Dominium ICO pārskats un pilnīga analīze

Pārskats

Jauns ITO (Initial Token Offering) atrodas blokā, kas piesaista ienesīgo 217 triljonu ASV dolāru nekustamā īpašuma tirgu, kas ir pārņemts ar novecojušām tehnoloģijām, sarežģītiem noteikumiem un starpniekiem, piemēram, finanšu iestādēm un aģentiem. Šī ITO ir Dominimum platforma, kas plāno novērst starpnieku šķēršļus, pārredzamības un valodas trūkumu, integrējot nekustamā īpašuma nozari ar blokķēdes tehnoloģiju.

Dominijs:

“Decentralizēta, regulēta, īpašuma finansēšana, īpašuma uzskaitīšana un īpašuma pārvaldīšanas platforma”

Dominium pamatā ir ideja par nekustamo īpašumu profesionāļu grupu, kas šai platformai piešķir savu kapitālu, zināšanas un īpašumus.

Vienkāršākiem vārdiem, kā to definējusi komanda,

“Dominium ir pilnīga platforma“ visām lietām, kas saistītas ar īpašumu ”. Jūs varat veikt daudz dažādu darbību, piemēram, īrēt māju, izveidot īpašuma fondu vai nosūtīt ziņojumu celtniekam. Viss, kas notiek platformā, tiek reģistrēts blokķēdē, kas nozīmē, ka par to ir publisks ieraksts. ”  

 • Kas mums ir? Netehniska rakstura grāmata

Projekta baltā grāmata ir diezgan skaidra, un tajā ir izklāstīti visi fakti un skaitļi kopā ar uzņēmuma detaļām. Tomēr tam trūkst tehnisko aspektu attiecībā uz blokķēdi.

Runājot par prototipu, komandai nav atvērta pirmkoda kodu. Lai gan ir bijuši daudzi projekti, kas uzsākti bez prototipa, tas ietekmē projekta ticamību no investora viedokļa.

Līdzekļi, kas tika savākti pirms ITO un ITO kārtā, tiks izmantoti nekustamā īpašuma portfeļu iegādei Nīderlandē, Lielbritānijā un Vācijā. Lai gan nav skaidras statistikas par to, kā līdzekļi tiks izmantoti, tā minēja, ka ienākumi, kas iegūti no nopirktā īpašuma, tiks izmantoti platformas izstrādei, atbalstam un uzturēšanai..  

 • Komandas profils

Šī projekta komandu galvenokārt veido direktori un vēstnieki. Viņiem ir aptuveni 4 direktori, ieskaitot finanšu un nekustamā īpašuma direktorus, kuriem ir ilggadēja pieredze nekustamo īpašumu nozarē.

Svens Tomass Munte – Priekšsēdētājs Svens ir veterāns nekustamo īpašumu nozarē, un viņam piederēja un pārvaldīja īpašumu pārvaldīšanas uzņēmumu, kas pārvalda apmēram 70 māju īpašnieku kopienas un vairāk nekā 3000 īres dzīvokļu.

Marks Loids – Rīkotājdirektors Marks ir viss par īpašumu, jo viņš ir īpašuma investors, treneris, mentors un runātājs.


Viņiem ir apmēram 10 vēstnieki no visas pasaules, ieskaitot Nīderlandi, Japānu, Spāniju, Krieviju & Ukraina, Vjetnama, Indija, Francija, Nigērija, Koreja, Indonēzija un Turcija.

Komandai ir bagāta pieredze nekustamo īpašumu nozarē, kas ir laba, bet trūkst talantu citos departamentos, jo netiek pieminēti citi komandas locekļi.

 • Biznesa modelis, DOM: aktīvu marķieris

Dominium platformas vietējais marķieris ir DOM, lietderības marķieris, kas “Dominium platformā tiek izmantots pakalpojumiem / platformas funkciju izmantošanai”. Šo marķieri var izmantot daudzām darbībām, piemēram, aktīvu izveidei un tirdzniecībai, balsošanai par labdarības organizācijām, īpašuma, kas paredzēts pārdošanai vai izīrēšanai, uzskaitīšanai un īres vai pirkuma līguma reģistrēšanai. Turklāt visas platformā iekasētās maksas būs euro, bet tās var maksāt tikai DOM žetonos.  

Lai novērstu kripto tirgus vai platformas veiktspējas svārstības šajā jautājumā, Dominium izmanto atpirkšanas programmu. Pēc komandas domām, tas stabilizēs DOM marķieri, piemēram, USDT vai ar zeltu pamatotus marķierus.

“Visas platformā izmantotās DOM darījumu maksas tiks izņemtas no apgrozības un sadedzinātas (t.i., iznīcinātas)” nodrošina uzņēmumu.

Izmantojot marķieru ierakstīšanas un atpirkšanas programmu, tiks nodrošināts, ka marķieru piedāvājums samazinās. Žetonu apdegumi tiks pārbaudīti un publiski paziņoti.

 • Atbalsta tehnoloģija: Ardor balstīta Blockchain

Dominimum platforma ir veidota uz Ardon childchain, kas būtībā ļauj izmantot Nxt blockchain tehnoloģijas uzlabotās funkcijas. Viņi arī plāno iegūt reglamentējošu licenci, lai varētu standartizēt juridisko veidņu izveidošanu īpašuma finansēšanai.

Šeit ir jautājums, kāpēc Ardor blockchain. Lai iegūtu labāku skaidrību, mēs lūdzām Dominimum komandu, kas paskaidroja,

“Ardor tehnoloģijai ir izdevies pārvarēt blokķēdes uzpūšanās problēmu, kas tulkošanu padara lēnu un dārgu. Ardoram ir arī kontrolēto aktīvu, balsošanas sistēmas un citu iezīmju īpašība, kas atvieglo Dominium attīstību. Ardor atļautā bērnu ķēde ļauj mums ieviest dažādus drošības pielaides līmeņus un attiecīgi atvērt platformā dažādas funkcijas. Tas ir svarīgi mūsu AML / KYC un atbilstības ievērošanai. ”

Nu, tam ir jēga!

 • Kripto pārdošanas elastība

Dominium platformas uzņēmums ir Dominium B.V., kas ir Nīderlandē reģistrēts uzņēmums, kas ir reģistrēts 2016. gada martā.

Uzņēmumam, iespējams, nav daudzveidīgas komandas, taču tas ir mēģinājis pārvarēt šo vājumu, ieceļot 8 dažādu jomu konsultantus. Sākot no blokķēdes, likumīgas līdz atbilstībai un mārketingam, Dominimumam ir diezgan daudz pieredzējušu un daudzveidīgu konsultantu.

Žetonu izplatīšana

Kopējais DOM marķieru piedāvājums ir 1 miljards. No šiem 100 miljoniem paredzēti sēklas kārtai un vēl 100 miljoniem pirms ITO – 0,05 eiro par DOM. 500 miljoni DOM žetonu ir paredzēti ITO kārtai par dažādām cenām. Airdrop un novirzīšanas programmai katram tiek piešķirti 50 miljoni DOM marķieru. Atlikušos 200 miljonus žetonu saņems Dominimum dibinātāji un komanda.

 • Kopienas akceptēšana

Dominium ir izveidojis savu klātbūtni plašā sociālo mediju platformu klāstā. No Facebook, Twitter, Telegram, Youtube līdz Medium, Instagram un LinkedIn viņi ir izvēlējušies plašu pieeju. Tam ir vairāk nekā 5k sekotāju Twitter un aptuveni 1240 biedru Telegram.

Tomēr projekts nav pieejams vietnēs Reddit un GitHub, kas ir svarīgi, lai bloku ķēdes kopiena varētu koplietot savus atvērtā pirmkoda kodus.

 • Ceļvedis

Projekta posms:

Dominium pašlaik ir ITO stadijā 3. ceturksnī, t.i., septembrī, un ir pabeidzis normatīvo aktu ievērošanu Lielbritānijā, Vācijā un Nīderlandes valodā. Saskaņā ar ceļvedi uzņēmums ir pareizajā tempā, tomēr turpmākajiem atskaites punktiem aktīvu migrēšanai uz platformu un normatīvo dokumentu iegādei nav noteikta datuma vai ceturkšņa, drīzāk tie tiks pabeigti līdz nākamā gada beigām..

Majors šķērslis:

Pēc komandas domām,

„Dažreiz ir grūti aptvert šī projekta milzīgumu. Dominium, iespējams, ir apsteidzis savu laiku, jo tas, iespējams, var kļūt par zemesgrāmatu visai pasaulei ar visu informāciju par visiem blokķēdē ierakstītajiem īpašumiem, lai visi to redzētu ”.

Mērķis, bez šaubām, ir progresīvs, taču, ņemot vērā uzmanību, ko SIO saņem no varas iestādēm, vēl nav redzams, vai projekts spēs novērst sarežģījumus, kas saistīti ar noteikumiem, kuriem šī vīzija būs jāpiedzīvo..

Piezīme investoriem

Ideja savienot ienesīgo nekustamā īpašuma tirgu ar pieaugošo blokķēdes tirgu ir pakāpenisks solis. Ar mērķi vērsties uz normatīvās dokumentācijas piespiešanu, valodas barjeru un starpniekiem Dominimims uzsver stingrās puses. Turklāt aiz projekta jau darbojas uzņēmums, kas palielina tā vērtību. Tomēr acīmredzot tam ir prototips, taču vietne par to nesniedz nekādu informāciju. Turklāt uzņēmums, iespējams, ir iecēlis konsultantus dažādās jomās, tostarp blokķēdē, galvenie komandas locekļi nav iekļauti sarakstā, izņemot direktorus. Kopumā tas ir diezgan vienkāršs projekts, kas apvieno divas populāras un ienesīgas nozares, kuru mērķis ir vienkāršot nekustamā īpašuma finansēšanu, pārvaldību un tirdzniecību.

Metodoloģija

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

 • Baltā grāmata – Koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pārdošanai
 • Komandas profils – Komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – Problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – Blockchain infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas izturība – Iekļaušana, žetonu izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas pieņemšana – Skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam mūsu ICO pārskata integritāti un dzīvotspēju, vienlaikus ievērojot vērtēšanas metodi, kuras pamatā ir noteikta faktora kritiskums. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas ICO projektus vērtē pilnīgi objektīvi.

Vai vēlaties, lai Coingape pārskata jūsu ICO? Paziņojiet mums

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector