ENIGMA CATALYST ICO pārskats un analīze

Enigma Catalyst ICO pārskatsEnigma Catalyst ICO pārskats

Sveiki puiši,

Turpinot mūsu ICO pārskatu sēriju, mēs piedāvājam jums vienu no karstākajām ICO sarunās Enigma Catalyst. Labu apetīti!

Par uzņēmumu

Enigma Project Company, kuru izveidoja MIT absolventu grupa, ir amerikāņu jaunuzņēmums, kas veiksmīgi darbojas drošas datu koplietošanas tirgū, un tagad viņi nesen paziņoja par savu projektu “Catalyst”. Kipro aktīvu ātras attīstības un eksplozijas stimulēts katalizatora projekts var būt precīzi definēts kā pirmais investīciju pjedestāls, kas ļauj investoriem veidot, pārbaudīt un ieviest mikro kriptofondus. Faktiski ar katalizatora palīdzību izstrādātāji varēs ne tikai piekļūt Enigma decentralizētajam datu tirgum, bet arī izmantot to pašu palīdzību jaunu stratēģiju veidošanā un ieviešanā. Patiesībā nebūs nepareizi pieminēt, ka Catalyst ir pirmā lietojumprogramma, kas novietota mīklaņa protokola augšdaļā.

Enigma Catalyst ICO pārskats

“Catalyst ir platforma kriptovalūtu tirgotājiem, datu kuratoriem, izstrādātājiem un investoriem. Tirgotāji izstrādā spēcīgas kvantitatīvas stratēģijas, izmantojot kopienas veidotas datu kopas, un investori iegulda kapitālu labākajiem tirgotājiem un stratēģijām. Būtībā Catalyst ļauj ikvienam izveidot savu kriptogrāfijas riska ieguldījumu fondu. ”

Lai gan lielākā daļa varētu uzskatīt par pretējo, algoritmiskā tirdzniecība un mašīnmācīšanās noteikti izrādās grūtības sagādājoša investīciju pārvaldībā. Lai pateiktu faktus taisni, tradicionālā aktīvu pārvaldīšanas nozare bija saistīta ar slepenības saglabāšanu un necaurspīdīgumu, tomēr tagad lietas mainās. Patiesībā būtu saprātīgi apgalvot, ka tradicionālie aktīvu pārvaldīšanas līdzekļi vairs nepārvalda pasauli, drīzāk tos ir izaicinājusi brīvāka piekļuve finanšu datiem, kas ir sekmējies, ļaujot paplašināt pūļa radīto riska metožu metodi.

Faktiski, lai pievienotu vairāk sarakstā, pat blokādes tiek ātri izvilktas gabalos, kas tur bija, iekļūstot algoritmiskajā tirdzniecībā, un arvien lielākai atvērtā pirmkoda izstrādātāju, kvantu, tirgotāju un investoru sabiedrībai tiek piedāvātas jaunas ieguldījumu iespējas.

Pēc šī arvien pieaugošā pieprasījuma pēc kriptovalūtām Enigma Catalyst komanda uzskata, ka ir arī interesantas iespējas. Lai pārliecinātos, ka šīs iespējas tiek izmantotas vislabākajā veidā, Catalyst kalpo ar iespēju izveidot savienojumu ar kriptovalūtas apmaiņu apvienotā, decentralizētā sistēmā, kas ir veidota kā mērķtiecīgs un vienkāršs veids, kā iegūt un kontrolēt līdzekļus.

Komandas vārdiem sakot “Mūsu platformas galvenais mērķis ir kalpot kā vienas pieturas aģentūra izstrādātājiem (vai kvantitatīviem tirgotājiem), kuri ir ieinteresēti izstrādāt tirdzniecības stratēģijas, kas darbojas kriptotirgu paplašināšanās jomā.”

Atšķirībā no lielākās daļas automatizētās tirdzniecības sistēmas, Catalyst neapstājas tikai šeit, jo tās pašas dibinātāji ir nolēmuši apkalpot arī ieguldījumu fondu pakalpojumus. Turklāt, lai gan šo projektu var salīdzināt ar iepriekšējiem projektiem, piemēram, Malenport, Catalyst sola kalpot ar labāku apstrādes laiku un darījumu kvalitāti. Kopumā nebūs nepareizi apgalvot, ka ar jaunām tirdzniecības stratēģijām Catalyst bauda neierobežotu konkurences jomu, lai strādātu.

Tirgus izpēte

Mēs visi zinām, ka algoritmiskā tirdzniecība ir izmantota jau ilgu laiku, neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts nobriedušam finanšu tirgum vai amatieru kriptogrāfijas aktīvu tirgum. Tāpat kā nav tik viegli atlasīt stratēģijas, arī to algoritmu izstrāde ir izaicinājums. Tomēr atkal un atkal nozare vienmēr ir mēģinājusi kalpot ar ieteicamiem risinājumiem, kas programmatūras izstrādātājam palīdz pat ar pamatzināšanām algoritmu izveidē. Nu, Katalizators ir šeit, lai pats kalpotu ar šādiem risinājumiem. Faktiski šī projekta pamatā galvenokārt ir Quantopian, kas nozīmē, ka tas pats varētu darboties kā tilts starp kriptogrāfijas tirgotāju un Quantopian pieeju.

Platformas tehniskās īpašības – šis projekts ir decentralizēts apmaiņas protokols, kas atbalsta starpķēžu atomu mijmaiņas darījumus.

Laiks novērtēšanai!

  • Komandas profils

Tor Bair – izaugsmes un mārketinga vadītājs MIT Sloan MBA | Bijušais opciju tirgotājs un dati @ Snapchat, TOR pārvalda projekta izaugsmi un mārketingu.

Gajs Zyskinds – Enigma veidotājs un Blockchain / Multi-party Computation pētnieks. Iepriekš Gajs vairāk nekā 10 gadus pavadīja programmatūras nozarē, ieskaitot CIT lomu Endor, MIT spin-off. Puisis tur MAS no MIT Media Lab.

Var Kisaguns– Bijušais konsultants kļuva par uzņēmēju bloku ķēdes telpā. Var pavadīt 3 gadus strādājot McKinsey & Uzņēmums, kas koncentrējas uz bankām un finansēm, un ieguvis MBA grādu MIT Sloan biznesa skolā.

Viktors Grau Serrats – vecākais programmatūras inženieris – MIT D-Lab | Vairāk nekā 15 gadus ilga programmatūras izstrāde

Līdzekļu sadalījums, kas savākts, izmantojot simbolisko pārdošanu, tiks apkopots viedajā līgumā un tiks izmantots šādi:

60% produktu un tehnoloģiju izstrādei

15% blokķēdes izpētei

10% operācijām

10% mārketinga vajadzībām

5% juridiskajām un administratīvajām izmaksām

Enigma Catalyst ICOEnigma Catalyst ICO pārskats

  • Biznesa modelis

Enigma vīzija ir izveidot decentralizētu datu tirgu un pārveidot datu koplietošanas, apkopošanas un monetizācijas veidu. 21. gadsimtā dati ir visvērtīgākā valūta. Tomēr pašlaik tas ir monopolizēts tikai nedaudzu rokās. Facebook un Google ir izveidojuši $ 1 tirgus kapitalizāciju, vācot un gūstot peļņu no lietotāju datiem. Tad ir tādi uzņēmumi kā Bloomberg un Reuters, abi ar + 10 miljardu ASV dolāru ieņēmumiem, kuri galvenokārt ir balstīti uz finanšu datu apkopošanu. Catalyst komanda būvē decentralizēta, droša, atvērta datu tirgus infrastruktūru un ievieš Catalyst kā pirmo lietojumprogrammu, kas izveidota virs šīs infrastruktūras. Catalyst platforma ļauj ikvienam sākt savu kriptogrāfisko ieguldījumu fondu, izmantojot mūsu datus, atpakaļpārbaudes un izpētes rīkus. Tas nodrošinās sākotnējo pieprasījumu pēc viņu datu tirgus, un datu kuratori nodrošinās piegādi, izveidojot un licencējot augstākās kvalitātes datu kopas kopienas lietošanai.

  • Žetonu mehānisms

Pamatojoties uz Ethereum un izplatot ar viedo līgumu, marķieri tiek izmantoti, lai piekļūtu datu avotiem tirgū. Žetoni plūst no datu patērētājiem uz datu sniedzējiem. Datu patērētāji ir kvantu tirgotāji, kuri vēlas piekļūt datu avotiem, lai radītu priekšrocības vai nu katalizatoru sacensībās, vai reālā tirdzniecībā pret konkurenci. Viņu pelnīšanas potenciāls ir tieši saistīts ar to, cik daudz žetonu viņi patērē. Tas rada stimulu struktūru ECAT žetonu patēriņam

Marķiera funkcija un lietderība

Primārā: ECAT izmanto, lai piekļūtu datu centralizēto datu avotiem Enigma Catalyst Data Marketplace. Maksājums notiek abonēšanas līmenī.

Sekundārais: ECAT žetonus izmanto, lai stimulētu izaugsmi un tīkla stabilitātes nodrošināšanu.

ECAT marķieri tiek izmantoti, lai radītu pieprasījumu datu tirgū: Atlīdzības marķieri tiek piedāvāti kvantiem ar uzvarētāju stratēģijām. Tas mudina vairāk lietotāju ienākt platformā un patērēt datus, lai uzlabotu viņu stratēģijas un iegūtu priekšrocības.

  • Drošība

Kamēr Catalyst komanda paļaujas uz viedajiem līgumiem un neatkarīgām revīzijām drošības jautājumos, kad mums tika lūgts acīmredzams, uztverams vai reāls regulējuma risks, mums teica, ka “Mūsu marķieris ir lietderības marķieris, kura pamatā ir mūsu juriskonsults (Cooley – Patrick Murck, Marco Santoni)”. s viedoklis. Cooley ir viena no cienījamākajām firmām kosmosā. Mēs plānojam ievērot visus normatīvos norādījumus ”.

Ārējie un iekšējie auditi – saskaņā ar mūsu sarunu ar komandas locekļiem viņi plāno saņemt 1 vai 2 neatkarīgus viņu viedo līgumu auditus.

  • Kopienas pieņemšana

Izmantojot regulārus emuārus un tiešu saziņu ar investoriem un informācijas meklētājiem, izmantojot atslābumu un telegrammu, mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka komanda ir diezgan veiksmīgi izveidojusi kopienu ap viņu projektu. Komandas vārdiem sakot: “Pašlaik mūsu produktam ir spēcīga kopiena un lietotāju bāze – mūsu Slack ir aktīvs un augošs (šobrīd vairāk nekā 900 lietotāju), un mums ir pieejama tiešraides alfa vietnē www.enigma.co/catalyst ar vairāk nekā 1500 reģistrēšanos un lejupielādēm ”.

  • Mūsu uzņemšanās projektā

Neapšaubāmi, katalizatoru var minēt kā projektu, kas ieviests īstajā laikā. Tas pats nodrošina risinājumu pašreizējiem pienākumiem un blokķēdes nozares principiem, kas padara šo projektu pieprasītu. Lai arī pieredzējušus komandas locekļus, augsto tehnoloģiju risinājumus un projekta īstenošanu var minēt kā plus punktus, finanšu plāna neesamība tomēr kaut ko apsver arī negatīvā sadaļā.

Vidējais vērtējums: 8/10

Lai iegūtu vairāk jautājumu, sazinieties ar:

CoinGape redakcijas komanda plkst [e-pasts aizsargāts]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me