Pārlādēt sestdienas ar Stefanu – iknedēļas šifrēšanas azartspēļu apkopojums (42. nedēļa)

Sveiki atkal Bitcoin entuziasti. Jums vajadzētu zināt kaut ko svarīgu. Nedēļa aiz mums bija kaut kas līdzīgs A sci-fi filmai. Un tas padara to vēl pārsteidzošāku. Lasiet par tiešsaistes azartspēļu tirgus ģenēzi un tā redzējumu nākotnē. Visbeidzot, uzziniet vairāk par Malaizijas dīvaino likteni, jo tā kļūst par kibernoziegumu džungļiem.

Un ne viens vien intro nav pārspīlēts. Apskatīsim stāstu.

BlockDraw dibinātājs saka, ka Ķīna ir ideāls spēļu laukums šifrēšanas azartspēlēm

Darins Olivers, BlockDraw dibinātājs un kriptovalūtas eksperts, domā, ka Ķīna ir gatava šifrēšanas azartspēlēm. No biznesa viedokļa Ķīna ir milzīgs potenciāls tirgus. Olivers paskaidro, ka tas pats attiecas uz citiem milzīgiem tirgiem, piemēram, Krieviju un Ukrainu. Tomēr pat 35 miljoni lietotāju kopā neatbilst Ķīnas potenciālajiem 120 miljoniem lietotāju! Papildus tam lielākie kriptogrāfijas tirgi ir Austrumeiropa un Āzija. Tas padara Ķīnu par nākotnes lielvalsti šifrēšanas azartspēles.

EOS jauns ieraksts ar vairāk nekā 51 000 ikdienas lietotāju

9. oktobrī kriptogrāfijas analītiķis Kevins Ruks devās uz čivināt, atsaucoties uz DappRadar. EOS tīkls sasniedz jaunu līmeni ar vairāk nekā 51 000 lietotāju vienā dienā. Dapps ir decentralizētas lietojumprogrammas korporatīvajā tīklā. Tīklā ir tikai aizmugures kods, ļaujot Dapps būt jebkurai lietojumprogrammai. Šoreiz Dapps galvenokārt tiek izmantots azartspēlēm. Trīs labākie Dapps BetDice, Se7ens un EOS.Win. Patiesi, lieliska diena tiešsaistes azartspēļu pasaulei.

Pārlādēt sestdienas ar Stefanu - iknedēļas šifrēšanas azartspēļu apkopojums (42. nedēļa)

Malaizija un “Chiba City Blues”

Zinātniskās fantastikas pasaule bija saistīta ar sirreālu slavenā Villaima Gibsona romāna atklāšanu. “Chiba City Blues” ir viņa leģendārā romāna “Neuromancer” pirmā nodaļa. Un pēdējā laikā Malaizijas noziedzības ekosfēra šokējoši atgādina skaņdarba saturu. Bēdīgi slavens triādes boss atbalsta monētu “HB”. Un tas ir kaut kas, kas jums jāzina. Parasti kriptogrāfijas jaunumi attiecas uz investoriem un jauniem notikumiem, kas saistīti ar kriptogrāfiju un azartspēlēm. Tas ir kaut kas pavisam cits.

Ethereum beigas, kā mēs to zinām

Fantastiska analīze par to, kas pašlaik notiek ar Ethereum un Dapps, jo to galvenais mērķis ir tiešsaistes azartspēles. Pēdējo mēnešu laikā Ethereum cena ir stabila zemes nogruvums. 2018. gada laikā cena nokritās no 1000 USD līdz 200 USD. Tiek spekulēts, ka galvenais avārijas cēlonis ir EOS blokķēdes pieaugums. Tomēr Ethereum galvenā konkurences priekšrocība ir iespēja izveidot Dapps. Tomēr EOS to var izdarīt un daudz ko citu. Ethereum turpmākā avārija ir atkarīga no tā, vai tā var uzlaboties pēc Capser atjaunināšanas.

GG pasaules loterija, lai piedāvātu regulētas loterijas ar ķēdēm

Vecās modes azartspēļu tirgus ir gatavs pilnīgai pārvērtībām. 2. novembrī GG pasaule paziņoja, ka ir gatavs ieviest savā sistēmā blokķēdes tehnoloģiju. Pieredzējusi veterānu komanda izmantoja pretēju ICO pieeju šim projektam. Šis modelis ir tik interesants ieguldītājiem, jo ​​tas ļauj viņiem piekļūt vairākiem veidiem, kā palielināt savu ieguldījumu. Tāpat GGC marķieris tiks izsniegts kā daļa no marķieru pārdošanas, nodrošinot īpašas priekšrocības marķiera turētājiem.

Kriptovalūtas kļūst milzīgas tiešsaistes azartspēļu vietnēm

Bitcoin ieviešana satricināja pasauli, un tas īpaši notika vairākos nišas tirgos. Protams, tas radīja brīnumus tiešsaistes azartspēļu vietnes. Kripto kā decentralizēta tirdzniecības forma deva derību slēdzējiem daudz priekšrocību. Tas viņiem deva anonimitāti un iespēju veikt maksājumus blakus parastajiem bankas kanāliem. Arī otrs galvenais ieguvums ir zemākas darījumu maksas par kriptogrāfiju nekā citas bankas metodes. Un nozares giganti, piemēram, WPN, ieguva lielus ieguvumus no kriptogrāfijas iekļaušanas. Kopumā rakstā ir attēlota tiešsaistes azartspēļu ainava.  


Pārlādēt sestdienas ar Stefanu - iknedēļas šifrēšanas azartspēļu apkopojums (42. nedēļa)

Pasaules pokera tūres partneri izveido Kanādas kriptogrāfijas startu

World Poker Tour oficiāli paziņo par jaunu partnerību, solot pārvarēt plaisu starp tām azartspēļu un blokķēdes tehnoloģija. WPT jaunais partneris ir Vankūverā bāzētais FansUnite, kurš vada Ethereum sporta grāmatu. Pirmajā finansēšanas sērijā FansUnite saņēma 3,43 miljonus ASV dolāru, bet arī pakļāva globālajai auditorijai. Pirmām kārtām, WPT pusē, tas iegūst pamatu drosmīgajā jaunajā kriptogrāfisko azartspēļu pasaulē. Šo attiecību ietekme būs acīmredzama nākamajos gados. Tā ir patiesa varas kustības definīcija.

Tiešsaistes azartspēļu tirgus līdz 2024. gadam pārsniegs 94,4 miljardus USD

Šīs nedēļas apkopojums beidzas ar milzīgu pētījumu, parādot mums gaidāmo. Tiešsaistes azartspēļu tirgus ir jāpārspēj Līdz 2024. gadam 94,4 miljardi USD. Pētījumā ir sīki izskaidrots, kā kriptovalūtu raksturs mainīja tiešsaistes azartspēļu vidi. Zemākas banku cenas un anonimitāte ir tikai nozīmīgi uzlabojumi, kas satricināja tiešsaistes azartspēļu pasauli. Tāpēc tendences, tirgi, prognozes un izaicinājumi, kas var rasties Bitcoin pasaulē ir jāievēro visu laiku.

Un tas ir šīs nedēļas apkopojums. Vienkārši tas bija pārsteidzoši. Noskaņojieties nākamajā nedēļā, lai uzzinātu vairāk par jauno un mainīgo kriptovalūtu pasauli.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map