FTX pārskats: vai FTX Safe & Legit ir 2021. gadā

Atšķirībā no Binance vai Coinbase, FTX ir kriptogrāfisko atvasinājumu apmaiņa.

Tas ir, tā vietā, lai piedāvātu kriptogrāfijas-kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojumu, viņi nodrošina citus finanšu produktus, piemēram, kriptogrāfijas nākotnes līgumus un kriptogrāfijas indeksa produktus. Tas padara FTX par ideālu apmaiņu pieredzējušiem tirgotājiem, kuri vēlas darīt vairāk nekā tikai pirkt un turēt.

Šajā FTX pārskatā mēs aplūkosim visus dažādos FTX piedāvātos kriptogrāfijas produktus, ieskaitot žetonus ar svirām un "shitcoin" indeksu un paskaidrojiet, kā tie darbojas.

Ne tikai to, bet mēs apskatīsim FTX vietējo marķieri FTT un to, kā to var izmantot FTX ekosistēmā.

Mēs arī izskaidrosim, kā FTX unikālais produktu komplekts izmaina apmaiņu no citām kriptogrāfisko atvasinājumu biržām. Bet vispirms mazliet informācijas par pašu apmaiņu.

Viss par FTX

FTX tika izlaists 2019. gada maijā un pašlaik ir vadībā no izpilddirektora Sema Bankmana-Frīda. Bankman-Fried ir MIT absolvents ar fizikas grādu un ir labi kvalificēts, lai vadītu apmaiņu.

Jau no paša sākuma FTX ir palielinājis iespaidīgu apjomu, un sešu mēnešu laikā pēc to izlaišanas viņi katru dienu darīja vidēji gandrīz pusmiljardu dolāru vērtu tirdzniecību. Ļoti iespaidīgs skaitlis, jo īpaši tāpēc, ka citas biržas, piemēram, Bitstamp, kas ir bijušas kopš kriptogrāfijas sākuma dienām, klīringa daudz mazāk.

Tomēr vēl iespaidīgāks par viņu apjomu ir viņu atbalstītājs. Binance ieņēma nostāju sākumā FTX biržā, kas ir ļoti labs FTX reputācijas rādītājs. Kad kriptogrāfijas tirgotāji jautā, vai FTX ir likumīga, atbilde noteikti ir jā, Binance nebūtu iesaistījusies ar viņiem, ja viņi nebūtu.

Visbeidzot, apspriežot apmaiņu, ir svarīgi pieminēt, kas to nevar izmantot. Pašlaik FTX ir slēgts Amerikas Savienoto Valstu, Kubas, Krimas, Irānas, Sīrijas, Ziemeļkorejas un Sudānas pilsoņu personīgajiem kontiem. Tā ir diezgan standarta kriptogrāfijas apmaiņas politika, un patiesībā ir arī citas biržas, kas ir slēgtas daudzām citām valstīm nekā FTX.

FTX KYC politika

Neliela laika tirgotāji atradīs iespēju izmantot FTX apmaiņu bez nepieciešamības veikt KYC verifikācijas procesu. FTX ļauj izņemt līdz USD 1000 (visu laiku) kontiem, kas nav KYC konti. Tas ir šausmīgi mazs izņemšanas limits, tomēr lietotājiem, kuri vienlaikus vēlas tirgot tikai dažus simtus dolāru, tas var šķist pieņemams.

Nākamais solis ir norādīt pilnu vārdu, dzīvesvietas valsti, kā arī reģionu šajā valstī. Pēc šīs informācijas ievadīšanas lietotāja konts tiks jaunināts līdz USD 2000 izņemšanas limitam. Iespējams, ka tas būs pietiekami augsts izņemšanas limits visiem tirgotājiem, izņemot visnopietnākos.

Pēdējais KYC solis prasa, lai lietotājs iesniedz savu dokumentu kopijas, kā arī attēlu, kurā viņi tur savus dokumentus. Pēc šīs informācijas sniegšanas lietotājs katru dienu varēs izņemt neierobežotu daudzumu kriptogrāfijas.

Plašāka informācija par FTX KYC politiku ir pieejams šeit. Ir vērts atzīmēt, ka FTX izmanto ķēdes analīze pārbaudīt izejošos darījumus. Tas tiek darīts, lai nodrošinātu, ka lietotāji neizņem kriptogrāfijas adreses melnajā sarakstā.


FTX nodevas

Tāpat kā lielākajai daļai biržu, arī FTX ir daudzpakāpju tirdzniecības maksas struktūra. Jo vairāk jūs tirgojat kādā mēnesī, jo zemākas maksas. Pirmā līmeņa ražotāja maksa ir 0,02%, bet uzņemšanas maksa – 0,07%. No turienes maksas samazinās, un ir vairāk informācijas pieejams šeit.

Līdzīgi kā Binance ar savu BNB marķieri, FTX piedāvā atlaidi visiem, kam ir viņu apmaiņas žetons: FTT. Piemēram, kāds, kam ir FTT 100 USD vērtībā, var izbaudīt tirdzniecības maksu samazinājumu par 3%, savukārt kāds, kuram ir 50 000 USD, samazinās maksu par 20%.

FTX nav depozīta vai izņemšanas maksas, padarot to par vienu no labākajiem piedāvājumiem kriptovalūtu tirdzniecības ekosistēmā.

Fiat depozīti

Vai vēlaties uzzināt, kā iegādāties FTX? Faktiski, lai gan tas ir iespējams, FTX nav paredzēts Fiat pirkumiem. Labāk ir nopirkt biržā, piemēram, Coinbase, un pēc tam nosūtīt līdzekļus FTX.

Tas nozīmē, ka FTX pieņem pārskaitījumus. Tomēr ir daži nosacījumi. Pirmkārt, lietotājiem ir jāveic 3. līmeņa KYC verifikācija, lai izmantotu pārskaitījumu. Arī elektronisko pārskaitījumu dzēšana var ilgt dažas dienas, īpaši, ja izcelsmes valūta nav USD.

Ir iespējams arī izņemt, izmantojot pārskaitījumu, taču par katru izņemšanu, kas ir mazāka par 10 000, ir jāmaksā 75 USD. Tāpēc ir daudz izdevīgāk vienkārši nosūtīt kriptogrāfiju uz FTX, it īpaši tāpēc, ka viņiem nav nekādas kriptogrāfijas depozīta vai izņemšanas maksas. Plašāka informācija par pārskaitījumiem ir pieejams šeit.

Partnerība ar Alameda Research

Alameda research ir profesionāla kriptogrāfijas tirdzniecības firma, kas gan pārvalda naudu, gan plaši tirgo visā kriptonauda ekosistēmā. Savā vietnē Alameda pētījumi apgalvo, ka katru dienu kriptogrāfijas izstrādājumi tiek tirgoti no 600 līdz 1,5 miljardiem ASV dolāru.

Visa šī tirdzniecības darbība un piekļuve visām galvenajām biržām nodrošina, ka Alameda pētījumiem vienmēr ir pieejama dziļa likviditāte. Tas patiešām ir galvenais FTX agrīno panākumu noslēpums. Izmantojot Alameda pētījumu tirdzniecības dzinēju, viņi jau no paša sākuma spēja nodrošināt milzīgu likviditātes fondu, viņiem tas nebija jāpalielina lēnām kā citām biržām.

Novirzīšanas programma

FTX ir diezgan dāsna nodošanas programma. Ikviens, kurš atsaucas uz draugu, var saņemt 30% no visām tirdzniecības maksām, ko maksā. Draugs saņems arī 5% atlaidi maksām, tas ir ļoti daudz visiem!

Kā FTX atšķiras no citām biržām

Tas, kas FTX patiešām padara par unikālu kriptovalūtas atvasināto instrumentu biržu, ir viņu eksotisko tirdzniecības pāru skaits. Piemēram, viņiem ir tādi produkti kā Dogecoin un BNB nākotnes līgumi.

Lielākajā daļā citu biržu, ja tām vispār ir nākotnes produkts, parasti ir tikai Bitcoin vai Ethereum. Pat Bitmex, kas ir vispopulārākā no visām kriptogrāfisko atvasinājumu biržām, tirdzniecībai ir pieejami tikai aptuveni pusducis monētu.

Papildus tirdzniecības pāriem FTX ir arī daži citi unikāli tirdzniecības produkti, kurus piedāvā maz citu biržu.

Piesaistīti žetoni

Runājot par sviras efektu, FTX ir nedaudz atšķirīga pieeja nekā tipiskajai tirdzniecības firmai. Tā vietā, lai ļautu tirgotājiem ņemt nodrošināto aizdevumu, lai nopirktu vairāk noteiktas kriptovalūtas, FTX piedāvā sviras žetoni.

Piesaistīts marķieris ir ERC20 marķieris, kuram ir raksturīga 3x iedarbība uz pamataktīvu. Piemēram, ETHBULL ir 3x garš marķieris. Par katru USD 1, kura ETH vērtība pieaug, ETHBULL vērtība pieaug par $ 3. Protams, taisnība ir arī apgrieztā vērtība, un par katru USD 1, kas samazinās ETH, piesaistītie žetoni ETHBULL samazinās par $ 3.

Arī piesaistītie žetoni darbojas, lai ieņemtu īsu pozīciju. ETHBEAR darbojas līdzīgi kā ETHBULL, izņemot to, ka tā vērtība pieaug, samazinoties Ethereum cenai.

Sviras žetonu izmantošanas priekšrocības

Viena no primārajām priekšrocībām, izmantojot žetonus, piemēram, BULL vai BEAR, atšķirībā no pozīcijas ar aizņemto līdzekli, ir tā, ka ar žestu marķieri var zaudēt lielu vērtību, nenokavējot pozīciju. Piemēram, FTX min 33% tirgus lejupslīdes piemēru. Ja jūs ilgi piesaistītu, šāda cenu pazemināšanās, iespējams, likvidētu jūsu pozīciju. Izmantojot žetonus, kuru vērtība ir piesaistīta, joprojām būs liela vērtība pat pēc lielas tirgus lejupslīdes.

Tā kā piesaistītie žetoni ir ERC20 marķieri, tos var izņemt, tirgot vai glabāt aparatūras makā. FTX laikā ir iespējams arī konvertēt žetonus ar skaidru naudu jebkurā laikā. Šis ir mehānisms, kas palīdz nodrošināt, ka sviras piesaistītie žetoni saglabā savu vērtību. Ja marķiera vērtība kļūst pārāk augsta vai maza, šo atšķirību var izšķirt.

Par žetoniem ir ikdienas pārvaldības maksa 0,03% un arī izpirkšanas maksa 0,10%. Plašāka informācija ir pieejams šeit.

Kriptovalūtas indeksa darījumi

Vēl viens no FTX unikālajiem piedāvājumiem ir viņu shitcoin indekss. Šis ir altkoīna indekss, kas izseko dažādu šitkoīnu cenu. Dažas no zīmīgākajām monētām indeksā ir GAS, NANO un DENT. Ir pieejams pilns indeksā iekļauto monētu saraksts FTX vietnē.

Šis altcoin indekss patiesībā ir patiešām gudra ideja, jo tas ļauj viegli iegūt lielu daudzumu monētu, neradot makus un maksājot maksu par desmitiem darījumu. Šāda produkta klātbūtne pasūtījumu grāmatās FTX apmaiņu patiešām atšķir no konkurences.

Protams, šajā pārskatā ir svarīgi pieminēt šitkoīna indeksam raksturīgos riskus. Ieguldījumi kriptovalūtu tirgū jau ir spekulatīvi, un šitkoīna indekss ir vēl spekulatīvāks un svārstīgāks nekā parastais kriptogrāfijas tirgus.

Nākotnes tirdzniecība

FTX primārais piedāvājums ir viņu nākotnes produkts. Kaut arī citas biržas, piemēram, Binance un pat CBOE, piedāvā Bitcoin nākotnes līgumus, FTX atšķir tas, ka viņiem ir neskaidri nākotnes produkti.

Piemēram, FTX ir pastāvīgs mijmaiņas nākotnes līgums ar Bitcoin cash, Algorand, Matic, Cardano un pat LEO. Tie ir produkti, kurus piedāvā ļoti maz citu biržu. Tomēr nozveja ir tāda, ka dažiem mazāk populāriem piedāvājumiem ir ļoti maz likviditātes. Piemēram, Dogecoin pastāvīgajiem nākotnes darījumiem ikdienas tirdzniecības apjoms ir mazāks par 10 000 USD.

Papildus atsevišķām monētām FTX piedāvā arī indeksu nākotnes līgumus. Piemēram, mūžīgi nākotnes nākotnes darījumi ar vidējo cenu un mūžīgo nākotnes līgumu apmaiņas marķieris. Pilns visu nākotnes produktu saraksts lūdzu, pārbaudiet šeit.

Stablecoins kā nodrošinājums

Ir vairākas nodrošinājuma formas, kuras var izmantot nākotnes darījumiem ar FTX. Kaut arī FTT ir viena no iespējām, labāka iespēja, iespējams, ir izmantot stablecoin. Stablecoin izmantošanas priekšrocība ir tā, ka vērtība paliek nemainīga. Tādā veidā jums nekad nav jāuztraucas par nodrošinājuma pieprasījumu, jo jūsu nodrošinājuma vērtība svārstās (tāpat kā tas notiks, ja izmantosiet FTT).

FTX arī apmaksā PNL stablecoins, kas ir ērti, jo cenas tiek norādītas dolāros, tāpat kā tās ir lielākajā daļā citu tirgu. Plašāka informācija par stablecoīnu izmantošanu nākotnes tirdzniecībā ir pieejama vietnē FTX palīdzības lapa.

Opciju tirdzniecība

Nesen FTX paziņoja ka viņi sāks piedāvāt opciju tirdzniecību. Tas ir liels darījums, jo ir ļoti maz uzticamu kriptogrāfijas biržu, kurām ir opciju produkti, un tirgus ir izmisis par labu risinājumu.

Diemžēl vēl ir vienīgā pieejamā tirdzniecība ir Bitcoin. Labā ziņa ir tā, ka FTX, izmantojot ikdienas apjomu, pārsniedz 5 miljonus ASV dolāru, šķiet veiksmīgs ar savu iespēju tirdzniecību. Cerams, ka nākotnē viņi sāks piedāvāt citas iespējas, piemēram, Ethereum vai Bitcoin skaidras naudas nākotnes produktu.

FTT marķieris

FTX atsaucas uz FTT marķieri kā uz viņu platformas mugurkaulu. Tam ir vairāki dažādi izmantošanas veidi, kurus mēs apskatīsim vienā mirklī, bet vispirms ir svarīgi runāt par monētas mehāniku.

Līdzīgi kā Binance, FTX izmanto tirdzniecības maksu FTT sadedzināšanai. Ideja ir tāda, ka, samazinoties monētas apgrozībai, cena pieaugs. Tas ir labi FTX un labi tirgotājiem, kuriem ir žetons.

FTT visredzamākais izmantošanas gadījums ir kā tirdzniecības maksas samazināšanas rīks, kā aprakstīts iepriekš. Bez tam to var izmantot arī kā nodrošinājumu nākotnes darījumiem, lai gan vienmēr pastāv augsta svārstīguma risks, tāpēc ir rūpīgi jāuzrauga maržas bilance.

Ir arī vērts atzīmēt, ka gadījumā, ja FTX apdrošināšanas fonds beigsies, daļa no biržas FTT turēšanas var pārdot fonda papildināšanai. Plašāku informāciju par FDN, ieskaitot monētas dedzināšanas izpildes specifiku, var atrast FTX vietnē.

Ārpusbiržas galds

Lai gan tas neattieksies uz lielāko daļu cilvēku, kas lasa šo pārskatu, FTX trading Ltd. ir ārpusbiržas galds, kas spēj apstrādāt lielus darījumus. Ārpusbiržas galds ir atvērts visu diennakti, padarot to ērti tirgotājiem, kas atrodas visā pasaulē.

Tirdzniecība ārpusbiržas tirgū ir jēga ieguldītājiem, kuri iesniedz vairāku miljonu dolāru pasūtījumus un kuri nevēlas virzīt tirgu. FTX tirdzniecības galds ir atbalsta Alameda Research un jebkurā brīdī var piedāvāt tirdzniecību ar vairāk nekā 20 monētām.

Up and Coming Exchange

Šajā FTX apmaiņas pārskatā mēs esam aplūkojuši daudz dažādu tematu, tostarp nākotnes tirdzniecību, piesaistītu žetonu izmantošanu un, protams, FTX unikālāko piedāvājumu: shitcoin indeksu. Kopumā šie piedāvājumi padara FTX par īpašu apmaiņu kriptogrāfijas valūtas ekosistēmā un tādu, kuru ir vērts reģistrēt.

Ja kaut kas aizkavē cilvēkus, lai gan tas ir ilgstošs jautājums: vai FTX ir drošs? Jāatzīst, ka tā ir jauna birža, kas dažus tirgotājus var atturēt no tās izmantošanas. Tomēr fakts, ka FTX strādā ar Alameda pētījumu, kā arī Binance ieguldījums liecina, ka viņi ir uzticama apmaiņa, kurai var uzticēties.

Visbeidzot, ja kaut kas noiet greizi, FTX ir lielisks klientu atbalsta centrs. Klientu atbalsta aģenti var sazināties pa e-pastu vai telegrammu, kas atvieglo ātras atbildes saņemšanu.

Ja esat gatavs sākt tirgot kriptogrāfiskos atvasinājumus, šodien vienkārši dodieties uz FTX biržu un izveidojiet kontu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map