SAKNES PROJEKTS: ICO pārskats

Saknes projekta ICO projekta informācijaSaknes projekta ICO projekta informācija

Kriptovalūtas pasaule ir vismodernākā, un patiesas analīzes neesamība var izraisīt jūsu grūti nopelnīto aktīvu zaudēšanu.

Mēs plkst CoinGape esam apņēmušies sniegt jums visu informāciju par gaidāmajiem un notiekošajiem ICO, kas palīdzēs jums labāk pieņemt lēmumus par jūsu ieguldījumu. Tātad šajā izdevumā mēs piedāvājam jums ROOT projektu ICO Review. Izbaudi braucienu!

Sakņu projekta ICO pārskats:

Šīs bezpeļņas organizācijas līdzdibinātāji ir Dr. Nicholas Adams Judge un Chris Place (attiecīgi politekonomists un AY Combinator biedrs), un tā ir kļuvusi par pagrieziena punktu, kļūstot par daudz pārspīlēto un visveiksmīgāko pirms ICO, kas tika slēgts pagājušajā piektdienā (10. jūlijā). Līdz 2017. gada 28. jūlijam). Tomēr tas, kas mūs vairāk pārsteidza, bija fakts, ka līdzdibinātāji patur sev nulles žetonus, pārsvarā pārsniedzot saprātīgu atalgojumu, līdzdibinātāju kontā nekas papildus netiks novirzīts, kas ir jauns un pārsteidzošs.

Ko root projekts mēģina atrisināt:

Kā mēs uzzinājām no komandas locekļiem, RootProject nav impulsīvs lēmums, drīzāk tas ir vēlu vakara diskusiju un nepārtrauktu dialogu rezultāts, kas risinās par to, kādas metodes viņiem jāpiemēro, kas viņiem palīdzēs bezpeļņas organizācijai nodrošināt statusu, nezaudējot tā identitāte bezpeļņas organizāciju kriptogrāfisko aktīvu pasaulē. Galu galā, lai arī komandai bija svarīgi izstrādāt šī projekta darba modeli, viņi labi apzinājās, ka tas pats atbalsts mūžīgi mainīs bezpeļņas organizāciju ekonomiku.

Sakņu projekts ir saistīts ar bezpeļņas organizācijas strukturēšanu, kuras galvenā darbība būtu vairāk saistīta ar bezpajumtnieku darba programmām.

Faktiski komanda balstās uz veiksmīgām Amerikas pilsētu politikas programmām, piemēram, Albukerke un NM, un viņiem pat ir dati, kas pierāda, ka šie projekti, kuros viņi piedalījās, ir diezgan veiksmīgi.

Būtībā vienīgais iemesls, lai šo projektu piesaistītu kopfinansējuma platformai, ir ticība, ka cilvēki vai lielas iestādes var finansēt projektus, kuri, viņuprāt, var mainīt sabiedrību.

Lai gan komandas locekļi ir pārliecinājušies, ka ziedojumus, kurus viņi saņem, var atskaitīt no nodokļiem (tas ir liels darījums saskaņā ar ASV nodokļu likumiem), tomēr ziedojumi, kas tiks saņemti uzņēmējdarbības uzlabošanai, nebūs īpaši atskaitāmi no nodokļiem.

Īsāk sakot, kā mēs varam secināt no iepriekš sniegtās informācijas, Root projekts noteikti atšķiras no visām dažādajām labdarības organizācijām, kuras pašlaik notiek, jo, lai gan citi projekta iniciatori varētu pabeigt projektu, Root Project tic, dodot darba uzdevumu neaizsargātiem cilvēkiem cilvēki tāpat kā viņiem palīdzēs ne tikai iegūt pieredzi, bet arī algas.

Tomēr nebūs nepareizi teikt, ka ROOTS marķieris ir izstrādāts, paturot prātā divus mērķus

· Izveidot taisnīgu attīstības ciklu, kas saista aktīvu vērtību un institucionālo attīstību (vienlaikus pasargājot organizāciju no aktīva cenas pazeminošas drebēšanas, turot daudzu gadu funkcionālo budžetu USD)..

· Samazināt neparedzamību un saiknes ar kriptogrāfijas aktīviem, kas tiek uztverti tajās pašās noguldītāju kolekcijās kā ROOTS žetoni..

Let’s saprast, kā viņi plāno palielināt žetonu pieprasījumu.

  • Kopfinansējuma atlīdzība – būtībā no konkrētā projekta ziedojuma tiks iekasēta maksa 10% apmērā, kas pēc tam tiek izmantota žetonu iegādei atklātā tirgus formātā.
  • Pensiju fonda iemaksa – sagatavota ROOTS žetona veidā, kas tiek iegādāts atklātā tirgū, pensiju fonda atbalsts tiek sponsorēts tāpat kā pārējie projekti no kopfinansētām iemaksām konkrētam projektam.
  • Dārgie līgumi ar organizētajiem līdzautoriem – vai tas būtu nodoms darīt labu vai plānojot pozitīvu PR – abi satur nelielu dolāru procentu, kas paredzēts žetonu pirkšanai un sadedzināšanai.

Tagad ir vērtēšanas laiks!

● Komanda aiz Root Project

Ar viņu prasmi izskaidrot projektu vienkāršā angļu valodā mēs esam diezgan pārliecināti par to, ka cilvēkiem, kas iesaistīti Root projektā, ir zināšanas, lai efektīvi vadītu kaut ko tik lielu. Tomēr mēs vienmēr ticam, ka lasītājam jāsniedz komandas dalībnieku pamatinformācija, kas palīdzēs ne tikai labāk zināt produktu, bet arī paredzēt tā turpmāko izaugsmi. Tālāk ir sniegti daži pamatfakti, kas saistīti ar Saknes projekta komandu.

saknes projekta ico komandaSakņu projekta ICO komanda

Antons Kraminkins- Attīstības direktors – ekonomists un sākotnējais Blockchain atbalstītājs – strādāja ar Oliveru Vymanu (ievērojama starptautiska vadības konsultāciju firma), Antons pabeidza ekonomiku Vārvikas Universitātē (Lielbritānija) un drīzumā plāno sākt maģistra grādu sociālajā jomā zinātne no Čikāgas universitātes.

Kriss Vieta Līdzdibinātājs – ar BA (Hons) grādu rūpnieciskajā dizainā Kriss ieņem Prepd līdzdibinātāja un Y Combinatory līdzgaitnieka amatu. Arī viņa uzraudzībā Prepd 1,5 gadu laikā ir pārdevis vairāk nekā USD 5 miljonus. Pateicoties pieredzei, strādājot ar godalgotajiem dizaineriem pie pasaulē atzītiem zīmoliem, Krisam ir mārketinga pieredze gan tradicionālajos, gan sākuma uzņēmumos..

Dr Nicholas Adams tiesnesis – līdzdibinātājs – politekonomists no Bostonas un šobrīd dzīvo Ņujorkā. Niks 2013. gadā pabeidza doktora grādu Viskonsinas Universitātes Madisonas Politikas zinātnes nodaļā. Pirms Wander + dibināšanas un veidošanas Niks strādāja ar revolūcijas analīzi kā lielo datu programmētājs

Dr Ashley Hooper – Padomniece – dzīvo Sanfrancisko, Ešlija pabeidza doktora grādu Kalifornijas Universitātes San Diego ekonomikas nodaļā. Ejot vecākā ekonomista amatā Keystone stratēģijā, Ešlijs strādāja par CRE un CMBS pētījumu vadītāju Deutsche Bank.

Zaks Filans – Galvenais programmatūras inženieris – ieguvis MS un BS grādu datorzinātnēs, Zaks strādā par galveno programmatūras inženieri Allscripts, kā arī viņš ir pavadījis vairāk nekā divus gadu desmitus inženieru lomās (aptuveni puse no tā laika IBM).

Alekss Bazhanau –Galvenais Ethereum inženieris – strādāja Adform kā programmatūras inženieris inženieris, Aleksu algoja IBM, lai palīdzētu izstrādāt lietojumprogrammas Hyperledger (Āfrikai). Ar MS datorzinātnēs Alekss ieņem viedo līgumu izstrādātāja amatu RootProject.

● Baltā grāmata

Tā kā daži viedie līgumi jau atrodas projekta GitHub lapā, atbilstoši projekta komandai, daļa kolektīvās finansēšanas vienības koda joprojām ir vietēja. Arī tad, kad mums jautāja par marķiera mērķi, mums teica, ka –

· Tas pats ir veicināt decentralizētu pārvaldību un nodrošināt atgriezenisko saiti.

· Darboties kā aktīvam pensiju fondā

· Nodrošināt ātru mērogojamību apgabalā, kur problēma ir mērogojamība.

· Radīt likviditāti ROOTS, kas tiks tirgoti lielākajās biržās pēc ICO

● Kopienas pieņemšana

Lai gan mēs esam pārliecināti, ka ar vairāk nekā 1000 biedriem, Root Project komandai noteikti izdodas izveidot kopienu ap viņu ideju. Tomēr mēs nevēlējāmies palaist garām iespēju uzzināt vairāk par projektu no pašas komandas. Pēc tam, kad mums jautāja, mums teica, ka ne tikai viņi veiksmīgi palīdz investoriem saprast par produktu, bet ir palielinājuši 260% no visas kolekcijas, ko viņi plānoja pārdot pirms ICO.

Mūsu uzņemšanās projektā

Noteikti, mūsu apspriestajai idejai ir potenciāls, jo tas pats nodrošina cilvēkiem ne tikai algas un glābj viņus no brutālām ciešanām, bet arī palīdz iegūt darba pieredzi, kā arī nākotnes iespējas. Lai gan tas viss ir labi, ir grūti paveikt kaut ko lielu līdzīgu, kamēr organizācijai nav nodrošināti resursi, un šim projektam, ieejot kriptovalūtu pasaulē, rīkosies tāpat. Tāpēc komanda ir ieviesusi marķieri ar nosaukumu ROOTS, kuru investori var iegādāties. Mēs arī vēlētos paziņot faktu, ka ROOTS marķieris ir izstrādāts tā, lai to novērtētu laika gaitā. Tādējādi RootProject nav labdarības organizācija – tā ir platforma, kas savieno investoru un nabadzīgo intereses.

saknes projekta ico pārskatsSakņu projekta ICO vērtējumi

Vidējais vērtējums: 9/10

Jūs varat arī abonēt mūsu Steemit kanālu https://steemit.com/@coingape

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me