Pārspējiet “Crypto Exchange Blues”, atbildot uz šiem 5 svarīgajiem jautājumiem

Ja jūs tikko sākat darbu ar kriptonauda vai iedziļināties, jūs ejat uz ekosistēmu, kurai ir zināma sarežģītība. Lielākā daļa iesācēju zina, ka ir dažādas apmaiņas iespējas, taču mazāk no viņiem saprot, kā šīs apmaiņas salīdzina viena ar otru. Šobrīd daži no lielākajiem tirgotāju jautājumiem var būt saistīti ar biržu un to operatoru likumību un uzticamību. Bet ir arī citi jautājumi, uz kuriem jāatbild. Pievērsiet uzmanību šīm lielajām kopīgajām bažām, kas cilvēkiem rodas, ienirstot kriptogrāfijā. Jūs kļūsiet labāk informēts par tur esošo un labāk pārvaldīsit savu aktīvu portfeli.

Šeit ir pieci jautājumi, ko tirgotāji bieži uzdod sev, atrodoties kriptogrāfiskā pirkuma vidū:

1. “Kas ir aiz šī?”

Šobrīd kriptovalūtu tirdzniecība un ieguldīšana dažos veidos ir nedaudz zem ieroča.

Viens no spilgtākajiem piemēriem ir BitMex apmaiņa. Tikai pirms vairākiem mēnešiem šī bija izplatīta uzņēmējdarbības vieta, nomainot vienu kriptogrāfijas vai fiat aktīvu pret citu.

Tagad izpilddirektors Artūrs Hejs atrodas apcietinājumā un tiek vajāti citi augstākie līderi ko veica valdības izmeklētāji, kuri apgalvo, ka BitMex operatori nav pietiekami vērsušies pret naudas atmazgāšanu vai pieprasa ieinteresētajām personām pareiza veida pārbaudes un akreditācijas datus. Tas nemēdz radīt uzticību!

Arī BitMex nav vienīgais piemērs. Pēdējā laikā tika arestēts arī OKEx līderis Star Xu, un dažādi citi operatori tagad atrodas karstajā krēslā, jo federālie regulatori tādās valstīs kā ASV un Ķīna nopietni sāk apkarot nereģistrētas un nelicencētas kriptovalūtas darbības..

Paturot to prātā, viens no lielākajiem tirgotāja sākotnējiem jautājumiem ir – kas ir aiz šīs platformas? Vai viņi darbojas saskaņā ar noteikumiem, vai tikai spārno to?

2. “Vai šī apmaiņa ir saderīga?”

Sekojot šī pirmā jautājuma papēžiem, jums ir tirgotāji, kuri domā, vai kāda konkrēta birža nav pārkāpusi regulatoru noteiktos standartus.

Parasti, lai pārliecinātos, ka apmaiņa notiek noteiktā veidā, daudzās valstīs operatoram ir nepieciešama īpaša licence (vai jāsniedz pārredzami normatīvie ziņojumi). Pretējā gadījumā dažāda veida naudas atmazgāšanas un krāpšanas iespējas ir diezgan izplatītas.

Daudzos gadījumos ir samērā viegli noskaidrot jūsu biržas labo ticamību attiecībā uz regulējumu. Bet pirms aģentūras sāka kļūt agresīvas biržās, tirgotāji ne vienmēr veica šo pētījumu. Tad viņi atrada sevi aklu, jo viņu iecienītās apmaiņas gāzās! Pat tādas populāras biržas kā Binance, kas, šķiet, darīja visu pareizi, un, iespējams, vajadzētu vēlreiz apskatīt savus KYC noteikumus, ņemot vērā pašreizējo regulatīvo darbību.

3. “Ko darīt, ja es zaudēju?”

Daži kriptovalūtu tirgotāji diezgan labi pārzina terminoloģiju un to, kā tirgot fiat par kriptogrāfiju, vai otrādi. Viņiem ir kāda veida stratēģija attiecībā uz aktīvu iegādi, izmaksu bāzes noteikšanu un galu galā arī peļņas gūšanu, kad viņu monētas ir pacēlušās.

Viņu bažas vairāk attiecas uz kriptovalūtu tirgus nepastāvību. Un tas ir nepastāvīgs. To nevar noliegt. Viss, kas jums jādara, ir aplūkot Bitcoin vērtības starp tā iepriekšējo maksimumu 20 000 USD un pašreizējo vērtību aptuveni 16 500 USD. Tas prasa gandrīz neko, lai Bitcoin zaudētu vai iegūtu pusi no vērtības vai vairāk, un tāpēc tirgotāji var būt saprotami noraizējušies.

Tādās biržās kā Currency.com tirgotāji var izmantot reāllaika cenu brīdinājumus un bloķēt garantētos stop-loss rīkojumus lai palīdzētu novērst problēmas ar zibspuldžu avārijām vai citu spontānu sadedzināšanu noteiktā kriptogrāfijas tirgū. Ir arī maka glabāšanas rīki un dažādi resursi iesācējiem, lai viss būtu pārredzamāks.

4. “Kas pie velna ir maržas tirdzniecība?”

Currency.com piedāvā arī lielāku sviras efektu nekā dažās citās biržās. Dažos gadījumos tirgotāji var izmantot vairākas simtkārtīgu sākotnējo ieguldījumu vērtību, lai spēlētu kriptonauda.

Tomēr galvenais šeit ir izprast savu risku. Tirdzniecība ar starpību nozīmē, ka, ja jūs zaudējat, jūs saņemat daudz lielāku atmaksāšanos nekā sākotnēji tirgū laistais.

Vēl viens labs padoms ir izmantot tādu kriptogrāfisko atvasinājumu priekšrocības kā nākotnes līgumi un iespējas, kur jūs, iespējams, varēsit piesaistīt vairāk, nenonākot parādā naudas kalniem, ja jūsu spēles plāns pilnībā neizceļas. Unikālā iespēju tirdzniecības stratēģija dod kriptonauda faniem vairāk alternatīvu. Viņi var dzīt atlīdzību, neradot risku tradicionālā veidā, kā jūs darāt, ja pērkat kapitālu vai aktīvu ar uzcenojumu.

5. “Kādas ir manas izvēles?”

Ir svarīgi arī, lai biržā būtu daudz dažādu aktīvu klašu. Finanšu žurnālos bieži tiek runāts par kriptovalūtu “uzbrauktuvēm”, kur fiat valūtas turētāji var viegli apmainīties digitālā aktīvā. Tirgotāji arī novērtē kriptonauda pārus, kas ļauj pagriezt vai dažādot kriptonauda stratēģiju. Currency.com apvieno vairāk nekā 1500 aktīvus un iespēju tirgoties ar aktīvu tokenizācijas iespējām rūpīga normatīvo aktu ievērošana un izveidota tirdzniecības leģitimitāte ar plašu jaunu iespēju klāstu hedžēšanai, diversifikācijai un visbeidzot jauninājumiem kripto un defi ieguldījumu jomā. Tā patiešām ir pilnīgi jauna pasaule, kurā tirgotāji var būt pārliecināti, pārejot uz dzīvi, ja zina, ka biržas spēlē bumbu ar regulatīvajām aģentūrām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me