Eligma ICO pārskats, vērtējums un pilnīga analīze

Eligma ICO pārskats

Iepirkšanās tiešsaistē strauji pieaug, taču šajā nozarē ir vairākas problēmas, kas saduras ar tradicionālo mazumtirdzniecības iepirkšanos. Šodien mēs novērtēsim ICO, kuras mērķis ir mērķēt uz šiem elementiem, t.i., atklāšanu, iegādi, izsekošanu un tālākpārdošanu, izmantojot AI un blockchain tehnoloģiju. Eligma ICO savieno biznesu ar blokķēdi, lai izveidotu modulāru tirdzniecības platformu, kas tās lietotājiem palīdzēs ietaupīt laiku, vienlaikus pārveidojot katru mājsaimniecību par biznesu, ļaujot lietotājiem pārdot savus lietotos produktus drošā un pārredzamā lietotu preču tirgū. Iegremdēsimies mūsu Eligma ICO Review!

Svarīgi datumi:

Token Crowdsale sākums: 2018. gada 17. aprīlis

Token Crowdsale beigas: 2018. gada 8. maijs

Kopējais žetonu daudzums: 500 000 000

Pieejams pārdošanai: 300 000 000

Cietais vāciņš: 34 180 ETH

Mīkstais vāciņš: ETH ekvivalents 3 000 000 USD

Cena: 1 ELI = 0,1 USD

Pārdots iepriekšpārdošanā: Paaugstināta 14 550 ETH

Pieņem: ETH

Eligma: AI vadīta un uz blockchain balstīta kognitīvās tirdzniecības platforma

Eligma ICO ir uz blokķēdes balstīts projekts, kas izmanto AI, lai piedāvātu labāku iepirkšanās pieredzi. Lai atrisinātu problēmas, kas ir identiskas gan iepirkšanās tiešsaistē, gan tradicionālajiem mazumtirdzniecības pakalpojumiem, tas cilvēkiem palīdzēs atrast, iegādāties, izsekot un pārdot preces tiešsaistē..

Trīs galvenie šī projekta aspekti ir atklāšana, inventarizācija un lojalitāte, kas ļauj tam strādāt kā personīgā tirdzniecības aģentam. Tas nodrošina vienvietīgu risinājumu, kurā varat iepirkties jebkurā pasaules tiešsaistes veikalā, pārbaudīt priekšmetu vērtību un uzzināt labāko laiku to tālākpārdošanai..

Tas piedāvā arī vienotu iepirkšanās kontu, kas ļauj norēķināties kriptovalūtās. Veicot decentralizāciju, Eligma plāno tiešsaistes tirgu pārcelt uz nākamo līmeni.

“Eligma ICO mērķis ir pārvērst katru mājsaimniecību par biznesu.”

Tagad, novērtēšanas laiks!!!

 • Gluda & uz pētījumiem balstīts baltā grāmata

Eligma piedāvā Whitepaper, Lightpaper un one-peidžeri, kas sniedz pietiekami detalizētu informāciju par plaukstošo e-komercijas nozari, šai nozarei piemītošajām problēmām un risinājumu, ko Eligma cenšas panākt. Darbā galvenā uzmanība tiek pievērsta tirgus analīzei un platformas funkcionalitātei.

Attiecībā uz prototipu uzņēmumam GitHub ir pieejams koncepcijas pierādījums. Lai gan uzņēmumam trūkst MVP, kodu nodrošināšana noteikti darbojas tā labā.

Žetonu pārdošanas līdzekļu plānošana budžetā

Uzņēmums sniedz kristāldzidru priekšstatu par pūļa pārdošanas līdzekļu plānošanu. Līdzekļi tiks sadalīti trīs posmos, kuros katrā tiks iekļauti 8 miljoni ASV dolāru. Izstrādes fāze, mērogošanas fāze un mārketinga fāze.

Attīstības posmā 8 miljoni ASV dolāru tiks sadalīti šādi: 70% tiks novirzīti tehniskās attīstības izmaksām, 10% sedz netehnisko produktu izstrādi, 10% sedz jaunu tiešsaistes veikalu pievienošanas izmaksas, bet 5% finansēs pirmo mārketinga fāzi un atlikušie 5% ikdienas darbībām.

Mērogošanas fāzē ietilpst 25% līdzekļu, kas sedz tiešās pārdošanas mērķauditorijai izmaksas, 15% tiks novirzīti sarunu partnerībām, bet vēl 15% sedz globālās PR kampaņas. Liela daļa, t.i., 45% veicinās notiekošo globālo reklāmas kampaņu, lai palielinātu lietotāju datu bāzi.

Pēdējā mārketinga posmā tehniskajai attīstībai būs 30%, savukārt 10% segs netehnisko produktu izstrādes izmaksas. Sarunu partnerību vajadzībām tiks izmantoti 10% līdzekļu, 15% novirzīs papildu izdevumiem, 10% regulārām darbībām un atlikušie 25% finansēs mārketinga izdevumus.

 • Liela komanda vērienīgam projektam

Eligma ICO ir liela komanda, kurā ir 26 cilvēki, izņemot 3 dibinātājus un padomdevējus. Viņu plašajā komandā ir galvenais tehnoloģiju virsnieks, galvenais operatīvais darbinieks, galvenais drošības virsnieks, vadošais mašīnmācīšanās inženieris, bloku ķēdes izstrādātāji, bloku ķēdes biznesa konsultanti, biznesa attīstītājs, dizainers, UX / UI eksperts, mārketings & komunikāciju, satura veidotāji un konsultanti, sociālo mediju konsultanti un produktu izstrādātāji.

Eligma ICOKomanda – ELIGMA ICO

Dejans Roljičs – Dibinātājs & Izpilddirektors Dejans sāk darboties kā uzņēmējs, kurš ir dibinājis ABC Accelerator, kas ir ieguldījis vairāk nekā 80 jaunizveidotos uzņēmumos visā pasaulē.

Matejs Gregorciks – Līdzdibinātājs. Viņš ir mārketinga aģentūras dibinātājs un specializējas stratēģiskajā plānošanā un vadībā. Matejs nesen bija iesaistīts veiksmīgajā Viberate marķiera pārdošanā.

Joze Mermal – Līdzdibinātājs Joze vada BTC uzņēmumu kopš 1993. gada un vēlāk uzsāka BTC City, kas ir viens no lielākajiem iepirkšanās, atpūtas un izklaides centriem Eiropā.

Kopumā viņiem ir liela un laba komanda, kurai ir liela pieredze, kas noteikti veicina tik vērienīgu projektu.

Partneri: Tā kā partneri ir Microsoft, Cisco, BTC, Spartan, ABC Accelerator, IceCat, Viberate, AmaZix un Netix, Eligma noteikti atbalsta labu atbalstu.

Eligma ICO informācijaEligma ICO informācija

 • Biznesa modelis

Eligma platformai ir savs marķieris ELI, kura vērtība ir USD 0,10 USD. Marķieri var izmantot vairākām lietām, proti, veikt pirkumus Eligma platformā, izmantot dažādus tā pakalpojumus, piemēram, “produktu mednieks” un darījuma pakalpojumus. Var izmantot arī ELI marķieri, lai reklamētos platformā, veiktu pirkumus pie tirgotājiem un pabeigtu preču pārdošanu.

ELI žetoni tiks apbalvoti arī lietotājiem scenārijos, kad lietotājs izveidos sociālo mediju ziņas un vēlmju sarakstus Eligma, pirkt no reģistrētajiem tirgotājiem un platformā veikt noteiktas darbības, piemēram, augšupielādēt kvītis, novirzīt jaunus lietotājus un cita starpā pievienot profila informāciju.

 • Atbalsta tehnoloģija: uz Ethereum balstīta Blockchain

Eligma ir ERC20 atbilstoša platforma, kas nosaka ieguldījuma noteikumus un nosacījumus. Projektam ir baltais saraksts un KYC procedūra, kas prasa, lai ieguldītājs atklāj savu personīgo informāciju, kuru uzņēmums ir noteicis obligāti.

SIO kā minimālo ieguldījumu projektā, kas pieņem tikai ETH, nosaka ierobežojumu 0.1ETH.

 • Kripto pārdošanas elastība

Projekts ir iekļauts Slovēnijā, un likumdošanas ierobežojumu dēļ tiek ierobežota marķieru pārdošana noteiktās jurisdikcijās, piemēram, Kanādā, Singapūrā, Dienvidkorejā, Ķīnā un ASV (tostarp Puertoriko, ASV Virdžīnu salās vai citās ASV teritorijās)..

No kopējā 500 miljonu simbolisko krājumu 60 procenti no tā, t.i., 300 miljoni, tiks izmantoti pārdošanai. Eligma komandai tiks piešķirti 19 procenti no šiem žetoniem, kas tiks piešķirti uz 2 gadu laika periodu, savukārt 5 procenti tiks piešķirti padomdevējiem ar 2 gadu garantēšanas periodu. Ar 3 gadu garantēšanas periodu 4 procentu iemaksa tiks piešķirta nākamajiem partneriem, bet atlikušie 12 procenti segs sabiedrības un lietotāju izaugsmi, kurai nav garantēšanas perioda.  

Drošības pasākumi: Projektā īpaša uzmanība ir pievērsta drošībai, ieviešot daudzslāņu drošību, lai novērstu identitātes zādzības un ar internetu saistītas krāpšanas. Būdams par GDPR sūdzību, tas lietotājiem ļauj kontrolēt viņu pašu informāciju, ļaujot viņiem ar klikšķi izdzēst personisko informāciju. Kriptovalūtas maksājumu drošībai līdzekļi tiks sadalīti karstajos un aukstajos maciņos.

Komandā ir arī laba 11 cilvēku augsta līmeņa padomdevēju komanda, piemēram, Čārlijs Šrems, Hermans Euls, Niks Zahariass, Džefs Arrillaga, Saulainais Saini un Marks Plesko.

 • Laba kopienas pieņemšana

Liela komanda ar labu praktisku pieredzi noteikti runā par labu šim projektam. Ar viņu piesaistītajām Linkedin profila saitēm tas piedāvā viegli uzzināt viņu talantu un profesionālo izcelsmi, lai gan ir nedaudz grūti izpētīt komandas locekļus, izņemot dibinātājus un labi zināmos padomdevējus, kas cilvēkiem varētu būt mazliet atturīgi..

Sākot no Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube līdz BitcoinTalk, Medium un GitHub, projektam ir plaša klātbūtne sociālajos medijos. Tas arī atbalsta telegrammu ar vairāk nekā 8500 dalībniekiem.

Eligma ICOEligma ICO – vērtējumi

Vidējais vērtējums: 8.05 / 10

 • Ceļvedis

Projekta posms:

Eligma ICO ir ļoti agrīnā tās plāna posmā. Pašlaik publiskās pūļu pārdošanas posmā uzņēmumam vēl nav jāuzsāk sava platforma MVP, kuru paredzēts izlaist augustā, t. I., Joprojām ir 3 mēneši.

Galvenie šķēršļi:

Projekta ceļvedī kvartāls tiek noteikts 2021. gada pirmajā vietā kā visa projekta uzsākšanas laiks, t.i., “Globāls vienots iepirkšanās konts ar kriptogrāfijas maksājumu vārteju”. Pēdējais laika sprīdis ir pārāk tālu, kas varētu demotivēt investorus.

Piezīme investoriem

Eligma ICO nāk ar pārliecinošu ideju padarīt iepirkšanās pieredzi labāku, kurai ir labs izmantošanas gadījums, un, ja tā tiek pareizi izpildīta, tā var izrādīties ļoti veiksmīga. Nav šaubu, ka projektā ir plaša profesionālu ekspertu komanda, kas ir veiksmīga projekta pamats. Turklāt komanda ir strādājusi pie tādiem produktīviem projektiem kā Viberate, kas piešķir pievienoto vērtību šim projektam, vienlaikus BTC pilsēta kā partneris, kas atvieglotu Eligma lietojuma gadījumu funkcionalitāti. Tomēr uzņēmumam vispirms bija jāstrādā pie MVP un pēc tam jānokļūst tirgū ar crowdsale, taču, ja GitHub ir pierādīts koncepcijas princips, darba prototipa trūkums nedaudz sagremojams. Tagad viss ir atkarīgs no izpildes, ja Eligma veiksmīgi īsteno ideju, projekts var pārveidot visu tiešsaistes iepirkšanās scenāriju.

Metodoloģija

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

 • Baltā grāmata – Koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pārdošanai
 • Komandas profils – Komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – Problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – Blockchain infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas izturība – Iekļaušana, žetonu izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas pieņemšana – Skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam savu integritāti un dzīvotspēju ICO pārskats ievērojot reitinga metodi, kas balstīta uz konkrēta faktora kritiskumu. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas ICO projektus vērtē pilnīgi objektīvi.

Vai vēlaties, lai Coingape pārskata jūsu ICO? Paziņojiet mums

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me