Unibright ICO pārskats un pilnīgs analīzes ziņojums

UNIBRIGHT ICO pārskats

Esošs uzņēmums ar labu pieredzi kopā ar iespaidīgu partneru un klientu sarakstu, Unibright ICO ir daudz par to. Vidē, kurā blokķēdei ir tik liels potenciāls un apbrīna, projekts, kas var integrēt esošos uzņēmumus ar blokķēdes tehnoloģiju, noteikti šķiet vilinošs. Tāpēc mēs esam izvēlējušies sniegt jums Unibright ICO pārskats lai saprastu, ko tas tieši piedāvā investoriem.

Svarīgi punkti

 • Žetonu pārdošanas sākuma datums– 2018. gada 10. aprīlis plkst. 13:00 pēc UTC (plkst. 14:00 pēc Centrāleiropas laika)
 • Maksimālais piedāvājums – 150 miljoni žetonu
 • Cena – 1 UBT = 0,14 USD
 • Minimālais ierobežojums (ieskaitot visu iepriekšpārdošanu) – 2 200 000 USD
 • Maksimālais ierobežojums (publiska marķiera pārdošana) – 13 542 375 USD
 • Pieņemtās kriptovalūtas – ETH, BTC, citi, izmantojot Shapeshift.io

Vērtības piedāvājums: uzņēmējdarbība, kuras pamatā ir blockchain

Uzņēmums nosaka Unibraits kā “vienotu bloku ķēdes biznesa integrācijas sistēmu un lietojumprogrammu kopumu, kas izmanto šo sistēmu.”

Izstrādātāju komanda, kurai ir vairāk nekā divu desmit gadu pieredze biznesa integrācijā, kuras mērķis ir UBT ICO ir integrēties blockchain tehnoloģija esošajā biznesā.

Ar pārliecību, ka blokķēdes tehnoloģija kļūs tikai izplatīta, projekta mērķis ir nodrošināt drošu un efektīvu biznesa integrāciju, padarot šīs tehnoloģijas izmantošanu ienesīgāku un iespējamāku. Uzņēmums arī lepojas ar to, ka ir “pārliecināts, ka ir labā pozīcijā, lai kļūtu par pirmo bloku ķēdes biznesa integrācijas nodrošinātāju”.

Novērtēšanas laiks!!

 • Sarežģīts baltais papīrs

Projekta ziņojums ir ļoti detalizēts, izskaidrojot tā koncepciju, ietvaru un ekosistēmu par to, kā tieši Unibright panāks biznesa-blokķēdes integrāciju. Iepazīstinot auditoriju ar izaicinājumiem un attiecīgajiem risinājumiem, baltā grāmata runā par projekta vairākkārtējas izmantošanas gadījumiem un nodrošina arī dažādas veidnes.

Ir pieejams projekta prototips, kas pašlaik savieno uzņēmuma SAP sistēmu ar Ethereum viedajiem līgumiem. Viņi galveno uzmanību pievērsīs instrumentu daļai otrajā ceturksnī, kas beta versijas būs gatavas līdz jūnija beigām. Prototipam jau ir izstrādātas aizmugures daļas, piemēram, kartēšanas dzinējs un kodu ģenerēšana, bet priekšējā daļa vēl nav jāintegrē.  

Kas attiecas uz pūļa tirgu, uzņēmums izmanto tīmekļa maku. Uzņēmuma baltā grāmata nodrošina skaidru simbolisku pārdošanas sadalījumu, kur aptuveni 50 procenti no šī pārdošanas būtu platformas izstrāde, līdz 20 procenti tiks rezervēti veidņu ģenerēšanai uzņēmējdarbības vajadzībām, PR un mārketinga nodaļai tiks piešķirti 15 procenti daļu un atlikušos 15 procentus no pārdošanas ieņēmumiem novirzīs bootstrap pilot klientiem un nodibinās partnerības šajā nozarē.

 • Komandas profils & Iespaidīgs partneru saraksts & klientiem

Projektā ir 14 cilvēku liela Vācijā strādājoša komanda, un projektam ir izpilddirektors, CTO, kā arī citas nodaļas, piemēram, inženierzinātnes, mārketings un komunikācija. Apmēram puse komandas strādā kā projekta padomnieki.

Unibright ICO pārskatsNETIESĪGS ICO: Komanda

 • Martena Junga – izpilddirektors, dibinātājs un Blockchain attīstības vadītājs
 • Stefans Šmits – CTO, līdzdibinātājs, programmatūras arhitektūras vadītājs
 • Patriks Lovijs – Vadošais partneris & Izpilddirektors, riska kapitālists ar 8 gadu pieredzi. PwC revidents un starta līdzdibinātājs / finanšu direktors ar MBA, CPA licenci.
 • Prof. Ginters Šmits – Modeļu konsultants, 40+ gadu pieredze matemātiskajā modelēšanā, abstrakcijā un konkretizācijā

Komanda galvenokārt lepojas ar augsti kvalificētiem un kompetētiem cilvēkiem ar ilggadēju pieredzi attiecīgajās jomās. Runājot par padomdevēju komandu, tā ir bagāta ar plašu nozares pieredzi.

Partnerattiecības: Ar tādiem nosaukumiem kā Microsoft Partner, Chainium, Ambisafe, Iconiq lab un Zuhlke, šis vācu uzņēmums ir gatavs.

Klienti – Tāpat kā partneriem, arī Unibright ir daži lieli klienti. Samsung, Lufthansa, Unilever, Siemens, ABB, Nestle Waters, Radeberger, DG Verlag, RHI Magnesita un OpenStorage AG.


Unibright ICO pārskatsUNIBRIGHT ICO: Parametri

 • Biznesa modelis

Ņemot vērā pieaugošo blokķēdes tehnoloģiju pieprasījumu un izaugsmi, Unibright iesniegtajai idejai ir būtisks svars. Turklāt, lai atvieglotu grūtības saistībā ar kvalificētu blokķēdes inženieru pieejamību, piemērojot viedlīgumu blokķēdēm, integrējot blokķēdi esošajā biznesā un pārveidojot blokķēdes datus par kaut ko noderīgu, projektā tiek risinātas derīgas problēmas un izvirzīti likumīgi risinājumi..

The Unibright žetons (UBT) kopumā atbrīvos 150 miljonus, kuru mērķis ir piešķirt Unibright sistēmu. Lai reģistrētos Unibright viedajiem līgumiem, ir jāmaksā Unibright žetonos, kas ir vienīgā pieejamā iespēja.

Turklāt, ja kāds vēlas izmantot Unibright papildu pakalpojumus, teiksim, viedie adapteri, lai integrētu pašreizējo ERP sistēmu blokķēdē, Unibright Token ir vienīgais veids, kā to iegūt.

Marķieru pārdošanu pārvaldīs blokķēdes pakalpojumu un ICO risinājumu nodrošinātājs Ambisafe Financial, kas iepriekš veiksmīgi pārvaldījis vairāk nekā 15 marķieru pārdošanu..

 • Atbalsta tehnoloģija: uz Ethereum balstīta ERC20

Projekta pamatā ir Ethereum blokķēde, kas šobrīd ir labi zināma un visbiežāk izmantotā tehnoloģija ICO projektiem. Ņemot 7 konsultantu komandu ar dinamisku nozares pieredzi no tādām jomām kā blokķēde, kriptonauda, ​​ERP sistēma, iesācējs un stratēģija, projekts parāda labu potenciālu.

UBT ICO nenodrošina šādus noteikumus un nosacījumus, kas investoram jāievēro, lai gan viņi ir snieguši visu informāciju par visu savu projektu, mērķi, kuru viņi vēlas sasniegt, ietvaru un nākotnes cerības.

 • Kripto pārdošanas elastība

Uzņēmums ir reģistrēts Vācijā, kur marķieri galvenokārt ir noderīgi, un ICO operatoriem ir jāatbilst noteiktiem nosacījumiem.

150 miljonu žetonu Unibright marķieru izplatīšanai būs vislielākā daļa, kas ir 67 procenti no šiem marķieriem publiskai pārdošanai. Pirmajiem pircējiem 9 procenti tiks rezervēti, bet 12 procenti tiks iesaldēti saldētavas likviditātes rezervē. Kas attiecas uz komandu, 6 procenti žetonu nonāks šajā nodaļā, kas būs bloķēta uz 12 mēnešiem, un atlikušie 6 procenti ir paredzēti juridiskajiem vai simboliskajiem pārdošanas izdevumiem.

Drošība noteikti ir uzņēmuma apsvērums, jo gan biznesa integrācija, gan blokķēde ietver drošību šifrēšanas un validācijas ziņā, tomēr par to pašu nav īpašas informācijas.

 • Kopienas akceptēšana

Komanda ir padarījusi pieejamus savus LinkedIn profilus kopā ar Xing, kur jūs varat detalizēti iegūt visu dalībnieku profesionālo un izglītības kvalifikāciju. Kas attiecas uz uzņēmumu, viņi ir redzami Telegram kanālā ar vairāk nekā 7000 dalībniekiem. Bez Telegram, tos var sasniegt arī Facebook, Twitter, Medium un Reddit.

Unibright ICO pārskatsNETIESĪGS ICO: Vērtējumi

Vidējais vērtējums: 8,5 / 10

 • Ceļvedis

Projekta posms:

Mātes uzņēmums SAP risinājumu piedāvā kopš 1989. gada, un viņam ir pieredze uzņēmumu integrācijā vairāk nekā 20 gadus, kas aptuveni četrus gadus atgriezās blokķēdes tehnoloģijā.

Pašlaik saskaņā ar projekta ceļvedi marķieru pārdošana notiks šā gada pirmajā pusē, t.i., 2018. gada aprīlī. Ieviešanas posms notiks šā gada otrajā ceturksnī, savukārt pilnībā darbojošais produkts nonāks līdz 2020. gadam..

Sarkanie karogi:

Uzņēmumam nav pieejami Github kodi, kas pret to varētu darboties, lai gan viņi nākotnē vēlas izveidot testēšanas stratēģiju un pārbaudīt viņu veidnes citiem uzņēmumiem. Ņemot vērā blokķēdes raksturīgo sarežģītību, biznesa integrācijas ideja nav tik vienkārša un vienmērīga, kā šķiet, izaicinājums būtu to sasniegt.

Projekta pievilcīgā iezīme ir tā partneri un komanda, taču šāda sarežģīta produkta izpilde prasīs daudz laika. Būdams investors, vajag ne tikai ideju, uz kuru paļauties.

Piezīme investoriem

The Unibright ICO projekts mums nodrošina skaidru, bet ļoti tehnisku dokumentu, veidnes un tehnisko dokumentu, kā arī ārkārtīgi detalizēti runā par Unibright sistēmu un ekosistēmu. Tas, ka ir mātes uzņēmums un gadu desmitiem ilgi darbojas nedaudz līdzīgā uzņēmējdarbībā, noteikti darbojas projekta labā. Biznesa modelis kopā ar komandu parāda arī uzticamību. Tomēr, neskatoties uz pievilcīgu ideju, problēma rodas faktiskajā integrācijā. Uzņēmums, protams, runā par lielām sarunām, taču izpilde ir tāda, kur uzņēmumam ir jāparāda kaut kas būtisks.

Metodoloģija

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir KPI (Galvenie darbības rādītāji) projekta, ti:

 • Baltā grāmata – Koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pārdošanai
 • Komandas profils – Komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – Problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – Blockchain infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas noturība – Iekļaušana, žetonu izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas akceptēšana – Skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam savu integritāti un dzīvotspēju ICO pārskats ievērojot reitinga metodi, kas balstīta uz konkrēta faktora kritiskumu. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas ICO projektus vērtē pilnīgi objektīvi.

Uzmanību: Coingape publicē ICO projektu apskats tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Vēlaties pārskatīt savu Coingape ICO? Paziņojiet mums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector