt iepriekš sagatavotai, lai piedāvātu investoriem būtisku risinājumu. Saskaņā ar uzņēmuma vietni, tas drīz nonāks iOS App Store.

 • Komanda – laba ICO, bet ne tik izstrādājamajam produktam

Velikss ICO – komanda

11 cilvēku komanda, tā lepojas ar gadu pieredzi dažādās nozarēs, kas padara tās diezgan dinamiskas.

Manavs Singhals – izpilddirektors & Līdzdibinātājs. Singhalam ir vairāk nekā 13 gadu pieredze uzņēmējdarbībā un vadībā dažādās jomās, un viņam ir zināšanas, kas nepieciešamas augstākajam vadītājam. Viņš ir arī Indijas Blockchain Foundation valdē, kas parāda viņa līdzdalību blockchain nozarē.

Balwant Singh – CTO & Līdzdibinātājs. Viņam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze mobilajā izstrādē, mākoņu platformās, bez servera arhitektūras lietotnēs, viedo līgumu veidošanā un DApps rakstīšanā. Singhs nav jauns bloku ķēdes pasaulē, jo, patlaban Nacionālajā Austrālijas bankā, viņš ir strādājis pie Ripple.

Guangling Yang – Blockchain izstrādātājs. Viņam ir vairāk nekā 3 gadu pieredze IT risinājumu izstrādē, produktu projektēšanā un uzņēmuma arhitektūrā. Jangs ir pilnas kaudzes izstrādātājs un specializējas digitālās drošības risinājumu projektēšanā.

Pārējie komandas locekļi pieder operācijām, partnerattiecībām, digitālajam mārketingam, sabiedriskajām attiecībām, ieguldījumiem un finansēm, informēšanai, KYC / AML un investoru attiecībām.

Visiem projekta komandas locekļiem ir pievienotas viņu LinkedIn saites, kas sniedz visu nepieciešamo informāciju.

Partneri: Velikss. ID ir daži partneri tā nosaukumos, kā arī. Blockchain Foundation India, Coinsecure, Bitxoxo, Bazista un WandX.

Velix ICO informācijaVelix ICO informācija

 • Biznesa modelis: lietderības marķieris

Velix.ID VXD marķieris ir lietderības marķieris, kas lietotājiem lietotājiem sniegs iespēju nākotnē izmantot uzņēmuma produktu vai pakalpojumu. Šajā gadījumā lietotāji varēs izmantot VXD marķierus, lai pārbaudītu un koplietotu verificētās identitātes ekosistēmā. Tā kā VXD marķieru piegāde ir ierobežota līdz 100 miljoniem, tāpat kā jebkurš cits lietderības marķieris, tas ir tirgojams tirgū, kas pieaugs līdz ar platformu.

 • Atbalsta tehnoloģija

Velix.ID pamatā ir ethereum blokķēde, un tāpēc sākotnēji lietotājiem tiks piešķirti ERC20 standarta VXD marķieri. Pēc platformas palaišanas īpašnieki iegūs līdzvērtīgu VXD žetonu skaitu, kas būs proporcijā 1 VXD = 100 000 VEL, kur VEL ir mazākā VXD vienība. Visi nepārdotie marķieri no pūļa tiks sadedzināti.

 • Kripto pārdošanas elastība

Uzņēmums nav skaidri norādījis detalizētu informāciju par tā dibināšanu, ierobežotajām zonām un noteikumiem un nosacījumiem. Lai gan tiek ziņots, ka Singapūra ir iekļauta un ierobežota arī Singapūrā.

Projektā ir aptuveni 8 eksperti, kas darbojas kā padomdevēji un kuriem ir pieredze viņu specifiskajās jomās, ti. Tonijs Simonovskis (mārketinga padomnieks, izpilddirektors & Insight.to dibinātājs), Maikls Fourgeaud (ieguldījumu padomnieks, izpilddirektors & Dibinātājs vietnē PrimaBlock), Mohit Kalra (stratēģiskais padomnieks, Coinsecure izpilddirektors), profs Simons Čoi (juridiskais konsultants, Acme Ardent dibināšanas partneris), Džulians Smits (Blockchain padomnieks, Blockfreight izpilddirektors).

 • Žetonu izplatīšana

Uzņēmuma vietne nodrošina skaidru žetonu izplatīšanu. No 100 miljonu žetonu kopējās piegādes 35 procenti, t.i., 35 miljoni tiks pārdoti privātai pārdošanai, iepriekšpārdošanai un pārdošanai.

Komandai tiks piešķirti 16 procenti no šiem žetoniem, t.i., 16 miljoni VXD. No šiem 16 miljoniem 25 procenti nonāks dibinātājiem, kuri tiks atbloķēti pēc 6 mēnešiem.

Komanda iegūs 50 procentus, kas tiks atbloķēti ik pēc 3 mēnešiem, un atlikušie 25 procenti nonāktu padomdevējiem, kuri arī tiks atbloķēti pēc 3 mēnešiem. Liela jautājuma zīme šeit ir tik īss līdzekļu dibināšanas periods uzņēmuma dibinātājiem, komandai un konsultantiem, kuram vajadzēja būt vismaz gadam.

4 procenti žetonu tiks novirzīti kopienai. 15 procenti tiks piešķirti nākotnes pūļu pārdošanai, kam nav lielas jēgas, bet pārējie 30 procenti tiks rezervēti nākotnes biznesa partneriem. Kopumā 45 procentu marķieris tiks bloķēts, kas noteikti ir viena nepāra lieta.

Kas attiecas uz drošību, komanda ģenerēs publisko / privāto atslēgu modeli, kas tiks viegli dublēts, bet nebūs viegli uzminams. Viņi tālāk ievieš vecāku paplašinātās atslēgas, indeksa un bērna pagarinātās atslēgas jēdzienu drošības pasākumiem.

 • Kopienas akceptēšana

Uzņēmums ir pieejams dažādos kanālos, ti. Twitter, Facebook, LinkedIn, YouTube, GitHub, Reddit, bitcoin talk, medium un arī pa pastu. Vietnē Telegram uzņēmumam ir pietiekami daudz vairāk nekā 18 000 biedru. Komanda diezgan aktīvi informē auditoriju un investorus par jaunākajām ziņām un paziņojumiem par projektu. Velix.ID komanda ir piedalījusies arī dažādos pasākumos, kas darbojas viņu labā un runā par viņu aizraušanos blokķēdē.

 • Ceļvedis

Projekta posms

Uzņēmumam ir diezgan izvērsta ceļveža versija, un šobrīd tas ir gatavs pārdošanas fāzei, kas noteikta 2018. gada aprīlim. Tomēr MVP, kas jāuzsāk līdz 2018. gada janvārim, kavējas aptuveni 3 mēnešus. Uzņēmums jau strādā pie tā, un GitHub ir pieejama visa detaļa, taču viņiem patiešām ir jāvelk zeķes uz augšu un jāiet uz pareizā ceļa.

Velix ICO – vērtējumi

Vidējais vērtējums: 7,3 / 10

Sarkans karogs 

Līdzšinējais attīstības temps neatbalsta izstrādājumā aprakstīto produktu. Vietnē joprojām tiek minēts drīzumā gaidāmās galvenās mobilās lietotnes, kas skaidri norāda, ka ICO pēc produkta publiskas izlaišanas būtu bijis daudz jēgas.

Piezīme investoriem

Uzņēmums ir uzņēmies labu koncepciju, t.i., identitātes pārbaudi, lai risinātu. Decentralizētās platformas mērķis ir lietotājam draudzīga, pārredzama un daudzpusīga. Bet, 

 • Kaut arī tās vietne ir kvalitatīva un ļoti informatīva, tās dokumentā ir daudz tehnisku žargonu. Liela dinamiska komanda ar padomdevēju grupu, projektam ir potenciāls.
 • To sakot, projektam trūkst prototipa, un tas nedod projektam nepieciešamo validāciju. Vēl daži žagas, runājot par lielu gabalu, t.i., 45 procenti žetonu, kas ieslēgti rezervē, un nākotnes pūļi un neskaidrība par likumības detaļām, vēl vairāk ietekmē projektu. 

Mūsu ICO pārskata metodika

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

 • Baltā grāmata – Koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pārdošanai
 • Komandas profils – Komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – Problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – Blockchain infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas izturība – Iekļaušana, žetonu izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas pieņemšana – Skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam mūsu ICO pārskata integritāti un dzīvotspēju, vienlaikus ievērojot vērtēšanas metodi, kuras pamatā ir noteikta faktora kritiskums. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas ICO projektus vērtē pilnīgi objektīvi.

Vai vēlaties, lai Coingape pārskata jūsu ICO? Paziņojiet mums

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me