CryptoProfile ICO pārskats, vērtējums un pilnīga analīze

Krāpšanās, spēcīga konkurence un līdzekļu trūkums pēdējos gados ir licis daudzus daudzsološus ICO projektus pārtraukt. CryptoProfile ICO projekta mērķis ir sadarboties ar ICO un investoriem, piedāvājot konsolidētu tirgu gaisa pilienu un ICO kampaņām. Izmantojot platformu, ICO redzēs, ka viņu žetoni iegūs popularitāti visā pasaulē, savukārt ieguldītāji gūs labumu no airdrops un citām atlīdzībām.

CryptoProfile: ekosistēma, kurā visi gūst labumu

KriptoProfils nav jūsu parastā lidlauka vietne. Tā ir uz blokķēdes balstīta ekosistēma, kuras mērķis ir stimulēt interesi par jauniem, novatoriskiem ICO projektiem. Viņu biznesa plāns ir vienkāršs. Jauns ICO, kas vēlas iesaistīties, par mārketingu maksā 100 000 USD.

CryptoProfile ICO fiksē 100 000 USD vērtus CryptoProfile žetonus (CP) viedajā līgumā uz sešiem mēnešiem. Lai padarītu jauno ICO populāru, tiek uzsākta mārketinga kampaņa. CryptoProfile būs nepieciešami arī 10% no klienta ICO lidojuma pilieniem. Kad klienta ICO ir pietiekami populārs un tiek iekļauts atzītā Bitcoin biržā, viņiem tiek izlaisti viedajā līgumā turētie USD 100K CP marķieri..

CryptoProfile platformā reģistrētie dalībnieki nepārtraukti nopelna gaisa pilienus no ICO, kas sadarbojas ar CryptoProfile. Tie tiek apmaksāti, izmantojot ER marķierus, kas atbilst ERC20.

  • Detalizēts baltā grāmata

CryptoProfile 59 lappušu dokumentā Whitepaper detalizēti izskaidro visu par savu ekosistēmu. Ir precīzi izskaidrota visa galvenā informācija par projektu un to, kā CryptoProfile plāno panākt, lai tās ekosistēma būtu veiksmīga. Ilustrācijas, attēli un diagrammas sniedz skaidru informāciju par CryptoProfile lidmašīnu programmām un ieņēmumu sadales sistēmām.

Saskaņā ar CryptoProfile vērtības piedāvājumu investori, SIO, galvu mednieki un rakstnieki strādā kopā – un visi gūst labumu. Vienīgā kvalifikācija ir turēt KP žetonus un aktīvi piedalīties kopienas projektos.

Tāpat kā jebkurš cienījams Whitepaper, arī CryptoProfile sniedz detalizētu pārskatu par piesaistīto līdzekļu izmantošanu. 18,6% līdzekļu tiks izmantoti kā saraksta maksas, ja starta uzņēmums to sasniedz tikai 1,2 miljonu ASV dolāru apmērā. Komanda, kas nodrošina saturu platformā, iegūs 14,5%, savukārt mārketinga komanda – 14,3%. Pārdošana saņems 10,1%, bet pārējie departamenti sadalīs atlikušo summu. Sīkāka informācija ir sniegta arī par to, kā līdzekļi tiks izmantoti, ja CryptoProfile sasniegs cieto vāciņu 30,46 miljonu ASV dolāru apmērā.

CryptoProfile ICO Explainer Video parāda, kā tas darbojas

Globālais komandas profils

CryptoProfile komandā ir septiņi dalībnieki. Seši no viņiem ir līdzdibinātāji, bet septītais darbosies kā starta globālā biznesa attīstības direktors. Uzņēmumā nav padomdevēju, un CryptoProfile saka, ka viņiem tie nav vajadzīgi, jo SIO sadarbosies ar CryptoProfile, kas sastāvēs no ekspertiem un padomniekiem dažādās nišās.

  • Maks Ng—būdams uzņēmuma rīkotājdirektors, Makss ir viens no sešiem projekta līdzdibinātājiem. Viņam ir korporatīvā mārketinga un zīmola vadības pieredze. Viņš ir arī pedagogs, lomu, ko viņš veicis kopš kriptovalūtu apgūšanas.
  • Alans Levs—CTO un arī līdzdibinātājs. Alans lepojas ar lielām zināšanām tīmekļa izstrādē mazajiem uzņēmumiem. Viņa galvenā priekšrocība ir spēja virzīt jaunuzņēmumus, lai sazinātos ar patērētājiem un atbilstoši novietotu viņu klijas.
  • Jaclyn Lim Izpilddirektora vietnieks, līdzdibinātājs. Viņa ir sērijveida uzņēmēja, kas vadījusi vairākus jaunuzņēmumus, viņai ir padziļināta pieredze, savlaicīgi koordinējot un īstenojot administratīvās stratēģijas. Viņas vadības prasmes ietver satura pārvaldību, jaunu klientu attiecību uzsākšanu, darījumu vadīšanu un mārketinga atbalsta sniegšanu esošajiem un potenciālajiem klientiem.
  • Čārlzs Rams Pārdošana & Mārketinga direktors, līdzdibinātājs. Viņš bija bijušais Singapūras aģents “Pools as Lottery”, kur bija iesaistīts vairāk nekā 30 gadus. Viņš 23 gadus ir bijis arī ‘Goshcomfort’ īpašnieks un saņēmis daudzus apbalvojumus no uzņēmuma Spirit of Enterprise. Tā kā viņam vienmēr bija prasme mārketingā, viņš apmeklēja daudzus kursus tajā pašā jomā un pirms diviem gadiem sāka investīcijas kriptogrāfijā.

CryptoProfile komandaCryptoProfile komanda

Stiprās puses

  • Ienesīgs tirgus potenciāls:

Kriptovalūtu tirgus ir viena no visstraujāk augošajām nozarēm visā pasaulē, pat tad, kad tirgus piedzīvoja lāču tirgu atlikušajā 2018. gadā. Lai arī nestabils, blokķēdes tehnoloģijas attīstības sākumposms ir daudzus piesaistījis kosmosā, ar tirgus kriptogrāfiju kopējā kriptonauda tirgū pārsniedzot 150 miljardus USD.

  • Jauns ekonomiskais modelis:

CryptoProfile ir viens no nedaudzajiem apkārtējiem projektiem, kas mēģina uzlabot gaisa krišanas mehānismu, kas raksturīgs tikai kriptonauda tirgum. Nodrošinot, ka visas ICO mārketinga procesa ieinteresētās puses ir finansiāli un ilgtermiņā saskaņotas, tas viņu vietējiem marķieriem, CP, piešķir lielu vērtību.

  • Pienācīgas pārbaudes mehānisms:

CryptoProfile platforma nodrošina, ka uz kuģa atrodas tikai ticami projekti. Projekti tiks vērtēti, izmantojot stingru standartu, kas sastāv no tā iespējamās dzīvotspējas, tehnoloģiju metrikas, komandas spēka un simboliskās lietderības. Tas ir pozitīvs aspekts, jo CryptoProfile platformas ticamība ir tikpat spēcīga kā atsevišķu ICO projektu uzticamība ekosistēmā.

Biznesa modelis: CP marķieris

KriptoProfils neplāno savā platformā ņemt peļņu, kas gūta no SIO mārketinga. Ja kas, uzņēmums atdos 100% no iegūtās peļņas. Lai nopelnītu naudu, ICO mārketinga palaišana veicinās CP marķieru pieaugumu.

CryptoProfile ekosistēmu darbinās CP marķieri. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns ICO, kas vēlas savus mārketinga pakalpojumus, vai avioinvestoru ieguldītāji – ekosistēmā ir nepieciešama CP piederība. Komandas locekļi, ieskaitot darbiniekus, nopelnīs daļu KP marķieru. Un, pieaugot ekosistēmai, viņi tos var pārdot par peļņu.

Kriptoprofils Biznesa modālsCryptoProfile ICO pārskats & Analīze

Atbalsta tehnoloģija: Testnet palaišana

CryptoProfile nodrošina Ethereum blokķēde. Tas darbojas kā decentralizēta lietotne, un to nodrošina viedie līgumi un ERC marķieri. Tomēr projekti netiks izmantoti kā dApp. Pēc projekta uzsākšanas uzņēmums pāriet uz mainnet. Viņi arī pievienos pakalpojumu, lai nopirktu CP žetonus tieši, nepaļaujoties uz vienu biržu.

Kripto-elastība

KYC verifikācija būs svarīgs solis, pievienojoties un veicot jebkādus pirkumus CryptoProfile ekosistēmā. Investori, kas nāk no tādām valstīm kā Ķīna, kur ICO ir likumīgi, arī netiek pieņemti platformā.

Žetonu izplatīšana

Gan KriptoProfils vietne un Whitepaper sīki izskaidro, kā starta uzņēmums plāno izplatīt savus žetonus. Lielākā daļa tiks sadalīta privātās pārdošanas, iepriekšpārdošanas un 2 ICO kampaņas posmos.

Trīs fāzes redzēs, ka CryptoProfile katrā posmā atbrīvos 17,7% no saviem žetoniem. Komanda iegūs 6,5%, bet prēmija saņems 10%. Galvenais ICO posms saņems 23,5%, bet 1. sēkla – 2%. Tiek lēsts, ka CryptoProfile mīkstais vāciņš ir 1,162 miljoni USD, savukārt cietais vāciņš ir 30 miljoni USD.

Kopienas pieņemšana

Neskatoties uz to, ka CryptoProfile ir jauns projekts, vietnē Reddit jau ir uzkrājušies 1600 fani. Facebook vietnē grupai ir 6000 fanu, savukārt viņu Telegram kanālam ir arī pāris tūkstoši lietotāju. Viņu čivināt komanda ir arī ļoti aktīva, kas ir palīdzējis projektam ātri iegūt popularitāti.

Ceļvedis

  • Projekta posms

Šajā posmā CryptoProfile rīko pūļa finansēšanas kampaņu, lai piesaistītu līdzekļus savam gaidāmajam projektam. Viņi jau ir izveidojuši profesionālu vietni (savu MVP) un maksājumu vārteju ieguldītājiem. Nākamais posms ir testa tīkla izveidošana un, cerams, 2019. gada pirmajā ceturksnī palaiž pirmo lidlauku.

Kriptoprofils ICO vērtējumsKriptoprofils ICO vērtējums

Piezīme ieguldītājiem

CryptoProfile ir spēcīgs biznesa plāns un kvalificēta komanda, kas ir gatava to pārcelt uz nākamo līmeni. Komanda jau ir palīdzējusi desmitiem SIO mārketingā. Tās jaunā ekosistēma ir tikai papildinājums tam, ar ko uzņēmums ir pazīstams.

Tā kā katru mēnesi iznāk simtiem ICO, ir jāizmanto liels tirgus. Lielākais izaicinājums, ar ko saskaras CryptoProfile, ir panākt, lai šie SIO sadarbotos ar viņiem un ticētu tās idejām. Kad tas ir izdarīts, projektā CryptoProfile ir liels potenciāls.

Exshell Exchange un MUXE  sniedz pilnīgu atbalstu un to finansē CryptoProfile ICO. Exshell dibinātāji ir bijušais Huobi viceprezidents Raimonds Šens un KTO Hugo Hu.  Šie divi kopā nodrošina spēcīgu atbalstu ExShell tirgū un tehnoloģijās. MUXE Real Estate Blockchain Platform dibinātājs ir Jaimy de Vries.

CryptoProfile tagad ir pieejams 5 valodās, un drīzumā būs pieejamas citas valodas.

Lai uzzinātu vairāk informācijas, apmeklējiet CP vietni: https://cryptoprofile.io

Sazinieties ar Facebook: https://www.facebook.com/cryptoprofile

Sekojiet Twitter: https://twitter.com/cryptoproglobal

Tērzēšana pa telegrammu: https://t.me/cryptoprofile

Saņemiet jaunākos atjauninājumus vietnē Medium: https://medium.com/cryptoprofile

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me