Top 10 obligāti jāapmeklē monētu tirgus ierobežojumu alternatīvas

Monētu tirgus ierobežojumu alternatīvas

Monētu tirgus vāciņš ir neapšaubāmi visizcilākā monētu pārbaudes vietne mūsdienu šifrēšanas sfērā. Ar optimizētu 24 stundu tirdzniecības apjomu, kriptogrāfijas tirgus ierobežojumu klasifikāciju, cenu diagrammām un citām iespējām Coinmarketcap ir sevi pierādījis kā atjautīgu gigantu kriptogrāfijas nozarē.

Bet, neskatoties uz visu iespējamo, šķietami pārmērīga kriptogrāfijas tirgotāju paļaušanās uz vienu repozitorija datu centru, kas ir ļoti centralizēts, var būt taisnīgs trūkumu īpatsvars. 2018. gadā CMC pieņēma diezgan nepopulāru lēmumu izslēgt datus no Dienvidkorejas sarakstiem – šis solis joprojām tiek vainots cenu avārijā, kas notika neilgi pēc tam.

Lai izvairītos no šāda scenārija, kriptogrāfijas tirgotāji pašlaik meklē alternatīvas monētu pārbaudes platformas. Par laimi jums, mēs esam apkopojuši desmit labākās Coinmarketcap alternatīvas zemāk. Sāksim.

1. CoinGecko

Koingecko

MonētaGecko CoinGecko, kuru 2014. gadā nodibināja novatorisku nozares ekspertu grupa, galvenā uzmanība ir vērsta uz pārredzamības palielināšanu kriptogrāfijas nozarē.

Papildus tam, ka CoinGecko saglabā galveno vietu kā visredzamāko monētu pārbaudes platformu, tā piedāvā papildu izcilus punktus, piemēram, cenu izsekošanas pieredzi, spēcīgu tirgus kapitalizāciju un tirdzniecības apjomus. Papildus tam tas izseko arī ķēdes metriku, kopienas izaugsmi un citus nozīmīgus notikumus kriptogrāfijas pasaulē.

2. Coincodex

CoinCodex

Coincodex tika dibināta 2017. gadā. Ņemot vērā grūtības, ar kurām saskaras jaunie tirgotāji, pārvietojoties pa dažiem sarežģītajiem žargoniem kriptogrāfijas tirdzniecībā, Coincodex piedāvā dažādas apmācības un norādījumus, kas satur būtisku informāciju, kuru jaunajiem tirgotājiem būs diezgan interesanti sākt. viņu tirdzniecības ceļojums.

Kalendārs, kurā norādīts aktīvs un drīz sāksies ICO, ir dažas no unikālajām funkcijām, kuras Coincodex ir pievienojis savā platformā, lai tirgotāji varētu izpētīt dažus galvenos kriptogrāfijas tirgus analītiskos datus.

Papildus tam Coincodex ir Android un IOS lietotne. Jūs varat to izmantot, lai personalizētu savu pieredzi tās platformā. Šeit ir daži no tiem un to galvenās iezīmes.

Portfelis


 • Uztur tirgotāju turības vienā vietā, lai būtu viegli salīdzināt cenas
 • Sinhronizācija ar lietotni Coincodex ir pieejama gan iOS, gan Android mobilo tālruņu lietotājiem

Skatīšanās saraksts

 • Ļauj koncentrēties uz vienu kriptu, kas jūs visvairāk interesē.
 • Kad monēta ir pievienota novērošanas sarakstam, ar vienu klikšķi tiek izmantots viss, ko vēlaties redzēt

Brīdinājumi

 • Investori var iestatīt trauksmes paziņojumu, lai informētu, kad jūsu iecienītākais kriptogrāfiskais elements sasniedz noteiktu iepriekš noteiktu līmeni.
 • Paziņojums tiek nosūtīts pa e-pastu vai mobilo lietotni.

Tirgus pārskats

 • Lieliski piemērots, lai izsekotu galveno kriptogrāfijas tirgus veiktspēju.
 • Var izsekot kopējos apjomus, kriptogrāfijas tirgus ierobežojumus un Bitcoin dominanci tajā pašā vietā.

Kalkulators

 • Noderīgs rīks, kas ļauj aprēķināt pašreizējo konversijas kursu starp jebkuru kriptogrāfiju un galvenajām monētām, piemēram, Ethereum, Bitcoin vai Fiat valūtām..

Logrīki

 • Platforma nodrošina pielāgojamu logrīku, kas ļauj jūsu apmeklētājiem reāllaikā redzēt noteiktu kriptogrāfisko darbību
 • Tas ir pilnīgi bez maksas, un to var iegult jūsu vietnē

Stabilas monētas

 • Obligāts rīks katram tirgotājam, lai palīdzētu salīdzināt galvenās stabilās monētas pēc tirdzniecības apjoma, tirgus ierobežojuma un cenas.
 • Viegli stabilo monētu izsekošanas process, kas stabilizējas, un tās, kurām ir milzīgas cenu svārstības.

3. OnchainFX

OkchainFX

Bez visām standarta funkcijām, ko piedāvā standarta platforma, piemēram, 24 stundu tirdzniecības apjomi un cenu kustība, OnchainFX pieeja kriptogrāfijas datiem ir par pakāpienu augstāka. Piemēram, vietnē ir integrēti rīki, kas ļauj tirgotājiem veikt divu aktīvu salīdzināšanu. Varat arī pārbaudīt savas monētas tirgus nākotni, kuras vērtība nepārsniedz 2050. gadu. Nesen OnchainFX ieviesa izvēles rūtiņu Cena, ja Normalizēta BTC piegāde. Tā ir novatoriska funkcija, kas ļaus tirgotājiem pārbaudīt monētas, kuru cena ir vienāda ar Bitcoin cenu.

Lai gan platformā pieejamās informācijas apjoms pirmreizējiem lietotājiem var būt nedaudz pārliecinošs, vietnē pieejamā informācija par monētām atstās iespaidu uz jebkuru lietotāju, tiklīdz viņš būs pakavējies..

4. Kriptokampare

Kriptogrāfijas salīdzinājums

Cryptocompare tika izveidota 2014. gadā, un tā bija pionieris diezgan interesantās funkcijās, piemēram, tiešraides tērzēšanā un dzīvu monētu cenās. Platforma izmanto vairāk nekā 65 kriptogrāfijas apmaiņas vietņu analīzi, kas lietotājiem atvieglo ātrāku izvēli vietnē, kurā tirgoties. Lai gan izkārtojums varētu būt nedaudz pievīlis, daudzi piekritīs, ka to joprojām ir salīdzinoši viegli izmantot, īpaši ne tik tehnoloģiski prasmīgiem tipiem.

Mulsinošs izkārtojums un ierobežots uzskaitīto monētu skaits ir daži no platformas trūkumiem. Tomēr tirgotājiem, kurus interesē dažas galvenās monētas, platforma būs noderīga, jo tajā pašā laikā ir pieejama daudz noderīgas informācijas.

5. Coinlib

Coinlib

Coinlib dizains ir ļoti novērtēts par novatoriskajām portfeļa un cenu izsekošanas funkcijām, lai radītu iespaidu lietotājiem, kurus interesē plašs digitālo valūtu klāsts. Pašlaik platforma izmanto apmēram 4680 valūtas. Iesācējiem šī vietne būs daudz draudzīga salīdzinājumā ar citām populārām vietnēm attiecībā uz monētas cenas ātru atrašanu, tirdzniecības piedāvājumu un tirgus ierobežojumu. Citas aizraujošas funkcijas ir brīdinājumi par cenām un tiešraides kriptogrāfijas tirgus ziņas.

Coinlib var parādīties kā cita kripto vietne, kas optimizēta salīdzināšanai. Tomēr krustojuma izskats atklāj interesantu salīdzināšanas funkciju, kas lietotājiem ļauj līdzās salīdzināt līdz četriem aktīviem. Vienā diagrammā. Tas ir pieejams lietotnēs, kurām var piekļūt gan iOS, gan Android lietotāji. Šīs platformas tiešais dizains un lietošanas ērtums atstās iespaidu gan uz pieredzējušiem, gan jaunpienācējiem.

6. Coincap

Coincap

Izveidota 2015. gadā, CoinCap pieeja lietotājiem nodrošināt neierobežotu piekļuvi reāllaika tirgus datiem ir ārkārtēja. Neskatoties uz aizņemto mājas lapu, citas būtiskas funkcijas, piemēram, tirgus ierobežojumi, pašreizējās cenas, pieejamais monētu piedāvājums, cita starpā, ir pilnīgi netraucēti.

CoinCap ļauj lietotājiem apskatīt vēsturiskās cenu diagrammas, vienkārši noklikšķinot uz savām iecienītākajām monētām. Bet varbūt tas visvairāk interesēs lietotājus par CoinCap API pieejamību. Lai gan platformas lietotāja saskarne nav vispievilcīgākā, lietotāji atradīs dažādas unikālas, optimizētas funkcijas, kas ir nenovērtējamas kriptogrāfijas tirgotājam.

7. Monētu pārbaude

Monētu pārbaude

Coincheckup ir viena no pēdējām platformām, kas pievienojas monētu pārbaudes vietņu nozarei, kas tika uzsākta 2017. gadā. Platformas galvenā uzmanība ir vērsta uz kriptogrāfijas tirdzniecības pārredzamības palielināšanu.

Ņemot to vērā, platforma sniedz lietotājiem padziļinātu monētu analīzi par monētām, kuras tirgotāji plāno iegādāties, izsekojot informāciju, piemēram, tirdzniecības apjomu un cenu diagrammas, lai palīdzētu tirgotājiem pieņemt pilnībā informētus lēmumus..

Platformas izkārtojums ir paredzēts, lai atvieglotu tirdzniecības pieredzi lietotājiem, kuri izvēlētos labāk pieejamu analīzi. Rangs platformā tiek veikts, izmantojot dažādus faktorus, piemēram, produktu, ko tas piedāvā, komandas spēku, komandas atsaucību uz jautājumiem, sabiedrības informētību un aktīvās attīstības diapazonu..

Turklāt, lai palielinātu caurspīdīgumu, katras monētas algoritma veiktspēja ir novērtēta no 5. Lai gan datu analīzes kaudze un liels informācijas daudzums var ātri izslēgt, tirgotājiem, kuri vēlas ieguldīt kriptogrāfijas projektus, platforma būs diezgan interesanta.

8. Monētu tiešraide tiešraidē

Monētu skatīšanās tiešraidē

Tirgotāji, kuri dod priekšroku platformai, kurā ir daudz kritisku datu par kriptogrāfiju, un ērti lietojama izsekošanas vietne ar optimizētu lietotāja saskarni, noteikti atradīs Live Coin Watch pārliecinošu hit. Platforma, kas tika uzsākta 2017. gadā, ir populārāka daudz vecāku platformu līgā, iespējams, pateicoties tās ērtai lietošanai un mājas lapai, kas ir viegli pamanāma.

Live Coin Watch ļauj lietotājiem izsekot tirdzniecības apjomiem, cenu izmaiņām, tirgus ierobežojumiem un apgrozībā esošās monētas piegādēm vairāk nekā 2000 valūtās. Lietotājiem, kuri dod priekšroku cenu kustības izsekošanai dažādās fiat valūtās, šī platforma būs diezgan noderīga. Arī Live Coin Watch ļauj lietotājiem izvēlēties biežumu, ko viņi vēlētos atjaunināt vietnes datus.

9. WorldCoinindex

WorldCoindex

Worldcoinindex ir lieliska cenu izsekošanas platforma, kas ir guvusi popularitāti gan pieredzējušu, gan gaidāmo tirgotāju vidū, cita starpā pateicoties lietotājam draudzīgas kriptogrāfijas cenu vizuālajai prezentācijai. Platforma piedāvā reāllaika informāciju par cenām un aptuveni 1500 kriptogrāfiju sarakstu.

Ar vairāk nekā 7000 kriptogrāfijas tirgiem, ar kuriem lietotāji ir saistīti, platforma piedāvā lietotājiem iespēju mijiedarboties ar vairāk nekā 100 kriptogrāfijas apmaiņas vietnēm. Turklāt, izņemot BTC, kas ir noklusējuma valūta, ar kuru lietotāji var tirgoties, Worldcoinindex piedāvā papildu 13 fiat valūtas, kas ļauj tirgotājiem tieši veikt pirkumus, vispirms ne vienmēr jāpārvērš fiat valūtas BTC.

10. Coinpaprika

Coinpaprika

Coinpaprika ir diezgan jauna monētu pārbaudes arēnā, taču tās redzamība ir stingri uzstādīta uz monētu tirgus vāciņa. Lai gan citās esošajās un gaidāmajās vietnēs pieaug ierobežots pieaugums, jo lāču tirgus dēļ samazinās datplūsma, monopaprika kopš izlaišanas pārsteidzoši ir saglabājusi pozitīvu izaugsmi.

Coinpaprika, salīdzinot ar citām populārām platformām, piedāvā papildu metriku, kas saistīta ar tās pieaugošo popularitāti. Šie rādītāji ietver kalnrūpniecības kalkulatoru un saistību statistikas apjomu, kas domāts, lai palīdzētu lietotājiem salīdzināt kriptogrāfijas valūtas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector