DIGIPULSE ICO pārskatīšana un pilnīga analīze

Sveiki puiši! Ja esat kriptogrāfijas pasaules cienītājs, noteikti esat dzirdējis par ICO un, ja esat viens no tiem, kas nepārtraukti meklē lielo ethereum vai bitcoin, esat īstajā vietā! Tātad šodien Coingape komanda iepazīs jūs ar vienu no veiksmīgi noskrietajiem DigiPulse ICO. Lai gan kā tādu nav rakstisku standartu, kas varētu vērtēt ICO, mēs mēģināsim analizēt šo SIO salīdzinājumā ar dažiem ekspertu izvēlētiem parametriem, lai sniegtu skaidru priekšstatu.

Digipulse ICO pārskats

Ja jūs uztrauc digitālo aktīvu pazaudēšana vai ja domas par to nodošanu to likumīgajiem mantotājiem jūs satrauc, tad šis ir viens ICO novērtējums, kuru nedrīkst izlaist.

Kriptovalūtas pēdējās desmitgades laikā ir bijuši diezgan veiksmīgi, veidojot sev izstādes posmu, un, lai gan šīs (kriptovalūtas) kalpo kā tuvu ērtajām investīciju iespējām jaunā laikmeta investoriem, tās darbojas nevainojami, kad jārada aktīvi nākamajai paaudzei. Tomēr ir būtisks jautājums, kuru vairums nespēj apspriest, proti, viņa mantojuma nodošana likumīgajam mantotājam.

DigiPulse ir šeit, lai sakārtotu tieši šo jūsu problēmu. Būtībā, lai gan viņi pirmie pievērsīsies izkrāpšanas jautājumiem, viņi ir plānojuši pārliecināties, ka jūsu digitālie aktīvi sasniedz viņu likumīgos mantiniekus, izveidojot infrastruktūru, kuru viņi strādā, lai nākamajām paaudzēm pārvērstu par kriptogrāfijas nozares standartu nāc.

Ko DigiPulse mēģina atrisināt

Pagāja diezgan ilgs laiks pēc blokķēdes un Bitcoin ieviešanas 2009. gadā, lai cilvēki to akceptētu. Bet tagad lietas ir mainījušās, jo tieši šīs kriptovalūtas pašreizējos scenārijos spēlē galveno investīciju iespēju lomu. Tomēr, kā mēs esam iepazinušies, šajās kriptovalūtās patiešām ir trūkumi, un DigiPulse komandas uzrunātais ir neviens cits kā izkrāpšanas trūkums, par kuru, ja digitālā īpašuma (digitālā seifa) īpašnieks nespēj piekļūt tam pašam nāves dēļ vai pat atmiņas zuduma gadījumā šie aktīvi paliks izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam līguma termiņā un nosacījumos norādītajā laika posmā un pēc tam šie aktīvi tiks nodoti atpakaļ reģistrētais uzņēmums.

Biznesa modelis – DigiPulse organizācija darbojas uz SaaS platformas, ja abonēšanas maksa tiek iekasēta mēnesī vai gadā (DGP marķieris vai fiat valūtas ir derīgas par maksu). Tomēr, ja lietotājs izvēlas DGP marķiera iespēju samaksāt maksu, viņš / viņa par to pašu laika periodu maksātu par 50% mazāk nekā fiat valūta. Lai gan mēs esam pārliecināti, ka šis DigiPulse komandas solis palīdzēs palielināt atpazīstamību par monētu, tas pats arī motivēs cilvēkus izraksta žetonu, lai bez maksas izmantotu pakalpojumus.

DigiPulse tehnoloģija – Lietotājs būs tas, kurš varēs izlemt, ar kuru integrāciju viņš / viņa vēlas savienot savu kontu, un metodi, kādā viņi vēlas izsekot savu darbību (pat neaktivitātes periodu, kas izraisīs datu izsūtīšanu). Platforma automātiski nosaka lietotāja statusu ar visiem trim, darbvirsmas lietotni, tīmekļa integrācijām un mobilo lietotni.

Notiek aktīvu nodošana – Ar iespēju saņemt verifikāciju ar un bez lietotāja ID, DigiPulse pārliecinās, ka lietotāji (kuri izvēlējās pieteikties bez ID), nodrošinot aktīvu nodošanu izvēlētajai trešajai pusei, darbojoties kā digitālais izpildītājs. Tā kā, ja lietotājs izvēlas pieteikties ar ID atbalstu, informācija tiks nodota tieši mantiniekam, izmantojot sākotnējā aktīva turētāja sniegto informāciju..

DigiPulse lietotājs var izvēlēties vienu no divām opcijām katrai glabātuvei, un tā tiks glabāta kā noslēpums, kas nozīmē, ka neviens neiegūs citu informāciju, izņemot aktīvu turētāju vai mantotāju (kad glabātava būs izveidota). Tomēr, ja jūs veidojat tēlu, ka šis process ir daudz mazāk daudzšķautņains, nekā domājāt, tad jūs kļūdāties. Tiklīdz ir sasniegts neaktivitātes periods, DigiPulse sākas ar konta īpašnieka atrašanās vietas atrašanas procesu, kad tiek apstiprināts, ka mantinieks ir jānovieto pozīcijā, atkarībā no saistītā integrācijas veida tiek piemērots viens no trim scenārijiem.

Projekta stāvoklis 

• Ar izstrādātu platformu DigiPulse gaida beta izlaišanu, kas paredzēta pēc dažiem mēnešiem, tiklīdz sākotnējais monētu piedāvājums būs beidzies.

• Viedtālruņa lietojumprogramma ir gatava un gaida, kad tā tiks izlaista lietotņu veikalos.


• DigiPulse komanda plāno izveidot PCI DSS drošības līmeni ar atbilstošu sertifikātu. PCI DSS ir banku un citu finanšu nozaru bieži izmantots sertifikācijas veids, kam nepieciešama stingra revīzija un PII (personu identificējoša informācija) aizsardzība.

• Profesionāļu komandas, kas specializējas IT, tiesību un kriptogrāfijas valūtas jomā, pulcēšanās procesā

• Iegādāti pirmā partnera pakalpojumi – Sanfrancisko bāzētais Coinbase 2 (kriptonauda maka nodrošinātājs ir padarījis DigiPulse tiesīgu pārsūtīt aktīvu līdz 50 000 USD vērtībā lietotāja vārdā)

• Projekta pamatkoncepcija tika uzsākta 2016. gadā Latvijā (autors: “APNIKA”) no Dmitrija Dementijeva-Dedeļa, kuram ir padziļinātas tehniskās un psiholoģiskās zināšanas par līdzekļu vākšanu..

• DigiPulse nebūs darījuma – DigiPulse uzskata, ka darījuma darījums nepievieno nekādu papildu ticamības slāni, drīzāk pats kļūst lieks.

• Pārdošanas laikā līdzekļi tiks novirzīti uz līgumu un pēc tam pārdalīti uz multisig maku

• Detalizēts iekasēto līdzekļu sadalījums ir paskaidrots tīmekļa vietnē un dokumentā

Tagad ir vērtēšanas laiks!

  1. Komanda aiz Digipulse

Neapšaubāmi, šī komanda, par kuru mēs gatavojamies apspriest, tic pareizas komunikācijas nodrošināšanai, jo viņi ne tikai spēja izskaidrot savu produktu pēc iespējas vienkāršāk, bet arī palīdzēja izprast tā nepieciešamību. Kad viņam lūdza izskaidrot pēc iespējas vienkāršāk, Normunds šo projektu skaidroja kā “digitālu pēdējo gribu”.

Patiesībā, vaicāts, kas viņiem ir sakāms par savu komandu, Normunds mums teica, ka, “kamēr komanda ir jauna kriptogrāfijas” skatījumā “, bet mēs apsveicam no Start-up un banku skatuves, kas ir pazīstami ar to, ka viņiem ir visgrūtāk strādājošie cilvēki. To, kas mums nav tiešā reputācijā, mēs sedzam, cītīgi strādājot pie sava mērķa un izveidojot šo pakalpojumu ”.

Digipulse ICO pārskatsDigipulse ICO pārskats

Dmitrijs Dementjevs-Dedelis, Līdzdibinātājs & CTO – ar nolūku iegūt labākas zināšanas par cilvēku uzvedību Dmitrijs pašlaik vada savu nepilna laika B.Sc. psiholoģijas jomā. Viņš patiesi tic, ka šī paaudze dzīvo pusi savas dzīves tiešsaistē, uzturot un ģenerējot digitālos aktīvus, un nav šaubu, ka nākamā (paaudze) tērēs vairāk. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai šie aktīvi netiktu nodrošināti, bet tiktu nodrošināti to likumīgajiem mantotājiem. Strādājot universitāšu līdzekļu vākšanas sektorā, Dmitrijs ieguva zināšanas un prasmes, kā apvienot divas pasaules (reālās pasaules uzvedība un digitālā sfēra). Uzrakstīja arī žetonu izsniegšanas līgumus un faktisko žetonu izsniegšanas programmatūru.

Normunds Kvilis, līdzdibinātājs & Izpilddirektors – ar maģistra grādu ekonomikā un darba pieredzi kā analītiķis vadošajā Skandināvijas bankā, kur viņš koncentrējās uz vislabākajām ieguldījumu iespējām un finanšu tirgus analīzi. Normunds vienmēr ir saglabājis kriptovalūtas prioritāšu sarakstā. Un tāpēc viņš spēj izprast problēmas un strādāt pie risinājumiem.

2. Prototipa vai koda pieejamība – saskaņā ar to, ko mēs uzzinājām ar Normunda starpniecību, viņiem ir platformas prototips, kas atrodas aiz dienesta alfa fāzē. Pašlaik viņu uzmanība ir vērsta uz ICO, un izstrādātājs raksta viedā līguma kodu, kuru nākamajās pāris dienās paredzēts izlaist kopienai pārskatīšanai..

Ir ļoti maz gadījumu, kad mēs varam teikt, ka mums ir izskaidrots par produktu pēc iespējas ilustrētāk, tomēr arī šī komanda dara to pašu. Tāpat kā tad, kad mēs viņiem vaicājām, vai ideja, pie kuras viņi strādā, ir vērts ieguldīt, Normunds mums teica: “Pirmkārt, tas izveidos pakalpojumu, kura šajā nozarē trūkst. Visi ir nokļuvuši peļņas dzenāšanā, taču tas ir reāls jautājums, kas jārisina – mēs plānojam to pareizi attīstīt. Otrkārt, tā kā mūsu pakalpojumu un lietotāju bāze palielinās, būs pieejama vairāk monētu, kas tiks izmantotas, lai apmaksātu mūsu pakalpojumu.

Digipulse ICO pārskatsDigipulse ICO pārskats

Vispārīgi vai neskaidri – komanda nekādā veidā nav ierobežojusi, kuri var piedalīties. Vienkāršāk sakot, viņi strādā pie šī projekta ar mērķi palīdzēt sabiedrībai. Tomēr viņi piekrīt faktam, ka, lai arī tas nebūs ideāli piemērots ikvienam, viņi vēlas gūt vislabāko pieredzi tiem, kuri uzskata, ka savu aktīvu nodošana.

Kamēr viņi plāno sazināties ar esošajiem notāriem un apdrošināšanas brokeriem, kuriem jau ir izveidota klientu bāze un viņi strādā ar viņiem. DigiPulse ir arī otrais rīcības plāns, kas tuvojas digitālajiem pakalpojumiem un piedāvā partnerības (tāpat kā monētu bāzē). Kā komandai, ICO sniegtu viņiem pietiekami daudz līdzekļu (sabiedrības atbalstu), lai pateiktu, ka viņi to uzskata par savstarpēju esošās problēmas uzlabošanos.

3. Marķiera mērķis – Žetona mērķis ir palīdzēt komandai saprast, kurš ir devis ieguldījumu, un tas darbojas arī kā ieeja viņu monētu fondā. Vienkārši sakot, žetoni darbojas kā atslēga, kas ļauj lietotājam piekļūt DigiPulse monētām.

Piemēram, ja jūtat nepieciešamību pēc DigiPulse pakalpojuma, varat to izmantot, samaksājot abonēšanas maksu, bet, ja esat veicis priekšlaicīgu ieguldījumu, jūs iegūsiet monētas (ja jums pieder žetons), un tādā veidā jūs to būsiet izgatavojis tikai vienu maksājums sākumā.

• Jebkādas liekās monētas var pārdot biržās par papildu ienākumiem.

• Žetons piešķirs arī pasīvās kalnrūpniecības funkciju, kas ļaus cilvēkiem iegūt proporcionālu monētu daļu no kolektīvā ieguves baseina, tos faktiski neraugot..

4. Ekonomiskais modelis – kad viņam tika lūgts aprakstīt dzīvotspējīgu ekonomisko modeli, Normunds mums teica: “mūsu pakalpojums tiek izmantots divu veidu klientiem: tiem, kuri ir piedalījušies ICO, un tiem, kuri to nedara. Tāpēc sākšu ar pēdējo. Cilvēki var abonēt mūsu pakalpojumu, izmantojot fiat un kriptonauda (ikmēneša, gada abonements). Šajā gadījumā mēs iegūstam peļņu, kas tiek tālāk izmantota uzņēmuma izaugsmes un darbības veicināšanai.

Tātad, jo lielāka vajadzība pēc pakalpojuma, jo vairāk monētu tiks izrakts. Tā kā tos izmanto kā maksāšanas līdzekli, viņi galu galā atgriezīsies DigiPulse, kas savukārt ar apmaiņas palīdzību varēs regulēt regulējamo monētu kopējo daudzumu ”.

Acīmredzami uztvertie vai reālie regulatīvie riski – viens no galvenajiem riskiem ir saistīts ar Amerikas Savienotajām Valstīm un Amerikas Savienoto Valstu 1933. gada Likumu par vērtspapīriem. Nesen SEC paziņoja, ka uz SIO attiecas Vērtspapīru likuma lēmums, un tāpēc DigiPulse nevar piedāvāt viņu ICO ASV pilsoņiem. Tas ir acīmredzams un reāls. Risks ir tāds, ka citas valstis varētu sekot šim piemēram.

5. Kopienas veidošana

Regulāri reģistrējoties biļetenam un atbalstot Bitcointalks, ir diezgan viegli teikt, ka šī komanda ir diezgan veiksmīga, veidojot kopienu ap viņu produktu.

Mūsu uzņemšanās projektā

Apkalpošana ar problēmas risinājumu ir viens aspekts, tomēr pārliecināties, ka lietotājs spēj saprast to pašu un izsmērēt tā īpašības, ir pavisam citādi. DigiPulse komanda strādā diezgan cītīgi, lai pārliecinātos, ka ne tikai cilvēki, kas ir tehniski lietpratīgi, saprot, kas notiek kriptonauda pasaulē, bet arī visiem ir jābūt zināšanām par to pašu.

Digipulse ICO pārskatsDigipulse ICO pārskats

Vidējais vērtējums: 9/10

Jūs varat arī abonēt mūsu vidējo kanālu vietnē https://medium.com/@coingape

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector