Top 5 blokķēdes uzņēmumi veselības aprūpes tehnoloģijās

Blockchain, visvērtīgākās digitālās valūtas Bitcoin tehnoloģija, ir pieņemta kā nākamā revolūcija interneta tehnoloģijās. Blockchain nodrošina veidu, kā veikt darījumus decentralizētā tīklā, novēršot nepieciešamību pēc trešās puses, piemēram, bankas, valdības vai kases. Tas arī nodrošina, ka darījumi ir ātrāki, neatgriezeniski un maksā daudz zemāk nekā ar Fiat valūtām. Plānots, ka tehnoloģijai būs ietekme daudzās nozarēs, un veselības aprūpe neatšķiras.

Faktiski veselības aprūpes nozarē ir daudz jomu, kas varētu izmantot blokķēdi, lai visā nozarē koplietotu datus, sadarbotos, palīdzētu novērst datu zādzības, saglabātu privātumu un pārredzamību veselības aprūpes pasākumu pārvaldībā, nodrošinot nemaināmus un izsekojamus ierakstus, izsekojot farmācijas piegādes ķēdei, lai samazinātu zādzību un pilfering, uzlabojot datu apmaiņu klīnisko pētījumu un pētījumu veikšanai, un drošu datu koplietošanu ar apdrošināšanas sabiedrībām.

Apskatīsim dažus uzņēmumus, kas smagi strādā pie šo problēmu risināšanas. Šeit ir 5 populārākie blokķēdes uzņēmumi veselības aprūpes nozarē:

Atrisiniet. Aprūpe

Atrisiniet. Aprūpe ir topošais pretendents uz traucējošu startēšanu, kas šai nozarei ievieš blokķēdes risinājumus. Ņemot vērā novatoriskus veselības aprūpes risinājumus ASV, šis uzņēmums tagad ir uzsācis Care.Wallet for Doctor lietojumprogrammu Arizonas Care Network (ACN), kas ir viena no lielākajām atbildīgajām aprūpes organizācijām ASV, blockchain platformā. Viņu lietotne padara veselības aprūpi drošāku un efektīvāku, kā arī racionalizē pabalstu pārvaldību. Tajā tiek parādīti praktiski dati ārstiem, lai nodrošinātu labāku aprūpi, un finansiālā atlīdzība, ko viņi nopelna no ACN par uzlabotu veselības aprūpes sniegšanu un samazinātām izmaksām.

Solve.Care ir visinteresantākais uzņēmums, jo viņi faktiski ir ieviesuši liela apjoma uz vērtību balstītu maksājumu risinājumu 5500 ACN pakalpojumu sniedzēju tīklam, izmantojot Care.Coin, viņu digitālo marķieri. Neskatoties uz to, ka ASV veselības aprūpes nozare ir pazīstama kā konservatīva, tas ir milzīgs darījums. Viņu vēl viena lietotņu kopšana. Wallet for Familys ir jau pieejams pakalpojumā Google Play, kā arī Apple lietotņu veikalā, lai lietotāji varētu lejupielādēt un izmantot vairāk nekā 80 valstīs..

Hu-manity

Cilvēce risina vienu no vecākajām un vissvarīgākajām šīs nozares problēmām – personas datu drošību. Pašlaik lielākā daļa pacientu datu ir nejauši izkliedēti un atrodas centralizētā datu bāzē vairākās korporācijās, farmācijas uzņēmumos, ārstu datoros, apdrošināšanas datu bāzēs un daudzās citās vietās..

Cilvēces blokķēdes risinājums, kas veidots uz Ethereum, ir ķēžu risinājumu ķēde ar nosaukumu Cilvēka datu piekrišana un autorizācija. Viņu pārliecība ir tāda, ka “ikvienam ir tiesības uz viņu raksturīgo cilvēku datu likumīgu īpašumtiesību”. Tas ietvers medicīniskos datus.

Aprūpes ķēde

Care Chain ir vēl viens novatorisks uzņēmums, kas strādā, lai izveidotu blokķēdes infrastruktūru, kas nepieciešama tik liela apjoma datu atbalstam. Viņi strādā arī pie personas datu pārvaldības. Ethereum Enterprise Consortium un HyperLedger vadībā Care ķēde plāno izveidot plašāku tīklu, iekļaujot visas ieinteresētās personas veselības aprūpes ekosistēmā.

Pacietība

Patientory ir patērētāja lietotne, kuras redzējums ir “pilnvarot jūs droši piekļūt veselības datiem, tos uzglabāt, izsekot un apmainīties ar izvēlēto medicīnas profesionāli”. Tāpat kā lielākā daļa EMR blokķēdes lietotnēs, tie ļauj lietotājiem uzglabāt, apskatīt, kopīgot un nodrošināt savu medicīnisko dokumentāciju blokķēdē. Viņu mobilo lietotni var izmantot bez maksas, ja lietotāji maksā tikai tad, kad viņi maksā par saglabātajiem ierakstiem. Viņiem ir arī atbalsta komanda, kas ļauj viņiem tieši sazināties ar ārstiem un veselības aprūpes sniedzējiem.

Medicīnas ķēde


Medicīnas ķēdei ir telemedicīnas platforma, kas lietotājiem ļauj konsultēties un dalīties savos datos tieši ar ārstiem. Darījumi un datu pārsūtīšana notiek blokķēdē, kur lietotāji varēs droši norēķināties, izmantojot MedToken. MedicalChain ir uzsācis pilotus, kur praktizētāji un pacienti var reģistrēties un izmantot savu platformu.

Secinājums

Tiek prognozēts, ka veselības aprūpes nozarei lielā mērā noderēs blokķēdes tehnoloģija. Lielākā daļa risinājumu šobrīd ir topošā stadijā. Bet, attīstoties nozarei, lielāko priekšrocību redzēs lietotāji, kuri varēs kontrolēt un aizsargāt savus datus. Turklāt tas nodrošinās milzīgu efektivitāti, novēršot dokumentus un samazinot sarežģītību, vienlaikus nodrošinot labāku sadarbību. Veselības aprūpes izdevumi ir paredzams, ka pieaugs līdz vairāk nekā 10 triljoniem USD līdz 2022. gadam, un šiem uzņēmumiem ir iespēja paņemt ievērojamu daļu no tā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector