Visdrošākie Bitcoin ar brīvības atņemšanu nesaistītie maki 2020. gadā

Gandrīz pirms divpadsmit gadiem Bitcoin (BTC) uzsāka daudzsološu maksājumu sistēmu, kas ir droša, bez robežām un lēta – atverot pasaules finanšu sistēmu un veicot banku darbību bankā. Gadu gaitā BTC pārveidojās par vairāk nekā maksājumu sistēmu, pārvēršoties vērtības krājumā (SoV), jo tā vērtība pieauga – sasniedzot visu laiku augstāko līmeni 19 800 USD 2017. gadā. 

Pārejai uz SoV tomēr ir savi izaicinājumi. “Digitālā zelta” glabāšana un drošība pašā būtībā ir viens no lielākajiem BTC izaicinājumiem. Sākumā Satoshi Nakamoto – Bitcoin radītāja pseidonīms – paredzēja platformu, kas lietotājiem piedāvās pilnīgu viņu līdzekļu kontroli un drošību. 

Tomēr, tā kā BTC vērtība pieauga, centralizētā apmaiņa un brīvības atņemšanas pakalpojumi tika palielināti, nodrošinot makus, lai palīdzētu parastajiem lietotājiem “droši uzglabāt savu BTC”. Lai gan šīs centralizētās puses palīdz netehniskiem lietotājiem uzglabāt savas privātās atslēgas un ātrāk tirgot savu BTC, viņi atņem blokķēžu funkciju – decentralizāciju (sava ​​”bankas konta pārvaldīšana”).

Nepieciešamība pēc brīvības atņemšanas makiem 

Kāda ir problēma ar centralizētiem kriptogrāfijas seifa nodrošinātājiem? 

Centralizēti kriptogrāfijas glabātāji un biržas piedāvā ātru un uzticamu veidu, kā veikt darījumus ar kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin un Ethereum. Tomēr šīm iestādēm trūkst drošības aspekta, ņemot vērā to, ka tās lietotāju privātās atslēgas glabā centralizēti un glabā šīs atslēgas karstajos maciņos. Karstie maki vai tiešsaistes maki ļauj lietotājiem nemanāmi tirgoties un izmantot savas kriptovalūtas. 

Tomēr tas ir novedis pie tā, ka pēdējos gados vairākas apmaiņas ir uzņēmīgas pret uzlaušanas mēģinājumiem, zādzībām, pikšķerēšanas izkrāpšanu, iziešanas veida izkrāpšanu utt..

Zemas drošības centralizēto glabātāju īpašības ir radījušas aparatūras makus, piemēram, Ledger un Trezor, kas palielina līdzekļu privātumu un drošību. Viņi to dara, saglabājot jūsu privātās atslēgas bezsaistē USB diskā. Tomēr uzticamības, ātruma un likviditātes dēļ lietotāji izvairās no šiem makiem (neskatoties uz augsto drošības līmeni) par labu centralizētajiem tiešsaistes makiem.. 

Rodas jautājums: “Vai kriptogrāfijas maka platformā kriptogrāfijas lietotāji var baudīt ātrumu, uzticamību un ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošību?” Jā. 

Nākamajā sadaļā mēs apspriedīsim drošības pasākumus, kas jums būtu jāmeklē kriptogrāfijas maciņā, kā pārliecināties par jūsu seifa drošību un drošākos naudas līdzekļus kriptogrāfijas lietotājiem 2020. gadā. 

Ko meklēt kriptogrāfijas makā

 1. Drošība: Šī, iespējams, ir vissvarīgākā iezīme jebkurā makā. Tiešsaistes maki tiek uzskatīti par jutīgākiem pret nedrošības uzbrukumiem un arī ar labu iemeslu; tos ir vieglāk uzlauzt. No otras puses, aparatūras maki tiek uzskatīti par drošākiem, jo ​​valūta tiek glabāta bezsaistē.
 2. Anonimitāte: Lietotāji, kuri vēlas palikt anonīmi, iespējams, tā ir funkcija, kas viņiem būtu jāņem vērā.
 3. Reputācija: Ir svarīgi, lai cilvēks pārbaudītu maku, lai pārliecinātos, kur tas atrodas starp citiem kopienas lietotājiem, tikai lai būtu pārliecināts par to, ko viņš apņemas. 
 4. Lietotāja interfeiss: Coinbase interfeiss ir ieteicams lielākajai daļai iesācēju. Tas ir viegli pārvietojams un papildus apdrošina 100% no tā vērtības.

Vislabākie ar brīvības atņemšanu nesaistīti kriptogrāfijas maki drošībā

1. Bitamp – drošībai un ātrumam (Ieteicams) 

Saskaņā ar oficiālo vietni, Bitamp “Ir atvērtā koda, klienta puses bezmaksas Bitcoin maks, kas ļauj droši nosūtīt un saņemt Bitcoin blokķēdē”. Vienkārši sakot, Bitamp ir pašnodarbinātais kriptovalūtas maks, kas ļauj nosūtīt un saņemt Bitcoins. 

Seifs ir izstrādāts saskaņā ar MIT licenci, kas ļauj lietotājiem visā pasaulē nosūtīt un saņemt BTC. Globālais ar licenci saderīgais maks nozīmē, ka izstrādātājiem visā pasaulē ir ļoti maz ierobežojumu tā izmantošanā. 

Plusi

 • Ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks: Uzlabo seifa drošību, ļaujot veikt tiešos maksājumus bezsaistes makos. Tas nozīmē, ka uzņēmums savā serverī nepārsūta, neglabā un nesaglabā lietotāju privātās atslēgas.  
 • Iespējo Tor pārlūkošanu: Integrācija ar Tor uzlabo lietotāju darījumu privātumu. Turklāt Bitamp darbības ir stingri lokālas lietotāja pārlūkprogrammā, izmantojot “Javascript un 12 vārdu burvju paroles frāzi”. 
 • Pārskaitījumi uz aparatūras seifiem: Bitamp piedāvā arī unikālu tiešu savienojumu ar augšējiem aparatūras makiem, ieskaitot Ledger Nano S (minēts zemāk), Trezor, KeepKey, Electrum un Mycelium. 
 • Izglītojoša kopiena: Bitamp arī balstās uz savām kriptogrāfiskās kopienas vērtībām, savā vietnē piedāvājot izglītojošu un informatīvu materiālu – it īpaši jauniem lietotājiem. Vietnes Bitamp ir pieejamas sadaļas “Kā nopirkt Bitcoin”, “Kā pasargāt savu maku”, “Soli uz Bitcoin ieguvi” utt.. 

Cons

 • Vairāku kriptovalūtu trūkums: Drošs, ātrs un ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks ļauj veikt tikai Bitcoin darījumus. Šī ir ļoti šaura darbības joma, taču uzņēmums strādā pie jaunu kriptogrāfiju pievienošanas nākotnē. 
 • Salīdzinoši jauns: Salīdzinot ar citiem mūsu saraksta maciņiem, Bitamp joprojām ir izveidošanās stadijā, tāpēc tiek pieņemts mazāk. 

2. Virsgrāmatas maks Nano S – drošība, nav ātruma


Ledger Nano S kriptovalūtas aparatūras seifs ir viens no labākajiem starp saviem vienaudžiem, piedāvājot lietotājiem kriptovalūtu glabāšanai bezsaistes bezmaksājuma seifu. Aparatūras seifam ir ekrāns un tas ir saderīgs ar jebkuru datora operētājsistēmu.  

Plusi

 • Bezsaistes ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks: Virsgrāmatas aparatūras seifs ļauj jums saglabāt savas privātās atslēgas USB diskā, kas ir mūžīgi bezsaistē, līdz tiek izveidots savienojums ar datoru. Tas uzlabo jūsu Bitcoins uzglabāšanas drošības īpašības. 
 • 12 paroļu frāze: Seifā ir arī 12 vārdu ieejas frāzes atslēga, kas ļauj atgūt līdzekļus, ja pazaudējat maku. 

Cons

 • Lēni darījumi: Kā minēts iepriekš, aparatūras maki jums apgrūtina kriptogrāfijas darījumus, ņemot vērā stingros drošības protokolus, kas noteikti. 
 • Dārgi: Lai gan Bitamp ir bezmaksas Bitcoin maks, Ledger Nano S ir dārga cena >150 ASV dolāri, kas attur mazos kriptogrāfijas īpašniekus uzglabāt savus līdzekļus seifā. 

3. Maizes maks – vairākas monētas, samazināts ātrums un drošība

Maize ir digitāls lietotnes maciņš, kas nav brīvības atņemšana, kas ļauj saņemt un nosūtīt Bitcoins. Lietotne ir pieejama tīmekļa pārlūkprogrammā un mobilajās ierīcēs – iOS un Android App veikalos. Maks ļauj uzglabāt, nosūtīt un konvertēt vairākas valūtas, tostarp Bitcoin, Ethereum un Bitcoin Cash (BCH). 

Plusi

 • Vairāku monētu pieejamība: Maizes maks savā seifā, kas nav brīvības atņemšana, piedāvā trīs valūtas – BTC, ETH un BCH.. 
 • Viegli lietojams interfeiss: Seifs lietotājiem nodrošina arī skaisti noformētu un viegli orientējamu saskarni. 

Cons

 • Trūkst divu faktoru autentifikācijas: SMS autentifikācijas vai Google autentifikācijas trūkums samazina maizes maka drošības īpašības.
 • Lēna un trešo personu mijiedarbība: Neskatoties uz to, ka Bread Wallet ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks, darījumi platformā notiek caur trešo personu, tādējādi mazinot lietotāju privātumu. Turklāt daži lietotāji iepriekš sūdzējās, ka vietne ir lēna un apgrūtinoša. 
Maks Tips Drošība  Lietošanas ērtums Cena Vietne
Bitamp.com Tiešsaistē Augsts  Viegli Bezmaksas Bitamp
Virsgrāmata Nano S Aparatūra  Augsts Mērens >150 USD Virsgrāmata
Maizes maks Mobilais Mērens Viegli Bezmaksas Maize

Tabula, kurā attēlotas ar brīvības atņemšanu nesaistītu maku dažādas kvalitātes

Secinājums

Pēc visaptveroša iepriekš minēto ar brīvības atņemšanu nesaistītu naudas maku apskatīšanas mēs iesakām Bitamp drošiem un ātriem darījumiem. Turklāt maks ir bezmaksas atvērts seifs, kas nozīmē, ka izstrādātāji visā pasaulē strādā pie tā uzlabošanas, katru dienu uzlabojot jūsu kriptogrāfijas ieguldījumus un HODLing. 

Atcerieties ne savas privātās atslēgas, ne monētas! Lai uzglabātu kriptonauda aktīvus, vienmēr mēģiniet izmantot ar brīvības atņemšanu nesaistītus makus. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector