Keplertek [KEP] ICO pārskats un pilnīga analīze

Keplertek ICO pārskats

Pārskats

Robotika un mākslīgais intelekts (AI) ir tas, kas ir nākotne. Pašlaik robottehnikas tirgū ir vairāk nekā miljards dolāru, kas apvienojumā ar AI ir revolucionārs inovāciju pasaulē. Līdz ar blokķēdes tehnoloģijas parādīšanos šī nozare ir pavērusi jaunas iespējas mainīt cilvēces nākotni. Keplera ICO mērķis ir tieši to sasniegt. Izklausās interesanti, pareizi! Pietiekami jaudīgs, lai pat veiktu savus ieguldījumus. Bet ko tieši piedāvā Kepler Platform? Mūsu pamatīgais Keplertek ICO pārskats kas ietver detalizētu atbildi uz jautājumiem par ieguldījumiem.

Svarīgi datumi:

 • Sākas žetonu pārdošana: 2018. gada 26. jūnijs – 2018. gada 17. jūlijs
 • Žetonu iepriekšpārdošana: 2018. gada 22. maijs – 2018. gada 5. jūnijs
 • Maksimālā piegāde: 100 000 000
 • Pārdošanas žetons: 50 000 000
 • Mīkstais vāciņš: 10 000 000 USD
 • Ciets vāciņš: 62 500 000 USD
 • Cena: 1 KEP = 1,25 USD
 • Pieņem: ETH, BTC

Keplertek: Ar Blockchain darbināms AI & robotikas ekosistēma

Kepler Technology mērķis ir izveidot novatorisku un starptautisku ekosistēmu AI attīstībai & Robotika. Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, platforma pārvarēs plaisu starp cilvēkiem, kuriem ir idejas un tehniskā zinātība, un tiem, kuriem ir finanšu resursi, lai ideju īstenotu.  

Pēc Keplertek komandas domām, tas ir “centrs, kur līdzīgi domājoši cilvēki var savienoties un veidot juridiski saistošas ​​komandas, lai, izmantojot Keplertek resursus, īstenotu ideju no izstrādes posma līdz masveida ražošanai un pieteikties finansējumam Keplertek eņģeļu investoru un riska fondu tīklā. . ”

Kepler Technology apvieno izstrādātājus, investorus un klientus no visas pasaules, reģistrējot lietotājus noteiktās grupās, pamatojoties uz mērķiem, izcelsmi un mērķi.

Tagad, novērtēšanas laiks!!!

 • Detalizēts baltā grāmata

Kepler Technology baltā grāmata ir profesionāla, detalizēta un ļoti labi salikta. Sastāv no 59 lappusēm, tajā runā par platformu, ekosistēmas biznesa modeli, marķiera struktūru, ieguvumiem dažādiem dalībniekiem, kā arī riska novērtēšanu un pārvaldību.

Projektā nav sniegta nekāda informācija par prototipu. GitHub nav pieejams neviens kods, tāpēc mēs sazinājāmies ar Keplertek komandu, kas teica:

“Pašlaik mēs strādājam pie platformas beta versijas, kas debitēs pirms ICO.”

Nu, tas ir progresīvi, ja viņi izlaiž beta versiju pirms ICO, bet mēs pagaidām varam tikai gaidīt un skatīties.

ICO fondu budžeta plānošana

ICO tik savāktie līdzekļi tiks piešķirti tādā veidā, ka 12 procenti no tā tiktu novirzīti Kepler platformas produktu izstrādei. 8 procenti līdzekļu tiks piešķirti uzņēmējdarbības attīstībai un stratēģiskām partnerattiecībām, kas ietvers jaunu organizāciju dibināšanu, drošu partnerību un sadarbību.

Telpu celtniecībai, aprīkojuma iegādei robotikas testēšanai un ražošanai, kā arī infrastruktūras izbūvei katram tiks piešķirti 20 procentu līdzekļi.

Komunikācijas un mārketinga nodaļa saņems 9 procentus no šiem līdzekļiem, iesaistot sabiedrības izveidi, mārketinga kampaņas, PR un darbā pieņemšanu, savukārt 10 procenti tiks novirzīti rezerves fondiem, kas “nodrošinās likviditāti turpmākajai monetārajai politikai un platformas funkcijām”.


 • Komandas profils

21 cilvēku komanda ar pieredzi programmatūras inženierijā, tīmekļa izstrādē, mārketingā, budžeta plānošanā, pētniecībā & attīstība un blokķēde. Bija viegli pieiet pie komandas, kā arī mēs sazinājāmies ar komandu, lai iegūtu pilnīgu izpratni par projektu.

Keplertek ICO - komandaKeplertek ICO – komanda

Džordži Topūrija– izpilddirektors, ar dubultu maģistra grādu starptautiskajās uzņēmējdarbības tiesībās, kā arī korporatīvajās un komerctiesībās Topūrija 2014. gadā nonāca kriptogrāfijas nozarē, ieguldot Bitcoin.

Givi Dolidze– Līdzdibinātājs un ģenerāldirektora vietnieks. Ar audita un grāmatvedības grādu Dolidze iepriekš ir strādājis ar PwC.  

Irakli Eliašvili– KTO, Eliašvili ir strādājis informācijas tehnoloģiju un pakalpojumu nozarē ar profesionālo grādu mākslas bakalaurā, specializējies matemātikā un fizikā.

 • Biznesa modelis

Kepler tehnoloģija ievieš savu simbolisko KEP marķieri, kas ir tā noklusējuma valūta visām tās ekosistēmas apdzīvotajām vietām. Ar ERC20 saderīgu marķieri KEP var izmantot, lai iegādātos produktus, robotus, AI abonēšanas pakalpojumus un licences, kā arī finansētu idejas.

Šī marķiera obligāta iezīme ir augsta likviditāte, ko pastiprinās uzņēmuma aktīvu vērtība, ko vēl vairāk nodrošinās zeme.

Marķieris tiks iekļauts biržā, kas nozīmē, ka Kepler platformai augot, tā vietējā marķiera vērtība arī pieaugs. Mēs bijām mazliet skeptiski noskaņoti attiecībā uz “apmaiņu”, kurā tā tiks iekļauta, un par to Keplera izpilddirektors pārliecinoši paziņoja “Mēs tiksim iekļauti vienā no piecām galvenajām biržām”, un tas noteikti ir kaut kas gaidāms.

keplertex ICO Sīkāka informācijaKeplertek ICO – Sīkāka informācija

 • Atbalsta tehnoloģija

Projekts ir balstīts uz populāro Ethereum blokķēdi, lai gan, tiklīdz tas atbrīvos savu ICO, komanda sāks strādāt pie sava blokķēdes. Iecēlusi blokķēdes ekspertu un atvēlot 8 procentus no ICO līdzekļiem blokķēdes mērķiem, komanda ir veltīta jau no sākuma.

Ir norādīts arī minimālais ieguldījums, kas ir 50 USD vai 0,1 EUR.

Definējot skaidrus noteikumus un nosacījumus ICO, dokumentā ir detalizēti aprakstīta KYC prasība. Turklāt, lai veiktu pienācīgu rūpību, platformas reģistrētājiem būs jāveic manuāla pārbaude.

 • Kripto pārdošanas elastība

Kepler Technology ir Džordžijas štatā reģistrēts uzņēmums, kas savu simbolisko pārdošanu ir ierobežojis tikai ASV pilsoņiem.

Žetonu izplatīšana: No 100 000 000 KEP žetonu pārdošanai būs pieejami 61 procenti žetonu. Komandai tiks piešķirti 10 procenti žetonu, kas tiks bloķēti uz 12 mēnešiem. Vēl 10 procenti tiks piešķirti augstākajai vadībai un padomdevējiem, kas veicinājuši projekta panākumus. 20 procenti no šīs daļas tiks pārskaitīti viņiem uzreiz pēc ICO beigām, bet pārējie 80 procenti tiks bloķēti uz 6 mēnešiem.

Uzņēmums Keplertek iegūs 10 procentus no žetoniem, kas tiks izmantoti partnerattiecībām, biznesa attīstībai, mārketingam, nākotnes izdevumiem un stratēģiskām iegādēm. Atlikušie 4 procentu žetoni tiktu novirzīti rezerves fondiem, kurus pārvalda Kepler komanda, un tie būtu bloķēti uz 12 mēnešiem.

Drošība: Kepler platforma investīciju nozarē īsteno viedus līgumus, kas ieguldījumiem nodrošinās drošības līmeni. Turklāt, izveidojot savu blokķēdi, tā mērķis ir nodrošināt informāciju, samazināt krāpšanu un palielināt uzticību.

Tā kā 6 cilvēki darbojas kā padomdevēji, Kepler Technologies ir bloku ķēdes un ICO eksperti ar plašu nozares pieredzi.

 • Kopienas akceptēšana

Uzņēmumam ir oficiāls “sākuma kopienas veidošanas posms”, kas piešķirts februāra mēnesim pirms ICO iepriekšpārdošanas maijā. Facebook, Twitter, Youtube un Bitcointalk ir komandas izvēlētie sociālie mediji. Kepler Technologies oficiālajai telegrammu grupai ir gandrīz 15 000 biedru, kas ir labs skaits.

 • Ceļvedis

Projekta posms:

Sākot ar 2016. gadu, lai savāktu komandu Kepler Technologies, ceļvedī tiek izmantota pamata pieeja. Pašlaik projekts ir ICO stadijā, kas ir savlaicīgi, taču tam ir vairāki pavērsieni, kas saistīti ar produkta alfa palaišanu, blokķēdes testēšanu un pilsētiņas būvniecību. Tomēr katrs no šiem galvenajiem posmiem ir sarežģīts process, kam nepieciešams detalizēts apraksts, kura trūkst.

Galvenie šķēršļi:

Plāns ir izveidot savu blokķēdi, kas nav viegls feat apvienojumā ar pilsētiņas celtniecību. No Keplerteka viedokļa šķērslis ir tas, ka “pietiekama ekspozīcija augsto tehnoloģiju kopienā, lai iegūtu nepieciešamos partnerības līgumus ar visaugstākajiem riska fondiem un tehnoloģiju parkiem visā pasaulē”..

Keplertek ICO – vērtējumi

Vidējais vērtējums: 7,7 / 10

Piezīme investoriem

Komanda ir neatņemama projekta panākumu sastāvdaļa, un Keplertek komandai ir dinamiska nozares pieredze arī ar blokķēdes ekspertiem. Ar progresīvu ideju apvienot robotiku, AI un Blockchain, projektam ir stabila koncepcija, kas varētu būt revolucionāra. To sakot, projektam trūkst prototipa, lai gan paredzams, ka tā beta versija drīz tiks izlaista, un mums tas ir jāuzmanās. Un izstrādāt savu blokķēdi ir viegli pateikt, nekā izdarīt. Likviditātes koeficients KEP marķierim, kura tirgus vērtību palielinās uzņēmuma vērtība, kas turpmāk tiks kotēta biržās, noteikti ir aizraujoša.

Metodoloģija

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

 • Baltā grāmata – Koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pārdošanai
 • Komandas profils – Komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – Problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – Blockchain infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas izturība – Iekļaušana, žetonu izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas pieņemšana – Skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam savu integritāti un dzīvotspēju ICO pārskats ievērojot vērtēšanas metodi, kas balstīta uz konkrēta faktora kritiskumu. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas novērtē ICO projekti pilnīgi objektīvā veidā.

Vai vēlaties, lai Coingape pārskata jūsu ICO? Paziņojiet mums

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector