STO pret IEO, kāda ir atšķirība un kad starta uzņēmumiem vajadzētu izvēlēties vienu

STO labāk ir pazīstams kā Drošības žetonu piedāvājums pārstāv ieguldījumu līgumu, kas ir nodrošināts ar pamatā esošu ieguldījumu aktīvu, piem. akcijas, fondi, obligācijas un pat nekustamā īpašuma ieguldījumu tresti. Drošības marķieris nozīmē to, ka jums pieder investīciju produkta informācija, kas ierakstīta blokķēdē. STO var uzskatīt par hibrīdu pieeju tradicionālajiem sākotnējiem publiskajiem piedāvājumiem (IPO) un kriptovalūtu SIO, jo abas līdzekļu piesaistes metodes ir pārklājas.

IEO, kas labāk pazīstams kā Initial Exchange Offering, ir līdzekļu vākšanas pasākums, kuru pārrauga kriptogrāfijas valūtas maiņa. Tas atšķirībā no STO, kur līdzekļu vākšanu veic pati projekta komanda. Biržas piedāvā IEO, izmantojot dažādas palaišanas ierīces, un ļauj lietotājiem tieši iegādāties žetonus par līdzekļiem, kas tiek glabāti viņu apmaiņas makos..

Īsa STO vēsture

SIO 2017. gadā valdīja kā kriptonauda tirgus kļuva traks. Tomēr daudzu izkrāpšanu esamība kosmosā kļuva par nopietnām bažām arī ieguldītāju un regulatoru vidū. Nākamajā 2018. gadā mēs redzējām ICO burbuļa plīšanu, un daudzi investori kļuva skeptiski pret šo nozari. Regulatori arī pastiprināja centienus noteikt dažus noteikumus un aizsargāt investorus.

ICO vilnim samazinoties, sāka parādīties vēl viena līdzekļu vākšanas forma. Tāds, kas centās novērst ICO trūkumus, piedāvājot pilnībā regulētus marķierus, kas apgrūtina krāpšanu. Regulatori galvenokārt piespieda šo slēdzi, piemēram, SEC, jo viņi centās izveidot vērtspapīru likumu visiem simboliskajiem piedāvājumiem.

Tas izraisīja STO dzimšanu, ko vienkārši var raksturot kā SIO, kas atbilst tās valsts regulatoram, kas viņiem tiek piedāvāts.

Saskaņā ar neseno ziņojumu, ko izdevis datu analīzes uzņēmums InWara, kas koncentrējas uz ICO, ir mazāk SIO, kas parādās no 2019. Savukārt STO ir augšup. 2019. gada 1. ceturksnī STO ir redzējuši pieaugums par 135% ar vairāk nekā 45 projektiem, kas uzsākti šogad, salīdzinot ar pagājušā gada pēdējo ceturksni.

Īsa IEO vēsture

SIO ir iedvesmojuši ne tikai STO, bet arī IEO pieaugumu. Jauna līdzekļu vākšanas forma, kad apmaiņas ceļā tiek piedāvāti žetoni un tie uzreiz tiek uzskaitīti tajos. Pirmais IEO notika 2017. gadā, lai gan jaunais modelis līdz šī gada sākumam nepievērsa lielu uzmanību.

Binance, pasaulē lielākā kriptovalūtas birža, bija šīs jaunās žetonu pārdošanas formas pionieris, izmantojot jaunu platformu – Binance palaidējs. Platforma solīja atbalstīt vismaz vienu marķieri katru mēnesi 2019. gadā, un līdz šim tā ir pabeigusi trīs marķieru pārdošanu, kas visi ir bijuši ļoti veiksmīgi. Izmantojot palaišanas programmu, BitTorrent ir izdevies piesaistīt vairāk nekā 7 miljonus ASV dolāru, Fetch.Ai ir palielinājis 6 miljonus ASV dolāru, un Celer Network dažu minūšu laikā izdevās piesaistīt 4 miljonus ASV dolāru.

IEO palīdz biržām, lai ievadītu likviditāti savās platformās, un Binance Launchpad panākumi ir iedvesmojuši citas biržas steigties palaist savas žetonu pārdošanas platformas. Līdz šim ir vairāk nekā piecpadsmit lielāko kriptovalūtu biržu, kas jau ir sākušas savas palaišanas paliktņus. Lai apskatītu visu biržu sarakstu, kurās pašlaik tiek piedāvāti IEO, varat apskatīt šo rakstu, ko sarakstījis vienas no labākajām līdzekļu vākšanas aģentūrām viceprezidents Arthur Boytsov Prioritārā žetons.

STO pret IEO: atšķirības starp STO un IEO

IEO ir paredzēti projektiem, kuru mērķis ir palaist utilītas žetonus. Lietderības marķieri norāda tīkla norēķinu vienības, kurā tie tiek izsniegti. Pieaugot tīklam, marķierī ir vairāk lietderības, jo to skaits ir noteikts. Pieaugot tīkla lielumam un darījumu skaitam, pieaug pieprasījums pēc marķieriem.

Lietderības žetoni piešķir marķējuma turētājiem tiesības izmantot tīklu, kā arī tiesības izmantot tīkla priekšrocības, balsojot.


Tomēr, šiem žetoniem jāiztur Hovija tests jo tas tos kvalificētu kā drošības žetonus.

Kad jaunajiem uzņēmumiem vajadzētu izvēlēties STO

Drošības žetoniem ir jānokārto Hovija tests. Tests nosaka, ka aktīvam jāatbilst šādiem nosacījumiem; būt naudas ieguldījumam, ieguldījumam kopīgā uzņēmumā, un investori sagaida peļņu no virzītāju un citu trešo personu darba.

Citiem vārdiem sakot, drošības marķieris ir ieguldījumu līgums ar juridiskām īpašumtiesībām uz fizisku vai digitālu aktīvu, piemēram, nekustamo īpašumu vai ETF un daudziem citiem. Tomēr īpašnieks ir jāpārbauda, ​​izmantojot blokķēdi.

Tas ļauj drošības žetonu īpašniekiem tirgot savus žetonus pret citiem aktīviem, izmantot tos nodrošinājumam, lai piekļūtu aizdevumam, un glabāt tos dažādos makos..

Jums varētu patikt arī: Vai 2019. gads ir STO gads (drošības žetonu piedāvājumi)?

STO priekšrocības

Normatīvo aktu ievērošana

STO priekšrocība ir tā, ka tās atbilst noteikumiem. Ja viņi vēlas darboties ASV, viņiem ir jāiesniedz SEC atbrīvojumi, lai nodrošinātu, ka viņiem nākotnē nebūs jāpārtrauc un jāpārtrauc rīkojumi, kā tas bija daudzu SIO gadījumā..

Pārredzamība

STO nodrošina pilnīgu pārredzamību saviem investoriem, un tas ļauj viņiem būt redzamiem par visiem izsniegtajiem žetoniem, apsolītiem pat tiem, kas ir diskreditēti.

Aizsardzība

Tā kā STO tiek regulētas, tās veicina jaunu investoru ienākšanu tirgū, neuztraucoties par krāpšanos.

Iekšējā vērtība

Atšķirībā no lietderības žetoniem, kas galvenokārt atspoguļo piekļuvi emitenta uzņēmuma pakalpojumam vai produktam nākotnē, STO parasti atspoguļo pamatintereses par peļņas sadali, balsstiesībām, līdzdalību pašu kapitālā, dividendēs un citās priekšrocībās, kuras to ieguldītāji var iegūt.

IEO priekšrocības

Ātri piesaistot līdzekļus

Ar projektiem var ātri piesaistīt līdzekļus, ņemot vērā visu ažiotāžu, kas pašlaik apņem IEO. Spriežot no līdz šim notikušajiem simboliskajiem pārdošanas gadījumiem, IEO ir vidēji no dažām sekundēm līdz dažām minūtēm, lai sasniegtu noteikto cieto vāciņu.

Uzticēšanās

IEO var uzticēties – tā kā kriptovalūtu biržas veic pienācīgu rūpību, pārbaudot katru projektu, kuru viņi vēlas uzsākt savā platformā, ieguldītājiem nav jāuztraucas par projektu likumību.

Drošība

IEO piedāvā aizsardzību gan marķiera emitentam, gan ieguldītājiem, jo ​​biržas apstrādā KYC un AML procesu.

Ātrs saraksts

Projekti ir pārliecināti, ka viņu žetoni tiek ātri iekļauti sarakstā, padarot procesu vienkāršu projektu izsniedzējiem.

STO trūkumi

Tāpat kā visam drošības marķiera piedāvājumam ir arī savas ēnas puses

Sarežģītas atbilstības

Kaut arī drošības žetoni atrodas blokķēdē un ir marķēti, tie joprojām ietilpst spēkā esošajos vērtspapīru noteikumos. Uzņēmumiem, kas vada STO, joprojām būs jāievēro tie paši noteikumi, kādi būtu IPO peldēšanai. Tokenizācija palīdz labākai un ātrai tirdzniecībai. Tiesisko regulējumu sarežģītība vairākās jurisdikcijās joprojām rada risku un kaut kur kavē priekšrocības..

Platformas prasība

STO var būt ātrs, taču tos izsniegt nav viegli. Runājot par kapitāla piesaistīšanu, izmantojot tradicionālos vērtspapīrus, darbs ir nedaudz vienkāršāks, jo tiem nav nepieciešama platforma kapitāla palielināšanas uzdevuma veikšanai. Bet STO projekta komandai ir jāizveido savi žetoni, kā arī platforma, lai pārvaldītu to pārdošanu. Tas ir vissvarīgākais STO aspekts, un, ja šī izšķirošā tehnoloģiskā daļa ir nepareiza un projekts nonāks finanšu un juridiskajā juceklī.

Jaunais tirgus

Būdami jaunākie dalībnieki kapitāla piesaistes pasaulē, STO nav nekā tāda, kas būtu plaši pārbaudīts ilgtermiņā, palielinot risku gan uzņēmējiem, gan investoriem. Lai gan pastāv abonēšanas risks, lielāks risks ir neskaidra atbilstība. Lai gan nav daudz juridiska precedenta, uz kuru varētu paļauties, un regulatori jebkurā laikā varētu mainīt savas domas un izbeigt šo situāciju.

IEO trūkumi

Biržu drošība

Kaut arī IEO drošība ir saistīta ar apmaiņu, šīs apmaiņas joprojām ir pakļautas krāpšanai un sūknēšanai & dempinga shēmas, īpaši mazākas, kuras nav saistītas ar savu zīmola kapitālu.

Cenu manipulācijas

Lai gan IEO tiek uzskatīti par salīdzinoši drošākiem ieguldītājiem, potenciāla cenu manipulācija ar ieguldītājiem, kuriem pieder lielākā daļa monētu, ir tā pati problēma, ko esam pieredzējuši ar ICO

Noteiktu investoru ierobežošana

IEO būtu ierobežota līdz noteiktai apmaiņai, tāpēc dažiem investoriem būtu kaitinoši piedalīties, ja viņiem nepieder konts tajā pašā biržā. Tam nepieciešama papildu KYC procedūra un konta verifikācijas laiks, padarot to ļoti neērtu daudziem ieguldītājiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector