Likviditātes tīkla ICO pārskats un pilnīga analīze

Likviditātes tīkla ICO pārskats

Pārskats

Salīdzinājumā ar tādām parastajām maksājumu platformām kā MasterCard, kas var apstrādāt tūkstošiem darījumu sekundē, Bitcoin un Ethereum blokķēde vēl nespēj veikt šāda līmeņa darījumus. Šie blokķēdes tīkli saskaras ar mērogojamības problēmu un tagad vairāk, jo to pieņemšana ievērojami palielinās. Lēni un dārgi darījumi ir jautājumi, kas jārisina. Mūsu šodienas ICO to dara, jo nodrošina tūlītējus un lētus darījumus, vienlaikus piedāvājot decentralizētu apmaiņas un mērogošanas risinājumu. Lai uzzinātu visus svarīgākos jautājumus vai trūkumus, izlasiet mūsu Likviditāte. Tīkla ICO pārskats pieņemt apzinātu ieguldījumu lēmumu.

Likviditāte. Tīkls: Blockchain maksājumi visiem

Likviditātes tīkls ir maksājumu risinājums, kas ļauj vairākiem lietotājiem pirmo reizi nosūtīt Ethereum mikromaksājumus. Tā ir pirmā ārpus ķēdes norēķinu sistēma, kurā lietotāji var veikt divvirzienu Ethereum pārskaitījumus.  

Likviditāte. Tīkls būtībā izmanto ārpus ķēdes norēķinu centrus, kas ļauj diviem mezgliem tieši sazināties savā starpā. Tas nozīmē, ka ātrāki darījumi un jo vairāk lietotāju šajā platformā, jo ātrāk notiks darījumi.

Tradicionālajā blokķēdē katram darījumam verifikācijai ir nepieciešamas lielas enerģijas izmaksas, taču ar ārpus ķēdes norēķinu mezgliem maksājums būs ātrāks, tas nozīmē, ka pārskaitījumi var maksāt gandrīz neko.

Šis tīkls un visa saistītā informācija tiks nodrošināta, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, jo visa lietotāja informācija būs Ethereum blokķēdē.

Tagad, novērtēšanas laiks!!

 • Interaktīvs baltā grāmata

Projekta baltā redakcija labākajā gadījumā ir skaidrojoša un pievilcīga. Ar atbilstošu pieredzi, mērķtiecīgiem jautājumiem, risinājumiem un salīdzinājumiem tiek salīdzināti ar konkurentiem, komanda ir paveikusi labu darbu. Turklāt tas aptver arī tehniskos aspektus, bet neiesaiņo tos ar tehniskajiem žargoniem.

Vislabākais šajā ICO ir tas, ka viņiem jau ir strādājošs MVP, kuru mūsdienās ir grūti atrast. MVP seifs darbojas testēšanā, kas ir pieejams testēšanai. Gatavs Ethereum, to var izvietot arī Ethereum classic vai potcelmā. Turklāt Dfinity un NEO ir citi iespējamie blokķēdes.

Tomēr kodi nav pieejami GitHub, kas šeit ir mazliet izslēgts, ņemot vērā faktu, ka bloku ķēde ietver atvērtā pirmkoda projektus.

Nav skaidrības par to līdzekļu plānošanu, kas tik savākti pūlī. Tomēr līdzekļu izmantošana, klasificējot 10 miljonus ASV dolāru, pārsniedz 20 miljonus ASV dolāru, tiek koncentrēta uz inženierzinātnēm, pētniecību, mārketingu un komunikāciju, uzņēmējdarbības attīstību un juridiskajiem pakalpojumiem.

 • Talantīgs komandas profils

Komandā ir septiņi cilvēki, izņemot līdzdibinātāju un izgudrotāju, kas pieder attīstības, blokķēdes, mārketinga jomai & komunikācija un stratēģija. Pašlaik uzņēmums pieņem darbā COO amatu un attīstības komandu kopā ar padomdevējiem.

Likviditāte.netdarba komandaLikviditāte.netdarba komanda

Arthur Gervais, Ph.D.. Līdzdibinātājs. Viņš ir arī viedo līgumu formālās pārbaudes rīka security.ch līdzdibinātājs un ieguvis doktora grādu. blokķēdes drošībā no Cīrihes ETH.

Rami Khalil – Rami ir REVIVE izgudrotājs, kas ir pirmais decentralizētais protokols maksājumu kanālu līdzsvarošanai bez ķēdes darījumiem. Viņa izglītība un profesionālā pieredze galvenokārt ir vērsta uz drošības aspektu.

Abi līdzdibinātāji ir no akadēmiskās jomas, un viņu zināšanas par blokķēdes telpu noteikti darbojas viņu labā. Komanda ir neatņemama projekta panākumu un likviditātes sastāvdaļa. Tīklam, iespējams, nav lielas komandas, bet viņi strādā, lai paplašinātos.

RK dalība: Projektā jau ir piesaistīti tādi RK fondi kā zk Capital, Danhua Capital (DHVC), YouBi Capital un ZMT Capital.

Likviditāte.netdarbsLikviditāte.netdarbu informācija

 • Biznesa modelis: lietderības marķieris

Likviditātes.tīkla vietējais marķieris ir LQD marķieris, kas būs ERC20 lietderības marķieris. Šie LQD marķieri tiks izmantoti, lai piekļūtu platformas augstākās kvalitātes funkcijām, piemēram, garantētam darījumu skaitam sekundē, piekļuvei AOI pakalpojumam vai pakalpojuma līmeņa līgumam par augstu darbības laiku

Šis marķieris tiks pieņemts Likviditāte. Tīkls apmaiņā pret pievienotās vērtības pakalpojumiem.

Tomēr sistēmas protokola lietojamība vai drošība nav atkarīga no marķiera izmantošanas. Arī marķiera kā piekļuves marķiera lietderība ārpus ķēdes veiktu maksājumu apstrādei palielināsies līdz ar dalībnieku skaitu.

 • Atbalsta tehnoloģija: Ethereum blokķēde

Likviditātes.tīkla ekosistēmas pamatā ir Ethereum platforma, un tā ir pārnēsājama jebkuram viedajam līguma blokķēdim. Tas arī nozīmē, ka platforma gūst labumu no esošās attīstības un pētniecības kopienas.

Attiecībā uz noteikumiem un nosacījumiem minimālais ieguldījumu ierobežojums dalībai ir 300 USD. Viņi arī ir uzsākuši KYC pasākumus, lai izpildītu Šveices finanšu regulatoru (FINMA) prasības, kuras tiek veiktas visiem dalībniekiem. Būs divi atsevišķi KYC pasākumi, ja ieguldījums ir mazāks par 3000 CHF, tiks veikts viegls KYC, savukārt, ja ieguldījums pārsniedz šo numuru, tam būs jāveic pilnīgs KYC, kas ietver sertificētu ID / pases kopiju vai video.

 • Kripto pārdošanas elastība

Tā kā Šveice ir reģistrēta, uzņēmums atrodas kripto labvēlīgā valstī. SIO ir atļauts izmantot tikai ASV, Ķīnu, Kanādu un Taivānu. Turklāt, lai panāktu atbilstību normatīvajiem aktiem, viņi sadarbojas ar advokātu biroju Bratschi Šveicē. Tomēr dokumentā vai tīmekļa vietnē nav minēti padomdevēji.

Žetonu izplatīšana

No kopējiem 100 miljoniem LQD 15 procenti žetonu tiks izlaisti publiskai iepriekšējai pārdošanai, bet 50 procenti – publiskai pārdošanai.

Koncentrējoties uz Likviditātes tīkls ekosistēma un tās kopiena, LiquidChain paturēs 35 procentus no kopējā marķiera piegādes. Pašlaik būvniecības stadijā LiquidChain GmbH ir paredzēts platformas izstrādei. Šie žetoni tiks piešķirti 2 gadu periodam, un līdzekļi netiks sadalīti komandas dalībniekiem.

Likviditāte. Tīkla ICO – vērtējumi

Vidējais vērtējums: 7,7 / 10

 • Kopienas akceptēšana

Projekts ir piedalījies Medium, Telegram, GitHub un Twitter. Uzņēmumam Twitter ir vairāk nekā 1700 sekotāju un gandrīz 13 000 Telegram grupas biedru, un tas ir lieliski, ja ir jāveido kopiena ap viņu projektu. Tomēr trūkst plašākas pieejas, jo projekta sociālajā profilā trūkst tādu kanālu kā Bitcointalk.

Viņi arī aktīvi piedāvā sava projekta atjauninājumus, izmantojot emuārus. Tomēr projekts nav tik satraukts kā vajadzētu, ņemot vērā, ka tā ir holandiešu izsole.

 • Ceļvedis

Projekta posms:

Projekta plāns sākās no pagājušā gada 3. ceturkšņa ar tā alfa versiju. Saskaņā ar plānu uzņēmumam ir taisnība, jo tas jau ir palaists savā MVP versijā. Tomēr ceļvedī nav minēts nekas no pūļa, un tajā galvenā uzmanība tiek pievērsta tikai pagrieziena punktiem, un nākamais ir sākt oficiālo Likviditāti. Tīkla versija nākamajā mēnesī.

Galvenie šķēršļi:

Nīderlandes izsole, kurai ir plusi, var ietekmēt projekta potenciālo IA. Turklāt tā nav pirmā reize, kad tiek ieviesta ārpusķēdes darījumu sistēma, tāpēc konkurence ar jau strādājošām sistēmām, piemēram, Raiden un Lightning Network, kopā ar gaidāmajiem projektiem būs šķērslis uzņēmumam.

Piezīme investoriem

Iecerētā ideja noteikti ir stabila, un vissvarīgākais šeit ir strādājošs MVP, kas pieejams potenciālajiem investoriem. Mērķējot uz uzlabotu darījumu ātrumu dažādiem blokķēdēm, piemēram, Ethereum, Bitcoin un NEO, nākotnē, tas koncentrējas uz būtisku elementu. Līdz 2018. gada beigām tiks palaists pilnībā strādājošs produkts.

Tomēr, neskatoties uz labu dibinātāju darbību, padomdevēji nav minēti. Vēl viens svarīgs punkts ir pašreizējā konkurence maksājumu sistēmu ārpus ķēdes. Turklāt projekta kodi nav pieejami GitHub, un komandai trūkst plašākas sociālo mediju klātbūtnes. Kopumā šim projektam ir potenciāls, kas noteikti prasa uzmanību.!

Metodoloģija

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

 • Baltā grāmata – Koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pārdošanai
 • Komandas profils – Komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – Problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – Blockchain infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas izturība – Iekļaušana, žetonu izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas pieņemšana – Skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam savu integritāti un dzīvotspēju ICO pārskats ievērojot reitinga metodi, kas balstīta uz konkrēta faktora kritiskumu. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas novērtē ICO projekti pilnīgi objektīvā veidā.

Vai vēlaties, lai Coingape pārskata jūsu ICO? Paziņojiet mums

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me