Pamata pārskats par labākajiem kriptogrāfijas valūtām jaunumiem

Kriptovalūtas un Blockchain tehnoloģija ir radījusi revolucionāras pārmaiņas vairākos procesos. Maksājumi ir īpaši izmantojuši šīs tehnoloģijas sniegtās novatoriskās iespējas, jo īpaši nodrošinot piekļuvi tiešsaistes maksājumiem miljoniem cilvēku visā pasaulē, kuriem trūkst tradicionālo banku pakalpojumu. Šajā ziņā kriptovalūtu apmaiņai ir bijusi būtiska loma, palīdzot digitālajām valūtām nonākt masās.

Kas ir kriptogrāfijas valūtas maiņa?

Kriptovalūtas maiņu vienkārši raksturo kā tiešsaistes platformu, kurā jūs varat pārvērst vienu valūtu citā. Ir tūkstošiem dažādu biržu, kas piedāvā dažādus pakalpojumus un atbalsta dažādas valūtas. Daudzas platformas pieņem tradicionālās, fiat valūtas, piemēram, EUR un USD, dodot jums iespēju pievienoties kriptovalūtu kopienai. Citas apmaiņas ir balstītas tikai uz kriptonauda, ​​kas ļauj piekļūt plašai digitālo monētu un žetonu izvēlei.

Kriptovalūtu apmaiņas veidi

Ir vairāki dažādi veidi, kā klasificēt kriptovalūtas apmaiņu. Piemēram, dažus varētu pārsteigt uzzināt, ka, kaut arī kriptovalūtas bieži tiek raksturotas kā decentralizētas, ievērojama apmaiņas daļa faktiski tiek centralizēta. Tas nozīmē, ka tirdzniecība notiek platformā ar centrālo vienību, kas pārvalda darījumus un bieži vien lietotāju piekļuvi.

Termins kriptovalūtas maiņa izriet no dažām pirmajām platformām, kas darbojās līdzīgi preču biržai. Uz šādām platformām, pircēji un pārdevēji tirgo tieši, pamatojoties uz tirgus cenu. Platforma parasti iekasē maksu par katru darījumu.

Vēl viens populārs apmaiņas veids ir brokeris, kas ir izrādījusies ļoti populāra tirgotāju iesācēju vidū. Platformas, kas piedāvā starpniecības pakalpojumus, darbojas kā vidēja persona starp pircējiem un pārdevējiem. Tādā veidā neatkarīgi no tā, vai jūs pērkat vai pārdodat, jūs vienmēr nodarbosies tikai ar brokeri. Lai gan maksa parasti ir augstāka nekā parastajā biržā, izmantojot brokeri, jūs saņemat ātrāku un vienkāršotu darījumu priekšrocības.

Peer-to-peer tirdzniecības (P2P) platformas ir vēl viens populārs apmaiņas veida veids. Šīs platformas, darbojoties kā atvērti tirgus laukumi, ļauj pircējiem un pārdevējiem tieši vienoties par cenām, un par katru darījumu parasti tiek iekasēta maksa. P2P platformu funkcijas ievērojami atšķiras gan drošības, gan funkcionalitātes ziņā. Platformas, piemēram, LocalBitcoins, nodrošina labu drošības līmeni, vienlaikus dodot jums iespēju nopērciet Bitcoin, izmantojot PayPal, bankas pārskaitījumu un dažreiz pat skaidru naudu.

Kas jums ir vissvarīgākais tirdzniecībā?

Neatkarīgi no tā, vai jūs gatavojaties vienkārši apmaiņa ar Bitcoin, vai, ja esat profesionāls tirgotājs, kurš vēlas gūt peļņu no monētu cenu izmaiņām, ir dažas kopīgas īpašības, kuras jums vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties platformu. Šīs ir dažas iezīmes, kas izplatītas starp labākajām kriptovalūtas biržām:

  • Drošība – Pārbaudiet platformas drošības reputāciju, pārliecinoties, ka tajā ir ieviestas sistēmas, lai aizsargātu jūs, jūsu datus un jūsu līdzekļus. Šifrēšana, divu faktoru autentifikācija un IP reģistrēšana ir tikai daži no šiem pasākumiem.
  • Atbalstītās kriptovalūtas – Dažādas apmaiņas ļauj tirgot dažādus digitālos žetonus. Lai gan dažas platformas ļauj piekļūt tikai nedaudzām monētām, citas specializējas simtiem dažādu monētu piedāvāšanā.
  • Atbalstītie maksājuma veidi – Lai finansētu kontu un sāktu tirdzniecību, jums jāizmanto atbalstīts maksājuma veids. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat EUR vai ETH, jums jāpārliecinās, ka platforma var pieņemt valūtu un metodi, kuru vēlaties izmantot.
  • Maksas – Dažas platformas ir paredzētas profesionāliem tirgotājiem, bet citas specializējas lietotājiem iesācējiem. Citi joprojām piedāvā dažādus rīkus atkarībā no jūsu tirdzniecības vajadzībām. Visa šī izvēle tiek pārveidota dažādās nodevās un maksu struktūrās.

Dažādas platformas dažādiem lietotājiem

Tālāk ir minēti daži no labākās kriptovalūtas apmaiņas pamatojoties uz dažāda veida tirgotāju profiliem. Pirms apņemšanās vienmēr ir svarīgi izlasīt apmaiņas pārskatus.

Ja esat iesācējs tirgotājs un ierobežotas zināšanas par digitālo žetonu tirdzniecību, jums vajadzētu apsvērt iespēju atvērt kontu vietnē Monētu bāze. Lietotājam draudzīgs un viegli uzstādāms, Coinbase piedāvā starpniecības pakalpojumu, kas ļauj piekļūt vairākām populārākajām monētām un atbalsta maksājumus fiat valūtā, izmantojot kartes un bankas pārskaitījumus..

Būtu jāapsver prasmīgākiem tirgotājiem, kuri vēlas piekļūt plašākai monētu izvēlei un vēlas izmēģināt uzlabotu tirdzniecību eToro. Šī globālā tirdzniecības platforma ļauj jums apmaini Bitcoin, vienlaikus ieguldot arī kriptovalūtas līgumos par atšķirībām (CFD). eToro piedāvā visaptverošu norēķinu metožu izvēli, un tai ir vieni no zemākajiem maksājumiem nozarē. Viņu maksa ir ļoti vienkārša un viegli saprotama uzziniet vairāk šeit.


Ja jūs vēlaties iegādāties Bitcoin vai Altcoins, vienlaikus paliekot anonīmi, Čanelija ir viena no labākajām kriptogrāfijas valūtas maiņas vietām, lai jūs to varētu izdarīt. Atbalstot maksājumus fiat un kriptonauda, ​​platformu ir viegli izmantot, ar zemām maksām un ātru tirdzniecību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector