Visietekmīgākie EOS.IO projekti 2019. gadā

EOS.IO ir bloku ķēdes programmatūras arhitektūra, kuru 2018. gada janvārī ieviesa izstrādātāji Daniels Larimers un Brendans Blumers, un tā atbalsta miljoniem darījumu sekundē ar praktiski nulles darījumu maksu.

Šī tehnoloģija ir atkarīga no likmju vienprātības mehānisma pierādīšanas, lai tas viss notiktu. Citas populāras kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, paļaujas uz pierādījumu par uz darbu balstītu sistēmu, kurā datori agresīvi gāž ciparus, lai atrisinātu sarežģītas kriptogrāfijas mīklas. Bet pierādījums par likmi norāda nākamo entītiju, kas izveido bloku, aplūkojot dažādas nejaušas atlases, bagātības vai vecuma kombinācijas.

Šī jaunā pieeja drošai vērtības un datu apmaiņai neuzticamā veidā ir izplatīta 2019. gadā, un uz EOS balstīto projektu izplatīšanās, kas parādās uz skatuves, nedrīkst būt pārsteigums. Vairāki no šiem projektiem pēdējā kalendārā gada laikā ir radījuši nozīmīgus viļņus, tāpēc apskatīsim tos tagad.

LiquidApps: palaists 2019. gada februārī.

LiquidApps ir dApp izstrādātāju izstrādāts risinājums, kura mērķis ir padarīt decentralizētu lietotņu izstrādi pieejamāku un pieejamāku. LiquidApps izveidoja savu dApp tīkls kā ekosistēma decentralizētas programmatūras kopšanai, lai tā būtu efektīvāka un iegūtu regulārus lietotājus. Šajā nolūkā tīkls dApp piedāvā divus produktus: vRam un Zeus.

Liquidapps

vRAM darbojas kā sava veida pieejamais “cietais disks”, lai EOS dApp izstrādātāji varētu saglabāt savus datus. Zeus ir saistītais programmatūras izstrādes komplekts (SDK), kuru izstrādātāji pieslēdz esošajiem LiquidApps produktiem, lai izveidotu savus dApps.. Jau pieejams vietnē Github, Zevs sevi dApp izstrādātājiem piedāvā kā vienas pieturas aģentūru.

Everipedia: uzsāka EOS funkcionalitāti 2018. gada augustā, pieauga visu 2019. gadu.

Everipēdija ir kā Vikipēdijas versija, kas iespējota ar blokķēdi. Tas izmanto EOS blokķēdes tehnoloģiju un ar to saistīto kriptogrāfijas marķieri, ko sauc par IQ, lai stimulētu cilvēkus dot saturu, vienlaikus ierobežojot cenzūru visā pasaulē..

2019. gads bija rediģējamā enciklopēdijas projekta izstrādes un uzlabošanas gads. Komanda pievienoja jaunu funkcionalitāti sadarbībai un rakstu rediģēšanai, piemēram, tērzēšanas platformu saziņai ar citiem redaktoriem, izmantojot produktu.

Everipedia arī pievienoja integrāciju ar YOLO Exchange, lai IQ varētu iegūt tieši savā platformā. Jaunais korejiešu valodas atbalsts padara Everipedia izmantojamu arī iepriekš neapkalpotiem iedzīvotājiem.

Līdzsvars: uzsākts 2019. gada aprīlī.

Līdzsvars ir daudzpakāpju ietvars, lai izveidotu ar aktīviem balstītus galda izstrādājumus un DeFi produktus. Tā pamatprodukts ir EOSDT stablecoin, kas ir piesaistīts ASV dolāram un kura vērtību iegūst no lietotāja likvīdo digitālo aktīvu pārmērīgas nodrošināšanas. Kā ziņots, šajā dApp ir arī viens no lielākajiem atlikumiem no visiem dApps.

Līdzsvars

Uzņēmums pavisam nesen uzsāka kriptogrāfijas nozares pirmo stabilitātes fondu ar 6,5 miljoniem EOS (aptuveni 17,5 miljonu USD vērtībā) pašu kapitāla. Šī naudas partija darbojas kā figurāla apdrošināšana pret melno gulbju tirgus notikumiem – tā pietiekami labi aizsargā lietotājus no ārkārtējas tirgus svārstībām, lai samazinātu EOSDT nodrošinājuma prasības no 170% līdz 130%. Tas rada lielāku digitālo aktīvu sviras potenciālu un konsolidē EOS kā uzticamu nodrošinājumu.

KARMA, kas tika izlaists 2018. gadā un pieauga visā 2019. gadā.

KARMA ir sociālais tīkls sociālajam labumam, ko virza EOS blokķēde. Tās šifrēšanas marķieris (saukts arī par KARMA) ir paredzēts, lai mudinātu cilvēkus darīt labas lietas citu cilvēku labā vai labvēlīgu mijiedarbību savā starpā. Cilvēki ievieto šīs lietas tīklā, kur viņiem patīk un pozitīvi vērtējumi, pēc tam viņi par to saņem KARMA. Ideja ir izveidot kopienu, kas maksimāli palielinātu labumu pasaulē.

karma

2019. gadā KARMA marķieris tika iekļauts YOLO sarakstā, padarot marķējumu plašāk pieejamu kriptogrāfijas kopienai. Tas arī uzsāka platformas jaunināšanu “Mēs maksājam CPU” oktobrī lai lietotājiem vairs nebūtu jāuztraucas par savu CPU prasību apmierināšanu.

Bancor ieguva lielu uzmanību 2019. gadā, un tika identificēts kā tāds, kas spēj atbalstīt svarīgu marķēšanas piesaistes algoritmu.

Bancor ir ķēdes likviditātes protokols, kas nodrošina automatizētu, decentralizētu apmaiņu ar Ethereum un EOS blokķēdēm. Citiem vārdiem sakot, Bancor lietotāji var veikt konvertēšanu tieši starp dažādiem marķieriem, izmantojot viedo līgumu, nevis to maiņu kriptonauda tirgos. Tā seifa produkts Bancor Wallet nodrošina automātisku marķieru pārveidošanu interfeisā par paredzamām cenām, kas ir izturīgas pret manipulācijām.

2019. gads Bancor bija adatu kustinošs gads. EOS veidotājs Dens Larimers piedāvāja marķiera piesaistes algoritmu, kas ir atkarīgs no Bancor tīkla. Larimers rakstīja: “Mūsu algoritma priekšnoteikums ir tāds, ka tie, kas vēlas būt nedaudz aizņemti nodrošinājuma aktīvā (piemēram, EOS), var nopelnīt naudu, veicinot tirgus veidošanas darbības starp EOS un aizstājamu piesaistītu aktīvu (piemēram, USD). , kuras vērtība ir paredzēta cenu plūsmas izsekošanai atļautajā noviržu diapazonā. ”

Larimers pat iepriekš integrēja Bancor algoritmu aktīvu piešķiršanas modelī EOS RAM. (Šis modelis strādāja, lai automatizētu RAM tirgus likviditāti, jo EOS bloku ķēde sāka darboties 2018. gadā.) Kopš tā laika Bancor ir integrēts arī EOS resursu biržā (REX), kas ļauj lietotājiem gūt ienākumus, izīrējot savus CPU un tīkla resursi

Papildus šai uzmanībai Bancor arī izmantoja 2019. gadu, lai pievienotu integrācijas vairākiem jauniem marķieriem, tādējādi kopējais atbalstīto kriptovalūtu skaits pārsniedz 148. 

pEOS maks, kas paziņots 2019. gada jūnijā.

Lai gan tas vēl netiek ražots, pEOS ir seifa programmatūra, kas nodrošina papildu privātuma aizsardzības slāni tam, kā EOS lietotāji savstarpēji veic darījumus. Saistīto marķieri (PEOS) var nosūtīt gan uz EOS kontiem, gan uz pEOS adresēm. Svarīgi ir tas, ka pEOS adreses ir pilnībā atdalītas no EOS kontiem – pamatā esošā EOS.IO arhitektūra ir iesaistīta tikai darījuma pārvietošanā caur tīklu.

Darījumi, kas notiek no viena EOS konta uz citu, galu galā tiek publiski apskatīti atvērtā blokķēdē – konta atlikumus un kontu nosaukumus ir viegli iemācīties. Bet pEOS adreses ir vairāk bloķētas, nekā tas. Nosūtot vai saņemot no pEOS adreses, šāda identifikācijas informācija tiek publiskota, un, ja darījums notiek no vienas pEOS adreses uz citu, trešajai pusei nav iespējams uzzināt par to identificējošu informāciju..

Projektam ir bijušas dažas kavēšanās, lai nokļūtu darba versijā – tas burtiski aicina veikt dažas izmaiņas par to, kā darbojas EOS.IO – bet, kad šīs izmaiņas būs ieviestas, EOS lietotājiem būs pavisam jauns veids, kā veikt darījumus ar uzlabotu privātumu.

Sense.chat, kas palaists 2019. gada jūnijā.

Sense.chat ir privāta ziņojumapmaiņas lietotne, kas darbojas jūsu vietnē Android vai iOS ierīci, un tā darbība ir atkarīga no lietotāja EOS konta. Jūs to varētu precīzi kontekstualizēt kā “EOS Messenger”.

Tā kā tā ir veidota virs EOS.IO blokķēdes, Sense.chat var nosūtīt un saņemt ziņojumus pierādāmi drošā veidā, izmantojot kripto. Tāpat kā Bitcoin darījumi nodrošina zināmu anonimitātes un privātuma pakāpi, Sense Chat nodrošina šo pašu aizsardzību jūsu ikdienas ziņojumapmaiņas uzvedībā.

jēga.čats

Finanšu darījumu veikšana, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, varētu būt ļoti niša un tehniska, taču gandrīz visi savienotajā pasaulē saziņai ar citiem izmanto savu mobilo ierīci. Tagad viņi var izmantot EOS blokķēdi, lai to izdarītu ar nepārspējamu drošības līmeni.

Tāpat kā 2019. gads EOS nesa līdzīgu kustību un attīstību, mēs noteikti redzēsim, ka šī tendence turpināsies arī 2020. gadā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me