ABCC AT marķiera pārskats un analīze

Pārskats

Viena no populārākajām tendencēm kriptonauda tirgū šobrīd ir kriptovalūtu biržas vietējie marķieri. Populārās kriptogrāfijas biržas, piemēram, Binance, Huobi un KuCoin, cita starpā ir uzsākušas savas kriptovalūtas, t.i. Binances monēta (BNB), Huobi žetons (HT) un KuCoin akcijas (KCS). Pēdējo mēnešu laikā, kad lielākā daļa kriptovalūtu vai nu cīnījās, lai saglabātu savu tempu, vai arī ievērojami samazinājās, šīs maiņas monētas, piemēram, BNB, ir bijušas ne tikai izdzīvojušās, bet arī viena no nedaudzajām augošajām. Jauna tirgū esoša kriptovalūtas birža ABCC, digitālo aktīvu apmaiņa, tagad ir gatava atbrīvot savu vietējo marķieri AT. Izdomāsim!

ABCC marķieris

ABCC ir kriptogrāfijas birža, kuras mērķis ir kļūt par pasaules klases biržu, izmantojot savu digitālo aktīvu novērtēšanas sistēmu, dažādas tirdzniecības iespējas, piemēram, kriptogrāfisko tirdzniecību, marginālo tirdzniecību, ārpusbiržas tirdzniecību un līgumu tirdzniecību.

Izmantojot ABCC marķieri (AT), birža plāno stimulēt savus lietotājus.

Apmaiņa jau pastāv pēdējos 2 mēnešus, un tās platformā ir uzskaitītas vairākas kriptovalūtas. Papildus populārajām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) un Qtum (QTUM), tai ir arī citas monētas, lai pievienotu daudzveidību un apmierinātu dažādu lietotāju vajadzības.

  • Komandas profils

ABCC dibināja Kalvins Čengs, kura vietnē ir pieredzējuša četru padomnieku komanda, tostarp Dr. Maikls Frendo, kurš ir bijušais Maltas ārlietu ministrs. Citi nosaukumi ir, Veikss Čens ir blokshēmas investors, kurš ir ieguldījis vairākos blokķēdes projektos, Džans Lei ir produktu menedžeris, kurš bija Tapas Mobile dibinātājs un izpilddirektors, pirms tas apvienojās ar Baidu Mobile Security BG, un sērijveida Uzņēmējs, Forrest Čens, kurš iepriekš bija līdzdibinātājs Umeng, kuru iegādājās Alibaba.

Biržā ir arī trīs institucionālie investori, kas ieskaitīti tās vārdā, ti. Funcity Capital, Dream Seeker Capital un BlockOrigin Capital.

ABCC AT žetons

  • Biznesa modelis

Bloķēšanas ķēdes pamatā AT marķieris ir dzimtene ABCC Digital Asset Exchange, kas tās īpašniekiem ļaus piekļūt vairākām priekšrocībām. Lai izmantotu produktus vai pakalpojumus ABCC, piemēram, samaksātu maksu par darījumiem vai iegādātos citus digitālos līdzekļus, tiks izmantots AT. Piedalīties arī akcijās un aktivitātēs, kā arī saņemt atalgojumu. AT turpmāk ļaus īpašniekam piedalīties sabiedrības veidošanā un ierosināt priekšlikumus citu uzdevumu vidū.

Viņi atdod 80% no tirdzniecības maksas AT īpašniekiem USDT, BTC un ETH.

  • Atbalsta tehnoloģija & kriptogrāfijas pārdošanas elastība

Šī Singapūras birža tika iekļauta 2018. gada aprīlī, un acīmredzot tā neiekasē tirdzniecības maksu. Tas ir vietējais marķieris. AT ir uz ERC-20 balstīts marķieris, kura kopējais piedāvājums ir noteikts 210 miljoni un paredzamā sākotnējā cena ir 0,4 USD par marķieri..

Žetonu izplatīšana


No kopējiem 210 miljoniem žetonu 50 procenti akciju ir paredzēti vienlaicīgai šādā veidā izplatītai izlaišanai, 10 procenti tiks ieguldītājiem, 20 procenti komandai un vēl 20 procenti apmaiņas platformai..

Atlikušie 50 procenti būs tirdzniecības iemaksas, kas sastāv no 40 procentiem, kur dalībnieki, kuri tirgojas platformā, tiks apbalvoti, izmantojot Tirdzniecības līdz raktuvēm (ToM) mehānismu un 10% – par atlīdzību par vēsturiskiem darījumiem..

Līdzīgi Bitcoin ieguves modelim, AT žetoni ir pieņēmuši inflācijas modeli, kas ietver izlaišanas un izplatīšanas soļus. Pēc pussabrukšanas modeļa kopumā būs 6 periodi, kuros katram periodam būs 120 dienas. Turklāt bloki tiks veidoti ik pēc 6 stundām, kas nozīmē apmēram 4 blokus dienā.

Runājot par izplatīšanu, AT tiks sadalīta “blokā dalībniekiem par viņu tirdzniecības maksu procentuālo daļu šajā blokā”.

  • Kopienas akceptēšana

Biržai ir divi mēneši, un tā ir pieejama Facebook, Twitter un Telegram. Ar vairāk nekā 4500 sekotājiem Facebook un Twitter un 2400 biedriem Telegram, ABCC pakāpeniski piesaista investoru uzmanību. Tajā ir arī japāņu, korejiešu un krievu telegrammu grupas.

ABCC AT žetons

Piezīme investoriem

Apmaiņas žetoni kļūst arvien populārāki, kas piedāvā ienesīgu un drošāku ieguldījumu iespēju. ABCC AT marķieris plāno izmantot šo lielo potenciālu tirgu ar īpašu Bitcoin pieskārienu, piemēram, kalnrūpniecības inflācijas modeli. Birža jau ir izveidojusi savu klātbūtni tirgū ar 39 tirdzniecības pāriem un 3 visprasīgākajām kriptovalūtām, t.i., BTC, ETH un USDT kā bāzes valūtu. Īsā laikā birža ir reģistrējusi labus skaitļus attiecībā uz tirdzniecības apjomu, tirdzniecības tirgu un lietotājiem, kas rada pievienoto vērtību tās AT marķierim.

Metodoloģija

Lai novērtētu marķieri, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

  • Baltā grāmata – Koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pārdošanai
  • Komandas profils – Komandas spēks un reputācija
  • Biznesa modelis – Problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
  • Atbalsta tehnoloģija – Blockchain infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
  • Kripto pārdošanas noturība – Iekļaušana, žetonu izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
  • Kopienas akceptēšana – Skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam pārskata integritāti un dzīvotspēju, vienlaikus ievērojot vērtēšanas metodi, kuras pamatā ir noteikta faktora kritiskums. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas projektus vērtē pilnīgi objektīvi.

Vai vēlaties, lai Coingape pārskatītu jūsu žetonu? Paziņojiet mums

Uzmanību: Coingape projekta pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector