Pārlādēt sestdienas ar Stefanu – iknedēļas šifrēšanas azartspēļu apkopojums (47. nedēļa)

Kad mēs skatāmies uz tehnoloģiju pasauli, šķiet, ka katra diena ir Ziemassvētki. Nu, Ziemassvētki tādā ziņā, ka tie ir piepildīti ar lielisku atmosfēru, dāvanām (produktiem) un to burvību (attīstību). Un šo apbrīnojamo attīstību mēs aplūkosim šajā kopsavilkumā!

Lasiet par cenu prognozēm, decentralizāciju un azartspēlēm ar kriptogrāfiju. Sāksim šo iknedēļas apkopojumu.

Circle’s Research on Centralized and Decentralized Prediction Markets

Circle Internet Financial publicēja ierakstu, kurā viņi salīdzināja centralizēti un decentralizēti prognožu tirgi. Prognožu tirgi ir nenormāli populāri, jo tie dod investoriem iespēju iegūt precīzu, ticamu viedokli. Galvenais ir tas, ka centralizētie prognožu tirgi ir dārgāki, un tīkla lietošanas maksa svārstās no 3% līdz 10% no peļņas. Bet centralizētie prognožu tirgi nodarbojas ar “reālu naudu” un līdz ar to arī ar reāliem zaudējumiem, savukārt kriptogrāfija lielākajai daļai investoru saglabā nemateriālā auru. Galu galā ieguldījumi nav vienvirziena ceļš, un katram ieguldītājam jāizmanto tas, kas viņam visvairāk piemērots.

XRP ir izdarīts metiens, pārvēršot Bitcoin (BTC)

2018. gads bija un joprojām ir pārsteidzošs Bitcoin gads. Bitcoin pārdzīvoja gandrīz visas citas monētas, rezervējot savu cenu, bet citas zaudēja gandrīz 90% no savas cenas vērtības. Tomēr visa ticība Bitcoin izjuka “hash kara” laikā starp Kreigu Raitu un Rodžeru Veru. Tagad, kad ir Bitcoin, kad ir pierādījumi par Bitcoin centralizāciju, vairāk cilvēku var būt tendēti ieguldīt XRP. Tāpat XRP atradīs savu īsto vietu banku nozarē. Tad, kā XRP atrod galveno industriju, tas nebūs nekas neparasts, ja XRP apgriež Bitcoin līdz gada beigām.

Tirgotāji, veicot derības par 2 pret 1 Bitcoin naudas dakšiņu, izraisīs cenu kritumu

Lai gan daudzi kodētāji, spēlmaņi un kriptogrāfijas entuziasti ir stingri ieinteresēti kriptogrāfijā, šķiet, ka politika iebruka šajā zaudētajā paradīzē. “Hash karš” starp Kreigu Raitu un Rodžeru Veru, iespējams, liks Bitcoin Cash sadalīties divās daļās dažādas kriptovalūtas. Savukārt noved pie tā, ka BCH garie un šorti sasniedz visu laiku augstāko līmeni. Tas izraisīja vairākus scenārijus attiecībā uz Bitcoin Cash nākotni, kā arī dažus tuvākās nākotnes scenārijus. Bet, kā vienmēr ar kriptogrāfiju, aiz dakšas stāstu izstāstīs tikai laiks.   

Izveidojiet savu realitāti ar Decentraland

The Ethereum blokķēdes platforma Decentraland uzņems atvērtas pasaules VR platformu, kas lietotājiem ļaus radīt savu realitāti. Lai gan tas vēl netiek oficiāli palaists, kriptogrāfijas entuziasti jau var solīt cenu par zemi spēles telpā. Zeme ir izsolīta spēļu ERC20 žetonā $ Mana. Lai padarītu to aizraujošāku, klienti pat iegūs līgumus, kas aizsargā gan investorus, gan aizdevējus. Sakamoto, domājot par kriptogrāfiju, bija tirdzniecība spēles laikā. Lai gan tas viss ir lieliski, vēl ir pāragri runāt par Decentraland rezultātiem.  

Ran Neuner iesaka iegādāties XRP

Šķiet, ka hash karu laikā neviens neklusēja, un tas, protams, provocēja Ranu Neuneru. “Crypto Trader” vadītājs devās uz čivināt un apgalvoja, ka kriptogrāfijas investoriem vajadzētu pāriet no BTC un Bitcoin Cash, un ieguldīt tikai XRP. Drāma ir pilnīgi reāla, jo tā nonāca čivināt kriptogrāfijas kopienā, kur tvīts izraisīja polārus, pretrunīgus viedokļus. Neviens nevar vainot Neuneru vai sabiedrību. Tas ir tikai tas, cik patiesībā aizraujoša ir kriptovalūtu pasaule.

Esports un ikdienas spēles, kas vēlas pāriet uz blokķēdi

Izpētot tiešsaistes spēles un blokķēdes, šķiet, ka viņu savienība ir neizbēgama. Un tas nav pārāk pārsteidzoši, tas ir, kad jūs aplūkojat veidu, kā spēles mainījās pēdējās desmitgadēs. Tāpēc jautājums ir tikai par laulības formu Esports un blokķēde notiks. Tomēr ir skaidrs, ka tas spers pirmos soļus ChallengeMe turnīra laikā. Tas ilgs trīs mēnešus, un komandas sacentīsies Counter-Strike: Global Offensive, kuru vadīs Unikrn.


Binance izpilddirektors divkāršo Bitcoin Bull Run  

Ripple pagājušajā nedēļā patiesi satricināja kriptogrāfijas pasauli. Visi patiesi nozīmīgie nozares spēlētāji, tostarp Binance izpilddirektors Čangpens Žao un apgalvoja vēl vienu vēršu skrējienu, kad viņš parādījās populārajā šovā “Kripto tirgotāji”. Tomēr CZ apgalvo, ka nezina, kāds būs katalizators vai kāpēc tas notiks, bet CZ ir pārliecināts, ka tas nāk. Tomēr arī CZ nebija skaidrs, kad tas notiks, taču joprojām ir pārliecināts, ka buļļu skrējiens nāk.

Pārlādēt sestdienas ar Stefanu - iknedēļas šifrēšanas azartspēļu apkopojums (47. nedēļa)

Finanšu analītiķis Gerijs Šilinga šorti Bitcoin

Finanšu analītiķis Gerijs Šilings no bēdīgi slavenās ieguldījumu firmas “A. Gerijs Šilings & Co, ”ir īssavienojums ar Bitcoin. Viņš uzskata, ka tas viss ir kaut kāda grandioza Ponzi shēma. Šilings pamatoja savu pamatojumu ar pilnīgi atšķirīgu argumentu kopumu, kas ir tuvāk “tradicionālajam finanšu pamatojumam”. Pirmkārt, viņš apgalvo, ka nesaprot Bitcoin un neieguldīs kaut ko tādu, ko nevar saprast, tad tas nav vērtības krājums, apmaiņas līdzeklis un tas nav vispārpieņemts. Šīs nedēļas Ripple trakuma vidū, iespējams, nav tik slikti klausīties nozares vecāko padomus.

Un tas bija šis nedēļas apkopojums. Sekojiet līdzi nākamajai nedēļai, kad lielākajai daļai šo lietu būs izšķirtspēja. Tiekamies nākamreiz, pētnieks no kriptogrāfijas pasaules.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector