Vai 2019. gads ir STO gads (drošības žetonu piedāvājumi)?

Pēdējo divu gadu laikā kriptovalūtas ir pārvērtušās par globālu parādību. Pasaulē ir pieaudzis kriptomiljonāru skaits, un ap šo koncepciju ir uzsākuši daudzi jaunuzņēmumi. Kriptovalūtas ir kļuvušas par acu ābolu nekonformistiem, kuri vēlas mainīt veidu, kā mēs skatāmies uz naudu. Mainoties biznesa un tehnoloģiju dinamikai, cilvēki vēlas izmantot internetu, lai maksimāli izmantotu iespējas.

Vēl viena lieliska lieta, kas, domājams, eksplodēs 2019. gadā, ir STO (Security Token Offerings). Pirms viņu ierašanās kriptovalūtas tirgū valdīja SIO, it īpaši 2017. gadā. Tomēr 2018. gadā SIO pievilcība samazinājās, jo to izmantoja vairākās augsta līmeņa krāpšanās. Ļaujiet mums ienirt dziļi un izpētīt veidus, kā mainās tiešsaistes naudas tirgus.

Starpība starp ICO un STO

ICO ir saīsinājums no sākotnējā monētu piedāvājuma – termins, kas ir slavens kriptogrāfijas pasaulē. Šīs valūtas sākotnējās dienas nebija visas rozes; tāpēc, lai palīdzētu attīstīt dažādu valūtu tīklu, tika ieviesta ICO koncepcija. ICO ir par dažu jaunas valūtas vienību piedāvāšanu apmaiņā ar tādām pazīstamām valūtām kā Bitcoin un Ethereum.

Sākotnēji ICO koncepcija sāka darboties un tā kļuva populāra līdz 2016. gadam. 2017. gads bija saistīts ar ICO, un investori koncepcijā ielika lielu daļu no grūti nopelnītās naudas. Sakarā ar milzīgo investoru uzticēšanos, krāpnieki redzēja iespēju un cilvēkiem maksāja miljoniem dolāru. Šīs krāpšanās rezultātā ICO zaudēja uzticamību 2018. gadā, un investori tagad ir pievērsušies citam līdzekļu piesaistes veidam – STO (Security Token Offerings). STO ir arī līdzekļu vākšanas pieeja, taču šoreiz uz žetonu aizdevējiem attiecas noteikumi. Tas ir līdzīgs vērtspapīriem, kurus cilvēki iegūst, ieguldot akcijas un obligācijas.

STO pieaugums

Lai gan SIO joprojām ir izplatīta, pastāv milzīga iespēja, ka līdz 2019. gada beigām viņi varētu nonākt kanalizācijā – ņemot vērā problēmas, kas viņus pārņem. Tikmēr STO tiek likts pilnībā dominēt tirgū līdz 2019. gada vidum. Tā kā valdības klātbūtne nav blokķēdes ideja, daudzi izpalīdzīgi kopienas locekļi ir centušies lietas kontrolēt. Bet, tā kā šie cilvēki nespēja apliecināt savu klātbūtni, valdības tagad interesējas par kriptovalūtas regulēšanu.

Galvenais iemesls, kāpēc regulatori ir interesējušies par kriptonauda regulēšanu, ir tas, vai tā tiek izmantota kā nodrošinājums. Daudzos projektos tika teikts, ka viņu monētas ir līdzvērtīgas lietderības žetoniem – kas tā nebija. Cilvēki ieguldīja savu naudu, domādami, ka saņems no tām peļņu – kas arī nenotika. Visa darījuma ideja bija tāda, ka, ja projekts sāksies un valūta pārvērtīsies par veiksmīgu, palielināsies vērtspapīra vērtība, kas nāks par labu investoriem.

Ko gaidīt 2019. gadā?

Tā kā tiek teikts, ka 2019. gads ir STO gads, šeit ir dažas lietas, kas jums jāgaida:

  • Šo drošības žetonu dēļ daudzas bankas un valdības skatīs blokķēdes viesmīlīgā veidā. Lai gan tas ir izdevīgi cilvēkiem, pastāv iespēja, ka tas varētu radīt draudus visai banku koncepcijai, un blokķēdes varētu piedzīvot atriebību, un
  • STO pieaugums varētu palīdzēt arī līdzekļu vākšanas tirgū. Sākotnēji ICO tika izmantoti kopfinansējumam un līdzekļu piesaistei, taču šī tendence varētu pāriet uz STO. Cilvēki, kas ieguldījuši ICO, zinot, ka tā var būt krāpšanās, tagad iedomājieties, cik daudz cilvēki ieguldīs, zinot, ka to atbalsta drošība.

Jāatzīmē, ka, lai gan STO ir droši, ieguldītājiem būs jāapstiprina vēlreiz, lai nepieļautu krāpšanos. Turklāt, veicot ieguldījumus, jāpatur prātā, ka ieguldījumi, izmantojot STO, kuru komanda tirgū ir jauna, palielina zaudējumu iespējas.

Vai SIO ir pazuduši uz visiem laikiem?

Tā kā, visticamāk, STO tendence šogad aizstās vienu no ICO, jautājums “Vai ICO ir pazuduši uz visiem laikiem” paliek neatbildēts. Lai atbildētu uz to, mums vispirms ir jāsaprot, ka STO neaizstāj ICO. Mēs joprojām redzēsim dažādus projektus, kas tiek veikti ar ICO, jo komunālo pakalpojumu žetonu izmantošana nezudīs 2019. gadā. Bet STO izmantošana kļūs arvien spēcīgāka un spēcīgāka.

Kopš pasaule ir pārvērtusies par globālu ciematu – pateicoties internetam, ir izstrādāti daudzi jauni tiešsaistes biznesa modeļi. Iedomājieties uzņēmējus, kuriem ir sava uzņēmuma vietne un kuri var brīvi pārvietoties, zinot, ka viņu klātbūtne tiešsaistē rūpēsies par klientiem. Kā uzņēmuma īpašniekam labāk jāpārtrauc brīnīties kā bez maksas izveidot biznesa vietni un faktiski sākt to darīt. Pārejiet uz tiešsaistes mārketinga un biznesa stratēģiju pasauli, rīkojoties. Ļaujiet man jums apliecināt, ka pāreja uz uzņēmuma vietni ir labākais, kas ar jūsu biznesu var notikt 2019. gadā.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector