CoTrader ICO pārskats, vērtējums un pilnīga analīze

Pārskats

Investīcijas ir viens no galvenajiem kriptovalūtu tirgus faktoriem šobrīd. Bet, ja tur ir tik daudz iespēju un drošības risks, tas varētu būt biedējošs uzdevums. Tagad, lai demokratizētu 85 triljonu dolāru globālo ieguldījumu fondu nozari ar blokķēdi, tirgū ienāk jauns ICO, CoTrader. Izmantojot šo bloku ķēdes platformu, lietotāji var pārvaldīt savus ieguldījumus caurredzami, pierādot fonda iepriekšējo ieguldījumu atdevi (ROI) un kontrolējot aktīvus.

CoTrader: Investīciju fondu Uber

Šī viedo fondu platforma ir pasaulē pirmā strādājošā bloku ķēdes ieguldījumu fondu tirgus, kas ir paredzēta, lai demokratizētu globālo fondu nozari 85 triljonu ASV dolāru apmērā. Ar ideju dot cilvēkiem iespēju tas ļauj ikvienam kļūt par fonda pārvaldnieku un pievienoties šiem kriptogrāfijas fondiem.

CoTrader ir protokols, kas ar darījuma biržas starpniecību atbalsta kriptovalūtas, ICO akcijas, atvasinātos instrumentus un šortus starp visiem citiem tirgojamiem aktīviem. Tās pārredzamie viedie fondi ļauj cilvēkiem pārbaudīt sasniegto tirgotāju sniegumu un viņu maksas.

Turklāt patentētais anonīmo fondu protokols vēl vairāk pierāda fondu pārvaldnieku IA, taču neatklājot viņu tirdzniecības stratēģijas.

 • Detalizēts baltā grāmata

CoTrader sniedz skaidru informāciju, izmantojot precīzu papīra lapu. Izmantojot vienkāršu un patiesu šī dokumenta izjūtu, ir viegli iemūžināt dažādos aspektus, kurus projekts mēģina nodot.

Turpmākajā dokumentā ir sniegta informācija par šādi savākto līdzekļu plānošanu, kur 25 procenti līdzekļu tiek izmantoti attīstībai un mārketingam. Administrācijas, veicināšanas un juridiskā nodaļa saņem 10 procentus katra. Atlikušie 20 procenti tiks piešķirti Join Ventures.

Visdaudzsološākā ir MVP, kas jau ir pieejama un atbalsta kriptonauda. MVP tiešraidē Ethereum plkst testnet.cotrader.com un mainnet plkst mainnet.cotrader.com.

 • Globālās komandas profils

18 cilvēku komanda kopā ar dibinātāju aptver tādas sadaļas kā Blockchain izstrādātājs R.&D, konsultants, informēšana, sabiedrība, mārketings.

Gerijs Bernšteins – Dibinātājs un izpilddirektors, sekojot līdzi blokķēdei kopš 2011. gada, kopā ar CoTrader, Gerijs atnesa pasaulē pirmo darba nodošanas sistēmu blokķēdē. Sērijveida uzņēmējs, viņa profesionālā izcelsme ir tehniskajās un izpildvaras lomās. Kas attiecas uz izglītības kvalifikāciju, tā ir Kalifornijas Universitātes Santa Barbaras datorzinātne.

Eliezers Šteinboks – CTO, vadījis Fantasy Draft kā izpilddirektors un Ethereum balstītu kolekcionējamu spēli, Steinbock ir iepriekšēja pieredze gan kā uzņēmējam, gan blokķēdes izstrādātājam. Ar bakalaura grādu datorzinātnēs un nepilngadīgo matemātikā viņš darbojās kā attīstītājs arī Izraēlas aizsardzības spēkos.

Aplūkojot komandu, var teikt, ka uzņēmuma uzmanības centrā šobrīd ir kopienas un konsultāciju nodaļas.

 • Biznesa modelis: COT žetons

CoTrader uzņēmējdarbības modelis sastāv no ieņēmumiem no ieguldījumu pieauguma, procentiem no tirgotāja darbības maksas un nelielām nodevām, piemēram, par darījumiem ar CoTrader DEX.

Runājot par CoTrader (COT) žetoniem, tie ir nepieciešami, lai paslēptu tirdzniecības stratēģijas. Var ieguldīt arī viedajā fondā, noguldot fondā COT žetonus. Turklāt tos var atpirkt ar peļņu.

 • Atbalsta tehnoloģija: palaists galvenais tīkls

CoTrader jau ir laidis klajā savu mainnet un darbojas savā platformā. Tomēr viedie fondi, kas ir CoTrader platformas kodols, ir Ethereum viedais līgums, kurā ir ieguldītāji, fondu pārvaldnieki un akcijas, ar kurām var tirgoties. Šie viedie fondi ievieš ERC20 marķieru saskarni, kas vēl vairāk nozīmē, ka viedo fondu daļas var tirgot biržās, kas līdzīgas ERC20 žetoniem.

 • Kripto pārdošanas elastība

Projekts piedāvā prēmijas, vienlaikus pieprasot dalībniekiem iesniegt savus KYC dokumentus, lai izpildītu likumības pasākumus. Attiecībā uz valstīm, no kurām nav atļauts piedalīties tirdzniecībā, ir ASV, Ziemeļkoreja un Irāna.

Žetonu izplatīšana

Uzņēmuma vietne sniedz skaidru priekšstatu par žetonu izplatīšanu, jo no kopējiem 20 miljoniem COT žetonu (sākotnējā marķiera piegāde) vairāk nekā puse, t.i., 65 procenti ir paredzēti lietotāju iegādei. 20 procenti no šiem žetoniem ir paredzēti operācijām ar 4 gadu garantēšanas periodu. Komanda saņems 10 procentus žetonu ar 4 gadu garantēšanu, bet pārējie 5 procenti sedz gaisu un prēmiju starp citām programmām.

Ar cieto vāciņu 1 miljons ASV dolāru, kas ir 5 000 ETH, savukārt pārdevēju cena ir 1 ETH = 1 400 000 COT.

Izmantojot decentralizētu apmaiņu, CoTrader uzmanības centrā ir drošības priekšrocības lietotājiem. Platformā jau ir integrētas Kyber un Bancor, abas decentralizētas apmaiņas, un turpmāk tiks iekļautas tikai DEX apmaiņas, lai nodrošinātu lietotāju pilnīgu drošību.

Turklāt, lai piedāvātu paplašinātu drošības pakāpi, galvenais konts, lai turētu visas tirgojamās iespējas, savukārt darījuma depozīta viedais līgums var reģistrēt parādus un ieguldītāju operācijas.

 • Kopienas pieņemšana

Projekta komanda ir diezgan aktīva un entuziasma pilna par savu projektu un ir pieejama vairākās sociālajās platformās, lai sasniegtu savu plašo auditoriju. No LinkedIn, Twitter, Medium, Youtube līdz Reddit, TelegramFacebook un GitHub. CoTrader ir plaši pārstāvēts sociālajās platformās, kā tas izriet no fakta, ka tam ir vairāk nekā 70 000 biedru Telegram, vairāk nekā 45 000 sekotāju Twitter, aptuveni 21 000 abonentu Reddit, 30 600 abonentu vietnē YouTube un 40 000 sekotāju Facebook, koncentrējoties uz kopienu. noteikti atmaksājas uzņēmumam.

 • Ceļvedis

Projekta posms:

Pašlaik uzņēmums savā ceļvedī ir dalījies tikai ar galvenajiem soļiem. Viņi sāka tieši pirms mainnet palaišanas 2018. gada janvārī līdz jūnijā, lai pārietu uz pēc mainnet fāzi. Šī gada jūnijā CoTrader sāka darbu Mainnet, dodoties uz Goto tirgu.

Pašlaik projekts ir pārspīlēts, savukārt nākamajā mēnesī viņi atbalstīs vairāk DEX.

Piezīme investoriem

CoTrader ir veiksmīgi iesācis ar stabilu ideju. Uzņēmuma mērķis ir liels tirgus, un tam ir plaša auditorija, kuru tvert. Uzsākot savu MVP un jau dodoties uz mainnet, tā ir spērusi pakāpeniskus soļus. Tomēr projekta ceļvedis ir īstermiņa, un tam nav ilgtermiņa potenciāla.

Ar skaidriem un precīziem noteikumiem un koncentrējoties uz drošību, projekts ir koncentrēts. Ieguvis lielu sekotāju loku dažādās sociālo mediju platformās, tas jau ir piesaistījis sabiedrības uzmanību.

Metodoloģija

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

 • Whitepaper – koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pūļa pārdošanai
 • Komandas profils – komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – blokķēdes infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas izturība – iekļaušana, marķieru izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas pieņemšana – skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam mūsu ICO pārskata integritāti un dzīvotspēju, vienlaikus ievērojot vērtēšanas metodi, kuras pamatā ir noteikta faktora kritiskums. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas ICO projektus vērtē pilnīgi objektīvi.

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me