EtherInc ICO pārskats un pilnīga analīze

EtherInc ICO pārskats & Vērtējums

Pārskats

Šodien jūs gatavojaties pārskatīt projektu, kas sola lielas pretenzijas ar lielām sarunām, bet sākotnēji ir tikai virspusējs. Pasaulē otrā lielākā kriptovalūta Ethereum ir platforma, uz kuras var veidot decentralizētas lietojumprogrammas. Šis jaunais ICO dedzina Ethereum, ir nonācis attēlā ar solījumu uzrādīt daudz labāku un ātrāku versiju.

Tiešām? Nu, redzēsim, kā tas to sasniedz? Iegremdēsimies savējos EtherInc ICO pārskats lai saprastu, cik labi tas patiesībā ir!

EtherInc: vai ir kāds oriģināls kods?

EtherInc ir Ethereum dakša, kas izveidota ar atkārtotu aizsardzību, kurai ir visas Ethereum blokķēdes iespējas, vienlaikus uzlabojot to vairākos veidos.

Kādi ir šie uzlabojumi?

Apskatīsim:

Uzņēmums apgalvo, ka samazina bloķēšanas laiku no 15s līdz 6s, un vai jūs nedomājat, ka, ja to ir bijis tik viegli sasniegt, Ethereum to būtu izdarījis pats. Acīmredzot viņi to nevarēja!

Otrkārt, apgalvotajiem 6 gadiem nav neviena pierādījuma. Patiesībā nekas nav par to, kā komanda plāno to sasniegt.

Mēs ļoti vēlētos uzzināt atbildi uz jautājumu “Kā”!

Turklāt uzlabojumi būtu tīkla darījumi sekundē par 2,5x un darījumu apstiprināšanas ātrumi par 2,5x, kas ir sava veida lieta.

Kas attiecas uz kalnrača atlīdzības palielināšanu par 2,5 reizes, tam nav tīkla vērtības. Tēvoča atlīdzības atcelšana mazos baseinus attur no raktuvēm, kas palielina centralizēto ieguvi un samazina drošību.

Iegūstamo monētu galīgā piedāvājuma ieviešana ir jauks pieskāriens, taču atkal tas nav uzlabojums.

Atsaucoties uz joslas platuma trūkumu, augstāku GAS cenu un mērogojamības jautājumiem Ethereum blokķēdē, kas ir EtherInc blokķēdes iemesls, komanda pat nerunā par šo problēmu risināšanu.


Tagad, novērtēšanas laiks!!

 • Baltlapa ar pildvielām

EtherInc ICO baltā grāmata sastāv no pildvielām. Tā vietā, lai runātu par reālo darījumu, tas viss ir uz virsmas.

Kad mēs apskatījām projekta GitHub krātuvi, no 12 papildinājumiem 11 no tiem ir Ethereum blokķēdes, pētnieka, spraudņa un seifa dakša..

Nav informācijas par simbolisko pārdošanas līdzekļu plānošanu budžetā, kas ir vēl viens punkts pret viņiem.

 • Komanda: Tehniskās kompetences trūkums

EtherInc komandā ir 8 cilvēki, un tajā ir iesaistīti izstrādātāji, grafiskie dizaineri, mārketinga vadītāji un atbilstības nodrošināšanas speciālisti, un pusei komandas ir pieredze darbā ar lieliem tirgus dalībniekiem, lai gan kādā amatā, nav ne jausmas, bet otrai pusei nav daudz par ko lielīties.

Etherinc ICO pārskats - EincEINC ICO – komanda

Taruns Maliks – izpilddirektors, Melburnas Biznesa skolas absolvents iepriekš ir strādājis ar PwC, SwissRe, Johnson & Džonsons un Biogēns.

Surjanšs Kumars – CTO, Surjanšs ir pametis koledžu, kurš ir dibinājis vairākus produktus, piemēram, Piplity, OBTrack un Codepanel.

Cernat Constantin – Blockchain izstrādātājs, Cernat ir programmatūras izstrādātājs, kurš iepriekš ir strādājis Bitron, Biesse Solution un Continental AG.

Komanda ir ļoti vērsta uz mārketingu. To var pateikt no tā, ka tās GitHub lapā nav neviena līdzautora, bet tās Telegram grupā ir vairāk nekā 14 000 dalībnieku. Nemaz nerunājot par to, ka komandas locekļiem nav lielas pieredzes tehnoloģiju jomā.

EtherInc ICO apskats - Einc detaļasEINC ICO – Sīkāka informācija

 • Biznesa modelis

ETI (EtherInc) monētas ir kriptogrāfiskā degviela un braukšanas veicinātāji EtherInc blokķēde. Šīs monētas tiks izmantotas vairāku iemeslu dēļ, lai sāktu, jums vajadzēs samaksāt darījumu maksu. Turklāt ETI monētas tiks izmantotas, lai izvietotu elnc organizācijas, izveidotu elnc priekšlikumus, samaksātu algas un veiktu maksājumus, balsotu par priekšlikumiem, palaistu Dapps un veiktu ICO (DAICO) savā blokķēdē..

 • Atbalsta tehnoloģija: EtherInc Blockchain

“EtherInc Blockchain tika izveidots kā Ethereum dakša blokā 5078585.”

EtherInc ICO izstrādā savu blokķēdi un februārī jau ir palaida savu Mainnet un Ropsten (testa tīklu). Pēc komandas domām, viņi ir palaiduši apmēram 7 mezglus Mainnet un 3 Ropsten, kā tas ir pieejams vietnē GitHub.

EtherInc bloku ķēdes tīklā ir iebūvēta programmēšanas valoda, kas nozīmē, ka ikviens ekosistēmā var izveidot viedus līgumus un decentralizētas lietotnes ar saviem darījumu formātiem un pārejas funkcijām..

Projekts nodrošina balto sarakstu un atbilst KYC prasībām, vienlaikus minot, ka aizliegtā zona ir ASV.

 • Kripto pārdošanas elastība

Uzņēmums ir reģistrēts Austrālijā, kas pēdējā laikā ir sācis definēt normatīvo regulējumu par kriptovalūtām un SIO, vienlaikus ierobežojot krāpšanas SIO ceļā.

Komandā ir 8 konsultanti, kas ir no dažādām nozarēm, ti. Tehnoloģijas, mārketings un finanses, kā arī strādājis ar lieliem nozares spēlētājiem.

Žetonu izplatīšana

No kopējā 997 528 142 ETI piegādes 9,78 procenti, t.i., 97 528 142 ETI, dakšas laikā tiks sadalīti ethereum turētājiem proporcijā 1: 1. Aptuveni 45 procenti no kopējā marķiera piedāvājuma būs pieejami monētu pārdošanai. 100 miljoni ETI monētu tiks tērētas stratēģiskām partnerībām, lai izveidotu un veicinātu ETI ekosistēmu. Aptuveni 10 procenti akcijas tiek piešķirti nākotnes attīstībai, kas tiks piešķirta 5 gadus, un vēl 10 procenti starta fondam, kas reģistrēs viņu organizāciju einc.io platformā.

Atlikušie 15 procenti tiks piešķirti elnc kopienai, kuras turpmākā sadale tiek dota. No šīm 150 000 000 ETI monētām lielākais 40 procentu monētu gabals tiek piešķirts elnc attīstībai, bet vismazāk, t.i., 5 procenti tiks novirzīti uz konsultāciju. Elnc komanda iegūtu 25 procentu daļu, un projekta mārketinga sadaļa saņem 10 procentus, bet atlikušie 20 procenti ir rezervēm.

 • Kopienas pieņemšana

Kas attiecas uz kopienas aktivitātēm, projekts ir pieejams vietnē Twitter ar vairāk nekā 5k sekotājiem, Bitcointalk, Youtube, Medium, Reddit, GitHub un Mail. Viņiem ir gandrīz 14 500 Telegram biedru.

EINC ICO - vērtējumi

Vidējais vērtējums: 6,6 / 10

 • Ceļvedis

Projekta posms:

Projekta ceļvedis sākas no 2017. gada 3. ceturkšņa, un tajā ietilpst eInc Dapp, blockchain, seifs un kalnrūpniecība, kas visi ir Ethereum dakša. Pašlaik tas ir kopienas veidošanas posms un pārdošanas sākšana.

Sarkanie karogi:

Projektā netiek piedāvāti derīgi un būtiski dakšas uzlabojumi, pat projekta dibinātājs nevarēja sniegt atbildi uz to, ko tieši EtherIc var piedāvāt, ko Ethereum nevar.

Viņa atbilde,

“Galvenā atšķirība starp Ethereum un eInc ir tā, ka eInc nav tikai blokķēde lietojumprogrammu un viedo līgumu vadīšanai, bet arī organizāciju vadīšana. eInc ir ekosistēma, kurā decentralizētas organizācijas var uzplaukt. ”

Wow, tas ir jēgpilns un paskaidrojošs, sliktākajā gadījumā! Kas šajā ziņā atšķiras no viedā līguma ieviešanas ethereum blockchain.

Piezīme ieguldītājiem: “Nē”

Ethereum dakša, kuras rezultātā nekas jauns nav. Katra projekta attīstība jau ir bijusi Ethereum dakša bez EtherInc papildinājumiem. Komanda, kurai nav īpašas tehnoloģiskas vai blokķēdes intereses, kopumā tā izskatās labi mārketinga un iepakojuma ziņā.

Baltā grāmata nenodrošina nekādu vērtību, tikai pildvielas. Komanda, šķiet, izmanto zināšanu trūkumu sabiedrībā par Ethereum un visu, ko Ethereum piedāvā, prezentē jaunā paketē.

Metodoloģija

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

 • Baltā grāmata – Koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pārdošanai
 • Komandas profils – Komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – Problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – Blockchain infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas izturība – Iekļaušana, žetonu izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas pieņemšana – Skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam savu integritāti un dzīvotspēju ICO pārskats ievērojot reitinga metodi, kas balstīta uz konkrēta faktora kritiskumu. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas novērtē ICO projekti pilnīgi objektīvā veidā.

Vai vēlaties, lai Coingape pārskata jūsu ICO? Paziņojiet mums

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector