SIO ir palikuši pelnos. Nākamie ir ar naudu nodrošināti utilītas žetoni. [DYCO]

Privātie ieguldītāji nekad nesaņems piekļuvi riska kapitāla iespējām, kas maina dzīvi, kapitālsabiedrībās. Riska kapitāls piedāvā nepārspējamas bagātības radīšanas iespējas. Tomēr arvien vairāk, līdz brīdim, kad nākamais lielais uzņēmums iesniedz IPO, lielākais ieguvums jau būtu bijis.

100x līdz 1000x pieaugums ir agrīnā stadijā VC kārtās, nevis IPO.

Labu uzņēmumu agrīnās kapitāla daļas nav pieejamas privātiem ieguldītājiem.

Tas, kam tiek dota piekļuve privātajiem ieguldītājiem, ir agrīnā kapitāla fonds, kuru noraidījuši riska kapitāla fondi, lielākie eņģeļu investori un institucionālie investori. Privātie ieguldītāji, piemēram, jūs, un es paliekam ar VC noraidījumiem.

Atkritumi.

Kā SIO bija atšķirīgi?

Agrākā žetonu pārdošana, kas datēta ar pirms 2017. gada, ir padarījusi viņu privātos investorus bagātus ar ienesīgumu mērogā no 100x līdz 1000x un tālāk.

Bet jautājums pamudina – kāpēc šīs lieliskās iespējas neuzkrāja VC, ievērojami eņģeļi un iestādes?

Šie investori ar platīna pārklājumu lielākoties izvairās no žetoniem. Tādējādi, lai gan privātie ieguldītāji piedalās tikai sākotnējā trash klases kapitālā, viņi piedalās gan labu, gan miskastes žetonu tirdzniecībā..

Tomēr, pateicoties veiksmīgai agrīnai marķieru tirdzniecībai, 2017. – 18. Gadā notika milzīgs absolūtās atkritumu kategorijas žetonu pārdošanas pieaugums. Labu iespēju izvēle bija līdzvērtīga adatas pamanīšanai siena kaudzē. Krāpniekiem, projektiem, kuriem nav produktu tirgus / piemērotības, vai taisnīgām, nekompetentām komandām izdevās piesaistīt kapitālu. Galu galā lielākajai daļai investoru nekas nepalika, kā tas ir kapitāla kolektīvās finansēšanas gadījumā.

Putekļi ir nosēdušies

Pašreizējā ICO mānijas laika posmā no 2017. līdz 18. gadam finansējums žetonu tirdzniecībai lielākoties ir izžuvis, tomēr neizskaidrojami turpina pieaugt interese par pašu kapitāla kopfinansējumu.

Turklāt plašsaziņas līdzekļi ir nodrošinājuši, ka cilvēki kriptovalūtas atzīst par čūsku eļļu. Tā rezultātā kapitāla kolektīvais finansējums turpina atrast jaunus upurus, kamēr pat augstas kvalitātes žetonu piedāvājumi notiek bez intereses. Problēma ir ka cilvēki nav ieinteresēti agrīnās stadijas ieguldījumos, viņi ir. Problēma ir tā, ka pašreizējā sistēma, ar kuru tiek veikta marķieru pārdošana, ir bojāta.

SIO nedarbojas, jo,


 • Komandai nav nekādas atbildības
 • Investoriem nav drošības pasākumu

Tas vienlīdz attiecas arī uz IEO, kas arī komandai neuzņemas nekādu atbildību un ieguldītājiem nepiedāvā nekādus drošības pasākumus.

Neatkarīgi no tā, nedrīkst aizmirst vēlmi pēc sākotnējiem posmiem veikt simboliskus ieguldījumus, un tā vietā tā būtu jāveicina, pateicoties iespējām, ko tā piedāvā privātiem ieguldītājiem. Tirgus neapmierinātība ar pašreizējo simbolisko pārdošanas sistēmu ir pamatota, saprotama un racionāla. Tādējādi ir nepieciešama jauna marķieru pārdošanas sistēma: dinamiski monētu piedāvājumi.

Kas ir dinamisks monētu piedāvājums (DYCO)

Žetonu pārdošana, kas izdodas, vai arī žetonu pircēji atgūs naudu.

DYCO ir pirmā agrīnās stadijas simboliska ieguldījumu iespēja, kas sekundārajā tirgū rada cenu zemāko līmeni, tādējādi piedāvājot ieguldītājiem aizsardzību uz leju, neierobežojot viņu augšupvērsto cenu. Tas arī uzliek atbildību par marķiera izsniedzēju, nepārvēršot marķieri par vērtspapīru.

Turklāt, lai gan tas pašlaik ir paredzēts simboliskai pārdošanai, tā sekas var viegli paplašināt līdz pat pašu kapitāla kopfinansēšanai.

Kā darbojas DYCO?

Tiek izsniegti dinamiski monētu piedāvājumi ar naudu nodrošināti lietderības žetoni. 80% no DYCO savāktajiem līdzekļiem tiek rezervēti, lai atpirktu visus īpašnieku žetonus, ja viņi nav apmierināti ar savu simbolisko pirkumu.

Tas visiem DYCO marķieriem piešķir zemāko cenu.

Cenas zemākā vērtība ir 0,8x no pārdošanas cenas. Šī marķiera spekulatīvā vērtība un lietderības vērtība tiek pievienota pie šīs cenas grīdas. Žetonu atpirkšana tiek veikta 9, 12 un 16 mēnešus pēc marķiera ģenerēšanas notikuma.

 • 9. mēnesī tiek atmaksāti 25% žetonu
 • 12. mēnesī tiek atmaksāti 37,5% žetonu
 • 16. mēnesī tiek atmaksāti 37,5 žetoni

Šim laika grafikam ir izšķiroša nozīme, jo tas komandai dod izšķirošu laiku, lai pierādītu izstrādes dzīvotspēju. Katrs atpirkšanas datums tādējādi darbojas kā atskaites punkts, kurā jānovērtē veiktspēja. 

 • Ja komandai nav veicies labi, īpašnieki pieprasa atpirkšanu.
 • Ja marķieris slikti darbojas visos 3 atskaites punktos, īpašnieki pieprasa atpirkšanu.
 • Ja komanda nav caurspīdīga, īpašnieki pieprasa atpirkšanu.

Var pieprasīt atpirkšanu visi pārdeva žetonus, tādējādi izslēdzot projektu. No otras puses, ja komanda darbojas labi, kā tas tiek atspoguļots simboliskā novērtējumā līdz katra starpposma sasniegšanai, īpašniekiem nebūs jāpieprasa atmaksa un tādējādi jāatbrīvo daļa līdzekļu, kas atvēlēti atpirkšanai. izmantot attīstības mērogošanai.

Svarīgas DYCO īpašības

A. Žetons Burns

DYCO līdz pēdējam atpirkšanas datumam tiek apgrozībā tikai nopirktie žetoni. Tas nozīmē, ka projekts piedzīvo 16 mēnešus ilgu inflāciju.

Tā vietā katru reizi, kad tiek veikta atpirkšana, atmaksātie žetoni tiek sadedzināti.

Šis mehānisms nodrošina, ka visi cilvēki, kuriem nav ticības attīstībai, var atteikties no savas pozīcijas, līdz galu galā vienīgie projekta turētāji ir patiesie ticīgie.

Tas nozīmē, ka DYCO ir paredzēts deflācijas tīrais piedāvājums. Tas nozīmē arī to, ka komandām, kuras nav caurspīdīgas, attālinās no sava plāna vai vienkārši izrādās nespējīgas, galu galā ir jāpērk viss apgrozībā esošais krājums, tādējādi izslēdzot marķieri (un projektu)..

B. Spoguļa pārsegs

Tā kā par katru marķieri var pieprasīt atpirkšanu 80% apmērā no naudas, kas par to samaksāta DYCO laikā, katrs marķieris tiek atbalstīts ar cenu sienu sekundārajā tirgū.

Tas nozīmē, ka, ja simboliskā cena biržās kādreiz nokrītas zem 0,8x, marķierus var iegādāties par atpirkšanas prasību, lai gūtu bezriska peļņu. Tas ir spogulis: DYCO dalībnieki var nopelnīt naudu, ja žetons ir uz augšu vai uz leju.

Piemēram:

Pieņemsim, ka tiek pārdoti 10 žetoni par katru 1 USD. Ja šie žetoni sāk tirgoties biržā par katru USD 0,5, tos var iegādāties un pieprasīt atmaksu par 0.8 USD par marķieri, ļaujot arbitrāžas iespējai bez riska nopelnīt 0.3 USD par marķieri..

Spoguļa pārsegs & Vizualizēts sekundārais tirgus

C. Neticams otrreizējais tirgus

Ņemot vērā, ka katram marķierim ir zemākā cena, otrreizējā tirgus dalībniekiem ir stimuli piedalīties šī marķiera likviditātē. Sekundārajā tirgū būs:

 • Arbitrāžas tirgotāji
 • FOMO tirgotāji
 • DYCO dalībnieki
 • Pamatu virzīti tirgotāji

Arbitrāžas tirgotāji pievienosies, lai piedāvātu likviditāti žetoniem, kas ir dziļi zem cenu līmeņa, jo viņi zina, ka DYCO dalībnieki galu galā vēlēsies tos iegūt bezriska peļņu.

DYCO ir iebūvēti datumi, kad var sagaidīt žetonu atpirkšanu un sadedzināšanu. Tas samazina piedāvājumu, vienlaikus nododot jaunu kapitālu otrreizējā tirgus rokās. Šādi notikumi vēsturiski ir izraisījuši FOMO vadītu tirgotāju pieplūdumu. Paši DYCO dalībnieki būs gatavi pieprasīt bezriska peļņu par spoguļa salto.

Jaunu žetonu pārdošanas laikmeta ieviešana

Panākumi vai naudas atmaksa ir simbolisku pārdošanas sistēmu sadaļā Dinamiskie monētu piedāvājumi.

Privātie ieguldītāji var piekļūt labklājības radīšanas iespējām, ko var piedāvāt ieguldījumi agrīnā stadijā, vienlaikus nodrošinot aizsardzību uz leju, netraucējot augšupvērsto potenciālu. Vienlaikus viņiem tiek dotas tiesības izlemt, vai attīstība var turpināties, tādējādi piešķirot spēcīgas tiesības saukt komandas pie atbildības, nepārvēršot žetonu par drošību.

Pirmais projekts, kurā izmantos dinamisko monētu piedāvājumu, tiks paziņots maijā

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector