NEX ICO pārskats un analīze

NEX ICO PĀRSKATS

Ļoti saspiestais un ārkārtīgi populārais sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO) tirgus pieaug miljardos. Tādējādi mēs piedāvājam jums pārskatu par vienu no karstākajām ICO: NEX ICO pārskats. Ar novatorisku un aizraujošu decentralizētas apmaiņas ideju NEX sola viedus uz līgumiem balstītus maksājumu un līdzekļu pārvaldības pakalpojumus. Bet vai šī ideja ir ieguldīšanas vērta? Lai pieņemtu pamatotu lēmumu par ieguldījumiem, lasiet mūsu NEX ICO pārskats!

Svarīgi datumi:

 • Loterijas reģistrācija atvērta žetonu tirdzniecībai: 12. marts   
 • Loterijas reģistrācija beidzas: 30. marts
 • 1. kārtas izlozes uzvarētāji paziņoti: 31. marts 
 • Paziņoti 2. kārtas loterijas uzvarētāji: 8. aprīlis
 • Sākas NEX žetonu pārdošana: Aprīlis
 • ICO pārdošanas summa: 25 miljoni
 • Maksimālā piegāde: 50 miljoni
 • Cena par abām kārtām: 1 Nex = 1,00 USD
 • Pārdots iepriekšpārdošanā: Nav iepriekšpārdošanas
 • Pieņem: NEO, GĀZE

NEX: hibrīda kriptovalūtas maiņa

Decentralizēta apmaiņa NEO platformā lepojas ar to, ka tā ir “platforma sarežģītai decentralizētai kriptogrāfijas tirdzniecībai un maksājumu pakalpojumu izveidei”.

Pieaugošajā un nepārtraukti attīstītajā kriptovalūtu pasaulē ir daudz decentralizētu biržu, bet NEX izceļas, ieviešot ārpus ķēdes atbilstošu un uzticamu uz dzinēju balstītu platformu. Tāpat kā ārpus ķēdes releju apmaiņas, arī NEX pasūtījumi tiek saskaņoti ārpus ķēdes un izpildīti ķēdē, tomēr tā automātiskās saskaņošanas dzinējs ļauj veikt sarežģītākus pasūtījumus, vienlaikus samazinot arbitrāžas iespējas.

Decentralizēta apmaiņa, kas nodrošina centralizētas apmaiņas salīdzināmus rezultātus.

Novērtēšanas laiks!!

 • Detalizēts baltā grāmata

NEX, izmantojot izskaidrojošo dokumentu, sniedz detalizētu un skaidru informāciju. Ar profesionālu un tehnisku šī dokumenta izjūtu ir viegli uztvert dinamiku un aspektus, ko uzņēmums mēģina nodot.

Uzņēmumam nav sava produkta prototipa, lai investori varētu apskatīt un izprast projektu iespējamību un dzīvotspēju, kas noteikti nedarbojas projekta labā. Turklāt dokumentā nav minēts nekas, kas attiecas uz to, kur tieši pūļa pārdošanas fondi ies.

 • Komandas globālais profils

NEX 14 dalībnieku komanda ir sadarbība no visas pasaules, un 5 tās dalībnieki ir projekta līdzdibinātāji un attīstītāji..

NEX ICO pārskatsNEX ICO apskats – Neonexchange

Fabio C. Kanesins- Līdzdibinātājs un izstrādātājs: CoZ līdzdibinātājs, viņš ir Riodežaneiro federālā universitātes maģistra grāds un Schlumberger-Doll pētniecības inženieris, kuram ir pieredze skaitlisko metožu pielietošanā ģeomehānikā, petrofizikā, inversijas un optimizācijas metodēs..

Fabian Wahle- Līdzdibinātājs un izstrādātājs: CoZ līdzdibinātājs Fabians ir pabeidzis doktora grādu ETH Cīrihē un strādājis par CTO Altoida.

Ītans Ātri- Līdzdibinātājs un izstrādātājs: CoZ līdzdibinātājs ir NEON Wallet veidotājs, kurš ieguvis doktora grādu. grāds Stenfordas universitātē.

Luciano Engel un Thomas Saunders ir arī šī projekta līdzdibinātāji un izstrādātāji, kuri ir izveidojuši attiecīgi NEOScan un Neo-python. Pārējos deviņus locekļus veido dizainers, izstrādātāji, mārketings un komunikācijas, sabiedriskās attiecības un konsultanti.


Šī projekta komandas locekļiem ir pievienoti viņu LinkedIn profili, kas sniedz visu informāciju no viņu izglītības līdz profesionālajai pieredzei.

NEX dibinātāji ir aktīvi sociālās sabiedrības dalībnieki, izmantojot citus kanālus, piemēram, Quora, Twitter un Medium.

NEX ICO pārskats: parametriNEX ICO pārskats: parametri

 • Biznesa modelis: aktīvu marķieris

The NEX marķieris projekta tiešais redzējums par decentralizētu apmaiņu ar viediem uz līgumiem balstītu pārvaldības pakalpojumu. Platforma ļauj lietotājiem iegādāties aktīvus no tradicionālajiem kanāliem un mijiedarboties ar šiem aktīviem NEO blokķēde izmantojot NEX Gudrs līgums. Tā biznesa modelis arī ļauj veikt ķēdes apmaiņu, ļaujot tirgot aktīvus NEX.  

Saskaņā ar FINMA vadlīnijām NEX ir aktīvu marķieris, kas ļauj tā īpašniekiem saņemt noteiktu procentuālo daļu no komisijas maksas, ko rada apmaiņa un maksājumu pakalpojums. Šīs maksas piešķīra 50 miljoniem žetonu, lai saņemtu peļņas pieprasījumu, izmantojot likmes procesu. Šis process ir līdzīgs NEO tīkla GAS prasību aprēķiniem.

Jo vairāk apmaiņa tiek izmantota, jo vairāk tiek ģenerētas maksas un jo vairāk atlīdzības saņem NEX īpašnieks.  

 • Atbalsta tehnoloģija: NEO balstīta blokķēde

Uzņēmumam ir apmēram 3 konsultanti, t.i. Muzzammil Zaveri, kurš ir Y Combinator alum, Da Hongfei, Onchain izpilddirektors un NEO padomes loceklis un Erik Zhang, Onchain CTO un arī NEO padomes loceklis.

Pamatojoties uz 2015. gadā uzsākto ķīniešu NEO bloku ķēdi, projekts nodrošina skaidru numuru specifikāciju potenciālajam ieguldītājam ienirt. Tā kā maksimālais ieguldījums pirmajā kārtā ir 1000 ASV dolāri un otrajā kārtā – 9 000 ASV dolāru, tas arī nosaka minimālo 1 NEO ieguldījumu vienai personai.

 • Kripto pārdošanas elastība

Projekts tiks iekļauts Zugā, Šveicē, kur tas cieši sadarbojas ar varas iestādēm, lai nodrošinātu atbilstību ieguldītāju aizsardzībai. Uzņēmumam nav juridisku konsultantu, kas ir uzskaitīti kā tādi, bet nodrošina ieguldītājiem maksimālo ierobežojumu ICO pārdošanas 2 kārtām. Turklāt dalībniekiem jāiesniedz KYC dokumenti, lai izpildītu tā likumības pasākumus.

 • Žetonu izplatīšana

Uzņēmuma vietne sniedz skaidru priekšstatu par žetonu izplatīšanu, jo no kopējiem 50 miljoniem NEX žetonu 1% nonāks ESOP, 4% uzņēmuma fondā, 10% partnerībā, 15% NEO padomē, 20% dibinātājiem un atlikušie 50% nonāktu publiskajā ICO.

Vairākas valstis nedrīkst piedalīties loterijā, ti: Alžīrija, Bolīvija, Vjetnama, Indonēzija, Kirgizstāna, Libāna, Maroka, Namībija, Nepāla, Pakistāna, Ekvadora, Mjanma, Kotdivuāra, Kuba, Irāna, Ziemeļkoreja un Sīrija.

Ar mērķi atrisināt centralizēto centrāļu drošības problēmas, vienlaikus saglabājot ātruma funkciju, NEX nodrošina hibrīdsistēmu, kas abus apvieno ar pilnībā ārpus ķēdes atbilstošu motoru. Turklāt lietotāju drošība tiek panākta, izmantojot uz līgumiem pamatotu tirdzniecības metodi.

 • Kopienas akceptēšana

Projekta komanda ir diezgan aktīva un entuziasma pilna par savu projektu, jo tā saviem investoriem sniedz pastāvīgu informāciju par attīstību. Lai gan uzņēmums neatrodas telegrammas, atslābuma un adresātu sarakstā, atsaucoties uz krāpniecības ievainojamību un attīstības iemesliem, tas piedāvā labu sasniedzamību savus potenciālos investorus, izmantojot LinkedIn, Twitter, Medium un Youtube.

NEX ICO vērtējumsNEX ICO vērtējums

Vidējais vērtējums: 8,2 / 10

 • Ceļvedis

Projekta posms

Projektā katrā ceturksnī tiek parādīts darbojošs un īstenojams ceļvedis ar pastāvīgiem platformas attīstības papildinājumiem. Šobrīd projekts plāno veikt tiešu pārdošanu, ko projekts varēs sasniegt 2018. gada 2. ceturkšņa sākumā, salīdzinot ar plānoto pirmo ceturksni.

Sarkanie karogi:

Tā kā NEO vēl nav sasniegusi masveida ieviešanu tirgū, pastāv risks, ka to varētu aizstāt vai padarīt lieku Ķīnas valdības noteikumi par kriptonauda, ​​pirmkārt novēršot nepieciešamību pēc NEX.

Galvenie šķēršļi:

Tā kā marķieris ir NEP-5 (NEO blokķēde), marķieris var nebūt uzreiz pieejams tirdzniecībai. Līdzīgs gadījums ir Red Pulse, pirmais NEO blokķēdes pamatā esošais ICO marķieris, kas vēl jāuzskaita pirmā līmeņa biržā. Tas noteikti var atbaidīt ļoti īstermiņa investorus.

Lai projekts būtu veiksmīgs, apmaiņai tirgū jābūt pieejamam ievērojamam daudzumam NEP-5 žetonu. Lai gan tiek izstrādāts starpķēžu atbalsts, vispirms tas nebūs viegls varoņdarbs, un, otrkārt, tas ievērojami atpaliks no citiem Ethereum DEX (Decentralized Exchanges), kad tie tika palaisti.

Piezīme investoriem

Ideja par hibrīdu decentralizētu apmaiņu, kas ievadīta ar drošības, ātruma un uzticības iespējām, ir ticama. Ar labu pasaules komandu un aktīvu NEX marķieris noteikti prasa uzmanību. Tomēr, ja nav prototipa, pūļa pārdošanas fonda atrašanās vietas un juridisko konsultantu, tiek samazināta pārdomāta projekta vērtība. Turklāt uzņēmumam nav lietotāju bāzes, un tam nav plašākas sociālās mijiedarbības. To sakot, KYC procedūra, min-max ierobežojums un Šveices iestāžu ievērošana padara to par derīgu projektu, kas, ņemot vērā atbilstošu laiku, resursus un taktu, var izrādīties patiešām izdevīgs.

Vai mēs ieguldām?

Jā, mēs ieguldām līdzekļus šajā projektā. Hibrīdās apmaiņas ideja ir jauna un pārdroša koncepcija, kas var palīdzēt pārveidot kriptonauda apmaiņas pasauli, neskatoties uz dažiem projekta trūkumiem.

Mūsu ICO pārskata metodika

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam projekta KPI (Key Performance Indicators) sarakstam, ti:

 • Baltā grāmata – Koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pūļa pārdošanai.
 • Komandas profils – Komandas spēks un reputācija.
 • Biznesa modelis – Problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība.
 • Atbalsta tehnoloģija – Blockchain infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra.
 • Kripto pārdošanas noturība – Iekļaušana, žetonu izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts.
 • Kopienas akceptēšana – Skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne.

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam savu integritāti un dzīvotspēju ICO pārskats ievērojot reitinga metodi, kas balstīta uz konkrēta faktora kritiskumu. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas ICO projektus vērtē pilnīgi objektīvi.

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector