Metronomu ICO pārskata un analīzes ziņojums

 Metronomu ICO pārskats

Bitcoin un ethereum starp citām kriptovalūtām ir radījuši daudz kņadas kriptogrāfijas telpā. Bagāts ar funkcijām, bet tajā pašā laikā viņiem trūkst arī dažu aspektu, viens no tiem ir šo kriptogrāfiju nespēja nokļūt citās blokķēdēs. Ņemot vērā šo ideju, jauns ICO projekts plāno ienākt kriptonauda nozarē. Vērienīga projekta Metronome ICO mērķis ir kļūt par pirmo kriptogrāfiju, kuru var pārsūtīt dažādās blokķēdēs, vienlaikus mērķējot uz kriptogrāfijas tirgus pārnesamību, ātrumu un nepastāvību. Diezgan topošs ICO projekts, pareizi! Bet vai tas tiešām ir jūsu ieguldījumu vērts? Izpētīsim šo projektu, izmantojot mūsu Metronomu ICO pārskats.

Svarīga informācija:

 • Birka: MTN
 • Žetona tips: ERC20
 • Kopējais žetonu skaits: 10 000 000
 • Sākotnējās izsoles datums: 2018. gada maijs
 • Sākotnējās izsoles datuma beigas: Ilgs 7 dienas
 • Pieejams žetonu izpārdošanai: 80%
 • Pieņem: ETH

Metronoms (MTN): līdz pēdējam iebūvēta kriptonauda

Metronoms strādā pie tādas kriptovalūtas radīšanas, kuru var pārskaitīt pa dažādām blokķēdēm. Mērķis ir noliegt dažādu blokķēžu izolāciju, esošo cenu svārstīgumu un zemo darījumu ātrumu, kas pastāvīgi pastāv kriptogrāfijas tirgus telpā, izmantojot pārnesamību, uzticamību un pašpārvaldi.

The Metronoms ICO projekts sevi definē kā “jaunu kriptovalūtu, kas izstrādāta institucionāla līmeņa izturībai”. Tā pat apgalvo, ka piedāvā vienādas piekļuves iespējas sabiedrībai, bet dibinātājiem nav privilēģiju, vienlaikus nodrošinot uzticamu marķieru piegādi.

Tā kā galvenais mērķis ir ilgmūžība, komanda uzskata, ka tā izstrādā kriptu, kas ir iebūvēts līdz pēdējam.

Novērtēšanas laiks!!

 • Baltraksts

Baltrakstā vai īpašnieka rokasgrāmatā ir sniegts scenārijs, lai potenciālie investori zinātu, ar ko viņi nodarbosies. Tomēr, runājot par projekta tehniskajām detaļām, mēs uzskatījām, ka tā trūkst.

Tas nesniedz būtisko informāciju par to, kā ideja tiktu īstenota. Vēl viens negatīvs faktors projektam ir prototipa trūkums. Lai gan komandas locekļiem ir spēcīga un populāra pieredze, investoriem nav prototipa, lai viņi saprastu projektu un pieņemtu lēmumu ieguldīt.

Ar krusta mērķi-blokķēde kriptonauda, ​​baltā grāmata lielās: “Tā ir pirmā kriptovalūta, kuru var nodrošināt labākie blokķēdes tīkli, bez pastāvīgas saistības nevienam blokķēdei.”

Atšķirībā no citiem marķieriem, Metronoma piegāde nav ierobežota, ja 100 procenti ieņēmumu no sākotnējās piegādes izsoles paliek viedo līgumu sistēmā.

Turklāt uzņēmums min, ka 100% sākotnējās izsoles ieņēmumi tiks izmantoti sabiedrības atbalstam. Lai gan tā ir jauka doma, pareiza līdzekļu sadalīšana budžeta plānošanā būtu devusi daudz skaidrāku priekšstatu.

 • Augsta profila komanda

Projektā ir 15 cilvēku komanda, tāpēc talanta un pieredzes ziņā tas ir ļoti liels. Šajā projektā piedalās datu zinātnieki, galvenie inženieri, sabiedrības advokāti, mārketings un partnerības, kvalificēti speciālisti.

metronoms ICOMetronoms ICO: Komanda

 • Džefs Garziks – Izpilddirektors & Līdzdibinātājs, galvenais dizainers. Viņš ir arī blokshēmas uzņēmuma Bloq līdzdibinātājs, kas izstrādā programmatūru un iepriekš strādāja ar BitPay.
 • Metjū Rosaks – Priekšsēdētājs & Līdzdibinātājs Roszak ir arī Bloq līdzdibinātājs un liels vārds bloku ķēdes nozarē.
 • Pēteris Vesenes – Viņš ir projekta galvenais kriptogrāfs.

Projektā ir iesaistīti arī seši konsultanti, visi no atšķirīgās bloku ķēdes nozares dinamikas. Komandai noteikti ir laba sekošana un reputācija tirgū.


Tomēr vietnē nav pieejams sociālo mediju profils vai saites uz to pašu. Tātad, ja vēlaties uzzināt par viņiem, izpētiet internetu.

Neaizmirstiet arī par smalko partneru sarakstu, tostarp New Alchemy, Smith + Crown, Jaxx, Delta Strategy Group, Zeppelin Solutions un Perkins Coie.

metronoms ICOMetronomu ICO pārskats

 • Biznesa modelis: daudzbloku ķēdes kriptovalūta

Metronoma koncepcija ir novatoriska, kurai, bez šaubām, ir milzīgs potenciāls. Piešķirot definīciju kā “jaunu kriptovalūtu, kas izstrādāta pašpārvaldei un ilgmūžībai, ilgtermiņa uzticamībai un maksimālai pārnesamībai”, projekta idejai noteikti ir vērtība. Uzskatīt, ka tā ir “1000 gadu kriptonauda”, būtu stiepšanās bez atbilstošas ​​stratēģijas un ieviešanas procesa noteikšanas.

Metronoms ir kriptonauda tāpat kā jebkura cita, piemēram, bitcoin, ethereum cita starpā ar īpašu šķērsbloku ķēdes iezīmi, atšķirībā no citiem kriptotipiem.

 • Atbalsta tehnoloģija: Ethereum Blockchain, ERC827

Metronome ICO koncepcija ir savstarpēji bloķēta ķēde, kas metronoma īpašniekam ļaus pārsūtīt MTN pa dažādām blokķēdēm. Sākotnēji tas tiks izsniegts Ethereum kopā ar Ethereum Classic, kas ir paredzēts vēlāk pēc potcelmiem Bitcoin, un Qtum.

Metronomā tiks izmantots ERC827, kas ir jaunais ERC20 superset. Aprīkots ar jaunākajiem standartiem, tas piedāvā uzlabotu drošību un decentralizētu pārsūtīšanu. Turklāt šie jaunie standarti ļaus pārsūtīt datus un vērtību, kā tas nebija iespējams ar ERC20.

Metronome ICO baltā grāmata sniedz garu sarakstu “Pateicības un atrunas”, kur MTN pircējam tiek sniegti daudz norādījumu un saistītie riski.

 • Kripto pārdošanas elastība

Sākotnējā marķiera piegāde būtu 10 000 000 žetonu, kuru cena tiktu noteikta, pamatojoties uz dilstošās cenas izsoli. No kopējā piedāvājuma 20 procenti, t.i., 2 miljoni tiks piešķirti Metronome ICO autoriem, bet pārējie 80 procenti tiktu publiski piedāvāti. Sākotnējā piegādes izsolē ir atvēlētas 7 dienas, pēc tam izsole beigsies.

Uzņēmums nodrošina apmēram 6 cilvēkus kā padomdevējus, ti. Gustavs Simonssons, Džims Newsome un Dons Tapcots starp daudziem citiem, kas nāk no dažādām kriptogrāfijas un blokķēdes sektora sfērām.

Runājot par drošību, iesācējiem uzņēmums ir izvēlējies būt ERC827 sūdzība, kas ir jaunākais ethereum standarts, kas piedāvā uzlabotu drošību un decentralizētas pārsūtīšanas funkcijas. Bez tam komanda nerunā par to, kā viņi nodrošinās labākus drošības pasākumus.

 • Kopienas pieņemšana

Būt labi pazīstamam sabiedrībā nodrošina tās privilēģijas, piemēram, izpilddirektora Džefa Garzika gadījumā, kuram Twitter ir vairāk nekā 50 000 sekotāju. Pēc bloka ķēdes uzņēmuma Bloq darbības uzsākšanas galvenie komandas locekļi ir izveidojuši vārdus bloku ķēdes kopienā. Tomēr daži no šiem locekļiem ir arī daudz negatīvu viedokļu.

Metronomu kopiena ir pieejama potenciālajiem investoriem, lai sazinātos arī ar Github, Twitter, Reddit, Facebook un Medium. Tā kā kanālā Telegram ir gandrīz 18 000 biedru, tas noteikti pievērš lielu uzmanību.

 • Ceļvedis

Projekta posms:

Projekta laika grafiks nav ļoti iekļaujošs un futūristisks. Projektā jau ir iekļauti trīs idejas izstrādes posmi, uzsākta partnerība ar Alķīmiju un metronoma vietne un baltā grāmata jādzīvo, vienlaikus izlaižot vidējo, proti, lai uzsāktu viedo līgumu. Metronoms ir piektajā posmā (atskaitot trešo kā tagad) un sākotnējo piegādes izsoli uzsāks 2018. gada maijā.

Sarkanie karogi:

Būdams pirmais savstarpēji bloķētais ķēde, it īpaši Ethereum, projektam vēl nav jāievieš uzticība investoriem. Bez specifikāciju ieviešanas mēs neesam pārliecināti, kā komanda plāno to sasniegt. Neaizmirstiet, ka viedie līgumi, kas bija jāuzsāk janvārī, vēl nav izlaisti.

metronoms ICOMetronomu ICO vērtējums

Vidējais vērtējums: 7/10

Piezīme ieguldītājiem

Metronome ICO ir patiesi vērienīgs projekts ar savu starpbloku ķēdes kriptovalūtas ideju. Projekts piedāvā likumīgu koncepciju, vienlaikus aprīkots ar komandu, kurai ir liela popularitāte kriptogrāfijas telpā. Tas arī uz galda piedāvā uzlabotu drošības funkciju, izmantojot ERC827, kā arī atvērtā pirmkoda kopienu, autonomiju un pārnesamību.

Tomēr SIO rada dažas nopietnas bažas arī par informācijas trūkumu par tehnisko ieviešanu un neierobežoto marķieru piegādi. Šim projektam ir nepieciešams apliecinājums, lai potenciālie investori varētu pieņemt lēmumu, kā pašlaik. Izskatās, ka Metronome ICO projekts ir ļoti augsts ar savu ārkārtīgi vērienīgo ideju un izveidotu komandu.

Metodoloģija

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

 • Baltā grāmata – Koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pārdošanai
 • Komandas profils – Komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – Problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – Blockchain infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas izturība – Iekļaušana, žetonu izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas pieņemšana – Skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam savu integritāti un dzīvotspēju ICO pārskats ievērojot vērtēšanas metodi, kas balstīta uz konkrēta faktora kritiskumu. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas ICO projektus vērtē pilnīgi objektīvi.

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Vai vēlaties, lai Coingape pārskata jūsu ICO? Paziņojiet mums

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector