Rallija ICO apskats

Pārskats

Sākotnējo monētu piedāvājuma (ICO) tirgus ir ne tikai izliekts, bet arī pieaug miljardiem. Jaunākais netipiskais ICO, kas iekļuvis kriptogrāfijas tirgū, ir Rally. Ar ideju pārveidot satura koplietošanas tirgu Rally ir šeit, lai apbalvotu lietotājus par to, ko viņi jau dara katru dienu, un stimulē reklāmdevējus ar paplašinātu sasniedzamību, zemākām izmaksām un paaugstinātu lojalitāti. Iesim mūsu Rally ICO Review un uzzināsim visu tā vērtību!

Mītiņš: satura koplietošanas tirgus, lai iesaistītu savu kopienu

Rallijs ir esošs tirgus, kas ļauj reklāmdevējiem atalgot lietotājus par to, ka viņi katru dienu dara to, ko viņi jau dara, t.i., pievienojas kopienai vai kopīgo saturu. Saturu var kopīgot, izmantojot jebkuru nesēju, vai tas būtu teksts, e-pasts, sociālais tīkls vai tērzēšana.

“Mītiņš ir veltīts patiesās vērtības piešķiršanai satura koplietošanai, varas atdošanai indivīdu rokās un atalgošanai.”

Turklāt viņi koncentrējas uz spēcīgas tradicionālās mutvārdu mārketinga formulas atdzīvināšanu, apvienojot to ar nākamā vecuma blokķēdes tehnoloģiju. Lielisks stimuls ir neierobežot žetonu skaitu, ko lietotājs var nopelnīt, lai pievienotos, iesaistītos un novirzītu reklāmu kopienas honorārus.

Novērtēšanas laiks!!

 • Skaidrs & kodolīgs baltā grāmata

Rallijs sniedz skaidru informāciju, izmantojot savu aktuālo dokumentu. Ar vienkāršu un kodolīgu saturu, bez tehniska žargona, šis dokuments ir paredzēts arī laicīgajiem cilvēkiem.

Uzņēmumam jau ir sociālā platforma, kuru lietotāji var lejupielādēt App Store un Google Play. Sakarā ar to, ka šis projekts nepārdod savus žetonus, drīzāk dodoties pa gaisa pili, lai izplatītu žetonus, nav nepieciešama informācija par crowdsale Funds maku.

 • Mazs, bet spēcīgs komandas profils

Rallija komandā saskaņā ar tās vietni piedalās 9 dalībnieki. Komanda galvenokārt sastāv no padomdevējiem kopā ar Blockchain arhitektu, regulatīvo lietu un biznesa attīstības vadītāju, izņemot prezidentu un dibinātāju..

Džeimss Kašjola Dibinātājs: pievienotajā profilā ir paskaidrota Cashiola vairāk nekā 30 gadu pieredze programmatūras projektēšanā un izstrādē. Viņš ir beidzis Kalifornijas dienvidu universitāti un ir nodibinājis vairākus jaunuzņēmumus un iegādājies arī programmatūras patentus.    

Deivids Filipone Priekšsēdētājs: Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi mediju un finanšu jomā Filippone ir strādājis ar vairākiem lieliem vārdiem, vienlaikus apstrādājot dziļas zināšanas dažādās jomās, t.i. M&A, finanses, biznesa stratēģija un tiešsaistes mārketings.  

Džeisons SudrabsBlockchain arhitekts: Džeisonam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze tehnoloģiju jomā. Viņš ir arī izstrādājis un pārdevis tehnoloģiju tirgu vietnei Overstock.com, vienlaikus vadot viņu automobiļu tehnoloģiju platformu. Pēc elektrotehniskā grāda iegūšanas viņam ir patenti, kas tiek izmantoti, izmantojot blokķēdi automobiļu telpā.


 • Biznesa modelis: RALLY – aktīvu marķieris

Rallija žetons (RALLY) ir platformas stimulējošā valūta, kuras vērtību nosaka gan lietotāju, gan reklāmdevēju skaits un tas, cik viņi ir iesaistījušies tirgū..

Reklāmdevēji izmanto šos marķierus kā daļu no saviem piedāvājumiem, kurus var atgūt, piedāvājot viņiem preces un pakalpojumus.

Lietotājiem marķierus var nopelnīt vairākos veidos:

 • Iesaistīšanās: satura kopīgošana vai iesaistīšanās, atbildot uz reklāmdevēja piedāvājumu
 • Novirzīšana: lietotāji nosūta novirzīšanas saites jaunajiem lietotājiem un / vai reklāmdevējiem, lai pievienotos platformai
 • Kopienas autoratlīdzība: lietotāji, kuri ir novirzījuši citus lietotājus uz platformu, saņem žetonus ikreiz, kad minētie lietotāji nopelna marķierus

Kas attiecas uz šo žetonu izmantošanu:

 • Izmantojiet reklāmdevēju balvas, preces vai pakalpojumus
 • Uzkrājiet žetonus, lai palielinātu uzvarētāju sarakstu, nozīmītes vai balvas
 • Nosūtiet marķierus citiem platformas lietotājiem
 • Lietotājs pāriet uz reklāmdevēja lomu un izmanto marķierus, lai stimulētu citus lietotājus
 • Atbalsta tehnoloģija: uz Ethereum balstīta Blockchain

Lai izveidotu savu platformu, rallijs izmanto populāro ICO platformu Ethereum blockchain. Blockchain maršruta iemesls ir “pilnībā izmantot satura koplietošanas ekonomikas potenciālu un pārredzamības, drošības, stimulu un attiecināšanas prasības”.

 • Kripto pārdošanas elastība

Uzņēmumam, kas darbojas Puertoriko, ir 4 padomdevēji ar seru Kenetu Olisu, no kuriem visizcilākais ir OBE. Pašlaik viņš ir Direktoru institūta priekšsēdētāja vietnieks un Interswitch (Āfrikas lielākais e-maksājumu uzņēmums) priekšsēdētājs un ir bijušais Thomson Reuters un Eurasian Natural Resources Corporation (ENRC) direktors..

Žetonu izplatīšana

Uzņēmuma vietne sniedz skaidru priekšstatu par rallija žetonu izplatīšanu, kas “tiks izsniegti kā stimuls lietotājiem pievienoties, autentificēties, novirzīt jaunus lietotājus un iesaistīties reklāmdevēju piedāvājumos”.

No kopējās 5 000 000 000 RALLY žetonu piegādes lielākā daļa žetonu, t.i., 40 procenti tiks piešķirti avio pilotu atlīdzībai, kur žetoni tiek piešķirti indivīdiem par pievienošanos rallijam un citu uzaicināšanu pievienoties. 35% dosies pie reklāmdevējiem, lai mudinātu rallija sabiedrību rīkoties un saņemt atlīdzību.

Uzņēmuma rezerves uzņēmējdarbības attīstībai saņem 10 procentus no žetoniem, bet 7 procentus – kopienas vadītājiem, kuri pārvalda kanālus, kurē saturu un kopienas atbalstu. Tikai 3 procenti tiek piešķirti padomdevējiem, kas ir trešās puses, kas atbalsta rallija lidmašīnu. Atlikušie 5 procenti ir Bounty programmai, ko piešķir lietotājiem, kuri reklamē Rally Airdrop ar satura radīšanu un kopīgošanu.

Drošības nolūkos Rally platforma ir izvēlējusies blokķēdi, īpaši Ethereum. Turklāt tas ir vēl vairāk veicinājis, izmantojot kļūdu atalgojuma programmu, “kurai nepieciešama ievērojama tehniskā pieredze”.

 • Kopienas akceptēšana

Komanda ir entuziasma pilna par savu projektu, jo tā sniedz ieguldītājiem informāciju par attīstību. Lai gan uzņēmums neatrodas slaidā un adresātu sarakstā, tas piedāvā labu sasniedzamību potenciālajiem investoriem, izmantojot LinkedIn, Telegram, Facebook, Twitter, Medium un Bitcointalk.

 • Ceļvedis

Projekta posms:

 • Projekta izstrāde sākās dažus gadus atpakaļ 2015. gadā, izstrādājot tīmekļa lietojumprogrammu digitālo kuponu spēlēšanai. Turpmākajos gados tika palaists tiešsaistes reklāmas pirkšanas dzinējs, pilnīga sakaru moduļa izstrāde un tagad rallija punktu sistēma tiek apvienota blokķēdē.

Galvenie šķēršļi:

 • Mazai un ierobežotai komandai, kā norādīts tās tīmekļa vietnē, trūkst tā, lai varētu rīkoties vērienīgā projektā.
 • Uzņēmumam nav kopīgu nākotnes izredžu, tāpēc, lai gūtu papildu ieskatu, mums vajadzētu paļauties uz turpmāk sniegtajiem paziņojumiem.

Piezīme investoriem

Idejai stimulēt gan lietotāju, gan reklāmdevēju, piedāvājot vairākas priekšrocības bez ierobežojuma žetonu skaita iegūšanai, dažādiem veidiem, kā nopelnīt un izmantot žetonus, vienlaikus nodrošinot zemas reklāmas izmaksas un plašu sasniedzamību reklāmdevējiem, ir daudz potenciālu.

Lai arī komandai trūkst skaitļu, rallijs ir iekļāvis pareizo talantu sajaukumu, pieredzot blokķēdes arhitektu, regulatīvos jautājumus un konsultantus. Turklāt lidlauks, lai izplatītu RALLY žetonus, ir gudrs solis, vienlaikus jau uzstādot platformu.

Metodoloģija

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

 • Whitepaper – koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pūļa pārdošanai
 • Komandas profils – komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – blokķēdes infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas izturība – iekļaušana, marķieru izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas pieņemšana – skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam mūsu ICO pārskata integritāti un dzīvotspēju, vienlaikus ievērojot vērtēšanas metodi, kuras pamatā ir noteikta faktora kritiskums. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas ICO projektus vērtē pilnīgi objektīvi.

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector